Puchar Top Teams w piłce siatkowej mężczyzn (2001/2002)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Puchar Top Teams siatkarzy 2001/2002
Top Teams Cup 2001/2002
2000/2001 2002/2003
Szczegóły rozgrywek
Organizator Europejska Konfederacja Piłki Siatkowej
Termin 5.10.2001 - 17.03.2002
Sezon 2.
Miejsce finału Polska Częstochowa
Zwycięzca Belgia Knack Roeselare
Strona internetowa

Puchar Top Teams 2001/2002 – 2. sezon Puchar Top Teams rozgrywanego od 2000 roku, organizowanego przez Europejską Konfederację Piłki Siatkowej (CEV) w ramach europejskich pucharów dla męskich klubowych zespołów siatkarskich "starego kontynentu".

System rozgrywek[edytuj | edytuj kod]

Rywalizacja w fazie kwalifikacyjnej toczyła się w parach na zasadzie dwumeczów (mecz i rewanż) "systemem pucharowym" (gorszy odpada). W fazie głównej zwyzięzcy par dołączyli do rozstawionych drużyn w grupach 1-6. W każdej znalazły się cztery drużyny. Rozegrały one ze sobą po dwa mecze. Zwycięzcy grup awansowali do ćwierćfinałów, gdzie grano mecze tym samym systemem co w fazie kwalifikacyjnej. Po ćwierćfinałach w Częstochowie w Polsce rozegrano turniej finałowy.

Drużyny uczestniczące[edytuj | edytuj kod]

Rozgrywki[edytuj | edytuj kod]

Faza kwalifikacyjna[edytuj | edytuj kod]

