Superliga polska w piłce ręcznej mężczyzn (2016/2017) – wyniki rundy zasadniczej

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Runda zasadnicza — jesienna[edytuj | edytuj kod]

Seria 1 – 10.09.2016[edytuj | edytuj kod]

1 9 września 2016
18:00

Azoty-Puławy

34:24

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

Hala MOSiR, Puławy
Sędziowie: Igor Dębski, Artur Rodacki
(Kielce)
Widzów: 600
Rafał Przybylski Bramka 4
Przemysław Krajewski Bramka 4
Nikola Prce Bramka 4
Kara 3ׯółta kartka
(21:8)
raport
7 Bramka Stanisław Makowiejew
Kara 3ׯółta kartka

2 9 września 2016
18:00

Stal Mielec

22:28

MMTS Kwidzyn

Hala Gimnazjum Nr 2, Mielec
Sędziowie: Damian Demczuk, Tomasz Rosik
(Lubin)
Widzów: 275
Piotr Krępa Bramka 5
Wiktor Kawka Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka
(12:12)
raport
7 Bramka Adrian Nogowski
Kara 3ׯółta kartka

4 9 września 2016
18:00

Chrobry Głogów

23:28

Gwardia Opole

Hala Widowiskowo-Sportowa, Głogów
Sędziowie: Sebastian Pelc, Jakub Pretzlaf
(Rzeszów)
Widzów: 1100
Wiktor Kubała Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(12:15)
raport
8 Bramka Antoni Łangowski
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

5 9 września 2016
18:30

NMC Górnik Zabrze

31:23

Zagłębie Lubin

Hala Widowiskowo-Sportowa "Pogoń", Zabrze
Sędziowie: Andrzej Kierczak (Pielgrzymowice)
Tomasz Wrona (Kraków)
Widzów: 550
Bartłomiej Tomczak Bramka 8
Kara 4ׯółta kartka
(12:12)
raport
8 Bramka Jan Czuwara
Kara 3ׯółta kartka

6 9 września 2016
18:30

Meble Wójcik Elbląg

24:29

Orlen Wisła Płock

CSB w Elblągu, Elbląg
Sędziowie: Paweł Kaszubski, Piotr Wojdyr
(Gdańsk)
Widzów: 818
Marcin Szopa Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka
(14:15)
raport
6 Bramka Michał Daszek
Kara 3ׯółta kartka

3 9 września 2016
20:00

KPR Legionowo

35:25

Pogoń Szczecin

Arena Legionowo, Legionowo
Sędziowie: Joanna Brehmer (Mikołów)
Agnieszka Skowronek (Ruda Śląska)
Widzów: 900
Witalij Titow Bramka 10
Kara 2ׯółta kartka
(17:10)
raport
6 Bramka Wojciech Zydroń
Kara 3ׯółta kartka

7 10 września 2016
19:00

Wybrzeże Gdańsk

19:31

Vive Tauron Kielce

Ergo Arena, Gdańsk/Sopot
Sędziowie: Marek Baranowski (Warszawa)
Bogdan Lemanowicz (Łąck)
Widzów: 5200
Damian Kostrzewa Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka
(11:15)
raport
6 Bramka Tobias Reichmann
6 Bramka Julen Aguinagalde
Kara 2ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

Seria 2 – 14.09.2016[edytuj | edytuj kod]

8 12 września 2016
18:30

Meble Wójcik Elbląg

20:26

Vive Tauron Kielce

CSB w Elblągu, Elbląg
Sędziowie: Bartosz Leszczyński, Marcin Piechota
(Płock)
Widzów: 2100
Bartosz Janiszewski Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka
(8:14)
raport
5 Bramka Paweł Paczkowski
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

12 13 września 2016
18:30

Pogoń Szczecin

23:33

Azoty-Puławy

Arena Szczecin, Szczecin
Sędziowie: Korneliusz Habierski, Grzegorz Skrobak
(Głogów)
Widzów: 1200
Dawid Krysiak Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka
(10:17)
raport
6 Bramka Krzysztof Łyżwa
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

11 14 września 2016
18:00

Orlen Wisła Płock

37:18

Stal Mielec

Orlen Arena, Płock
Sędziowie: Damian Demczuk, Tomasz Rosik
(Lubin)
Widzów: 2200
Valentin Ghionea Bramka 6
Lovro Mihić Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(18:8)
raport
4 Bramka Ołeksandr Kirilenko
Kara 3ׯółta kartka

14 14 września 2016
18:00

Zagłębie Lubin

34:23

KPR Legionowo

Hala SP nr 14, Lubin
Sędziowie: Andrzej Rajkiewicz, Jakub Tarczykowski
(Szczecin)
Widzów: 520
Mikołaj Szymyślik Bramka 8
Jan Czuwara Bramka 8
Kara 4ׯółta kartka
(17:14)
raport
5 Bramka Wojciech Gumiński
5 Bramka Kamil Ciok
Kara 3ׯółta kartka

9 14 września 2016
18:30

NMC Górnik Zabrze

41:27

Chrobry Głogów

Hala Widowiskowo-Sportowa "Pogoń", Zabrze
Sędziowie: Cezary Figarski, Dariusz Żak
(Radom)
Widzów: 550
Michał Adamuszek Bramka 10
Kara 4ׯółta kartka
(19:17)
raport
7 Bramka Wiktor Kubała
Kara 3ׯółta kartka

10 14 września 2016
18:30

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

25:28

Wybrzeże Gdańsk

Hala OSiR Relax, Piotrków Trybunalski
Sędziowie: Michał Kopiec (Siemianowice Śląskie)
Marcin Zubek (Bytom)
Widzów: 690
Piotr Swat Bramka 4
Krystian Wędrak Bramka 4
Kara 3ׯółta kartka
(10:19)
raport
6 Bramka Ramon Oliveira
6 Bramka Wojciech Prymlewicz
Kara 1ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

13 14 września 2016
18:30

MMTS Kwidzyn

27:20

Gwardia Opole

Hala Widowiskowo-Sportowa, Kwidzyn
Sędziowie: Jakub Jerlecki, Maciej Łabuń
(Szczecin)
Widzów: 1000
Mateusz Seroka Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(14:12)
raport
5 Bramka Ignacy Bąk
5 Bramka Mateusz Jankowski
Kara 2ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

Seria 3 – 17.09.2016[edytuj | edytuj kod]

19 16 września 2016
20:00

Stal Mielec

21:18

Meble Wójcik Elbląg

Hala Gimnazjum Nr 2, Mielec
Sędziowie: Grzegorz Młyński (Zwoleń)
Rafał Puszkarski (Legionowo)
Widzów: 299
Wiktor Kawka Bramka 5
Michał Chodara Bramka 5
Kara 2ׯółta kartka
(10:6)
raport
8 Bramka Mikołaj Kupiec
Kara 3ׯółta kartka

16 17 września 2016
14:30

Orlen Wisła Płock

38:28

Gwardia Opole

Orlen Arena, Płock
Sędziowie: Mariusz Marciniak, Piotr Radziszewski
(Wolsztyn)
Widzów: 2200
Tiago Rocha Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(17:13)
raport
6 Bramka Michał Lemaniak
Kara 3ׯółta kartka

17 17 września 2016
17:00

MMTS Kwidzyn

25:23

NMC Górnik Zabrze

Hala Widowiskowo-Sportowa, Kwidzyn
Sędziowie: Krzysztof Bąk, Kamil Ciesielski
(Zielona Góra)
Widzów: 1000
Mateusz Seroka Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(11:12)
raport
7 Bramka Marek Daćko
Kara 3ׯółta kartka

18 17 września 2016
18:00

KPR Legionowo

31:26

Chrobry Głogów

Arena Legionowo, Legionowo
Sędziowie: Paweł Kaszubski, Piotr Wojdyr
(Gdańsk)
Widzów: 950
Antonio Pribanić Bramka 8
Wojciech Gumiński Bramka 8
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(18:11)
raport
8 Bramka Mariusz Gujski
10×Kara 4ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

21 17 września 2016
18:00

Azoty-Puławy

36:23

Zagłębie Lubin

Hala MOSiR, Puławy
Sędziowie: Dariusz Mroczkowski, Jakub Mroczkowski
(Sierpc)
Widzów: 770
Rafał Przybylski Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka
(21:11)
raport
4 Bramka Michał Stankiewicz
4 Bramka Jan Czuwara
4 Bramka Nikola Džono
Kara 3ׯółta kartka

15 17 września 2016
18:30

Vive Tauron Kielce

31:21

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

Hala Legionów, Kielce
Sędziowie: Sebastian Pelc, Jakub Pretzlaf
(Rzeszów)
Widzów: 2500
Piotr Chrapkowski Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka
(12:11)
raport
5 Bramka Sebastian Iskra
Kara 3ׯółta kartka

20 18 września 2016
18:00

Wybrzeże Gdańsk

30:25

Pogoń Szczecin

Hala AWFiS, Gdańsk
Sędziowie: Bartosz Leszczyński, Marcin Piechota
(Płock)
Widzów: 1158
Damian Kostrzewa Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(15:16)
raport
5 Bramka Kirył Kniazieu
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

Seria 4 – 21.09.2016[edytuj | edytuj kod]

22 20 września 2016
18:30

Vive Tauron Kielce

35:23

Stal Mielec

Hala Legionów, Kielce
Sędziowie: Andrzej Kierczak (Pielgrzymowice)
Tomasz Wrona (Kraków)
Widzów: 2200
Karol Bielecki Bramka 6
Manuel Štrlek Bramka 6
Kara 2ׯółta kartka
(19:10)
raport
6 Bramka Łukasz Janyst
Kara 3ׯółta kartka

