Liga bałtycka w piłce siatkowej mężczyzn (2010/2011)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
(Przekierowano z Schenker League (2010/2011))
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Schenker League 2010/2011
Szczegóły rozgrywek
Termin 16 października 2010 - 6 marca 2011
Sezon VI
Liczba meczów 122
Liczba setów 458 (3.75 na mecz)
Hale 11 (w 11 miastach)
Simple gold crown.svg Mistrz Schenker League Estonia Selver Tallinn
Ostatnia aktualizacja infoboksu: 24 marca 2011

Schenker League 2010/2011 – 6. sezon rozgrywek o mistrzostwo krajów bałtyckich. Zainaugurowany został 16 października 2010 roku i trwał do 6 marca 2011 roku.

W sezonie 2010/2011 w Pucharze CEV Schenker League reprezentował klub Selver Tallinn.

System rozgrywek[edytuj | edytuj kod]

Schenker League składała się z trzech rund. W pierwszej rundzie drużyny rywalizowały ze sobą systemem kołowym, grając z każdym po dwa spotkania. Mecze punktowane były według klucza: 3:0 i 3:1 - 3 pkt; 3:2 - 2 pkt; 2:3 - 1 pkt; 1:3 i 0:3 - 0 pkt. Osiem drużyn, które zdobyły największą liczbę punktów, awansowało do II rundy (fazy play-off). W ćwierćfinałach drużyny zostały podzielone w pary na podstawie miejsc w tabeli po I rundzie: 1-8, 2-7, 3-6, 4-5. Rozgrywały one dwumecz. O awansie decydowały kolejno: liczba wygranych meczów, liczba wygranych setów, zwycięstwo w złotym secie.

Zwycięzcy ćwierćfinałów awansowali do Final Four. W turnieju finałowym odbyły się półfinały, mecz o 3. miejsce i finał.

Trzecią rundę stanowiły rozgrywki, w których wyłonieni zostali mistrzowie Estonii i Łotwy[1].

Drużyny uczestniczące[edytuj | edytuj kod]

  Schenker League 2010/2011  
SEL Estonia Selver Tallinn Simple gold crown.svg 1
TPL Estonia Tartu Pere Leib 2
LĀS Łotwa LĀSE-R/Rīga 3
OZO Łotwa Poliurs Ozolnieki 4
PÄR Estonia Pärnu VK 5
TTÜ Estonia TTÜ 6
VŐR Estonia Valio Võru VK 7
DAU Łotwa Daugavpils Universitāte 8
RGT Estonia Rakvere Grossi Toidukaubad 9
Aiga rightarrow inv.svg Nowi uczestnicy
BIO Łotwa VK Biolars/Olaine Jełgawa
DKA Rosja RGU-Jantar Kaliningrad

Oznaczenia:

  • kolumna pierwsza – skróty nazw drużyn wpisane na mapie (jeśli ta została zamieszczona),
  • kolumna trzecia – miejsce zajęte przez daną drużynę w poprzednim sezonie.

I runda[edytuj | edytuj kod]

Tabela wyników[edytuj | edytuj kod]

Gospodarz \ Gość1 SEL TPL LĀS OZO PÄR TTÜ RGT VŐR DAU BIO DKA
Selver Tallinn Estonia 3:2 3:0 3:0 1:3 3:1 3:0 3:0 3:0 3:0 3:0
Tartu Pere Leib Estonia 3:1 3:0 2:3 3:1 3:1 3:0 3:0 3:0 1:3 3:0
LĀSE-R/Rīga Łotwa 3:1 3:1 2:3 0:3 2:3 3:0 3:0 3:1 3:0 3:0
Poliurs Ozolnieki Łotwa 1:3 0:3 3:0 2:3 3:1 3:0 3:1 0:3 3:0 3:0
Pärnu VK Estonia 1:3 3:1 3:1 3:1 3:2 3:0 3:0 3:0 3:1 3:1
TTÜ Estonia 1:3 1:3 0:3 3:1 3:0 3:1 1:3 2:3 3:0 3:1
Rakvere Grossi Toidukaubad Estonia 2:3 3:1 3:1 0:3 2:3 0:3 3:0 0:3 0:3 3:0
Valio Võru VK Estonia 0:3 1:3 2:3 3:1 1:3 0:3 3:1 1:3 3:2 3:0
Daugavpils Universitāte Łotwa 0:3 1:3 1:3 1:3 1:3 2:3 2:3 2:3 2:3 3:0
VK Biolars/Olaine Jełgawa Łotwa 2:3 3:1 3:1 0:3 1:3 1:3 3:1 3:0 3:1 3:1
RGU-Jantar Kaliningrad Rosja 0:3 0:3 0:3 0:3 2:3 3:1 2:3 2:3 0:3 2:3