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
08.10.2001 VBC Lutry-Lavaux Szwajcaria 3:0 Gruzja VC Tbilisi 25:15, 25:23, 25:17
09.10.2001[a] VC Tbilisi Gruzja 0:3 Szwajcaria VBC Lutry-Lavaux 17:25, 18:25, 14:25
06.10.2001 Kométa Kaposvár Węgry 3:0 Azerbejdżan Azeroil Baku 25:17, 25:18, 25:19
14.10.2001 Azeroil Baku Azerbejdżan 0:3 Węgry Kométa Kaposvár 19:25, 18:25, 18:25
12.10.2001 Hapoel Yoav Kfar Saba Izrael 0:3 Słowacja Matador Púchov 21:25, 22:25, 18:25
13.10.2001[b] Matador Púchov Słowacja 1:3 Izrael Hapoel Yoav Kfar Saba 26:24, 21:25, 17:25, 24:26
06.10.2001 Petrom Ploeszti Rumunia 3:0 Mołdawia Speranta Kiszyniów 25:16, 25:15, 25:20
07.10.2001[c] Speranta Kiszyniów Mołdawia 0:3 Rumunia Petrom Ploeszti 19:25, 22:25, 21:25
07.10.2001 ESS Falck Pärnu Estonia 3:2 Ukraina Łokomotyw Charków 21:25, 17:25, 25:20, 25:20, 18:16
13.10.2001 Łokomotyw Charków Ukraina 3:1 Estonia ESS Falck Pärnu 25:22, 22:25, 25:20, 25:21
13.10.2001[d] Brostadbotn IL Norwegia 0:3 Łotwa Police SC Ryga 17:25, 23:25, 14:25
14.10.2001 Police SC Ryga Łotwa 3:0 Norwegia Brostadbotn IL 25:16, 26:24, 25:15
06.10.2001 Azot Czerkasy Ukraina 3:0 Szwecja Hylte VBK 25:10, 25:14, 25:18
07.10.2001 Hylte VBK Szwecja 2:3 Ukraina Azot Czerkasy 25:23, 18:25, 25:18, 22:25, 6:15
06.10.2001 Ozolnieki Poliurs Łotwa 3:1 Białoruś HWK Homel 25:22, 25:17, 16:25, 25:22
13.10.2001 HWK Homel Białoruś 3:1 Łotwa Ozolnieki Poliurs 25:20, 25:21, 21:25, 25:23
13.10.2001[e] Aalborg HIK Dania 1:3 Szwajcaria Concordia MTV Näfels 25:22, 19:25, 17:25, 17:25
14.10.2001 Concordia MTV Näfels Szwajcaria 3:1 Dania Aalborg HIK 25:16, 25:18, 15:25, 25:23
06.10.2001 VC Mamer Luksemburg 0:3 Polska Galaxia Starter Bank Częstochowa AZS 18:25, 18:25, 13:25
07.10.2001[f] Galaxia Starter Bank Częstochowa AZS Polska 3:0 Luksemburg VC Mamer 25:20, 25:16, 25:16
12.10.2001 SC Espinho Portugalia 3:0 Albania Studenti Tirana 25:11, 25:14, 25:19
14.10.2001[g] Studenti Tirana Albania 0:3 Portugalia SC Espinho 14:25, 29:31, 20:25
13.10.2001 Jihostroj Czeskie Budziejowice Czechy 3:0 Albania Teuta Durrës 25:12, 25:14, 25:11
14.10.2001[h] Teuta Durrës Albania 0:3 Czechy Jihostroj Czeskie Budziejowice 5:25, 17:25, 13:25
13.10.2001[i] OK Kakanj Bośnia i Hercegowina 0:3 Belgia Knack Roeselare 15:25, 12:25, 19:25
14.10.2001 Knack Roeselare Belgia 3:0 Bośnia i Hercegowina OK Kakanj 25:14, 25:21, 25:21
06.10.2001 Wasserkraft Innsbruck Austria 3:1 Macedonia Północna Rabotnicki-Fersped Skopje 25:20, 25:21, 23:25, 25:22
14.10.2001 Rabotnicki-Fersped Skopje Macedonia Północna 3:0 Austria Wasserkraft Innsbruck 25:22, 25:18, 25:23
13.10.2001[j] Budućnost Podgorica 3:0 Cypr Anorthosis Famagusta 25:15, 25:16, 25:17
14.10.2001 Anorthosis Famagusta Cypr 0:3 Budućnost Podgorica 17:25, 23:25, 23:25
06.10.2001 CSKA Royal Cake Sofia Bułgaria 2:3 Rumunia Dinamo Bukareszt 23:25, 25:21, 25:17, 26:28, 8:15
13.10.2001 Dinamo Bukareszt Rumunia 3:0 Bułgaria CSKA Royal Cake Sofia 25:19, 25:17, 25:21
12.10.2001[k] Bosna Sarajewo Bośnia i Hercegowina 0:3 Słowenia Calcit Kamnik 22:25, 18:25, 16:25
13.10.2001 Calcit Kamnik Słowenia 3:0 Bośnia i Hercegowina Bosna Sarajewo 25:16, 25:15, 25:21
07.10.2001 Nea Salamina Famagusta Cypr 0:3 Budvanska Rivijera Budva 18:25, 16:25, 15:25
14.10.2001 Budvanska Rivijera Budva 3:0 Cypr Nea Salamina Famagusta 25:22, 25:17, 25:19
05.10.2001 Mladost Zagrzeb Chorwacja 3:0 Węgry Papiron Szeged 25:15, 25:14, 25:21
06.10.2001[l] Papiron Szeged Węgry 1:3 Chorwacja Mladost Zagrzeb 17:25, 25:22, 23:25, 20:25

Faza grupowa[edytuj | edytuj kod]

Grupa 1[edytuj | edytuj kod]

Tabela

Lp. Drużyna Pkt Mecze Sety Małe punkty
M W P wyg. prz. ratio zdob. str. ratio
1 Belgia Knack Roeselare 11 6 5 1 17 6 2.833 545 476 1.145
2 Portugalia Castelo Maia GC 10 6 4 2 15 9 1.667 552 493 1.120
3 Budvanska Rivijera Budva 8 6 2 4 7 16 0.438 484 535 0.905
4 Chorwacja Mladost Zagrzeb 7 6 1 5 7 15 0.467 440 517 0.851