23 21 września 2016
20:00

Orlen Wisła Płock

33:21

NMC Górnik Zabrze

Orlen Arena, Płock
Sędziowie: Paweł Kaszubski, Piotr Wojdyr
(Gdańsk)
Widzów: 3150
Valentin Ghionea Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(15:13)
raport
9 Bramka Jurij Gromyko
Kara 4ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

25 23 września 2016
18:00

Chrobry Głogów

25:26

Azoty-Puławy

Hala Widowiskowo-Sportowa, Głogów
Sędziowie: Jakub Jerlecki, Maciej Łabuń
(Szczecin)
Widzów: 1000
Wiktor Kubała Bramka 8
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(13:13)
raport
6 Bramka Krzysztof Łyżwa
Kara 3ׯółta kartka

24 24 września 2016
18:00

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

25:28

Pogoń Szczecin

Hala OSiR Relax, Piotrków Trybunalski
Sędziowie: Marek Baranowski (Warszawa)
Bogdan Lemanowicz (Łąck)
Widzów: 670
Tomasz Mróz Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(13:14)
raport
6 Bramka Wojciech Jedziniak
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

26 24 września 2016
18:15

MMTS Kwidzyn

23:20

KPR Legionowo

Hala Widowiskowo-Sportowa, Kwidzyn
Sędziowie: Andrzej Gratunik (Zielona Góra)
Mariusz Wołowicz (Wtórek)
Widzów: 1300
Mateusz Seroka Bramka 8
Kara 3ׯółta kartka
(9:9)
raport
5 Bramka Witalij Titow
Kara 3ׯółta kartka

27 24 września 2016
18:30

Gwardia Opole

24:21

Meble Wójcik Elbląg

Hala Okrąglak, Opole
Sędziowie: Andrzej Chrzan, Michał Janas
(Tarnów)
Widzów: 800
Michał Lemaniak Bramka 5
Mateusz Jankowski Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka
(12:11)
raport
5 Bramka Daniel Żółtak
 1ׯółta kartka

28 25 września 2016
19:00

Zagłębie Lubin

26:27

Wybrzeże Gdańsk

Hala SP nr 14, Lubin
Sędziowie: Sebastian Pelc, Jakub Pretzlaf
(Rzeszów)
Widzów: 650
Nikola Džono Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka
(14:13)
raport
6 Bramka Damian Kostrzewa
Kara 3ׯółta kartka

Seria 5 – 28.09.2016[edytuj | edytuj kod]

29 28 września 2016
18:30

Pogoń Szczecin

27:35

Vive Tauron Kielce

Arena Szczecin, Szczecin
Sędziowie: Krzysztof Bąk, Kamil Ciesielski
(Zielona Góra)
Widzów: 2000
Tomasz Grzegorek Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka
(13:18)
raport
8 Bramka Karol Bielecki
Kara 3ׯółta kartka

32 28 września 2016
18:30

NMC Górnik Zabrze

24:13

Meble Wójcik Elbląg

Hala Widowiskowo-Sportowa "Pogoń", Zabrze
Sędziowie: Sebastian Pelc, Jakub Pretzlaf
(Rzeszów)
Widzów: 700
Bartłomiej Tomczak Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(9:8)
raport
4 Bramka Marcin Szopa
Kara 3ׯółta kartka

31 28 września 2016
19:00

Azoty-Puławy

33:21

MMTS Kwidzyn

Hala MOSiR, Puławy
Sędziowie: Marek Baranowski (Warszawa)
Bogdan Lemanowicz (Łąck)
Widzów: 750
Krzysztof Łyżwa Bramka 6
Nikola Prce Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(19:10)
raport
6 Bramka Kelian Janikowski
Kara 3ׯółta kartka

30 28 września 2016
20:00

KPR Legionowo

23:33

Orlen Wisła Płock

Arena Legionowo, Legionowo
Sędziowie: Cezary Figarski, Dariusz Żak
(Radom)
Widzów: 1200
Witalij Titow Bramka 8
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(13:16)
raport
6 Bramka Lovro Mihić
Kara 3ׯółta kartka

34 30 września 2016
18:30

Stal Mielec

23:31

Gwardia Opole

Hala Gimnazjum Nr 2, Mielec
Sędziowie: Joanna Brehmer (Mikołów)
Agnieszka Skowronek (Ruda Śląska)
Widzów: 265
Paweł Wilk Bramka 6
Kara 2ׯółta kartka
(14:11)
raport
8 Bramka Michał Lemaniak
Kara 3ׯółta kartka

33 1 października 2016
17:00

Wybrzeże Gdańsk

26:28

Chrobry Głogów

Hala AWFiS, Gdańsk
Sędziowie: Igor Dębski, Artur Rodacki
(Kielce)
Widzów: 637
Wojciech Prymlewicz Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(15:11)
raport
8 Bramka Arkadiusz Miszka
Kara 3ׯółta kartka

35 1 października 2016
18:30

Zagłębie Lubin

24:26

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

Hala SP nr 14, Lubin
Sędziowie: Mariusz Marciniak, Piotr Radziszewski
(Wolsztyn)
Widzów: 490 (?)
Jan Czuwara Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka
(13:13)
raport
6 Bramka Piotr Swat
Kara 3ׯółta kartka

Seria 6 – 08.10.2016[edytuj | edytuj kod]

37 4 października 2016
18:30

Vive Tauron Kielce

34:23

Gwardia Opole

Hala Legionów, Kielce
Sędziowie: Michał Kopiec (Siemianowice Śląskie)
Marcin Zubek (Bytom)
Widzów: 1500
Karol Bielecki Bramka 6
Kara 2ׯółta kartka
(18:10)
raport
5 Bramka Przemysław Zadura
Kara 3ׯółta kartka

36 5 października 2016
18:30

Orlen Wisła Płock

29:24

Azoty-Puławy

Orlen Arena, Płock
Sędziowie: Krzysztof Bąk, Kamil Ciesielski
(Zielona Góra)
Widzów: 2500
Marko Tarabochia Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(14:14)
raport
8 Bramka Krzysztof Łyżwa
Kara 2ׯółta kartka

38[1] 5 października 2016
18:30

NMC Górnik Zabrze

27:21

Stal Mielec

Hala Widowiskowo-Sportowa "Pogoń", Zabrze
Sędziowie: Korneliusz Habierski, Grzegorz Skrobak
(Głogów)
Widzów: 700
Bartłomiej Tomczak Bramka 5
Iso Sluijters Bramka 5
Rafał Gliński Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka
(13:10)
raport
5 Bramka Wiktor Kawka
Kara 3ׯółta kartka

39 8 października 2016
18:00

KPR Legionowo

28:25

Meble Wójcik Elbląg

Arena Legionowo, Legionowo
Sędziowie: Igor Dębski, Artur Rodacki
(Kielce)
Widzów: 900
Paweł Kowalik Bramka 7
Kara 2ׯółta kartka
(10:13)
raport
8 Bramka Michał Tórz
Kara 2ׯółta kartka

42 9 października 2016
18:00

Chrobry Głogów

34:28

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

Hala Widowiskowo-Sportowa, Głogów
Sędziowie: Andrzej Chrzan, Michał Janas
(Tarnów)
Widzów: 1100
Arkadiusz Miszka Bramka 12
Kara
(13:14)
raport
6 Bramka Szymon Woynowski
6 Bramka Stanisław Makowiejew
Kara 3ׯółta kartka

40 9 października 2016
19:00

MMTS Kwidzyn

31:23

Wybrzeże Gdańsk

Hala Widowiskowo-Sportowa, Kwidzyn
Sędziowie: Andrzej Rajkiewicz, Jakub Tarczykowski
(Szczecin)
Widzów: 1450
Mateusz Seroka Bramka 8
Kara 3ׯółta kartka
(15:13)
raport
6 Bramka Ramon Oliveira
Kara 3ׯółta kartka

41 19 października 2016
18:00

Zagłębie Lubin

26:27

Pogoń Szczecin

Hala SP nr 14, Lubin
Sędziowie: Marek Baranowski (Warszawa)
Bogdan Lemanowicz (Łąck)
Widzów: 358
Jan Czuwara Bramka 9
Kara 2ׯółta kartka
(9:14)
raport
8 Bramka Paweł Krupa
Kara 3ׯółta kartka

Seria 7 – 15.10.2016[edytuj | edytuj kod]

44 11 października 2016
18:30

Wybrzeże Gdańsk

25:35

Orlen Wisła Płock

Ergo Arena, Gdańsk
Sędziowie: Jakub Jerlecki, Maciej Łabuń
(Szczecin)
Widzów: 1340
Damian Kostrzewa Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(11:18)
raport
8 Bramka Miljan Pušica
Kara 3ׯółta kartka

43 12 października 2016
18:30

Vive Tauron Kielce

28:22

Zagłębie Lubin

Hala Legionów, Kielce
Sędziowie: Dariusz Mroczkowski, Jakub Mroczkowski
(Sierpc)
Widzów: 1200
Julen Aguinagalde Bramka 5
Karol Bielecki Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka
(14:11)
raport
5 Bramka Przemysław Mrozowicz
5 Bramka Tomasz Pietruszko
5 Bramka Arkadiusz Moryto
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

48 12 października 2016
18:30

Meble Wójcik Elbląg

26:31

Azoty-Puławy

CSB w Elblągu, Elbląg
Sędziowie: Bartosz Leszczyński, Marcin Piechota
(Płock)
Widzów: 375
Jakub Moryń Bramka 8
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(12:15)
raport
9 Bramka Krzysztof Łyżwa
Kara 3ׯółta kartka