Źródło: [1]
1 Drużyna gospodarzy jest wymieniona po lewej stronie tabeli.
Kolory:

     zwycięstwo gospodarzy

     zwycięstwo gości

Terminarz i wyniki spotkań[edytuj | edytuj kod]

16.10.2010 LĀSE-R/Rīga Łotwa 3:0 (25:11, 25:16, 25:16) Estonia Rakvere Grossi Toidukaubad
16.10.2010 Daugavpils Universitāte Łotwa 1:3 (19:25, 23:25, 25:22, 26:28) Estonia Tartu Pere Leib
16.10.2010 Poliurs Ozolnieki Łotwa 3:0 (25:14, 25:18, 25:16) Rosja RGU-Jantar Kaliningrad
16.10.2010 Pärnu VK Estonia 1:3 (20:25, 23:25, 31:29, 20:25) Estonia Selver Tallinn
16.10.2010 TTÜ Estonia 1:3 (25:19, 23:25, 16:25, 20:25) Estonia Valio Võru VK
17.10.2010 LĀSE-R/Rīga Łotwa 3:1 (23:25, 26:24, 25:22, 25:21) Estonia Tartu Pere Leib
17.10.2010 Daugavpils Universitāte Łotwa 2:3 (21:25, 25:21, 25:13, 14:25, 12:15) Estonia Rakvere Grossi Toidukaubad
17.10.2010 VK Biolars/Olaine Jełgawa Łotwa 3:1 (25:19, 21:25, 25:14, 25:15) Rosja RGU-Jantar Kaliningrad
17.10.2010 Selver Tallinn Estonia 3:1 (25:15, 21:25, 25:20, 25:16) Estonia TTÜ
17.10.2010 Valio Võru VK Estonia 1:3 (25:22, 19:25, 16:25, 17:25) Estonia Pärnu VK
23.10.2010 Tartu Pere Leib Estonia 1:3 (17:25, 22:25, 25:18, 19:25) Łotwa VK Biolars/Olaine Jełgawa
23.10.2010 Rakvere Grossi Toidukaubad Estonia 0:3 (16:25, 20:25, 24:26) Łotwa Poliurs Ozolnieki
24.10.2010 Pärnu VK Estonia 3:0 (25:13, 25:14, 25:21) Łotwa Daugavpils Universitāte
24.10.2010 Rakvere Grossi Toidukaubad Estonia 0:3 (23:25, 22:25, 21:25) Łotwa VK Biolars/Olaine Jełgawa
24.10.2010 Tartu Pere Leib Estonia 2:3 (25:17, 22:25, 25:19, 27:29, 19:21) Łotwa Poliurs Ozolnieki
24.10.2010 Selver Tallinn Estonia 3:0 (25:23, 25:17, 25:20) Łotwa LĀSE-R/Rīga
27.10.2010 Rakvere Grossi Toidukaubad Estonia 0:3 (20:25, 17:25, 16:25) Estonia TTÜ
28.10.2010 VK Biolars/Olaine Jełgawa Łotwa 3:1 (23:25, 25:18, 25:12, 25:9) Łotwa Daugavpils Universitāte
28.10.2010 Valio Võru VK Estonia 0:3 (21:25, 20:25, 20:25) Estonia Selver Tallinn
31.10.2010 Pärnu VK Estonia 3:1 (25:21, 25:21, 19:25, 26:24) Estonia Tartu Pere Leib
06.11.2010 LĀSE-R/Rīga Łotwa 2:3 (23:25, 25:20, 25:20, 19:25, 18:25) Estonia TTÜ
06.11.2010 Poliurs Ozolnieki Łotwa 3:0 (25:21, 25:23, 25:20) Łotwa VK Biolars/Olaine Jełgawa
07.11.2010 Daugavpils Universitāte Łotwa 2:3 (25:19, 18:25, 15:25, 25:21, 17:19) Estonia TTÜ
11.11.2010 Rakvere Grossi Toidukaubad Estonia 2:3 (25:23, 16:25, 26:24, 16:25, 13:15) Estonia Selver Tallinn
11.11.2010 Tartu Pere Leib Estonia 3:0 (25:16, 25:17, 25:22) Estonia Valio Võru VK
13.11.2010 Pärnu VK Estonia 3:0 (25:19, 25:19, 25:18) Estonia Rakvere Grossi Toidukaubad