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
05.12.2001 Budvanska Rivijera Budva 3:2 Portugalia Castelo Maia GC 25:21, 19:25, 21:25, 25:23, 15:13
05.12.2001 Knack Roeselare Belgia 3:0 Chorwacja Mladost Zagrzeb 25:14, 25:13, 25:12
12.12.2001 Mladost Zagrzeb Chorwacja 3:0 Budvanska Rivijera Budva 25:20, 25:15, 32:30
12.12.2001 Castelo Maia GC Portugalia 3:2 Belgia Knack Roeselare 22:25, 25:19, 25:23, 23:25, 15:11
19.12.2001 Budvanska Rivijera Budva 1:3 Belgia Knack Roeselare 26:28, 24:26, 25:17, 20:25
20.12.2001 Castelo Maia GC Portugalia 3:1 Chorwacja Mladost Zagrzeb 21:25, 25:20, 26:24, 25:21
09.01.2002 Mladost Zagrzeb Chorwacja 0:3 Portugalia Castelo Maia GC 11:25, 17:25, 16:25
09.01.2002 Knack Roeselare Belgia 3:0 Budvanska Rivijera Budva 25:22, 25:19, 25:18
16.01.2002 Budvanska Rivijera Budva 3:2 Chorwacja Mladost Zagrzeb 25:23, 19:25, 23:25, 25:18, 15:9
16.01.2002 Knack Roeselare Belgia 3:1 Portugalia Castelo Maia GC 23:25, 25:23, 25:17, 25:23
23.01.2002 Castelo Maia GC Portugalia 3:0 Budvanska Rivijera Budva 25:15, 25:16, 25:22
23.01.2002 Mladost Zagrzeb Chorwacja 1:3 Belgia Knack Roeselare 17:25, 25:23, 21:25, 22:25

Grupa 2[edytuj | edytuj kod]

Tabela

Lp. Drużyna Pkt Mecze Sety Małe punkty
M W P wyg. prz. ratio zdob. str. ratio
1 Węgry Kométa Kaposvár 11 6 5 1 17 4 4.250 519 461 1.126
2 Ukraina Azot Czerkasy 11 6 5 1 15 7 2.143 509 426 1.195
3 Hiszpania Numancia Caja Duero Soria 8 6 2 4 8 12 0.667 435 452 0.962
4 Szwajcaria VBC Lutry-Lavaux 6 6 0 6 1 18 0.056 367 491 0.747

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
05.12.2001 Numancia Caja Duero Soria Hiszpania 3:0 Szwajcaria VBC Lutry-Lavaux 25:16, 25:19, 25:18
06.12.2001 Kométa Kaposvár Węgry 3:0 Ukraina Azot Czerkasy 25:23, 25:19, 25:20
11.12.2001 VBC Lutry-Lavaux Szwajcaria 1:3 Węgry Kométa Kaposvár 20:25, 20:25, 31:29, 35:37
12.12.2001 Azot Czerkasy Ukraina 3:2 Hiszpania Numancia Caja Duero Soria 23:25, 25:18, 25:20, 23:25, 15:11
19.12.2001 Kométa Kaposvár Węgry 3:0 Hiszpania Numancia Caja Duero Soria 25:18, 31:29, 25:19
19.12.2001 Azot Czerkasy Ukraina 3:0 Szwajcaria VBC Lutry-Lavaux 25:20, 25:9, 25:15
08.01.2002 VBC Lutry-Lavaux Szwajcaria 0:3 Ukraina Azot Czerkasy 21:25, 14:25, 22:25
09.01.2002 Numancia Caja Duero Soria Hiszpania 0:3 Węgry Kométa Kaposvár 23:25, 22:25, 21:25
16.01.2002 Numancia Caja Duero Soria Hiszpania 0:3 Ukraina Azot Czerkasy 21:25, 14:25, 19:25
17.01.2002 Kométa Kaposvár Węgry 3:0 Szwajcaria VBC Lutry-Lavaux 25:15, 25:20, 25:15
23.01.2002 Azot Czerkasy Ukraina 3:2 Węgry Kométa Kaposvár 25:17, 23:25, 25:17, 23:25, 15:13
23.01.2002 VBC Lutry-Lavaux Szwajcaria 0:3 Hiszpania Numancia Caja Duero Soria 21:25, 16:25, 20:25

Grupa 3[edytuj | edytuj kod]

Tabela

Lp. Drużyna Pkt Mecze Sety Małe punkty
M W P wyg. prz. ratio zdob. str. ratio
1 Portugalia SC Espinho 11 6 5 1 15 6 2.500 494 452 1.093
2 Czechy Dukla Liberec 10 6 4 2 12 9 1.333 474 460 1.030
3 Szwajcaria Concordia MTV Näfels 8 6 2 4 11 13 0.846 539 547 0.985
4 Białoruś HWK Homel 7 6 1 5 6 16 0.375 478 526 0.909

