Turniej Gwiazdkowy 2003

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Turniej Gwiazdkowy 2003 – 11. edycja turnieju żużlowego rozgrywanego w Pile, który odbył się 6 grudnia 2003. Zwyciężył Rafał Dobrucki.

Wyniki[edytuj | edytuj kod]

Turniej zasadniczy[edytuj | edytuj kod]

Msc. Zawodnik Klub Pkt
1 (14) Rafał Dobrucki Leszno 12 (3,2,2,2,3)
2 (15) Roman Poważny  Rosja 11 (2,1,3,3,2)
3 (4) Robert Miśkowiak Piła 9 (1,2,3,2,1)
4 (16) Tomasz Gapiński Piła 9 (1,3,2,3,d)
5 (5) Sebastian Ułamek Częstochowa 11 (3,3,2,d,3)
6 (11) Krzysztof Pecyna Piła 10 (3,3,1,1,2)
7 (7) Jacek Rempała Leszno 7 (2,1,2,1,1)
8 (2) Andrzej Huszcza Zielona Góra 9 (3,3,3,0,wu)
9 (8) Piotr Paluch Gorzów Wlkp. 6 (1,2,d,3)
10 (9) Krystian Klecha Piła 6 (2,2,0,2)
11 (10) Krzysztof Buczkowski Grudziądz 4 (0,0,3,1)
12 (1) Michał Robacki Bydgoszcz 2 (2,0,0,0)
13 (6) Krzysztof Stojanowski Ostrów Wlkp. 5 (0,1,1,3)
14 (13) Robert Flis Gorzów Wlkp. 4 (d,1,1,2)
15 (3) Grzegorz Rempała Tarnów 2 (0,0,1,1)
16 (12) Piotr Dym Rawicz 1 (1,0,0,t)
rez. Paweł Kowalewski Piła (ns)
rez. Łukasz Nowak Piła (ns)

Bieg po biegu

  1. [74,88] Huszcza, Robacki, Miśkowiak, G.Rempała
  2. [72,05] Pecyna, Klecha, Dym, Buczkowski
  3. [71,80] Ułamek, J.Rempała, Paluch, Stojanowski
  4. [69,81] Dobrucki, Poważny, Gapiński, Flis
  5. [70,90] Huszcza, Paluch, J.Rempała, Robacki
  6. [69,75] Gapiński, Klecha, Poważny, Buczkowski
  7. [69,30] Ułamek, Miśkowiak, Stojanowski, G.Rempała
  8. [69,12] Pecyna, Dobrucki, Flis, Dym
  9. [70,95] Huszcza, Ułamek, Stojanowski, Robacki
  10. [70,60] Buczkowski, Dobrucki, Flis, Klecha
  11. [69,30] Miśkowiak, J.Rempała, G.Rempała, Paluch
  12. [68,32] Poważny, Gapiński, Pecyna, Dym

Klasyfikacja w grupach po części zasadniczej[edytuj | edytuj kod]

Grupa A

Msc. Zawodnik Klub Pkt
1 (2) Andrzej Huszcza Zielona Góra 9 (3,3,3)
2 (5) Sebastian Ułamek Częstochowa 8 (2,3,3)
3 (4) Robert Miśkowiak Piła 6 (1,2,3)
4 (7) Jacek Rempała Leszno 5 (2,1,2)
5 (8) Piotr Paluch Gorzów Wlkp. 3 (1,2,d)
6 (1) Michał Robacki Bydgoszcz 2 (2,0,0)
7 (6) Krzysztof Stojanowski Ostrów Wlkp. 2 (0,1,1)
8 (3) Grzegorz Rempała Tarnów 1 (0,0,1)

Grupa B

Msc. Zawodnik Klub Pkt
1 (11) Krzysztof Pecyna Piła 7 (3,3,1)
2 (14) Rafał Dobrucki Leszno 7 (3,2,2)
3 (16) Tomasz Gapiński Piła 6 (1,3,2)
4 (15) Roman Poważny  Rosja 6 (2,1,3)
5 (9) Krystian Klecha Piła 4 (2,2,0)
6 (10) Krzysztof Buczkowski Grudziądz 3 (0,0,3)
7 (13) Robert Flis Gorzów Wlkp. 2 (d,1,1)
8 (12) Piotr Dym Rawicz 1 (1,0,0)

Półfinały[edytuj | edytuj kod]

  1. [67,68] Poważny, Miśkowiak, Pecyna, Huszcza
  2. [66,80] Gapiński, Dobrucki, J.Rempała, Ułamek

o miejsca 9-16[edytuj | edytuj kod]

  1. [70,34] Stojanowski, Flis, G.Rempała, Dym
  2. [69,45] Paluch, Klecha, Buczkowski, Robacki

Finał B[edytuj | edytuj kod]

  1. [69,78] Ułamek, Pecyna, J.Rempała, Huszcza

Finał A[edytuj | edytuj kod]

  1. [67,80] Dobrucki, Povazhny, Miśkowiak, Gapiński

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]