13.11.2010 Selver Tallinn Estonia 3:0 (25:15, 25:21, 25:20) Rosja RGU-Jantar Kaliningrad
13.11.2010 LĀSE-R/Rīga Łotwa 2:3 (14:25, 12:25, 25:23, 25:16, 11:15) Łotwa Poliurs Ozolnieki
14.11.2010 TTÜ Estonia 3:1 (22:25, 25:17, 25:23, 28:26) Rosja RGU-Jantar Kaliningrad
14.11.2010 LĀSE-R/Rīga Łotwa 3:1 (22:25, 25:20, 25:17, 25:23) Łotwa Daugavpils Universitāte
14.11.2010 Poliurs Ozolnieki Łotwa 2:3 (20:25, 25:23, 23:25, 25:20, 11:15) Estonia Pärnu VK
18.11.2010 Rakvere Grossi Toidukaubad Estonia 3:0 (25:23, 25:11, 25:22) Rosja RGU-Jantar Kaliningrad
20.11.2010 Tartu Pere Leib Estonia 3:0 (25:21, 25:16, 25:20) Rosja RGU-Jantar Kaliningrad
20.11.2010 Poliurs Ozolnieki Łotwa 3:1 (25:14, 25:16, 20:25, 25:20) Estonia Valio Võru VK
20.11.2010 VK Biolars/Olaine Jełgawa Łotwa 3:1 (25:17, 21:25, 25:22, 25:22) Łotwa LĀSE-R/Rīga
21.11.2010 Daugavpils Universitāte Łotwa 2:3 (18:25, 25:23, 19:25, 25:21, 11:15) Estonia Valio Võru VK
21.11.2010 Rakvere Grossi Toidukaubad Estonia 3:1 (26:24, 25:21, 15:25, 25:15) Estonia Tartu Pere Leib
27.11.2010 LĀSE-R/Rīga Łotwa 3:0 (25:23, 27:25, 25:21) Estonia Valio Võru VK
27.11.2010 RGU-Jantar Kaliningrad Rosja 0:3 (22:25, 22:25, 14:25) Łotwa Daugavpils Universitāte
27.11.2010 VK Biolars/Olaine Jełgawa Łotwa 1:3 (25:22, 22:25, 16:25, 25:27) Estonia TTÜ
28.11.2010 Poliurs Ozolnieki Łotwa 3:1 (25:19, 18:25, 25:19, 25:17) Estonia TTÜ
28.11.2010 Selver Tallinn Estonia 3:2 (25:22, 24:26, 14:25, 25:17, 16:14) Estonia Tartu Pere Leib
28.11.2010 Pärnu VK Estonia 3:1 (25:21, 25:19, 19:25, 25:18) Łotwa VK Biolars/Olaine Jełgawa
28.11.2010 Valio Võru VK Estonia 3:1 (30:28, 19:25, 27:25, 27:25) Estonia Rakvere Grossi Toidukaubad
04.12.2010 Valio Võru VK Estonia 3:2 (20:25, 25:21, 21:25, 25:22, 15:12) Łotwa VK Biolars/Olaine Jełgawa
04.12.2010 RGU-Jantar Kaliningrad Rosja 0:3 (15:25, 17:25, 16:25) Łotwa LĀSE-R/Rīga
05.12.2010 Poliurs Ozolnieki Łotwa 1:3 (21:25, 19:25, 25:23, 22:25) Estonia Selver Tallinn
05.12.2010 RGU-Jantar Kaliningrad Rosja 2:3 (17:25, 25:23, 25:18, 16:25, 7:15) Estonia Pärnu VK
05.12.2010 Tartu Pere Leib Estonia 3:1 (25:19, 20:25, 25:20, 25:13) Estonia TTÜ
18.12.2010 Daugavpils Universitāte Łotwa 1:3 (18:25, 25:21, 20:25, 21:25) Łotwa Poliurs Ozolnieki
18.12.2010 RGU-Jantar Kaliningrad Rosja 2:3 (25:18, 27:25, 26:28, 25:27, 13:15) Estonia Valio Võru VK
18.12.2010 VK Biolars/Olaine Jełgawa Łotwa 2:3 (31:29, 12:25, 27:25, 22:25, 13:15) Estonia Selver Tallinn
18.12.2010 TTÜ Estonia 3:0 (25:19, 25:23, 25:18) Estonia Pärnu VK