45 14 października 2016
18:30

Gwardia Opole

29:27

NMC Górnik Zabrze

Hala Okrąglak, Opole
Sędziowie: Cezary Figarski, Dariusz Żak
(Radom)
Widzów: 800
Michał Lemaniak Bramka 10
Kara 3ׯółta kartka 2×Czerwona kartka
(16:15)
raport
6 Bramka Marek Daćko
6 Bramka Aleksandr Buszkow
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

46 14 października 2016
19:30

Stal Mielec

24:30

KPR Legionowo

Hala Gimnazjum Nr 2, Mielec
Sędziowie: Andrzej Chrzan, Michał Janas
(Tarnów)
Widzów: 290
Michał Chodara Bramka 7
Kara 2ׯółta kartka
(12:14)
raport
9 Bramka Witalij Titow
Kara 3ׯółta kartka

47 15 października 2016
18:00

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

29:30

MMTS Kwidzyn

Hala OSiR Relax, Piotrków Trybunalski
Sędziowie: Rafał Puszkarski (Legionowo)
Grzegorz Młyński (Zwoleń)
Widzów: 600
Stanisław Makowiejew Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka
(15:10)
Pełen czas:
26:26
raport
8 Bramka Adrian Nogowski
Kara 4ׯółta kartka

49 16 października 2016
18:30

Chrobry Głogów

29:24

Pogoń Szczecin

Hala Widowiskowo-Sportowa, Głogów
Sędziowie: Andrzej Gratunik (Zielona Góra)
Mariusz Wołowicz (Wtórek)
Widzów: 1200
Arkadiusz Miszka Bramka 5
Damian Krzysztofik Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka
(12:11)
raport
8 Bramka Paweł Krupa
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

Seria 8 – 22.10.2016[edytuj | edytuj kod]

50 18 października 2016
18:30

NMC Górnik Zabrze

36:27

Vive Tauron Kielce

Hala Widowiskowo-Sportowa "Pogoń", Zabrze
Sędziowie: Bartosz Leszczyński, Marcin Piechota
(Płock)
Widzów: 1000
Marek Daćko Bramka 11
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(10:18)
raport
7 Bramka Tobias Reichmann
Kara 3ׯółta kartka

56 21 października 2016
19:00

Wybrzeże Gdańsk

22:17

Meble Wójcik Elbląg

Hala AWFiS, Gdańsk
Sędziowie: Marek Baranowski (Warszawa)
Bogdan Lemanowicz (Łąck)
Widzów: 980
Wojciech Prymlewicz Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(8:10)
raport
5 Bramka Marcin Szopa
Kara 3ׯółta kartka

52 21 października 2016
20:00

KPR Legionowo

25:26

Gwardia Opole

Arena Legionowo, Legionowo
Sędziowie: Sebastian Pelc, Jakub Pretzlaf
(Rzeszów)
Widzów: 850
Antonio Pribanić Bramka 8
Kara 3ׯółta kartka
(13:14)
raport
10 Bramka Antoni Łangowski
Kara 3ׯółta kartka

53 22 października 2016
17:00

MMTS Kwidzyn

37:31

Pogoń Szczecin

Hala Widowiskowo-Sportowa, Kwidzyn
Sędziowie: Dariusz Mroczkowski, Jakub Mroczkowski
(Sierpc)
Widzów: 1200
Mateusz Seroka Bramka 10
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(18:17)
raport
9 Bramka Dawid Krysiak
Kara 3ׯółta kartka

54 22 października 2016
18:00

Azoty-Puławy

29:22

Stal Mielec

Hala MOSiR, Puławy
Sędziowie: Andrzej Kierczak (Michałowice)
Tomasz Wrona (Kraków)
Widzów: 655
Krzysztof Łyżwa Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(15:11)
raport
6 Bramka Paweł Wilk
Kara 3ׯółta kartka

51 22 października 2016
18:30

Zagłębie Lubin

28:30

Chrobry Głogów

Hala SP nr 14, Lubin
Sędziowie: Jakub Jerlecki, Maciej Łabuń
(Szczecin)
Widzów: 1350
Arkadiusz Moryto Bramka 9
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(15:13)
raport
7 Bramka Grzegorz Sobut
Kara 3ׯółta kartka

55 23 października 2016
18:00

Orlen Wisła Płock

35:24

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

Orlen Arena, Płock
Sędziowie: Igor Dębski, Artur Rodacki
(Kielce)
Widzów: 2100
Lovro Mihić Bramka 8
Kara 3ׯółta kartka
(17:16)
raport
5 Bramka Adam Pacześny
Kara 3ׯółta kartka

Seria 9 – 26.10.2016[edytuj | edytuj kod]

58 25 października 2016
20:00

Pogoń Szczecin

22:33

Orlen Wisła Płock

Arena Szczecin, Szczecin
Sędziowie: Korneliusz Habierski, Grzegorz Skrobak
(Głogów)
Widzów: 1200
Tomasz Gębala Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(10:17)
raport
8 Bramka Paweł Krupa
Kara 3ׯółta kartka

57 26 października 2016
18:00

Chrobry Głogów

24:39

Vive Tauron Kielce

Hala Widowiskowo-Sportowa, Głogów
Sędziowie: Joanna Brehmer (Mikołów)
Agnieszka Skowronek (Ruda Śląska)
Widzów: 1300
Szymon Sićko Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(14:21)
raport
9 Bramka Tobias Reichmann
Kara 2ׯółta kartka

59 26 października 2016
18:30

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

28:23

Meble Wójcik Elbląg

Hala OSiR Relax, Piotrków Trybunalski
Sędziowie: Marek Baranowski (Warszawa)
Bogdan Lemanowicz (Łąck)
Widzów: 690
Sebastian Iskra Bramka 5
Adam Pacześny Bramka 5
Krystian Wędrak Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka
(14:12)
raport
7 Bramka Piotr Adamczak
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

62 26 października 2016
19:00

Azoty-Puławy

27:23

Gwardia Opole

Hala MOSiR, Puławy
Sędziowie: Grzegorz Młyński (Zwoleń)
Rafał Puszkarski (Legionowo)
Widzów: 700
Przemysław Krajewski Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka
(17:12)
raport
5 Bramka Kamil Mokrzki
Kara 3ׯółta kartka

63 26 października 2016
19:00

Stal Mielec

25:27

Wybrzeże Gdańsk

Hala Gimnazjum Nr 2, Mielec
Sędziowie: Cezary Figarski, Dariusz Żak
(Radom)
Widzów: 290
Paweł Wilk Bramka 12
10×Kara 3ׯółta kartka 3×Czerwona kartka
(14:13)
raport
10 Bramka Łukasz Rogulski
Kara 4ׯółta kartka

60 26 października 2016
20:00

KPR Legionowo

27:28

NMC Górnik Zabrze

Arena Legionowo, Legionowo
Sędziowie: Paweł Kaszubski, Piotr Wojdyr
(Gdańsk)
Widzów: 500
Antonio Pribanić Bramka 7
Kara 2ׯółta kartka
(13:16)
raport
6 Bramka Iso Slujters
Kara 4ׯółta kartka

61 27 października 2016
18:00

Zagłębie Lubin

24:25

MMTS Kwidzyn

Hala SP nr 14, Lubin
Sędziowie: Krzysztof Bąk, Kamil Ciesielski
(Zielona Góra)
Widzów: 297[2]
Arkadiusz Moryto Bramka 5
Nikola Džono Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka
(11:11)
raport
6 Bramka Michał Peret
6 Bramka Michał Potoczny
Kara 3ׯółta kartka 2×Czerwona kartka

Seria 10 – 11.11.2016[edytuj | edytuj kod]

65 8 listopada 2016
18:30

Vive Tauron Kielce

32:26

KPR Legionowo

Hala Legionów, Kielce
Sędziowie: Andrzej Kierczak (Michałowice)
Tomasz Wrona (Kraków)
Widzów: 1800
Paweł Paczkowski Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka
(14:13)
raport
10 Bramka Tomasz Kasprzak
Kara 3ׯółta kartka

69 8 listopada 2016
20:00

Chrobry Głogów

22:28

MMTS Kwidzyn

Hala Widowiskowo-Sportowa, Głogów
Sędziowie: Andrzej Rajkiewicz (Szczecin)
Jakub Tarczykowski (Osina)
Widzów: 1000
Kamil Sadowski Bramka 5
Marek Świtała Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka
(10:12)
raport
9 Bramka Marek Szpera
Kara 2ׯółta kartka

68 11 listopada 2016
17:00

Stal Mielec

31:25

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

Hala Gimnazjum Nr 2, Mielec
Sędziowie: Grzegorz Młyński (Zwoleń)
Rafał Puszkarski (Legionowo)
Widzów: 299
Ołeksandr Kirilenko Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka
(17:14)
raport
5 Bramka Mateusz Góralski
5 Bramka Stanisław Makowiejew
Kara 3ׯółta kartka

70 11 listopada 2016
18:30

Gwardia Opole

27:24

Wybrzeże Gdańsk

Hala Okrąglak, Opole
Sędziowie: Sebastian Pelc, Jakub Pretzlaf
(Rzeszów)
Widzów: 800
Mateusz Morawski Bramka 5
Karol Siwak Bramka 5
Antoni Łangowski Bramka 5
Kara 2ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(15:8)
raport
7 Bramka Damian Kostrzewa
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

