Suzhou Ladies Open 2014

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Suzhou Ladies Open 2014
Miejsce  Chiny
Suzhou
Obiekt Suzhou International Tennis Center
Nawierzchnia Twarda
Data 01–06.09.2014
WTA Tour
Kategoria WTA 125K series
Pula nagród 125 000 $
Drabinka 32S/16Q/16D
Zwyciężczynie
Gra pojedyncza
Niemcy Anna-Lena Friedsam
Gra podwójna
Chińskie Tajpej Chan Chin-wei
Chińskie Tajpej Chuang Chia-jung
2013 2015

Caoxijiu Suzhou Ladies Open 2014, właśc. Huangcangyu WTA Suzhou Ladies Open 2014tenisowy turniej WTA kategorii WTA 125K series w sezonie 2014 z cyklu Suzhou Ladies Open rozgrywany w dniach 1–6 września 2014 roku w Suzhou na kortach twardych o puli nagród wynoszącej 125 000 dolarów amerykańskich.

Gra pojedyncza[edytuj | edytuj kod]

Zawodniczki rozstawione[edytuj | edytuj kod]

NumerTenisistkaRankingOsiągnięcie
01Słowacja Jana Čepelová 65 półfinał
02Austria Patricia Mayr-Achleitner 85 ćwierćfinał
03Tajlandia Luksika Kumkhum 98 1. runda
04Niemcy Anna-Lena Friedsam 100 zwycięstwo
05Rosja Ksienija Pierwak 127 1. runda
06Turcja Çağla Büyükakçay 141 1. runda
07Ukraina Kateryna Kozłowa 146 ćwierćfinał
8/WCChińska Republika Ludowa Zheng Saisai 148 ćwierćfinał

Drabinka[edytuj | edytuj kod]

Klucz[edytuj kod]

  • w/o – walkower
  • k – krecz
  • d – dyskwalifikacja
  • Q – kwalifikant
  • WC – dzika karta
  • LL – szczęśliwy przegrany
  • Alt – zawodnik zastępczy
  • PR – ochrona rankingu
  • SE – zawodnik zwolniony
  • ITF – ranking ITF
  • JE – ranking juniorski

Faza finałowa[edytuj | edytuj kod]

  Ćwierćfinały Półfinały Finał
  1  Słowacja Jana Čepelová 6 7  
8/WC  Chińska Republika Ludowa Zheng Saisai 1 67  
  1  Słowacja Jana Čepelová 4 3  
  4  Niemcy Anna-Lena Friedsam 6 6  
4  Niemcy Anna-Lena Friedsam 6 6
  7  Ukraina Kateryna Kozłowa 3 4  
    4  Niemcy Anna-Lena Friedsam 6 6
   Chińska Republika Ludowa Duan Yingying 1 3
   Japonia Misa Eguchi 7 6  
 Japonia Risa Ozaki 65 0  
 Japonia Misa Eguchi 6 3 2
   Chińska Republika Ludowa Duan Yingying 2 6 6  
 Chińska Republika Ludowa Duan Yingying 6 6
  2  Austria Patricia Mayr-Achleitner 4 3  

Faza początkowa[edytuj | edytuj kod]

1. runda   2. runda   Ćwierćfinały
1  Słowacja Jana Čepelová 6 6  
 Wielka Brytania Emily Webley-Smith 3 3     1  Słowacja Jana Čepelová 6 6  
 Japonia Eri Hozumi 6 3      Japonia Eri Hozumi 1 4  
 Ukraina Nadija Kiczenok 3 0k       1  Słowacja Jana Čepelová 6 7
WC  Chińska Republika Ludowa Yang Zhaoxuan 6 6       8/WC  Chińska Republika Ludowa Zheng Saisai 1 67
WC  Chińska Republika Ludowa Li Yixuan 0 2     WC  Chińska Republika Ludowa Yang Zhaoxuan 0 4
 Uzbekistan Nigina Abduraimova 4 2     8/WC  Chińska Republika Ludowa Zheng Saisai 6 6  
8/WC  Chińska Republika Ludowa Zheng Saisai 6 6  
1. runda   2. runda   Ćwierćfinały
4  Niemcy Anna-Lena Friedsam 6 6  
 Chińska Republika Ludowa Xin Yuan 2 0     4  Niemcy Anna-Lena Friedsam 6 6  
 Węgry Melinda Czink 5 4      Chorwacja Petra Martić 3 2  
 Chorwacja Petra Martić 7 6       4  Niemcy Anna-Lena Friedsam 6 6
 Hongkong Zhang Ling 7 7       7  Ukraina Kateryna Kozłowa 3 4
 Gruzja Sopia Szapatawa 62 5      Hongkong Zhang Ling 3 7 1
 Chińska Republika Ludowa Zhu Lin 3 0     7  Ukraina Kateryna Kozłowa 6 5 6  
7  Ukraina Kateryna Kozłowa 6 6  
1. runda   2. runda   Ćwierćfinały
6  Turcja Çağla Büyükakçay 63 6 63  
 Ukraina Ludmyła Kiczenok 7 3 7      Ukraina Ludmyła Kiczenok 0 1  
 Japonia Misa Eguchi 6 1 7      Japonia Misa Eguchi 6 6  
 Australia Arina Rodionowa 3 6 63        Japonia Misa Eguchi 7 6
 Chińskie Tajpej Hsieh Shu-ying 2 0        Japonia Risa Ozaki 65 0
 Japonia Risa Ozaki 6 6      Japonia Risa Ozaki 6 6
 Chińskie Tajpej Chan Chin-wei 6 6      Chińskie Tajpej Chan Chin-wei 3 2  
3  Tajlandia Luksika Kumkhum 4 4  
1. runda   2. runda   Ćwierćfinały
5  Rosja Ksienija Pierwak 3 4  
 Chińska Republika Ludowa Duan Yingying 6 6      Chińska Republika Ludowa Duan Yingying 0 6 7  
 Chińska Republika Ludowa Wang Yafan 1 0     WC  Chińska Republika Ludowa Liu Fangzhou 6 4 64  
WC  Chińska Republika Ludowa Liu Fangzhou 6 6        Chińska Republika Ludowa Duan Yingying 6 6
 Chińska Republika Ludowa Yi Yuan 1 1       2  Austria Patricia Mayr-Achleitner 4 3
 Polska Magda Linette 6 6      Polska Magda Linette 63 5
 Chińska Republika Ludowa Zhu Aiwen 1 0     2  Austria Patricia Mayr-Achleitner 7 7  
2  Austria Patricia Mayr-Achleitner 6 6  