19.12.2010 Daugavpils Universitāte Łotwa 0:3 (17:25, 23:25, 21:25) Estonia Selver Tallinn
19.12.2010 Pärnu VK Estonia 3:1 (23:25, 25:22, 25:23, 25:15) Łotwa LĀSE-R/Rīga
08.01.2011 RGU-Jantar Kaliningrad Rosja 0:3 (19:25, 20:25, 21:25) Łotwa Poliurs Ozolnieki
08.01.2011 TTÜ Estonia 2:3 (19:25, 25:19, 25:22, 20:25, 11:15) Łotwa Daugavpils Universitāte
08.01.2011 LĀSE-R/Rīga Łotwa 3:0 (25:20, 25:18, 25:20) Łotwa VK Biolars/Olaine Jełgawa
09.01.2011 Tartu Pere Leib Estonia 3:1 (21:25, 25:22, 25:17, 25:23) Estonia Pärnu VK
09.01.2011 Selver Tallinn Estonia 3:0 (25:23, 25:19, 25:19) Łotwa Daugavpils Universitāte
13.01.2011 Daugavpils Universitāte Łotwa 3:0 (25:13, 25:22, 25:21) Rosja RGU-Jantar Kaliningrad
13.01.2011 Poliurs Ozolnieki Łotwa 3:0 (25:21, 25:13, 25:20) Łotwa LĀSE-R/Rīga
15.01.2011 Poliurs Ozolnieki Łotwa 0:3 (17:25, 21:25, 15:25) Estonia Tartu Pere Leib
15.01.2011 Valio Võru VK Estonia 1:3 (18:25, 25:19, 23:25, 15:25) Łotwa Daugavpils Universitāte
15.01.2011 Pärnu VK Estonia 3:2 (17:25, 17:25, 25:21, 25:20, 15:13) Estonia TTÜ
15.01.2011 Selver Tallinn Estonia 3:0 (25:20, 25:22, 25:16) Estonia Rakvere Grossi Toidukaubad
16.01.2011 LĀSE-R/Rīga Łotwa 3:0 (25:16, 25:18, 25:21) Rosja RGU-Jantar Kaliningrad
16.01.2011 VK Biolars/Olaine Jełgawa Łotwa 3:1 (21:25, 25:22, 25:20, 25:21) Estonia Tartu Pere Leib
16.01.2011 Rakvere Grossi Toidukaubad Estonia 3:0 (25:20, 25:21, 25:17) Estonia Valio Võru VK
22.01.2011 Tartu Pere Leib Estonia 3:0 (25:19, 25:22, 25:20) Łotwa Daugavpils Universitāte
22.01.2011 Valio Võru VK Estonia 3:0 (26:24, 25:14, 25:18) Rosja RGU-Jantar Kaliningrad
22.01.2011 Rakvere Grossi Toidukaubad Estonia 3:1 (13:25, 25:22, 25:22, 25:20) Łotwa LĀSE-R/Rīga
23.01.2011 Pärnu VK Estonia 3:1 (23:25, 25:13, 25:20, 25:15) Rosja RGU-Jantar Kaliningrad
23.01.2011 Rakvere Grossi Toidukaubad Estonia 0:3 (24:26, 20:25, 18:25) Łotwa Daugavpils Universitāte
23.01.2011 TTÜ Estonia 1:3 (21:25, 25:22, 19:25, 17:25) Estonia Selver Tallinn
23.01.2011 Valio Võru VK Estonia 1:3 (15:25, 25:22, 14:25, 19:25) Estonia Tartu Pere Leib
29.01.2011 TTÜ Estonia 3:0 (25:18, 27:25, 25:18) Łotwa VK Biolars/Olaine Jełgawa
29.01.2011 Poliurs Ozolnieki Łotwa 0:3 (20:25, 23:25, 19:25) Łotwa Daugavpils Universitāte
30.01.2011 Valio Võru VK Estonia 2:3 (18:25, 18:25, 25:23, 25:23, 13:15) Łotwa LĀSE-R/Rīga
30.01.2011 Rakvere Grossi Toidukaubad Estonia 2:3 (25:22, 15:25, 21:25, 25:20, 14:16) Estonia Pärnu VK
30.01.2011 Selver Tallinn Estonia 3:0 (25:16, 25:19, 25:16) Łotwa VK Biolars/Olaine Jełgawa
05.02.2011 Selver Tallinn Estonia 3:0 (25:17, 25:21, 33:31) Estonia Valio Võru VK