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
05.12.2001 Concordia MTV Näfels Szwajcaria 1:3 Białoruś HWK Homel 25:21, 17:25, 23:25, 21:25
06.12.2001 SC Espinho Portugalia 3:0 Czechy Dukla Liberec 26:24, 25:13, 25:22
11.12.2001 HWK Homel Białoruś 1:3 Portugalia SC Espinho 17:25, 21:25, 25:17, 21:25
12.12.2001 Dukla Liberec Czechy 3:2 Szwajcaria Concordia MTV Näfels 15:25, 19:25, 25:19, 25:20, 18:16
18.12.2001 HWK Homel Białoruś 0:3 Czechy Dukla Liberec 20:25, 18:25, 19:25
19.12.2001 Concordia MTV Näfels Szwajcaria 2:3 Portugalia SC Espinho 19:25, 26:24, 23:25, 29:27, 12:15
09.01.2002 SC Espinho Portugalia 3:0 Szwajcaria Concordia MTV Näfels 25:19, 26:24, 25:22
10.01.2002 Dukla Liberec Czechy 3:1 Białoruś HWK Homel 25:17, 25:22, 24:26, 25:23
15.01.2002 SC Espinho Portugalia 3:0 Białoruś HWK Homel 25:21, 25:19, 25:20
16.01.2002 Concordia MTV Näfels Szwajcaria 3:0 Czechy Dukla Liberec 25:22, 25:21, 25:21
23.01.2002 HWK Homel Białoruś 1:3 Szwajcaria Concordia MTV Näfels 22:25, 25:22, 21:25, 25:27
23.01.2002 Dukla Liberec Czechy 3:0 Portugalia SC Espinho 25:18, 25:18, 25:23

Grupa 4[edytuj | edytuj kod]

Tabela

Lp. Drużyna Pkt Mecze Sety Małe punkty
M W P wyg. prz. ratio zdob. str. ratio
1 Polska Galaxia Starter Bank Częstochowa AZS 11 6 5 1 15 7 2.143 511 463 1.104
2 Holandia Piet Zoomers/D Apeldoorn 10 6 4 2 14 8 1.750 518 490 1.057
3 Czechy Jihostroj Czeskie Budziejowice 8 6 2 4 8 16 0.500 508 538 0.944
4 Słowenia Calcit Kamnik 7 6 1 5 10 16 0.625 548 594 0.923

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
04.12.2001 Piet Zoomers/D Apeldoorn Holandia 3:1 Słowenia Calcit Kamnik 26:28, 25:23, 25:19, 25:18
05.12.2001 Jihostroj Czeskie Budziejowice Czechy 0:3 Polska Galaxia Starter Bank Częstochowa AZS 22:25, 19:25, 16:25
11.12.2001 Calcit Kamnik Słowenia 3:1 Czechy Jihostroj Czeskie Budziejowice 23:25, 25:21, 25:18, 25:19
11.12.2001 Galaxia Jurajska Częstochowa Polska 3:0 Holandia Piet Zoomers/D Apeldoorn 25:23, 25:21, 25:22
18.12.2001 Galaxia Starter Bank Częstochowa AZS Polska 3:2 Słowenia Calcit Kamnik 25:9, 20:25, 30:32, 25:16, 15:13
19.12.2001 Jihostroj Czeskie Budziejowice Czechy 3:2 Holandia Piet Zoomers/D Apeldoorn 23:25, 26:28, 25:20, 25:21, 15:8
09.01.2002 Calcit Kamnik Słowenia 2:3 Polska Galaxia Starter Bank Częstochowa AZS 25:23, 19:25, 25:23, 24:26, 14:16
09.01.2002 Piet Zoomers/D Apeldoorn Holandia 3:1 Czechy Jihostroj Czeskie Budziejowice 22:25, 25:22, 25:22, 25:17
16.01.2002 Jihostroj Czeskie Budziejowice Czechy 3:2 Słowenia Calcit Kamnik 25:19, 25:14, 22:25, 18:25, 15:8
16.01.2002 Piet Zoomers/D Apeldoorn Holandia 3:0 Polska Galaxia Starter Bank Częstochowa AZS 25:18, 25:23, 25:17
23.01.2002 Galaxia Jurajska Częstochowa Polska 3:0 Czechy Jihostroj Czeskie Budziejowice 25:19, 25:22, 25:22
23.01.2002 Calcit Kamnik Słowenia 0:3 Holandia Piet Zoomers/D Apeldoorn 23:25, 25:27, 21:25