66 11 listopada 2016
19:00

Azoty-Puławy

34:26

NMC Górnik Zabrze

Hala MOSiR, Puławy
Sędziowie: Marek Baranowski (Warszawa)
Bogdan Lemanowicz (Łąck)
Widzów: 770
Krzysztof Łyżwa Bramka 8
Kara 3ׯółta kartka
(19:10)
raport
9 Bramka Marek Daćko
Kara 3ׯółta kartka

64 12 listopada 2016
18:00

Orlen Wisła Płock

35:16

Zagłębie Lubin

Orlen Arena, Płock
Sędziowie: Andrzej Chrzan, Michał Janas
(Tarnów)
Widzów: 2500
Valentin Ghionea Bramka 9
Kara 3ׯółta kartka
(16:7)
raport
4 Bramka Arkadiusz Moryto
4 Bramka Nikola Džono
Kara 2ׯółta kartka

67 12 listopada 2016
18:00

Meble Wójcik Elbląg

22:18

Pogoń Szczecin

CSB w Elblągu, Elbląg
Sędziowie: Paweł Kaszubski, Piotr Wojdyr
(Gdańsk)
Widzów: 420
Jakub Moryń Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka
(9:10)
raport
5 Bramka Paweł Krupa
5 Bramka Michal Bruna
Kara 3ׯółta kartka 3×Czerwona kartka

Seria 11 – 19.11.2016[edytuj | edytuj kod]

73 16 listopada 2016
18:30

NMC Górnik Zabrze

30:28

Wybrzeże Gdańsk

Hala Widowiskowo-Sportowa "Pogoń", Zabrze
Sędziowie: Bartosz Leszczyński, Marcin Piechota
(Płock)
Widzów: 900
Iso Sluijters Bramka 8
Kara 2ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(20:14)
raport
8 Bramka Ramon Oliveira
Kara 3ׯółta kartka

72 16 listopada 2016
20:00

KPR Legionowo

27:30

Azoty-Puławy

Arena Legionowo, Legionowo
Sędziowie: Damian Demczuk, Tomasz Rosik
(Lubin)
Widzów: 900
Kamil Ciok Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka
(13:15)
raport
6 Bramka Rafał Przybylski
6 Bramka Jan Sobol
Kara 3ׯółta kartka

71 18 listopada 2016
18:00

MMTS Kwidzyn

27:32

Vive Tauron Kielce

Hala Widowiskowo-Sportowa, Kwidzyn
Sędziowie: Jakub Jerlecki, Maciej Łabuń
(Szczecin)
Widzów: 1500
Paweł Genda Bramka 6
Michał Peret Bramka 6
Mateusz Seroka Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(17:18)
raport
6 Bramka Karol Bielecki
Kara 3ׯółta kartka

76 19 listopada 2016
17:00

Stal Mielec

32:25

Pogoń Szczecin

Hala Gimnazjum Nr 2, Mielec
Sędziowie: Igor Dębski, Artur Rodacki
(Kielce)
Widzów: 299
Piotr Krępa Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka
(12:13)
raport
6 Bramka Michal Bruna
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

75 19 listopada 2016
19:00

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

34:39

Gwardia Opole

Hala OSiR Relax, Piotrków Trybunalski
Sędziowie: Joanna Brehmer (Mikołów)
Agnieszka Skowronek (Ruda Śląska)
Widzów: 700
Piotr Swat Bramka 8
Kara 3ׯółta kartka
(17:19)
raport
7 Bramka Antoni Łangowski
7 Bramka Michał Lemaniak
7 Bramka Mateusz Morawski
Kara 3ׯółta kartka

74 20 listopada 2016
16:00

Zagłębie Lubin

29:19

Meble Wójcik Elbląg

Hala SP nr 14, Lubin
Sędziowie: Mariusz Marciniak, Piotr Radziszewski
(Wolsztyn)
Widzów: 830
Arkadiusz Moryto Bramka 6
Kara 2ׯółta kartka
(16:9)
raport
5 Bramka Bartosz Janiszewski
5 Bramka Jakub Moryń
Kara 3ׯółta kartka

77 20 listopada 2016
18:00

Orlen Wisła Płock

37:20

Chrobry Głogów

Orlen Arena, Płock
Sędziowie: Andrzej Gratunik (Zielona Góra)
Mariusz Wołowicz (Wtórek)
Widzów: 2000
Valentin Ghionea Bramka 7
Michał Daszek Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(19:6)
raport
Bramka Szymon Sićko
Kara 3ׯółta kartka

Seria 12 – 26.11.2016[edytuj | edytuj kod]

82 22 listopada 2016
18:30

Orlen Wisła Płock

39:37

MMTS Kwidzyn

Orlen Arena, Płock
Sędziowie: Korneliusz Habierski, Grzegorz Skrobak
(Głogów)
Widzów: 2200
Michał Daszek Bramka 6
Lovro Mihić Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(17:12)
Pełen czas:
30:30
po dogrywce:
34:34
raport
7 Bramka Mateusz Seroka
Kara 2ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
  Rzuty karne  
Daszek Karny, Ghionea Karny, Rocha Karny, Duarte Karny, Mihić Karny 5:3 Karny Ossowski, Karny Nogowski, Karny Seroka, Karny Peret

79 23 listopada 2016
18:30

Vive Tauron Kielce

39:38

Azoty-Puławy

Hala Legionów, Kielce
Sędziowie: Bartosz Leszczyński, Marcin Piechota
(Płock)
Widzów: 2700
Mariusz Jurkiewicz Bramka 8
Kara 3ׯółta kartka
(19:14)
Pełen czas:
33:33
raport
12 Bramka Nikola Prce
Kara 3ׯółta kartka

81 26 listopada 2016
17:00

Wybrzeże Gdańsk

26:20

KPR Legionowo

Hala AWFiS, Gdańsk
Sędziowie: Jakub Jerlecki, Maciej Łabuń
(Szczecin)
Widzów: 879
Mateusz Wróbel Bramka 8
Kara 3ׯółta kartka
(13:8)
raport
7 Bramka Witalij Titow
Kara 2ׯółta kartka

84 27 listopada 2016
17:00

Zagłębie Lubin

28:23

Stal Mielec

Hala SP nr 14, Lubin
Sędziowie: Joanna Brehmer (Mikołów)
Agnieszka Skowronek (Ruda Śląska)
Widzów: 676
Arkadiusz Moryto Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka 2×Czerwona kartka
(13:11)
raport
Bramka Łukasz Janyst
Kara 3ׯółta kartka

78 27 listopada 2016
18:00

Chrobry Głogów

28:23

Meble Wójcik Elbląg

Hala Widowiskowo-Sportowa, Głogów
Sędziowie: Krzysztof Bąk, Kamil Ciesielski
(Zielona Góra)
Widzów: 1000
Kamil Sadowski Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka
(15:9)
raport
5 Bramka Jakub Moryń
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

83 30 listopada 2016
18:30

NMC Górnik Zabrze

32:25

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

Hala Widowiskowo-Sportowa "Pogoń", Zabrze
Sędziowie: Andrzej Chrzan, Michał Janas
(Tarnów)
Widzów: 350
Michał Adamuszek Bramka 11
Kara 2ׯółta kartka
(16:13)
raport
4 Bramka Stanisław Makowiejew
4 Bramka Piotr Swat
Kara 2ׯółta kartka

80 1 lutego 2017
18:00

Pogoń Szczecin

25:30

Gwardia Opole

Arena Szczecin, Szczecin
Sędziowie: Damian Demczuk, Tomasz Rosik
(Lubin)
Widzów: 400
Michal Bruna Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka
(12:11)
raport
7 Bramka Przemysław Zadura
Kara 3ׯółta kartka

Seria 13 – 07.12.2016[edytuj | edytuj kod]

92 6 grudnia 2016
18:30

Vive Tauron Kielce

26:23

Orlen Wisła Płock

Hala Legionów, Kielce
Sędziowie: Andrzej Chrzan, Michał Janas
(Tarnów)
Widzów: 4000
Julen Aguinagalde Bramka 5
Kara 4ׯółta kartka
(13:11)
raport
5 Bramka Dmitrij Żytnikow
Kara 4ׯółta kartka 2×Czerwona kartka

96 7 grudnia 2016
18:00

Zagłębie Lubin

26:28

Gwardia Opole

Hala SP nr 14, Lubin
Sędziowie: Jakub Jerlecki, Maciej Łabuń
(Szczecin)
Widzów: 370
Nikola Džono Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(16:10)
raport
7 Bramka Karol Siwak
Kara 3ׯółta kartka

93 7 grudnia 2016
18:30

Meble Wójcik Elbląg

21:23

MMTS Kwidzyn

CSB w Elblągu, Elbląg
Sędziowie: Bartosz Leszczyński, Marcin Piechota
(Płock)
Widzów: 400
Piotr Adamczak Bramka 6
Bartosz Janiszewski Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(10:14)
raport
5 Bramka Mateusz Seroka
5 Bramka Michał Peret
5 Bramka Michał Potoczny
Kara 3ׯółta kartka

95 7 grudnia 2016
18:30

NMC Górnik Zabrze

37:26

Pogoń Szczecin

Hala Widowiskowo-Sportowa "Pogoń", Zabrze
Sędziowie: Andrzej Kierczak (Michałowice)
Tomasz Wrona (Kraków)
Widzów: 550
Bartłomiej Tomczak Bramka 9
Kara 3ׯółta kartka
(18:11)
raport
6 Bramka Michal Bruna
6 Bramka Mariusz Jurasik
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