05.02.2011 RGU-Jantar Kaliningrad Rosja 3:1 (25:23, 25:19, 16:25, 25:23) Estonia TTÜ
05.02.2011 LĀSE-R/Rīga Łotwa 0:3 (21:25, 20:25, 17:25) Estonia Pärnu VK
06.02.2011 Daugavpils Universitāte Łotwa 1:3 (22:25, 25:16, 23:25, 26:28) Estonia Pärnu VK
06.02.2011 VK Biolars/Olaine Jełgawa Łotwa 3:0 (25:15, 27:25, 25:20) Estonia Valio Võru VK
06.02.2011 Tartu Pere Leib Estonia 3:1 (19:25, 25:20, 25:21, 25:20) Estonia Selver Tallinn
10.02.2011 Daugavpils Universitāte Łotwa 1:3 (25:13, 17:25, 27:29, 22:25) Łotwa LĀSE-R/Rīga
10.02.2011 TTÜ Estonia 3:1 (25:16, 20:25, 25:22, 25:18) Estonia Rakvere Grossi Toidukaubad
12.02.2011 TTÜ Estonia 3:1 (25:23, 25:14, 23:25, 25:12) Łotwa Poliurs Ozolnieki
12.02.2011 RGU-Jantar Kaliningrad Rosja 2:3 (26:24, 26:24, 16:25, 14:25, 12:15) Łotwa VK Biolars/Olaine Jełgawa
12.02.2011 Pärnu VK Estonia 3:0 (25:18, 25:15, 25:22) Estonia Valio Võru VK
13.02.2011 Selver Tallinn Estonia 3:0 (25:18, 25:22, 25:17) Łotwa Poliurs Ozolnieki
13.02.2011 RGU-Jantar Kaliningrad Rosja 2:3 (29:27, 25:21, 18:25, 18:25, 13:15) Estonia Rakvere Grossi Toidukaubad
13.02.2011 Tartu Pere Leib Estonia 3:0 (25:18, 25:15, 25:20) Łotwa LĀSE-R/Rīga
19.02.2011 LĀSE-R/Rīga Łotwa 3:1 (25:22, 22:25, 25:12, 25:18) Estonia Selver Tallinn
19.02.2011 Poliurs Ozolnieki Łotwa 3:0 (25:21, 25:18, 25:15) Estonia Rakvere Grossi Toidukaubad
19.02.2011 RGU-Jantar Kaliningrad Rosja 0:3 (21:25, 19:25, 15:25) Estonia Tartu Pere Leib
19.02.2011 VK Biolars/Olaine Jełgawa Łotwa 1:3 (25:23, 21:25, 23:25, 25:27) Estonia Pärnu VK
18.02.2011 Valio Võru VK Estonia 0:3 (13:25, 10:25, 24:26) Estonia TTÜ
20.02.2011 VK Biolars/Olaine Jełgawa Łotwa 3:1 (25:21, 23:25, 25:22, 28:26) Estonia Rakvere Grossi Toidukaubad
20.02.2011 Selver Tallinn Estonia 1:3 (25:23, 27:29, 23:25, 27:29) Estonia Pärnu VK
24.02.2011 VK Biolars/Olaine Jełgawa Łotwa 0:3 (25:27, 23:25, 21:25) Łotwa Poliurs Ozolnieki
26.02.2011 Tartu Pere Leib Estonia 3:0 (25:14, 25:15, 25:15) Estonia Rakvere Grossi Toidukaubad
26.02.2011 TTÜ Estonia 0:3 (21:25, 14:25, 24:26) Łotwa LĀSE-R/Rīga
24.02.2011 RGU-Jantar Kaliningrad Rosja 0:3 (13:25, 19:25, 15:25) Estonia Selver Tallinn
26.02.2011 Valio Võru VK Estonia 3:1 (22:25, 25:23, 25:19, 25:14) Łotwa Poliurs Ozolnieki
26.02.2011 Daugavpils Universitāte Łotwa 2:3 (23:25, 24:26, 25:21, 25:20, 9:15) Łotwa VK Biolars/Olaine Jełgawa
27.02.2011 TTÜ Estonia 1:3 (18:25, 25:21, 26:28, 22:25) Estonia Tartu Pere Leib
27.02.2011 Pärnu VK Estonia 3:1 (25:23, 25:18, 23:25, 25:16) Łotwa Poliurs Ozolnieki