Grupa 5[edytuj | edytuj kod]

Tabela

Lp. Drużyna Pkt Mecze Sety Małe punkty
M W P wyg. prz. ratio zdob. str. ratio
1 Niemcy Bayer Wuppertal 11 6 5 1 17 6 2.833 535 479 1.117
2 Słowacja Matador Púchov 11 6 5 1 15 7 2.143 522 471 1.108
3 Łotwa Police SC Ryga 7 6 1 5 9 16 0.563 520 572 0.909
4 Rumunia Dinamo Bukareszt 7 6 1 5 5 17 0.294 474 529 0.896

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
05.12.2001 Bayer Wuppertal Niemcy 2:3 Słowacja Matador Púchov 25:23, 25:16, 17:25, 21:25, 10:15
06.12.2001 Police SC Ryga Łotwa 2:3 Rumunia Dinamo Bukareszt 26:28, 21:25, 25:19, 25:13, 11:15
12.12.2001 Dinamo Bukareszt Rumunia 1:3 Niemcy Bayer Wuppertal 23:25, 22:25, 25:22, 21:25
12.12.2001 Matador Púchov Słowacja 3:1 Łotwa Police SC Ryga 23:25, 25:21, 25:18, 25:20
19.12.2001 Bayer Wuppertal Niemcy 3:0 Łotwa Police SC Ryga 25:16, 25:23, 25:16
19.12.2001 Matador Púchov Słowacja 3:0 Rumunia Dinamo Bukareszt 25:19, 26:24, 27:25
08.01.2002 Police SC Ryga Łotwa 2:3 Niemcy Bayer Wuppertal 25:23, 14:25, 17:25, 25:19, 14:16
09.01.2002 Dinamo Bukareszt Rumunia 0:3 Słowacja Matador Púchov 23:25, 17:25, 17:25
15.01.2002 Police SC Ryga Łotwa 1:3 Słowacja Matador Púchov 25:20, 22:25, 14:25, 21:25
16.01.2002 Bayer Wuppertal Niemcy 3:0 Rumunia Dinamo Bukareszt 25:22, 25:19, 25:21
23.01.2002 Matador Púchov Słowacja 0:3 Niemcy Bayer Wuppertal 27:29, 26:28, 19:25
23.01.2002 Dinamo Bukareszt Rumunia 1:3 Łotwa Police SC Ryga 20:25, 25:16, 23:25, 28:30

Grupa 6[edytuj | edytuj kod]

Tabela

Lp. Drużyna Pkt Mecze Sety Małe punkty
M W P wyg. prz. ratio zdob. str. ratio
1 Ukraina Łokomotyw Charków 12 6 6 0 18 7 2.571 607 529 1.147
2 Budućnost Podgorica 8 6 2 4 12 13 0.923 573 580 0.988
3 Rumunia Petrom Ploeszti 8 6 2 4 10 14 0.714 537 568 0.945
4 Macedonia Północna Rabotnicki-Fersped Skopje 8 6 2 4 7 13 0.538 452 492 0.919