97 7 grudnia 2016
18:30

Wybrzeże Gdańsk

23:28

Azoty-Puławy

Hala AWFiS, Gdańsk
Sędziowie: Dariusz Mroczkowski, Jakub Mroczkowski
(Sierpc)
Widzów: 570
Damian Kostrzewa Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(12:12)
raport
6 Bramka Bartosz Jurecki
Kara 3ׯółta kartka

94 7 grudnia 2016
20:00

KPR Legionowo

30:33

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

Arena Legionowo, Legionowo
Sędziowie: Igor Dębski, Artur Rodacki
(Kielce)
Widzów: 150
Tomasz Kasprzak Bramka 7
Wojciech Gumiński Bramka 7
Kara 2ׯółta kartka
(11:17)
raport
9 Bramka Sebastian Iskra
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

98 8 grudnia 2016
18:00

Chrobry Głogów

18:21

Stal Mielec

Hala Widowiskowo-Sportowa, Głogów
Sędziowie: Michał Kopiec (Siemianowice Śląskie)
Marcin Zubek (Bytom)
Widzów: 1000
Mariusz Gujski Bramka 11
Kara 2ׯółta kartka
(9:11)
raport
6 Bramka Michał Wypych
Kara 3ׯółta kartka


Runda zasadnicza — wiosenna[edytuj | edytuj kod]

Seria 14 – 03.12.2016[3][edytuj | edytuj kod]

85 29 listopada 2016
18:30

Vive Tauron Kielce

33:25

Wybrzeże Gdańsk

Hala Legionów, Kielce
Sędziowie: Michał Kopiec (Siemianowice Śląskie)
Marcin Zubek (Bytom)
Widzów: 1900
Julen Aguinagalde Bramka 8
Kara 2ׯółta kartka
(16:14)
raport
6 Bramka Ramon Oliveira
6 Bramka Paweł Niewrzawa
Kara 3ׯółta kartka

86 30 listopada 2016
18:00

Orlen Wisła Płock

36:22

Meble Wójcik Elbląg

Orlen Arena, Płock
Sędziowie: Andrzej Rajkiewicz (Szczecin)
Jakub Tarczykowski (Osina)
Widzów: 2200
Valentin Ghionea Bramka 5
Adam Wiśniewski Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka
(18:12)
raport
7 Bramka Bartosz Janiszewski
Kara 3ׯółta kartka

88 30 listopada 2016
18:30

MMTS Kwidzyn

25:26

Stal Mielec

Hala Widowiskowo-Sportowa, Kwidzyn
Sędziowie: Marek Baranowski (Warszawa)
Bogdan Lemanowicz (Łąck)
Widzów: 1200
Mateusz Seroka Bramka 4
Adrian Nogowski Bramka 4
Kamil Krieger Bramka 4
Marek Szpera Bramka 4
Kara 3ׯółta kartka
(11:13)
raport
8 Bramka Michał Wypych
Kara 3ׯółta kartka

87 3 grudnia 2016
18:00

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

29:31

Azoty-Puławy

Hala OSiR Relax, Piotrków Trybunalski
Sędziowie: Paweł Kaszubski, Piotr Wojdyr
(Gdańsk)
Widzów: 700
Stanisław Makowiejew Bramka 7
Sebastian Iskra Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka
(13:16)
raport
10 Bramka Rafał Przybylski
Kara 2ׯółta kartka

89 18 lutego 2017
18:30

Pogoń Szczecin

25:23

KPR Legionowo

Arena Szczecin, Szczecin
Sędziowie: Mariusz Marciniak, Piotr Radziszewski
(Wolsztyn)
Widzów: 350
Bartosz Konitz Bramka 8
11×Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(13:13)
raport
10 Bramka Witalij Titow
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

90 3 grudnia 2016
18:30

Gwardia Opole

23:29

Chrobry Głogów

Hala Okrąglak, Opole
Sędziowie: Andrzej Rajkiewicz (Szczecin)
Jakub Tarczykowski (Osina)
Widzów: 700
Michał Lemaniak Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(12:13)
raport
5 Bramka Kaml Sadowski
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

91 27 stycznia 2017
18:45

Zagłębie Lubin

23:31

NMC Górnik Zabrze

Hala SP nr 14, Lubin
Sędziowie: Sebastian Pelc, Jakub Pretzlaf
(Rzeszów)
Widzów: 1891
Arkadiusz Moryto Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(12:17)
raport
9 Bramka Iso Sluijters
 3ׯółta kartka

Seria 15 – 10.12.2016[edytuj | edytuj kod]

99 9 grudnia 2016
18:30

Vive Tauron Kielce

36:21

Meble Wójcik Elbląg

Hala Legionów, Kielce
Sędziowie: Marek Baranowski (Warszawa)
Bogdan Lemanowicz (Łąck)
Widzów: 2200
Julen Aguinagalde Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka
(19:9)
raport
5 Bramka Bartosz Janiszewski
Kara 3ׯółta kartka

102 10 grudnia 2016
18:00

Azoty-Puławy

34:25

Pogoń Szczecin

Hala MOSiR, Puławy
Sędziowie: Cezary Figarski, Dariusz Żak
(Radom)
Widzów: 711
Rafał Przybylski Bramka 8
Kara 3ׯółta kartka
(15:11)
raport
7 Bramka Paweł Krupa
Kara 3ׯółta kartka

103 10 grudnia 2016
18:30

Gwardia Opole

23:28

MMTS Kwidzyn

Hala Okrąglak, Opole
Sędziowie: Krzysztof Bąk, Kamil Ciesielski
(Zielona Góra)
Widzów: 800
Antoni Łangowski Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(10:13)
raport
9 Bramka Mateusz Seroka
Kara 3ׯółta kartka

104 11 grudnia 2016
15:00

KPR Legionowo

26:25

Zagłębie Lubin

Arena Legionowo, Legionowo
Sędziowie: Paweł Kaszubski, Piotr Wojdyr
(Gdańsk)
Widzów: 170
Witalij Titow Bramka 8
Kara 2ׯółta kartka
(13:12)
raport
8 Bramka Mikołaj Szymyślik
11×Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

100 11 grudnia 2016
17:00

Wybrzeże Gdańsk

31:20

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

Hala AWFiS, Gdańsk
Sędziowie: Jakub Jerlecki, Maciej Łabuń
(Szczecin)
Widzów: 650
Paweł Niewrzawa Bramka 6
Kara 2ׯółta kartka
(17:9)
raport
8 Bramka Stanisław Makowiejew
Kara 3ׯółta kartka

101 11 grudnia 2016
18:30

Stal Mielec

20:34

Orlen Wisła Płock

Hala Gimnazjum Nr 2, Mielec
Sędziowie: Andrzej Gratunik (Zielona Góra)
Mariusz Wołowicz (Wtórek)
Widzów: 299
Ołeksandr Kirilenko Bramka 3
Michał Wypych Bramka 3
Paweł Wilk Bramka 3
Kara 3ׯółta kartka
(8:18)
raport
9 Bramka Michał Daszek
Kara 2ׯółta kartka

105 12 grudnia 2016
18:00

Chrobry Głogów

29:26

NMC Górnik Zabrze

Hala Widowiskowo-Sportowa, Głogów
Sędziowie: Mariusz Marciniak, Piotr Radziszewski
(Wolsztyn)
Widzów: 1100
Damian Krzysztofik Bramka 8
Kara 3ׯółta kartka
(12:12)
raport
6 Bramka Bartłomiej Tomczak
Kara 3ׯółta kartka

Seria 16 – 08.02.2017[edytuj | edytuj kod]

106 2 lutego 2017
18:30

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

19:30

Vive Tauron Kielce

Hala OSiR Relax, Piotrków Trybunalski
Sędziowie: Andrzej Chrzan, Michał Janas
(Tarnów)
Widzów: 700
Stanisław Makowiejew Bramka 8
Kara 3ׯółta kartka
(12:15)
raport
6 Bramka Krzysztof Lijewski
6 Bramka Darko Đukić
Kara 3ׯółta kartka

108 7 lutego 2017
20:15

NMC Górnik Zabrze

28:29

MMTS Kwidzyn

Hala Widowiskowo-Sportowa "Pogoń", Zabrze
Sędziowie: Andrzej Kierczak (Michałowice)
Tomasz Wrona (Kraków)
Widzów: 850
Iso Sluijters Bramka 5
Marek Daćko Bramka 5
Kara 2ׯółta kartka
(18:14)
raport
Bramka Mateusz Seroka
Kara 3ׯółta kartka

107 8 lutego 2017
18:00

Zagłębie Lubin

28:30

Azoty-Puławy

Hala SP nr 14, Lubin
Sędziowie: Andrzej Kierczak (Michałowice)
Tomasz Wrona (Kraków)
Widzów: 812
Jan Czuwara Bramka 6
Arkadiusz Moryto Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(16:18)
raport
6 Bramka Nikola Prce
6 Bramka Jan Sobol
Kara 3ׯółta kartka

110 8 lutego 2017
18:00

Chrobry Głogów

29:23

KPR Legionowo

Hala Widowiskowo-Sportowa, Głogów
Sędziowie: Jakub Jerlecki, Maciej Łabuń
(Szczecin)
Widzów: 1100
Arkadiusz Miszka Bramka 10
Kara 2ׯółta kartka
(13:12)
raport
9 Bramka Witalij Titow
Kara 2ׯółta kartka

112 8 lutego 2017
18:00

Pogoń Szczecin

26:27

Wybrzeże Gdańsk

Arena Szczecin, Szczecin
Sędziowie: Korneliusz Habierski, Grzegorz Skrobak
(Głogów)
Widzów: 450
Michal Bruna Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka
(15:15)
raport
6 Bramka Jacek Sulej
6 Bramka Paweł Niewrzawa
Kara 3ׯółta kartka