Tabela[edytuj | edytuj kod]

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Rodzaj wyniku Sety Małe punkty
M
W
P
3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 S
wyg.
prz.
stos.
zdob.
str.
stos.
1 Estonia Selver Tallinn 48 20 17 3 10 4 3 0 3 0 73 54 19 2.84 1753 1522 1.15
2 Estonia Pärnu VK 47 20 17 3 4 9 4 0 2 1 79 53 26 2.04 1742 1579 1.1
3 Estonia Tartu Pere Leib 41 20 13 7 7 6 0 2 5 0 75 48 27 1.78 1767 1574 1.12
4 Łotwa Poliurs Ozolnieki 35 20 12 8 7 3 2 1 4 3 73 42 31 1.35 1627 1577 1.03
5 Łotwa LĀSE-R/Rīga 34 20 11 9 6 4 1 2 3 4 73 40 33 1.21 1631 1572 1.04
6 Estonia TTÜ 30 20 10 10 4 4 2 2 7 1 79 41 38 1.08 1757 1711 1.03
7 Łotwa VK Biolars/Olaine Jełgawa 30 20 10 10 2 6 2 2 3 5 77 37 40 0.93 1636 1611 1.02
8 Łotwa Daugavpils Universitāte 21 20 6 14 4 1 1 4 6 4 77 32 45 0.71 1646 1720 0.96
9 Estonia Valio Võru VK 19 20 7 13 1 3 3 1 4 8 75 27 48 0.56 1577 1750 0.9
10 Estonia Rakvere Grossi Toidukaubad 18 20 6 14 2 2 2 2 3 9 73 25 48 0.52 1511 1684 0.9
11 Rosja RGU-Jantar Kaliningrad 7 20 1 19 0 1 0 4 3 12 72 14 58 0.24 1383 1730 0.8

