Turniej Gwiazdkowy 2002

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Turniej Gwiazdkowy 2002 – 10. edycja turnieju żużlowego rozgrywanego w Pile, który odbył się 7 grudnia 2002. Zwyciężył Sebastian Ułamek.

Wyniki[edytuj | edytuj kod]

Turniej zasadniczy[edytuj | edytuj kod]

Msc. Zawodnik Klub Pkt
1 (12) Sebastian Ułamek Leszno 13 (2,3,3,2,3)
2 (15) Piotr Świst Gorzów Wlkp. 10 (3,0,2,3,2)
3 (9) Rafał Dobrucki Piła 12 (3,3,3,2,1)
4 (6) Jacek Krzyżaniak Wrocław 11 (3,3,2,3,0)
5 (14) Mariusz Franków Piła 10 (2,2,2,1,3)
6 (1) Tomasz Gapiński Piła 10 (3,3,1,1,2)
7 (2) Rafał Okoniewski Leszno 4 (d,1,3,0,d)
8 (8) Tomasz Jędrzejak Wrocław 5 (2,2,1,d,d)
9 (11) Michał Robacki Bydgoszcz 5 (1,1,1,3)
10 (16) Łukasz Jankowski Leszno 4 (0,2,0,2)
11 (7) Andrzej Huszcza Zielona Góra 4 (0,d,3,1)
12 (3) Piotr Paluch Gorzów Wlkp. 4 (1,1,2,0)
13 (10) Krzysztof Pecyna Gdańsk 5 (0,1,1,3)
14 (4) Robert Miśkowiak Piła 4 (2,d,0,2)
15 (5) Mariusz Staszewski Gorzów Wlkp. 4 (1,2,0,1)
16 (13) Tomasz Piszcz Gdańsk 1 (1,0,0,0)
rez. Paweł Kowalewski Piła (ns)
rez. Krystian Klecha Piła (ns)

Bieg po biegu

  1. [69,60] Gapiński, Miśkowiak, Paluch, Okoniewski
  2. [69,23] Dobrucki, Ułamek, Robacki, Pecyna
  3. [69,58] Krzyżaniak, Jędrzejak, Staszewski, Huszcza
  4. [69,30] Świst, Franków, Piszcz, Ł.Jankowski
  5. [68,88] Gapiński, Jędrzejak, Okoniewski, Huszcza
  6. [69,00] Dobrucki, Ł.Jankowski, Pecyna, Świst
  7. [69,38] Krzyżaniak, Staszewski, Paluch, Miśkowiak
  8. [68,93] Ułamek, Franków, Robacki, Piszcz
  9. [69,26] Okoniewski, Krzyżaniak, Gapiński, Staszewski
  10. [69,10] Dobrucki, Franków, Pecyna, Piszcz
  11. [69,65] Huszcza, Paluch, Jędrzejak, Miśkowiak
  12. [68,35] Ułamek, Świst, Robacki, Ł.Jankowski

Klasyfikacja w grupach po części zasadniczej[edytuj | edytuj kod]

Grupa A

Msc. Zawodnik Klub Pkt
1 (6) Jacek Krzyżaniak Wrocław 8 (3,3,2)
2 (1) Tomasz Gapiński Piła 7 (3,3,1)
3 (8) Tomasz Jędrzejak Wrocław 5 (2,2,1)
4 (2) Rafał Okoniewski Leszno 4 (d,1,3)
5 (3) Piotr Paluch Gorzów Wlkp. 4 (1,1,2)
6 (7) Andrzej Huszcza Zielona Góra 3 (0,d,3)
7 (5) Mariusz Staszewski Gorzów Wlkp. 3 (1,2,0)
8 (4) Robert Miśkowiak Piła 2 (2,d,0)

Grupa B

Msc. Zawodnik Klub Pkt
1 (9) Rafał Dobrucki Piła 9 (3,3,3)
2 (12) Sebastian Ułamek Leszno 8 (2,3,3)
3 (14) Mariusz Franków Piła 6 (2,2,2)
4 (15) Piotr Świst Gorzów Wlkp. 5 (3,0,2)
5 (11) Michał Robacki Bydgoszcz 3 (1,1,1)
6 (16) Łukasz Jankowski Leszno 2 (0,2,0)
7 (10) Krzysztof Pecyna Gdańsk 2 (0,1,1)
8 (13) Tomasz Piszcz Gdańsk 1 (1,0,0)

Półfinały[edytuj | edytuj kod]

  1. [69,87] Krzyżaniak, Dobrucki, Franków, Jędrzejak
  2. [68,64] Świst, Ułamek, Okoniewski, Gapiński

o miejsca 9-16[edytuj | edytuj kod]

  1. [69,25] Pecyna, Miśkowiak, Staszewski, Piszcz
  2. [68,38] Robacki, Ł.Jankowski, Huszcza, Paluch

Finał B[edytuj | edytuj kod]

  1. [70,25] Franków, Gapiński, Okoniewski, Jędrzejak

Finał A[edytuj | edytuj kod]

  1. [68,27] Ułamek, Świst, Dobrucki, Krzyżaniak

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]