109 8 lutego 2017
18:30

Gwardia Opole

21:39

Orlen Wisła Płock

Hala Okrąglak, Opole
Sędziowie: Sebastian Pelc, Jakub Pretzlaf
(Rzeszów)
Widzów: 850
mateusz Jankowski Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(8:21)
raport
8 Bramka Lovro Mihić
Kara 3ׯółta kartka

111 8 lutego 2017
18:30

Meble Wójcik Elbląg

20:21

Stal Mielec

CSB w Elblągu, Elbląg
Sędziowie: Andrzej Rajkiewicz (Szczecin)
Jakub Tarczykowski (Osina)
Widzów: 150
Piotr Adamczak Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(11:11)
raport
6 Bramka Ołeksandr Kirilenko
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

Seria 17 – 11.02.2017[edytuj | edytuj kod]

113 1 lutego 2017
18:30

NMC Górnik Zabrze

26:29

Orlen Wisła Płock

Hala Widowiskowo-Sportowa "Pogoń", Zabrze
Sędziowie: Krzysztof Bąk, Kamil Ciesielski
(Zielona Góra)
Widzów: 1000
Aleksander Tatarincew Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka
(13:13)
raport
8 Bramka Tiago Rocha
Kara 3ׯółta kartka

115 11 lutego 2017

Stal Mielec

23:35

Vive Tauron Kielce

Hala Gimnazjum Nr 2, Mielec
Sędziowie: Grzegorz Młyński (Zwoleń)
Rafał Puszkarski (Legionowo)
Widzów: 299
Ołeksandr Kirilenko Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(15:16)
raport
10 Bramka Manuel Štrlek
Kara 2ׯółta kartka

117 11 lutego 2017

Pogoń Szczecin

28:22

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

Arena Szczecin, Szczecin
Sędziowie: Andrzej Gratunik (Zielona Góra)
Mariusz Wołowicz (Wtórek)
Widzów: 300
Michal Bruna Bramka 9
Kara 3ׯółta kartka
(15:12)
raport
6 Bramka Adam Pacześny
6 Bramka Piotr Swat
Kara 3ׯółta kartka

118 11 lutego 2017
19:30

Meble Wójcik Elbląg

23:20

Gwardia Opole

CSB w Elblągu, Elbląg
Sędziowie: Paweł Kaszubski, Piotr Wojdyr
(Gdańsk)
Widzów: 220
Adadm Nowakowski Bramka 7
Kara 2ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(11:15)
raport
4 Bramka Kamil Mokrzki
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

116 12 lutego 2017
15:00

KPR Legionowo

21:29

MMTS Kwidzyn

Arena Legionowo, Legionowo
Sędziowie: Igor Dębski, Artur Rodacki
(Kielce)
Widzów: 800
Witalij Titow Bramka 6
Kara 4ׯółta kartka
(7:17)
raport
9 Bramka Mateusz Seroka
Kara 3ׯółta kartka 1×Niebieska kartka

119 12 lutego 2017
15:30

Wybrzeże Gdańsk

33:28

Zagłębie Lubin

Hala AWFiS, Gdańsk
Sędziowie: Bartosz Leszczyński, Marcin Piechota
(Płock)
Widzów: 650
Wojciech Prymlewicz Bramka 5
Adrian Kondratiuk Bramka 5
Hubert Kornecki Bramka 5
Damian Kostrzewa Bramka 5
Łukasz Rogulski Bramka 5

Kara 3ׯółta kartka
(18:13)
raport
8 Bramka Mikołaj Szymyślik
Kara 3ׯółta kartka

114 12 lutego 2017
18:00

Azoty-Puławy

29:24

Chrobry Głogów

Hala MOSiR, Puławy
Sędziowie: Joanna Brehmer (Mikołów)
Agnieszka Skowronek (Ruda Śląska)
Widzów: 760
Rafał Przybylski Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(18:10)
raport
5 Bramka Kamil Sadowski
Kara 3ׯółta kartka

Seria 18 – 18.02.2017[edytuj | edytuj kod]

121 14 lutego 2017
18:30

Vive Tauron Kielce

29:23

Pogoń Szczecin

Hala Legionów, Kielce
Sędziowie: Cezary Figarski, Dariusz Żak
(Radom)
Widzów: 1800
Paweł Paczkowski Bramka 8
Kara 3ׯółta kartka
(18:9)
raport
5 Bramka Kirył Kniazieu
5 Bramka Paweł Krupa
Kara 3ׯółta kartka

120[4] 15 lutego 2017
18:00

Orlen Wisła Płock

26:17

KPR Legionowo

Orlen Arena, Płock
Sędziowie: Dariusz Mroczkowski, Jakub Mroczkowski
(Sierpc)
Widzów: 2600
Tiago Rocha Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka
(12:8)
raport
6 Bramka Antonio Pribanić
Kara 3ׯółta kartka

126 17 lutego 2017
18:30

Meble Wójcik Elbląg

26:27

NMC Górnik Zabrze

CSB w Elblągu, Elbląg
Sędziowie: Bartosz Leszczyński, Marcin Piechota
(Płock)
Widzów: 350
Jakub Olszewski Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka
(18:15)
raport
7 Bramka Aleksander Tatarincew
Kara 3ׯółta kartka

122 18 lutego 2017
18:00

Chrobry Głogów

33:28

Wybrzeże Gdańsk

Hala Widowiskowo-Sportowa, Głogów
Sędziowie: Mariusz Marciniak, Piotr Radziszewski
(Wolsztyn)
Widzów: 1200
Rafał Biegaj Bramka 6
Dominik Płócienniczak Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(15:14)
raport
5 Bramka Łukasz Rogulski
5 Bramka Damian Kostrzewa
Kara 2ׯółta kartka

124 18 lutego 2017
18:00

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

27:28

Zagłębie Lubin

Hala OSiR Relax, Piotrków Trybunalski
Sędziowie: Sebastian Pelc, Jakub Pretzlaf
(Rzeszów)
Widzów: 650
Mateusz Góralski Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka
(14:12)
raport
12 Bramka Arkadiusz Moryto
Kara 2ׯółta kartka

123 18 lutego 2017
18:30

Gwardia Opole

33:27

Stal Mielec

Hala Okrąglak, Opole
Sędziowie: Korneliusz Habierski, Grzegorz Skrobak
(Głogów)
Widzów: 400
Antoni Łangowski Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka
(15:13)
raport
10 Bramka Ołeksandr Kirilenko
Kara 3ׯółta kartka

125 19 lutego 2017
16:45

MMTS Kwidzyn

27:29

Azoty-Puławy

Hala Widowiskowo-Sportowa, Kwidzyn
Sędziowie: Dariusz Mroczkowski, Jakub Mroczkowski
(Sierpc)
Widzów: 1500
Adrian Nogowski Bramka 7
Kara 2ׯółta kartka
(13:13)
raport
9 Bramka Przemysław Krajewski
Kara 3ׯółta kartka

Seria 19 – 25.02.2017[edytuj | edytuj kod]

130 22 lutego 2017
18:30

Azoty-Puławy

25:29

Orlen Wisła Płock

Hala MOSiR, Puławy
Sędziowie: Jakub Jerlecki, Maciej Łabuń
(Szczecin)
Widzów: 771
Krzysztof Łyżwa Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(14:13)
raport
7 Bramka Šime Ivić
Kara 3ׯółta kartka

131 22 lutego 2017
18:30

Gwardia Opole

24:33

Vive Tauron Kielce

Hala Okrąglak, Opole
Sędziowie: Joanna Brehmer (Mikołów)
Agnieszka Skowronek (Ruda Śląska)
Widzów: 1100
Przemysław Zadura Bramka 4
Mateusz Morawski Bramka 4
Antoni Łangowski Bramka 4
Kara 2ׯółta kartka
(10:14)
raport
Bramka Darko Đukić
Kara 2ׯółta kartka

128 24 lutego 2017
18:30

Meble Wójcik Elbląg

23:24

KPR Legionowo

CSB w Elblągu, Elbląg
Sędziowie: Andrzej Rajkiewicz (Szczecin)
Jakub Tarczykowski (Osina)
Widzów: 300
Bartosz Janiszewski Bramka 8
Kara 3ׯółta kartka
(10:12)
raport
9 Bramka Witalij Titow
Kara 3ׯółta kartka

129 25 lutego 2017
14:45

Wybrzeże Gdańsk

22:25

MMTS Kwidzyn

Hala AWFiS, Gdańsk
Sędziowie: Dariusz Mroczkowski, Jakub Mroczkowski
(Sierpc)
Widzów: 1250
Łukasz Rogulski Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka
(12:10)
raport
9 Bramka Mateusz Seroka
Kara 3ׯółta kartka

132 25 lutego 2017
18:00

Pogoń Szczecin

30:28

Zagłębie Lubin

Arena Szczecin, Szczecin
Sędziowie: Bartosz Leszczyński, Marcin Piechota
(Płock)
Widzów: 400
Bartosz Konitz Bramka 10
Kara 3ׯółta kartka
(15:12)
raport
13 Bramka Arkadiusz Moryto
Kara 3ׯółta kartka

133 25 lutego 2017
18:00

Stal Mielec

27:32

NMC Górnik Zabrze

Hala Gimnazjum Nr 2, Mielec
Sędziowie: Grzegorz Młyński (Zwoleń)
Rafał Puszkarski (Legionowo)
Widzów: 299
Ołeksandr Kirilenko Bramka 6
Kara 2ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(16:13)
raport
9 Bramka Marek Daćko
Kara 3ׯółta kartka

