Puchar Top Teams siatkarek (2006/2007)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Puchar Top Teams siatkarek 2006/2007
CEV Top Teams Cup 2006/2007
2005/2006 2007/2008
Szczegóły rozgrywek
Organizator Europejska Konfederacja Piłki Siatkowej
Termin 25.11.2006 - 11.03.2007
Sezon 7.
Miejsce finału Niemcy Münster
Zwycięzca Hiszpania Grupo 2002 Murcia
Statystyki rozgrywek
Liczba meczów 76

Puchar Top Teams 2006/2007 – 7. sezon turnieju rozgrywanego od 2001 roku, organizowanego przez Europejską Konfederację Piłki Siatkowej (CEV) w ramach europejskich pucharów dla żeńskich klubowych zespołów siatkarskich "starego kontynentu".

Drużyny uczestniczące[edytuj | edytuj kod]

Rozgrywki[edytuj | edytuj kod]

Runda kwalifikacyjna[edytuj | edytuj kod]

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
25.11.2006 VBC Esch Luksemburg 0:3 Cypr AEL Limassol 22:25, 9:25, 16:25
26.11.2006 0:3 18:25, 18:25, 20:25
25.11.2006 Minchanka Mińsk Białoruś 3:0 Chorwacja ŽOK Rijeka 25:21, 25:13, 25:12
26.11.2006 3:0 25:21, 25:15, 25:22

Runda wstępna[edytuj | edytuj kod]

Grupa A[edytuj | edytuj kod]

Szwecja Ängelholm

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1 Słowacja Slávia UK SLSP Bratysława 6 3 3 0 9 1 9 245 188 1.303
2 Grecja AO Markopoulo 5 3 2 1 7 3 2.333 237 198 1.197
3 Szwecja Engelholm VK 4 3 1 2 3 8 0.375 210 259 0.811
4 Albania Teuta Durres 3 3 0 3 2 9 0.222 208 255 0.816

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
15.12.2006 Engelholm VK Szwecja 3:2 Albania Teuta Durres 16:25, 25:23, 21:25, 25:20, 18:16
15.12.2006 Ao Markopoulo Grecja 1:3 Słowacja Slávia UK SLSP Bratysława 25:20, 19:25, 20:25, 23:25
16.12.2006 Teuta Durres Albania 0:3 Grecja Ao Markopoulo 18:25, 10:25, 16:25
16.12.2006 Slávia UK SLSP Bratysława Słowacja 3:0 Szwecja Engelholm VK 25:14, 25:13, 25:19
17.12.2006 Teuta Durres Albania 0:3 Słowacja Slávia UK SLSP Bratysława 21:25, 16:25, 18:25
17.12.2006 Engelholm VK Szwecja 0:3 Grecja Ao Markopoulo 22:25, 21:25, 16:25

Grupa B[edytuj | edytuj kod]

Białoruś Baranowicze

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1 Polska Aluprof Bielsko-Biała 6 3 3 0 9 3 3 290 228 1.272
2 Białoruś Atlant Baranowicze 5 3 2 1 7 4 1.75 253 219 1.155
3 Finlandia Vanajan Hämeenlinna 4 3 1 2 6 6 1 258 270 0.956
4 Cypr AEL Limassol 3 3 0 3 0 9 0 141 255 0.553

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
15.12.2006 Atlant Baranowicze Białoruś 3:0 Cypr AEL Limassol 25:16, 25:16, 25:11
15.12.2006 Vanajan Hämeenlinna Finlandia 2:3 Polska Aluprof Bielsko-Biała 33:31, 23:25, 25:22, 15:25, 8:15
16.12.2006 AEL Limassol Cypr 0:3 Polska Aluprof Bielsko-Biała 16:25, 16:25, 13:25
16.12.2006 Atlant Baranowicze Polska 3:1 Finlandia Vanajan Hämeenlinna 25:17, 22:25, 27:25, 25:12
17.12.2006 Vanajan Hämeenlinna Finlandia 3:0 Cypr AEL Limassol 25:19, 25:17, 25:17
17.12.2006 Aluprof Bielsko-Biała Polska 3:1 Białoruś Atlant Baranowicze 25:18, 22:25, 25:19, 25:17

