Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego – Pierwszego Króla Polski 2013

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Turniej o Koronę
Bolesława Chrobrego
- Pierwszego Króla Polski

2013
Poprzednie: 2012 Następne: 2014

Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego – Pierwszego Króla Polski 2013 – VI turniej żużlowy „O Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski”, w którym zwyciężył Duńczyk Nicki Pedersen.

Wyniki[edytuj | edytuj kod]

Msc. Zawodnik Państwo Pkt
1 Nicki Pedersen Stal Rzeszów 13 +3 (2,2,3,3,3)
2 Sebastian Ułamek Start Gniezno 12 +2 (3,3,3,3,d)
3 Rafał Okoniewski Stal Rzeszów 9 +3+1 (2,2,1,1,3)
4 Antonio Lindbäck Start Gniezno 9 +2+0 (2,0,2,2,3)
5 Adrian Miedziński Unibax Toruń 10 +1 (3,3,1,3,d)
6 Maksims Bogdanovs Lokomotiv Daugavpils 9 +0 (1,1,3,2,2)
7 Peter Kildemand Orzeł Łódź 8 (3,2,0,1,2)
8 Andreas Jonsson Falubaz Zielona Góra 8 (1,3,2,0,2)
9 Andžejs Ļebedevs Lokomotiv Daugavpils 7 (0,3,1,t,3)
10 Grzegorz Zengota Unia Leszno 7 (0,0,3,3,1)
11 Bjarne Pedersen Start Gniezno 6 (3,0,2,1,0)
12 Przemysław Pawlicki Unia Leszno 6 (2,1,1,1,1)
13 Oskar Fajfer Start Gniezno 5 (1,0,0,2,2)
14 Rune Holta Włókniarz Częstochowa 5 (0,2,0,2,1)
15 Kacper Gomólski Unia Tarnów 5 (1,1,2,0,1)
16 Krzysztof Buczkowski Polonia Bydgoszcz 1 (0,1,0,0,0)
17 rez. Adrian Gała Start Gniezno 0 (d)
Bieg po biegu:
  1. Ułamek, Lindbäck, Gomólski, Buczkowski
  2. Kildemand, N.Pedersen, Fajfer, Ļebedevs
  3. Miedziński, Okoniewski, Bogdanovs, Zengota
  4. B.Pedersen, Pawlicki, Jonsson, Holta
  5. Ļebedevs, Okoniewski, Gomólski, B.Pedersen
  6. Miedziński, Holta, Buczkowski, Fajfer
  7. Jonsson, Kildemand, Bogdanovs, Lindbäck
  8. Ułamek, N.Pedersen, Pawlicki, Zengota
  9. Bogdanovs, Gomólski, Pawlicki, Fajfer
  10. Zengota, Jonsson, Ļebedevs, Buczkowski
  11. N.Pedersen, Lindbäck, Okoniewski, Holta
  12. Ułamek, B.Pedersen, Miedziński, Kildemand
  13. Zengota, Holta, Kildemand, Gomólski
  14. N.Pedersen, Bogdanovs, B.Pedersen, Buczkowski
  15. Miedziński, Lindbäck, Pawlicki, Gała (d/4) (Ļebedevs - t)
  16. Ułamek, Fajfer, Okoniewski, Jonsson
  17. N.Pedersen, Jonsson, Gomólski, Miedziński (d/4)
  18. Okoniewski, Kildemand, Pawlicki, Buczkowski
  19. Lindbäck, Fajfer, Zengota, B.Pedersen
  20. Ļebedevs, Bogdanovs, Holta, Ułamek (d/4)
  21. Półfinał: Okoniewski, Lindbäck, Miedziński, Bogdanovs
  22. Finał: N.Pedersen, Ułamek, Okoniewski, Lindbäck

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]