127 26 lutego 2017
18:00

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

33:34

Chrobry Głogów

Hala OSiR Relax, Piotrków Trybunalski
Sędziowie: Marek Baranowski (Warszawa)
Bogdan Lemanowicz (Łąck)
Widzów: 550
Piotr Swat Bramka 11
Kara 3ׯółta kartka
(14:22)
raport
7 Bramka Marek Świtała
Kara 3ׯółta kartka

Seria 20 – 04.03.2017[edytuj | edytuj kod]

137 28 lutego 2017
20:15

Zagłębie Lubin

28:29

Vive Tauron Kielce

Hala SP nr 14, Lubin
Sędziowie: Andrzej Rajkiewicz (Szczecin)
Jakub Tarczykowski (Osina)
Widzów: 2150
Manuel Štrlek Bramka 7
Kara 2ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(12:15)
raport
6 Bramka Arkadiusz Moryto
Kara 3ׯółta kartka

138 1 marca 2017
18:00

Orlen Wisła Płock

39:27

Wybrzeże Gdańsk

Orlen Arena, Płock
Sędziowie: Mariusz Marciniak, Piotr Radziszewski
(Wolsztyn)
Widzów: 2000
Maciej Gębala Bramka 9
Kara 2ׯółta kartka
(21:12)
raport
10 Bramka Paweł Niewrzawa
Kara 3ׯółta kartka

140 4 marca 2017
14:45

NMC Górnik Zabrze

30:32

Gwardia Opole

Hala Widowiskowo-Sportowa "Pogoń", Zabrze
Sędziowie: Sebastian Pelc, Jakub Pretzlaf
(Rzeszów)
Widzów: 850
Marek Daćko Bramka 7
Kara 2ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(16:16)
raport
6 Bramka Antoni Łangowski
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

136 4 marca 2017
17:00

MMTS Kwidzyn

29:25

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

Hala Widowiskowo-Sportowa, Kwidzyn
Sędziowie: Jakub Jerlecki, Maciej Łabuń
(Szczecin)
Widzów: 1000
Mateusz Seroka Bramka 9
Kara 3ׯółta kartka
(15:12)
raport
6 Bramka Adam Pacześny
Kara 3ׯółta kartka

135 4 marca 2017
18:00

KPR Legionowo

31:23

Stal Mielec

Arena Legionowo, Legionowo
Sędziowie: Andrzej Kierczak (Michałowice)
Tomasz Wrona (Kraków)
Widzów: 270
Wojciech Gumiński Bramka 10
Kara 1ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(11:8)
raport
7 Bramka Łukasz Janyst
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

139 4 marca 2017
18:00

Azoty-Puławy

31:21

Meble Wójcik Elbląg

Hala MOSiR, Puławy
Sędziowie: Andrzej Chrzan, Michał Janas
(Tarnów)
Widzów: 680
Rafał Przybylski Bramka 6
Krzysztof Łyżwa Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(16:8)
raport
6 Bramka Piotr Adamczak
Kara 2ׯółta kartka

134 4 marca 2017
18:30

Pogoń Szczecin

28:22

Chrobry Głogów

Arena Szczecin, Szczecin
Sędziowie: Paweł Kaszubski, Piotr Wojdyr
(Gdańsk)
Widzów: 650
Mateusz Zaremba Bramka 7
Kara 2ׯółta kartka
(12:8)
raport
9 Bramka Damian Krysztofik
Kara 3ׯółta kartka

Seria 21 – 11.03.2017[edytuj | edytuj kod]

146 7 marca 2017
18:30

Vive Tauron Kielce

33:29

NMC Górnik Zabrze

Hala Legionów, Kielce
Sędziowie: Dariusz Mroczkowski, Jakub Mroczkowski
(Sierpc)
Widzów: 2100
Karol Bielecki Bramka 8
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(19:16)
raport
8 Bramka Marek Daćko
Kara 3ׯółta kartka

145 8 marca 2017
18:30

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

26:25

Orlen Wisła Płock

Hala OSiR Relax, Piotrków Trybunalski
Sędziowie: Joanna Brehmer (Mikołów)
Agnieszka Skowronek (Ruda Śląska)
Widzów: 690
Sebastian Iskra Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(14:12)
raport
5 Bramka Maciej Gębala
Kara 3ׯółta kartka

141 10 marca 2017
18:30

Meble Wójcik Elbląg

25:29

Wybrzeże Gdańsk

CSB w Elblągu, Elbląg
Sędziowie: Marek Baranowski (Warszawa)
Bogdan Lemanowicz (Łąck)
Widzów: 285
Bartosz Janiszewski Bramka 6
Jakub Moryń Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(12:13)
raport
7 Bramka Łukasz Rogulski
Kara 3ׯółta kartka

147 10 marca 2017
18:30

Stal Mielec

29:33

Azoty-Puławy

Hala Gimnazjum Nr 2, Mielec
Sędziowie: Igor Dębski, Artur Rodacki
(Kielce)
Widzów: 299
Sergey Dementyev Bramka 9
Kara 3ׯółta kartka
(12:15)
raport
8 Bramka Przemysław Krajewski
Kara 3ׯółta kartka

142 11 marca 2017
18:00

Chrobry Głogów

31:28

Zagłębie Lubin

Hala Widowiskowo-Sportowa, Głogów
Sędziowie: Michał Kopiec (Siemianowice Śląskie)
Marcin Zubek (Bytom)
Widzów: 1300
Damian Krzysztofik Bramka 8
Kara 3ׯółta kartka
(17:13)
raport
7 Bramka Mikołaj Szymyślik
Kara 3ׯółta kartka

144 11 marca 2017
18:00

Pogoń Szczecin

28:25

MMTS Kwidzyn

Arena Szczecin, Szczecin
Sędziowie: Krzysztof Bąk, Kamil Ciesielski
(Zielona Góra)
Widzów: 650
Arkadiusz Bosy Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(13:15)
raport
4 Bramka Marek Szpera
Kara 4ׯółta kartka

143 11 marca 2017
18:30

Gwardia Opole

25:23

KPR Legionowo

Hala Okrąglak, Opole
Sędziowie: Damian Demczuk, Tomasz Rosik
(Lubin)
Widzów: 600
Mateusz Morawski Bramka 6
Kara 1ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(11:11)
raport
5 Bramka Witalij Titow
Kara 3ׯółta kartka

Seria 22 – 15.03.2017[edytuj | edytuj kod]

151 14 marca 2017
18:30

Gwardia Opole

24:30

Azoty-Puławy

Hala Okrąglak, Opole
Sędziowie: Andrzej Gratunik (Zielona Góra)
Mariusz Wołowicz (Wtórek)
Widzów: 600
Antoni Łangowski Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(13:17)
raport
5 Bramka Przemysław Krajewski
Rafał Przybylski Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka

150 15 marca 2017
18:00

MMTS Kwidzyn

29:25

Zagłębie Lubin

Hala Widowiskowo-Sportowa, Kwidzyn
Sędziowie: Marek Baranowski (Warszawa)
Bogdan Lemanowicz (Łąck)
Widzów: 900
Marek Szpera Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka
(13:14)
raport
8 Bramka Jan Czuwara
Kara 4ׯółta kartka

152 15 marca 2017
18:00

Orlen Wisła Płock

41:22

Pogoń Szczecin

Orlen Arena, Płock
Sędziowie: Paweł Kaszubski, Piotr Wojdyr
(Gdańsk)
Widzów: 1500
Šime Ivić Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka
(20:13)
raport
5 Bramka Michal Bruna
5 Bramka Paweł Krupa
5 Bramka Mateusz Zaręba
 3ׯółta kartka

148 15 marca 2017
18:30

Vive Tauron Kielce

36:24

Chrobry Głogów

Hala Legionów, Kielce
Sędziowie: Sebastian Pelc, Jakub Pretzlaf
(Rzeszów)
Widzów: 2200
Manuel Štrlek Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(17:10)
raport
6 Bramka Kamil Sadowski
Kara 3ׯółta kartka

149 15 marca 2017
18:30

NMC Górnik Zabrze

31:27

KPR Legionowo

Hala Widowiskowo-Sportowa "Pogoń", Zabrze
Sędziowie: Andrzej Chrzan, Michał Janas
(Tarnów)
Widzów: 500
Marek Daćko Bramka 14
Kara 3ׯółta kartka
(12:15)
raport
10 Bramka Witalij Titow
Kara 3ׯółta kartka

154 15 marca 2017
18:30

Meble Wójcik Elbląg

16:14

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

CSB w Elblągu, Elbląg
Sędziowie: Jakub Jerlecki, Maciej Łabuń
(Szczecin)
Widzów: 200
Mikołaj Kupiec Bramka 4
Bartosz Janiszewski Bramka 4
Adam Nowakowski Bramka 4
Kara 3ׯółta kartka
(6:5)
raport
4 Bramka Marcin Tórz
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

153 15 marca 2017
19:00

Wybrzeże Gdańsk

24:23

Stal Mielec

Hala AWFiS, Gdańsk
Sędziowie: Andrzej Rajkiewicz (Szczecin)
Jakub Tarczykowski (Osina)
Widzów: 530
Łukasz Rogulski Bramka 5
Hubert Kornecki Bramka 5
Michał Skwierawski Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(11:11)
raport
6 Bramka Rafał Krupa
Kara 3ׯółta kartka

Seria 23 – 18.03.2017[edytuj | edytuj kod]