Grupa C[edytuj | edytuj kod]

Rumunia Bacău

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1 Rumunia CS Știința Bacău 6 3 3 0 9 1 9 245 184 1.332
2 Ukraina Galičanka Tarnopol 5 3 2 1 7 4 1.75 260 245 1.061
3 Serbia i Czarnogóra Spartak Subotica 4 3 1 2 4 7 0.571 242 252 0.96
4 Bośnia i Hercegowina Jelovica Tuzla 3 3 0 3 1 9 0.111 183 249 0.735

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
15.12.2006 CS Știința Bacău Rumunia 3:0 Bośnia i Hercegowina Jelovica Tuzla 25:16, 25:14, 25:11
15.12.2006 Spartak Subotica Serbia i Czarnogóra 1:3 Ukraina Galičanka Tarnopol 22:25, 25:21, 21:25, 21:25
16.12.2006 Galičanka Tarnopol Ukraina 1:3 Rumunia CS Știința Bacău 22:25, 23:25, 25:20, 17:25
16.12.2006 Spartak Subotica Serbia i Czarnogóra 3:1 Bośnia i Hercegowina Jelovica Tuzla 25:19, 22:25, 25:16, 25:21
17.12.2006 CS Știința Bacău Rumunia 3:0 Serbia i Czarnogóra Spartak Subotica 25:14, 25:21, 25:21
17.12.2006 Jelovica Tuzla Bośnia i Hercegowina 0:3 Ukraina Galičanka Tarnopol 22:25, 14:25, 25:27

Grupa D[edytuj | edytuj kod]

Słowenia Novo Mesto

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1 Niemcy Schweriner SC 6 3 3 0 9 1 9 251 205 1.224
2 Słowenia ŽOK Novo Mesto 5 3 2 1 7 5 1.4 279 251 1.112
3 Węgry Vasas Budapeszt 4 3 1 2 3 6 0.5 185 189 0.979
4 Turcja Beşiktaş JK 3 3 0 3 2 9 0.222 188 258 0.729

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
15.12.2006 Beşiktaş JK Turcja 0:3 Niemcy Schweriner SC 14:25, 20:25, 21:25
15.12.2006 ŽOK Novo Mesto Słowenia 3:0 Węgry Vasas Budapeszt 25:19, 25:22, 25:15
16.12.2006 Vasas Budapeszt Węgry 3:0 Włochy Beşiktaş JK 25:10, 25:14, 25:15
16.12.2006 Schweriner SC Niemcy 3:1 Słowenia ŽOK Novo Mesto 29:27, 25:23, 22:25, 25:21
17.12.2006 Vasas Budapeszt Węgry 0:3 Niemcy Schweriner SC 20:25, 17:25, 17:25
17.12.2006 ŽOK Novo Mesto Słowenia 3:2 Turcja Beşiktaş JK 25:12, 19:25, 25:17, 22:25, 17:15

Grupa E[edytuj | edytuj kod]

Czechy Brno

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1 Hiszpania Grupo 02 Murcia 6 3 3 0 9 0 MAX 226 161 1.404
2 Czechy Královo Pole Brno 4 3 1 2 5 6 0.833 225 251 0.896
3 Niemcy Rote Raben Vilsbiburg 4 3 1 2 4 8 0.5 235 263 0.894
4 Grecja Panathinaikos Ateny 4 3 1 2 3 7 0.429 215 226 0.951

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
15.12.2006 Panathinaikos Ateny Grecja 0:3 Czechy Královo Pole Brno 26:28, 22:25, 25:27
15.12.2006 Rote Raben Vilsbiburg Niemcy 0:3 Hiszpania Grupo 02 Murcia 20:25, 17:25, 24:26
16.12.2006 Královo Pole Brno Czechosłowacja 2:3 Holandia Rote Raben Vilsbiburg 25:22, 21:25, 25:16, 12:25, 11:15
16.12.2006 Grupo 02 Murcia Hiszpania 3:0 Grecja Panathinaikos Ateny 25:14, 25:20, 25:15
17.12.2006 Panathinaikos Ateny Grecja 3:1 Niemcy Rote Raben Vilsbiburg 25:15, 18:25, 25:18, 25:13
17.12.2006 Královo Pole Brno Czechy 0:3 Hiszpania Grupo 02 Murcia 15:25, 20:25, 16:25