Wyniki

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
04.12.2001 Petrom Ploeszti Rumunia 3:0 Macedonia Północna Rabotnicki-Fersped Skopje 25:16, 25:22, 25:21
04.12.2001 Łokomotyw Charków Ukraina 3:2 Budućnost Podgorica 25:27, 25:23, 23:25, 25:21, 15:7
12.12.2001 Budućnost Podgorica 3:1 Rumunia Petrom Ploeszti 31:29, 30:28, 23:25, 25:22
13.12.2001 Rabotnicki-Fersped Skopje Macedonia Północna 0:3 Ukraina Łokomotyw Charków 20:25, 19:25, 31:33
18.12.2001 Rabotnicki-Fersped Skopje Macedonia Północna 3:1 Budućnost Podgorica 25:20, 24:26, 28:26, 25:23
19.12.2001 Petrom Ploeszti Rumunia 2:3 Ukraina Łokomotyw Charków 28:26, 21:25, 21:25, 26:24, 14:16
08.01.2002 Łokomotyw Charków Ukraina 3:1 Rumunia Petrom Ploeszti 25:18, 24:26, 25:22, 25:20
10.01.2002 Budućnost Podgorica 3:0 Macedonia Północna Rabotnicki-Fersped Skopje 25:22, 25:23, 25:22
16.01.2002 Petrom Ploeszti Rumunia 3:2 Budućnost Podgorica 26:24, 15:25, 25:23, 17:25, 15:13
17.01.2002 Łokomotyw Charków Ukraina 3:1 Macedonia Północna Rabotnicki-Fersped Skopje 25:17, 25:15, 25:27, 25:20
23.01.2002 Rabotnicki-Fersped Skopje Macedonia Północna 3:0 Rumunia Petrom Ploeszti 25:23, 25:21, 25:20
23.01.2002 Budućnost Podgorica 1:3 Ukraina Łokomotyw Charków 25:21, 16:25, 21:25, 19:25

Ćwierćfinały[edytuj | edytuj kod]

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
13.02.2002 Łokomotyw Charków Ukraina 3:1 Ukraina Azot Czerkasy 25:15, 13:25, 25:22, 25:14
20.02.2002 Azot Czerkasy Ukraina 1:3 Ukraina Łokomotyw Charków 25:21, 17:25, 17:25, 18:25
14.02.2002 SC Espinho Portugalia 3:1 Niemcy Bayer Wuppertal 23:25, 25:20, 25:23, 25:13
20.02.2002 Bayer Wuppertal Niemcy 3:2 Portugalia SC Espinho 20:25, 25:18, 21:25, 25:21, 15:9
13.02.2002 Knack Roeselare Belgia 3:0 Węgry Kométa Kaposvár 25:14, 25:20, 25:14
19.02.2002 Kométa Kaposvár Węgry 0:3 Belgia Knack Roeselare 19:25, 19:25, 19:25
12.02.2002 Galaxia Starter Bank Częstochowa AZS Polska 3:0 Słowacja Matador Púchov 25:19, 25:15, 25:21
20.02.2002 Matador Púchov Słowacja 1:3 Polska Galaxia Starter Bank Częstochowa AZS 25:19, 15:25, 20:25, 22:25

Final Four[edytuj | edytuj kod]

Polska Częstochowa

Półfinały[edytuj | edytuj kod]

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
16.03.2002 Łokomotyw Charków Ukraina 2:3 Portugalia SC Espinho 25:19, 14:25, 20:25, 25:21, 10:15
16.03.2002 Knack Roeselare Belgia 3:1 Polska Galaxia Starter Bank Częstochowa AZS 25:21, 21:25, 25:22, 25:21

Mecz o 3. miejsce[edytuj | edytuj kod]

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
17.03.2002 Łokomotyw Charków Ukraina 1:3 Polska Galaxia Starter Bank Częstochowa AZS 25:19, 23:25, 23:25, 14:25

Finał[edytuj | edytuj kod]

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
17.03.2002 SC Espinho Portugalia 1:3 Belgia Knack Roeselare 23:25, 25:23, 18:25, 17:25

Klasyfikacja końcowa[edytuj | edytuj kod]

Miejsce Drużyna
Gold medal world centered-2.svg Belgia Knack Roeselare
Silver medal world centered-2.svg Portugalia SC Espinho
Bronze medal world centered-2.svg Polska Galaxia Starter Bank Częstochowa AZS
4. Ukraina Łokomotyw Charków

Uwagi[edytuj | edytuj kod]

  1. Mecz rozegrany w Szwajcarii.
  2. Mecz rozegrany na Słowacji.
  3. Mecz rozegrany w Rumunii.
  4. Mecz rozegrany na Łotwie.
  5. Mecz rozegrany w Szwajcarii.
  6. Mecz rozegrany w Luksemburgu.
  7. Mecz rozegrany w Portugalii.
  8. Mecz rozegrany w Czechach.
  9. Mecz rozegrany w Belgii.
  10. Mecz rozegrany na Cyprze.
  11. Mecz rozegrany w Słowenii.
  12. Mecz rozegrany w Chorwacji.

Przypisy[edytuj | edytuj kod]

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]