159 18 marca 2017
13:00

MMTS Kwidzyn

29:26

Chrobry Głogów

Hala Widowiskowo-Sportowa, Kwidzyn
Sędziowie: Grzegorz Młyński (Zwoleń)
Rafał Puszkarski (Legionowo)
Widzów: 900
Michał Potoczny Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka
(18:13)
raport
7 Bramka Szymon Sićko
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

157 18 marca 2017
18:00

KPR Legionowo

24:32

Vive Tauron Kielce

Arena Legionowo, Legionowo
Sędziowie: Mariusz Marciniak, Piotr Radziszewski
(Wolsztyn)
Widzów: 1600
Tomasz Kasprzak Bramka 7
Michał Prątnicki Bramka 7
Kara 2ׯółta kartka
(15:15)
raport
6 Bramka Darko Đukić
6 Bramka Karol Bielecki
Kara 3ׯółta kartka

158 18 marca 2017
18:00

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

23:25

Stal Mielec

Hala OSiR Relax, Piotrków Trybunalski
Sędziowie: Damian Demczuk, Tomasz Rosik
(Lubin)
Widzów: 600
Bartosz Nastaj Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka
(12:6)
raport
6 Bramka Marcin Miedziński
Kara 2ׯółta kartka

161 18 marca 2017
18:00

Pogoń Szczecin

32:24

Meble Wójcik Elbląg

Arena Szczecin, Szczecin
Sędziowie: Bartosz Leszczyński, Marcin Piechota
(Płock)
Widzów: 550
Kirył Kniazieu Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka
(15:9)
raport
6 Bramka Piotr Adamczak
Kara 3ׯółta kartka

155 19 marca 2017
13:00

NMC Górnik Zabrze

36:34

Azoty-Puławy

Hala Widowiskowo-Sportowa "Pogoń", Zabrze
Sędziowie: Korneliusz Habierski, Grzegorz Skrobak
(Głogów)
Widzów: 850
Marek Daćko Bramka 11
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(19:21)
raport
8 Bramka Rafał Przybylski
Kara 3ׯółta kartka

156 19 marca 2017
16:00

Zagłębie Lubin

26:36

Orlen Wisła Płock

Hala SP nr 14, Lubin
Sędziowie: Joanna Brehmer (Mikołów)
Agnieszka Skowronek (Ruda Śląska)
Widzów: 726
Mikołaj Szymyślik Bramka 5
Michał Stankiewicz Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka
(11:16)
raport
9 Bramka Valentin Ghionea
Kara 2ׯółta kartka

160 20 marca 2017
18:00

Wybrzeże Gdańsk

24:33

Gwardia Opole

Hala AWFiS, Gdańsk
Sędziowie: Cezary Figarski, Dariusz Żak
(Radom)
Widzów: 756
Paweł Niewrzawa Bramka 8
Kara 3ׯółta kartka
(13:15)
raport
6 Bramka Kamil Mokrzki
Kara 3ׯółta kartka

Seria 24 – 25.03.2017[edytuj | edytuj kod]

162 21 marca 2017
20:15

Vive Tauron Kielce

35:24

MMTS Kwidzyn

Hala Legionów, Kielce
Sędziowie: Bartosz Leszczyński, Marcin Piechota
(Płock)
Widzów: 1500
Manuel Štrlek Bramka 9
Kara 3ׯółta kartka
(17:14)
raport
4 Bramka Mateusz Seroka
Kara 3ׯółta kartka

164 22 marca 2017
20:15

Chrobry Głogów

25:32

Orlen Wisła Płock

Hala Widowiskowo-Sportowa, Głogów
Sędziowie: Andrzej Rajkiewicz (Szczecin)
Jakub Tarczykowski (Osina)
Widzów: 1100
Wiktor Kubała Bramka 5
Marek Świtała Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(13:17)
raport
5 Bramka Adam Wiśniewski
5 Bramka Tiago Rocha
Kara 3ׯółta kartka

168 24 marca 2017

Meble Wójcik Elbląg

29:33

Zagłębie Lubin

CSB w Elblągu, Elbląg
Sędziowie: Dariusz Mroczkowski, Jakub Mroczkowski
(Sierpc)
Widzów: 300
Paweł Adamczak Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka
(14:20)
raport
9 Bramka Arkadiusz Moryto
Kara 1×Czerwona kartka

163 25 marca 2017
18:00

Azoty-Puławy

31:26

KPR Legionowo

Hala MOSiR, Puławy
Sędziowie: Sebastian Pelc, Jakub Pretzlaf
(Rzeszów)
Widzów: 720
Przemysław Krajewski Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(18:14)
raport
7 Bramka Witalij Titow
Kara 3ׯółta kartka

167 25 marca 2017
18:00

Pogoń Szczecin

39:29

Stal Mielec

Arena Szczecin, Szczecin
Sędziowie: Damian Demczuk, Tomasz Rosik
(Lubin)
Widzów: 500
Wojciech Zydroń Bramka 9
Kara 3ׯółta kartka
(21:15)
raport
7 Bramka Ołeksandr Kirilenko
Kara 3ׯółta kartka

166 25 marca 2017
18:30

Gwardia Opole

34:24

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

Hala Okrąglak, Opole
Sędziowie: Andrzej Chrzan, Michał Janas
(Tarnów)
Widzów: 700
Michał Lemaniak Bramka 8
Kara 3ׯółta kartka
(15:11)
raport
6 Bramka Piotr Swat
Kara 3ׯółta kartka

165 26 marca 2017
16:00

Wybrzeże Gdańsk

25:33

NMC Górnik Zabrze

Hala AWFiS, Gdańsk
Sędziowie: Jakub Jerlecki, Maciej Łabuń
(Szczecin)
Widzów: 856
Ramon Oliveira Bramka 5
Paweł Niewrzawa Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(12:19)
raport
7 Bramka Iso Sluijters
Kara 3ׯółta kartka

Seria 25 – 01.04.2017[edytuj | edytuj kod]

172 29 marca 2017
20:15

Azoty-Puławy

32:40

Vive Tauron Kielce

Hala MOSiR, Puławy
Sędziowie: Marek Baranowski (Warszawa)
Bogdan Lemanowicz (Łąck)
Widzów: 771
Nikola Prce Bramka 10
Kara 3ׯółta kartka
(11:18)
raport
8 Bramka Karol Bielecki
Kara 4ׯółta kartka

174 30 marca 2017
20:00

KPR Legionowo

25:27

Wybrzeże Gdańsk

Arena Legionowo, Legionowo
Sędziowie: Andrzej Chrzan, Michał Janas
(Tarnów)
Widzów: 200
Witalij Titow Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(10:18)
raport
7 Bramka Łukasz Rogulski
Kara 1ׯółta kartka

173 1 kwietnia 2017
13:00

MMTS Kwidzyn

19:35

Orlen Wisła Płock

Hala Widowiskowo-Sportowa, Kwidzyn
Sędziowie: Igor Dębski, Artur Rodacki
(Kielce)
Widzów: 1000
Mateusz Seroka Bramka 4
Paweł Genda Bramka 4
Kara 3ׯółta kartka
(9:19)
raport
6 Bramka Adam Wiśniewski
Kara 3ׯółta kartka

169 1 kwietnia 2017
18:00

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

29:36

NMC Górnik Zabrze

Hala OSiR Relax, Piotrków Trybunalski
Sędziowie: Paweł Kaszubski, Piotr Wojdyr
(Gdańsk)
Widzów: 480
Stanisław Makowiejew Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(18:16)
raport
9 Bramka Marek Daćko
9 Bramka Bartłomiej Tomczak
Kara 2ׯółta kartka

170 1 kwietnia 2017
18:30

Stal Mielec

24:27

Zagłębie Lubin

Hala Gimnazjum Nr 2, Mielec
Sędziowie: Grzegorz Młyński (Zwoleń)
Rafał Puszkarski (Legionowo)
Widzów: 299
Sergey Dementyev Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(12:13)
raport
6 Bramka Krzysztof Pawlaczyk
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

171 1 kwietnia 2017
18:30

Gwardia Opole

30:29

Pogoń Szczecin

Hala Okrąglak, Opole
Sędziowie: Krzysztof Bąk, Kamil Ciesielski
(Zielona Góra)
Widzów: 600
Michał Lemaniak Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka
(15:12)
raport
8 Bramka Paweł Krupa
Kara 3ׯółta kartka

175 1 kwietnia 2017
18:30

Meble Wójcik Elbląg

20:30

Chrobry Głogów

CSB w Elblągu, Elbląg
Sędziowie: Bartosz Leszczyński, Marcin Piechota
(Płock)
Widzów: 150
Piotr Adamczak Bramka 4
Kara 3ׯółta kartka
(7:16)
raport
7 Bramka Kamil Sadowski
Kara 3ׯółta kartka

Seria 26 – 08.04.2017[edytuj | edytuj kod]

177 7 kwietnia 2017
18:00

Stal Mielec

30:27

Chrobry Głogów

Hala Gimnazjum Nr 2, Mielec
Sędziowie: Igor Dębski, Artur Rodacki
(Kielce)
Widzów: 270
Paweł Wilk Bramka 12
Kara 2ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(15:12)
raport
6 Bramka Szymin Sićko
Kara 3ׯółta kartka

181 8 kwietnia 2017
17:00

MMTS Kwidzyn

25:28

Meble Wójcik Elbląg

Hala Widowiskowo-Sportowa, Kwidzyn
Sędziowie: Cezary Figarski, Dariusz Żak
(Radom)
Widzów: 800