Turniej Gwiazdkowy 2001

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Turniej Gwiazdkowy 2001 – 9. edycja turnieju żużlowego rozgrywanego w Pile, który odbył się 8 grudnia 2001. Zwyciężył Rafał Dobrucki.

Wyniki[edytuj | edytuj kod]

Turniej zasadniczy[edytuj | edytuj kod]

Msc. Zawodnik Klub Pkt
1 (15) Rafał Dobrucki Piła 14 (2,3,3,3,3)
2 (7) Piotr Świst Gorzów Wlkp. 11 (2,2,3,2,2)
3 (1) Jarosław Hampel Piła 10 (t,3,3,3,1)
4 (12) Tomasz Gapiński Piła 7 (3,w2x,2,2,0)
5 (3) Robert Miśkowiak Piła 9 (2,3,1,0,3)
6 (2) Mariusz Staszewski Gorzów Wlkp. 7 (3,1,1,0,2)
7 (10) Mirosław Kowalik Toruń 8 (2,2,2,1,1)
8 (14) Tomasz Jędrzejak Częstochowa 6 (1,2,3,1,wsu)
9 (16) Krzysztof Pecyna Gdańsk 7 (3,0,1,3)
10 (4) Grzegorz Walasek Częstochowa 7 (1,2,2,2)
11 (5) Andrzej Huszcza Zielona Góra 5 (3,1,0,1)
12 (13) Rafał Okoniewski Gorzów Wlkp. 3 (0,3,d,ns)
13 (8) Łukasz Jankowski Leszno 3 (0,wu,0,3)
14 (6) Łukasz Romanek Rybnik 5 (1,0,2,2)
15 (9) Łukasz Nowak Piła 3 (w2x,1,1,1)
16 (11) Jacek Gollob Piła 0 (t,w,w,ns)

Bieg po biegu

  1. [66,63] Staszewski, Miśkowiak, Walasek, Hampel
  2. [65,74] Gapiński, Kowalik, Nowak, J.Gollob
  3. [67,95] Huszcza, Świst, Romanek, Ł.Jankowski
  4. [66,54] Pecyna, Dobrucki, Jędrzejak, Okoniewski
  5. [65,78] Hampel, Świst, Staszewski, Ł.Jankowski
  6. [66,27] Dobrucki, Kowalik, Nowak, Pecyna
  7. [67,80] Miśkowiak, Walasek, Huszcza, Romanek
  8. [67,09] Okoniewski, Jędrzejak, Gapiński, J.Gollob
  9. [65,53] Hampel, Romanek, Staszewski, Huszcza
  10. [66,60] Jędrzejak, Kowalik, Nowak, Okoniewski
  11. [67,10] Świst, Walasek, Miśkowiak, Ł.Jankowski
  12. [67,60] Dobrucki, Gapiński, Pecyna, J.Gollob

Klasyfikacja w grupach po części zasadniczej[edytuj | edytuj kod]

Grupa A

Msc. Zawodnik Klub Pkt
1 (7) Piotr Świst Gorzów Wlkp. 7 (2,2,3)
2 (1) Jarosław Hampel Piła 6 (t,3,3)
3 (3) Robert Miśkowiak Piła 6 (2,3,1)
4 (2) Mariusz Staszewski Gorzów Wlkp. 5 (3,1,1)
5 (4) Grzegorz Walasek Częstochowa 5 (1,2,2)
6 (5) Andrzej Huszcza Zielona Góra 4 (3,1,0)
7 (6) Łukasz Romanek Rybnik 3 (1,0,2)
8 (8) Łukasz Jankowski Leszno 0 (0,wu,0)

Grupa B

Msc. Zawodnik Klub Pkt
1 (15) Rafał Dobrucki Piła 8 (2,3,3)
2 (14) Tomasz Jędrzejak Częstochowa 6 (1,2,3)
3 (10) Mirosław Kowalik Toruń 6 (2,2,2)
4 (12) Tomasz Gapiński Piła 5 (3,w2x,2)
5 (16) Krzysztof Pecyna Gdańsk 4 (3,0,1)
6 (13) Rafał Okoniewski Gorzów Wlkp. 3 (0,3,d3)
7 (9) Łukasz Nowak Piła 2 (w2x,1,1)
8 (11) Jacek Gollob Piła 0 (t,w2,w2)

Półfinały[edytuj | edytuj kod]

  1. [66,52] Dobrucki, Świst, Kowalik, Miśkowiak
  2. [67,37] Hampel, Gapiński, Jędrzejak, Staszewski

o miejsca 9-16[edytuj | edytuj kod]

  1. [67,34] Ł.Jankowski, Romanek, Nowak, J.Gollob
  2. [68,30] Pecyna, Walasek, Huszcza, Okoniewski

Finał B[edytuj | edytuj kod]

  1. [65,48] Miśkowiak, Staszewski, Kowalik, Jędrzejak

Finał A[edytuj | edytuj kod]

  1. [65,95] Dobrucki, Świst, Hampel, Gapiński

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]