Grupa F[edytuj | edytuj kod]

Portugalia Trofa

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1 Portugalia Clube Academico Trofa 6 3 3 0 9 1 9 244 168 1.452
2 Włochy Sant'Orsola Asystel Novara 5 3 2 1 7 3 2.333 227 161 1.41
3 Białoruś Minchanka Mińsk 4 3 1 2 3 6 0.5 185 188 0.984
4 Irlandia Newbridge VC 3 3 0 3 0 9 0 82 225 0.364

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
15.12.2006 Sant'Orsola Asystel Novara Włochy 3:0 Białoruś Minchanka Mińsk 25:17, 25:14, 25:15
15.12.2006 Newbridge VC Irlandia 0:3 Portugalia Clube Academico Trofa 6:25, 11:25, 10:25
16.12.2006 Minchanka Mińsk Białoruś 3:0 Irlandia Newbridge VC 25:12, 25:13, 25:13
16.12.2006 Clube Academico Trofa Portugalia 3:1 Włochy Sant'Orsola Asystel Novara 23:25, 25:18, 25:14, 25:20
17.12.2006 Sant'Orsola Asystel Novara Włochy 3:0 Irlandia Newbridge VC 25:3, 25:9, 25:5
17.12.2006 Clube Academico Trofa Portugalia 3:0 Białoruś Minchanka Mińsk 25:20, 25:23, 25:21

Grupa G[edytuj | edytuj kod]

Słowenia Nova Gorica

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1 Holandia Plantinalonga Lichtenvoorde 6 3 3 0 9 1 9 243 150 1.62
2 Słowenia Hit Nova Gorica 5 3 2 1 7 3 2.333 237 182 1.302
3 Cypr Anorthosis Famagosta 4 3 1 2 3 6 0.5 154 199 0.774
4 Szkocja Edinburgh Volleyball 3 3 0 3 0 9 0 122 225 0.542

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
15.12.2006 Plantinalonga Lichtenvoorde Holandia 3:0 Szkocja Edinburgh Volleyball 25:4, 25:11, 25:13
15.12.2006 Anorthosis Famagusta Cypr 0:3 Słowenia Hit Nova Gorica 22:25, 10:25, 12:25
16.12.2006 Edinburgh Volleyball Szkocja 0:3 Cypr Anorthosis Famagusta 20:25, 16:25, 13:25
16.12.2006 Hit Nova Gorica Słowenia 1:3 Holandia Plantinalonga Lichtenvoorde 23:25, 25:17, 24:26, 15:25
17.12.2006 Plantinalonga Lichtenvoorde Holandia 3:0 Cypr Anorthosis Famagusta 25:18, 25:4, 25:13
17.12.2006 Hit Nova Gorica Słowenia 3:0 Szkocja Edinburgh Volleyball 25:16, 25:18, 25:11

Grupa H[edytuj | edytuj kod]

Ukraina Czerkasy

Tabela

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Sety Małe punkty
M
W
P
wyg.
prz.
ratio
zdob.
str.
ratio
1 Ukraina Kruh Czerkasy 6 3 3 0 9 0 MAX 226 117 1.932
2 Austria Fabasoft Linz 5 3 2 1 6 3 2 180 166 1.084
3 Dania Fortuna Odense 4 3 1 2 3 7 0.429 196 230 0.852
4 Luksemburg Volley 80 Petange 3 3 0 3 1 9 0.111 158 247 0.64

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
15.12.2006 Volley 80 Petange Luksemburg 0:3 Austria Fabasoft Linz 11:25, 15:25, 15:25
15.12.2006 Fortuna Odense Dania 0:3 Ukraina Kruh Czerkasy 12:25, 13:25, 24:26
16.12.2006 Fabasoft Linz Austria 3:0 Dania Fortuna Odense 25:17, 25:15, 25:18
16.12.2006 Kruh Czerkasy Ukraina 3:0 Luksemburg Volley 80 Petange 25:16, 25:10, 25:12
17.12.2006 Volley 80 Petange Luksemburg 1:3 Dania Fortuna Odense 18:25, 25:22, 19:25, 17:25
17.12.2006 Kruh Czerkasy Ukraina 3:0 Austria Fabasoft Linz 25:8, 25:14, 25:8