Pula nagród[edytuj | edytuj kod]

Runda Pieniądze ($) Punkty (WTA)
Zwyciężczyni 20 000 160
Finalistka 11 000 95
Półfinalistka 6000 57
Ćwierćfinalistka 4000 29
2. runda 2000 15
1. runda 1050 1

Gra podwójna[edytuj | edytuj kod]

Zawodniczki rozstawione[edytuj | edytuj kod]

NumerTenisistkiRankingOsiągnięcie
01Ukraina Ludmyła Kiczenok
Ukraina Nadija Kiczenok
182 ćwierćfinał
02Chorwacja Petra Martić
Australia Arina Rodionowa
221 półfinał
03Chińskie Tajpej Chan Chin-wei
Chińskie Tajpej Chuang Chia-jung
233 zwycięstwo
04Tajlandia Nicha Lertpitaksinchai
Tajlandia Peangtarn Plipuech
364 1. runda

Drabinka[edytuj | edytuj kod]

1. runda   Ćwierćfinały   Półfinały   Finał
1  Ukraina Ludmyła Kiczenok
 Ukraina Nadija Kiczenok
7 65 10  
 Słowacja Jana Čepelová
 Rosja Ksienija Pierwak
5 7     1  Ukraina Ludmyła Kiczenok
 Ukraina Nadija Kiczenok
6 63 7  
 Polska Magda Linette
 Hongkong Zhang Ling
6 6      Polska Magda Linette
 Hongkong Zhang Ling
4 7 10  
 Chińska Republika Ludowa Chen Jiahui
 Chińska Republika Ludowa Zhu Aiwen
4 3        Polska Magda Linette
 Hongkong Zhang Ling
7 2 10  
4  Tajlandia Nicha Lertpitaksinchai
 Tajlandia Peangtarn Plipuech
6 4 3        Japonia Misa Eguchi
 Japonia Eri Hozumi
64 6 12  
 Ukraina Kateryna Kozłowa
 Gruzja Sopia Szapatawa
0 6 10      Ukraina Kateryna Kozłowa
 Gruzja Sopia Szapatawa
3 2
 Japonia Misa Eguchi
 Japonia Eri Hozumi
6 6      Japonia Misa Eguchi
 Japonia Eri Hozumi
6 6  
 Austria Patricia Mayr-Achleitner
 Wielka Brytania Emily Webley-Smith
0 1        Japonia Misa Eguchi
 Japonia Eri Hozumi
1 6 7
 Chińska Republika Ludowa Wang Yafan
 Chińska Republika Ludowa Zhu Lin
6 6       3  Chińskie Tajpej Chan Chin-wei
 Chińskie Tajpej Chuang Chia-jung
6 3 10
 Chińska Republika Ludowa Li Yixuan
 Chińska Republika Ludowa Xin Yuan
2 2      Chińska Republika Ludowa Wang Yafan
 Chińska Republika Ludowa Zhu Lin
3 4  
 Chińska Republika Ludowa Liu Fangzhou
 Wikiprojekt:Szablony flag
1 3     3  Chińskie Tajpej Chan Chin-wei
 Chińskie Tajpej Chuang Chia-jung
6 6  
3  Chińskie Tajpej Chan Chin-wei
 Chińskie Tajpej Chuang Chia-jung
6 6       3  Chińskie Tajpej Chan Chin-wei
 Chińskie Tajpej Chuang Chia-jung
6 6
 Chińskie Tajpej Hsieh Shu-ying
 Chińska Republika Ludowa Yang Zhaoxuan
4 6 5       2  Chorwacja Petra Martić
 Australia Arina Rodionowa
2 1  
 Węgry Melinda Czink
 Niemcy Anna-Lena Friedsam
6 3 10      Węgry Melinda Czink
 Niemcy Anna-Lena Friedsam
4 6 6
 Turcja Çağla Büyükakçay
 Japonia Risa Ozaki
w/o     2  Chorwacja Petra Martić
 Australia Arina Rodionowa
6 3 10  
2  Chorwacja Petra Martić
 Australia Arina Rodionowa
 

Pula nagród[edytuj | edytuj kod]

Runda Pieniądze ($)[a] Punkty (WTA)[b]
Zwyciężczynie 5500 160
Finalistki 2700 95
Półfinalistki 1400 57
Ćwierćfinalistki 750 29
1. runda 450 1

Uwagi[edytuj | edytuj kod]

  1. Pieniądze za grę podwójną przypisane są na parę.
  2. Punkty za grę podwójną przypisane są na osobę.

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]