Źródło: [2]
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: 3:0 i 3:1 - 3 pkt; 3:2 - 2 pkt; 2:3 - 1 pkt; 1:3 i 0:3 - 0 pkt

Ćwierćfinały[edytuj | edytuj kod]

Data Drużyna 1 Wyniki dwumeczu Drużyna 2
03.03.2011 Daugavpils Universitāte Łotwa 0:3 (20:25, 15:25, 18:25) Estonia Selver Tallinn
06.03.2011 0:3 (13:25, 16:25, 15:25)
03.03.2011 LĀSE-R/Rīga Łotwa 2:3 (25:20, 25:22, 18:25, 25:27, 10:15) Łotwa Poliurs Ozolnieki
05.03.2011 1:3 (25:21, 19:25, 23:25, 16:25)
03.03.2011 VK Biolars/Olaine Jełgawa Łotwa 1:3 (25:20, 24:26, 17:25, 21:25) Estonia Pärnu VK
06.03.2011 3:2 (23:25, 17:25, 25:23, 26:24, 15:12)
03.03.2011 TTÜ Estonia 0:3 (12:25, 19:25, 14:25) Estonia Tartu Pere Leib
05.03.2011 1:3 (20:25, 25:21, 22:25, 15:25)
Po lewej gospodarze pierwszych meczów.

Final Four[edytuj | edytuj kod]

Półfinały[edytuj | edytuj kod]


12.03.2011 Selver Tallinn Estonia 3:0 (25:19, 25:17, 25:15) Łotwa Poliurs Ozolnieki

12.03.2011 Pärnu VK Estonia 3:1 (17:25, 26:24, 25:23, 25:20) Estonia Tartu Pere Leib

Mecz o 3. miejsce[edytuj | edytuj kod]


13.03.2011 Poliurs Ozolnieki Łotwa 3:1 (27:25, 21:25, 25:20, 26:24) Estonia Tartu Pere Leib

Finał[edytuj | edytuj kod]


13.03.2011 Selver Tallinn Estonia 3:0 (25:13, 25:17, 25:21) Estonia Pärnu VK

Klasyfikacja końcowa[edytuj | edytuj kod]

Miejsce Zespół
1 Estonia Selver Tallinn
2 Estonia Pärnu VK
3 Łotwa Poliurs Ozolnieki
4 Estonia Tartu Pere Leib
5 Łotwa LĀSE-R/Rīga
6 Estonia TTÜ
7 Łotwa VK Biolars/Olaine Jełgawa
8 Łotwa Daugavpils Universitāte
9 Estonia Valio Võru VK
10 Estonia Rakvere Grossi Toidukaubad
11 Rosja RGU-Jantar Kaliningrad

Statystyki, varia[edytuj | edytuj kod]

I runda
Miesiąc Mecze Sety Średnio na mecz Małe punkty Średnio na set
październik 20 74 3,70 3264 44,11
listopad 24 95 3,96 4177 43,97
grudzień 11 45 4,09 1974 43,87
styczeń 26 93 3,58 4061 43,67
luty 29 106 3,66 4753 44,84
Razem 110 413 3,75 18229 44,14
II runda
Kolejka Mecze Sety Średnio na mecz Małe punkty Średnio na set
Ćwierćfinały 8 31 3,88 1334 43,03
Final Four 4 14 3,50 630 45,00
Razem 12 45 3,75 1964 43,64

Przypisy[edytuj | edytuj kod]

  1. SCHENKER LEAGUE 2010/2011 OFFICIAL REGULATIONS (est.). evf.ee. [dostęp 24 marca 2011].

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]