1/8 finału[edytuj | edytuj kod]

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
10.01.2007 OMS Senica Słowacja 0:3 Hiszpania Grupo 2002 Murcia 15:25, 18:25, 15:25
17.01.2007 0:3 17:25, 15:25, 14:25
09.01.2007 Kruh Czerkasy Ukraina 3:0 Szwajcaria VFM Franches-Montagnes 25:16, 25:16, 25:12
17.01.2007 3:0 25:16, 25:21, 26:24
09.01.2007 Aluprof Bielsko-Biała Polska 2:3 Rosja CSKA Moskwa 25:14, 23:25, 25:20, 18:25, 13:15
18.01.2007 3:1 25:22, 21:25, 25:20, 25:19, (19:25)
10.01.2007 Asterix Kieldrecht Belgia 3:0 Słowacja Slávia UK SLSP Bratysława 25:23, 25:18, 25:20
17.01.2007 0:3 21:25, 21:25, 22:25, (31:33)
10.01.2007 Schweriner SC Niemcy 3:0 Rumunia Rapid-Aibo Bukareszt 25:18, 25:17, 25:11
17.01.2007 3:0 25:15, 25:13, 25:10
10.01.2007 Poštar 064 Belgrad Serbia 3:1 Portugalia Clube Academico Trofa 25:22, 25:19, 23:25, 25:22
17.01.2007 3:2 23:25, 25:13, 25:19, 23:25, 15:12
11.01.2007 CS Madeira Portugalia 1:3 Holandia Plantinalonga Lichtenvoorde 25:22, 18:25, 22:25, 20:25
18.01.2007 0:3 13:25, 17:25, 17:25
10.01.2007 CS Ştiinţa Bacău Rumunia 3:1 Francja USSP Albi 25:20, 25:27, 25:19, 25:23
17.01.2007 2:3 25:13, 25:23, 24:26, 23:25, 8:15, (23:25)

Ćwierćfinał[edytuj | edytuj kod]

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
31.01.2007 Grupo 2002 Murcia Hiszpania 3:0 Ukraina Kruh Czerkasy 25:12, 25:15, 25:18
06.02.2007 3:0 25:18, 25:22, 25:22
31.01.2007 Asterix Kieldrecht Belgia 0:3 Rosja CSKA Moskwa 21:25, 19:25, 15:25
08.02.2007 1:3 25:15 16:25, 21:25, 17:25
31.01.2007 Postar 064 Beograd Serbia 3:2 Niemcy Schweriner SC 25:16 23:25, 19:25, 25:22 20:18
07.02.2007 1:3 25:18 21:25, 21:25, 25:27, (16:25)
01.02.2007 Plantinalonga Lichtenvoorde Holandia 3:0 Francja USSP Albi 25:18, 25:15, 25:19
07.02.2007 3:2 20:25, 25:21 26:24 18:25, 15:12

Turniej finałowy[edytuj | edytuj kod]

Niemcy Münster

Półfinał[edytuj | edytuj kod]

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
10.03.2007 Grupo 2002 Murcia Hiszpania 3:0 Holandia Plantinalonga Lichtenvoorde 25:5, 25:15, 25:18
10.03.2007 CSKA Moskwa Rosja 3:1 Niemcy Schweriner SC 25:23, 22:25, 25:13, 25:10

Mecz o 3. miejsce[edytuj | edytuj kod]

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
11.03.2007 Schweriner SC Niemcy 3:0 Holandia Plantinalonga Lichtenvoorde 25:20, 25:21, 25:18

Finał[edytuj | edytuj kod]

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
11.03.2007 Grupo 2002 Murcia Hiszpania 3:0 Rosja CSKA Moskwa 25:20, 25:16, 25:22

Klasyfikacja końcowa[edytuj | edytuj kod]

Miejsce Drużyna
Gold medal world centered-2.svg Hiszpania Grupo 2002 Murcia
Silver medal world centered-2.svg Rosja CSKA Moskwa
Bronze medal world centered-2.svg Niemcy Schweriner SC
4. Holandia Plantinalonga Lichtenvoorde

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]