UNIQA extraliga siatkarzy (2010/2011)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
UNIQA volejbalová extraliga mužů 2010/2011
2009/2010 2011/2012
Szczegóły rozgrywek
Organizator Český volejbalový svaz
Termin 5 października 2010 - 2 maja 2011
Sezon XIX
Partner TV 4 SPORT
Liczba drużyn 12
Liczba hal 12 (w 12 miastach)
Ranking CEV 14. miejsce
Liga Mistrzów brak
Puchar CEV VK DHL Ostrava
Puchar Challenge VK Dukla Liberec
Beniaminek Aero Odolena Voda
Mistrz VK Jihostroj České Budějovice
Zdobywca Pucharu VK Jihostroj České Budějovice
Statystyki rozgrywek
Liczba meczów 237
Liczba setów 907 (3,83 na mecz)
Liczba małych punktów 40481 (44,63 na set)
Strona internetowa

UNIQA volejbalová extraliga mužů 2010/2011 - 19. sezon walki o mistrzostwo Czech organizowany przez Czeski Związek Piłki Siatkowej (cz. Český volejbalový svaz, ČVS). Zainaugurowany został 5 października 2010 roku i trwał do 2 maja 2011 roku.

W sezonie 2010/2011 w Pucharze CEV Czechy reprezentował VK DHL Ostrava, natomiast w Pucharze Challenge - VK Dukla Liberec.

System rozgrywek[edytuj | edytuj kod]

  • Faza zasadnicza: dwanaście drużyn rozgrywało systemem kołowym po trzy spotkania; do fazy play-off awansowało automatycznie sześć najlepszych zespołów; drużyny z miejsc 7-10 rywalizowało o fazę play-off w fazie kwalifikacyjnej; zespół, który zajął ostatnie miejsce w fazie zasadniczej, trafił do barażu.
  • Faza kwalifikacyjna play-off: drużyny z miejsc 7-10 utworzyły dwie pary (7-10, 8-9) i rywalizowały do dwóch wygranych meczów; zwycięzcy poszczególnych par awansowali do fazy play-off.
  • Faza play-off: składała się z ćwierćfinałów, półfinałów, meczów o 3. miejsce i finałów; w ćwierćfinałach rywalizacja toczyła się do trzech wygranych, w półfinałach i w finale do czterech zwycięstw, natomiast w meczach o 3. miejsce - do dwóch zwycięstw; drużyna najwyżej rozstawiona spotyka się zawsze z ekipą najniżej rozstawioną.
  • Baraże: w barażach spotkali się dwunasta drużyna Extraligi i zwycięzca I ligi; rywalizacja toczyła się do trzech zwycięstw.

Drużyny uczestniczące[edytuj | edytuj kod]

Mapa lokalizacyjna Czech
KLA
KLA
DUK
DUK
ČBU
ČBU
PŘÍ
PŘÍ
OSW
OSW
ZLI
ZLI
BNJ
BNJ
HAW
HAW
ÚNL
ÚNL
BRN
BRN
ČZU
ČZU
ODO
ODO
Geographylogo.svg
Lokalizacja klubów grających w UNIQA volejbalová extraliga mužů 2010/2011
  Extraliga 2010/2011  
KLA Volleyball Kladno Simple gold crown.svg 1
DUK VK Dukla Liberec Simple gold cup.svg 2 Ch
ČBU VK Jihostroj České Budějovice 3
PŘÍ VO Kocouři Vavex Příbram 4
OSW VK DHL Ostrava 5 CEV
ZLI VSC Fatra EkoSolar Zlín 6
BNJ VK Karbo Benátky nad Jizerou 7
HAW Slavia Havířov 8
ÚNL SK Volejbal Ústí nad Labem 9
BRN Volejbal Brno 10
ČZU volleyball.cz ČZU Praha 11
Aiga uparrow inv.svg Awans z I ligi
ODO Aero Odolena Voda 5

Oznaczenia:

  • kolumna pierwsza – skróty nazw drużyn wpisane na mapie (jeśli ta została zamieszczona),
  • kolumna trzecia – miejsce zajęte przez daną drużynę w poprzednim sezonie.

Hale sportowe[edytuj | edytuj kod]

Klub Hala sportowa Miasto
Aero Odolena Voda Sportovní hala Odolena Voda Odolena Voda
VK DHL Ostrava Sportovní hala Sareza Ostrawa
VK Dukla Liberec Sportovní hala Dukly Liberec Liberec
VSC Fatra EkoSolar Zlín Sportovní hala przy Zimního stadionu Zlin
VK Jihostroj České Budějovice Sportovní hala Czeskie Budziejowice
VK Karbo Benátky nad Jizerou Sportovní hala przy ZŠ Benátky nad Jizerou
VO Kocouři Vavex Příbram Sportovní hala Aquacentrum Przybram
SK Volejbal Ústí nad Labem Sportcentrum Sluneta Uście nad Łabą
Slavia Havířov Městská sportovní hala Hawierzów
Volejbal Brno Hala míčových sportů Sokol Brno 1 Brno
Volleyball Kladno Kladenská sportovní hala Kladno
volleyball.cz ČZU Praha Sportovní hala Lužiny Praga

Faza zasadnicza[edytuj | edytuj kod]

Tabela wyników[edytuj | edytuj kod]

Gospodarz \ Gość1 KLA DUK ČBU PŘÍ OSW ZLI BNJ HAW ÚNL BRN ČZU ODO
Volleyball Kladno 0:3 1:3 0:3 2:3 3:0 3:1 3:2 3:1 0:3 3:1 1:3
VK Dukla Liberec 3:1 1:3 3:0 3:1 1:3 1:3 3:1 3:2 3:0 3:0 3:1
VK Jihostroj České Budějovice 3:0 3:1 3:1 3:0 3:0 2:3 3:1 1:3 3:0 3:0 3:0
VO Kocouři Vavex Příbram 3:1 3:2 1:3 3:0 1:3 0:3 3:1 3:0 3:0 3:1 3:0
VK DHL Ostrava 3:0 3:2 3:0 3:1 1:3 3:1 2:3 3:0 3:0 3:1 3:1
VSC Fatra EkoSolar Zlín 3:0 3:1 2:3 3:1 3:2 3:0 3:2 3:0 3:1 3:1 3:1
VK Karbo Benátky nad Jizerou 3:1 3:1 1:3 3:0 3:2 3:2 3:0 3:0 3:1 3:0 3:1
Slavia Havířov 3:1 0:3 0:3 1:3 1:3 2:3 0:3 3:2 3:0 3:1 2:3
SK Volejbal Ústí nad Labem 3:1 2:3 3:2 3:1 3:0 3:2 1:3 0:3 3:0 3:2 3:0
Volejbal Brno 3:0 0:3 3:1 2:3 0:3 0:3 1:3 0:3 1:3 1:3 3:1
volleyball.cz ČZU Praha 3:0 0:3 1:3 3:1 3:2 3:1 1:3 1:3 3:1 3:0 3:1
Aero Odolena Voda 0:3 2:3 0:3 3:2 2:3 0:3 2:3 1:3 3:1 3:0 2:3
Źródło: [1]
1 Drużyna gospodarzy jest wymieniona po lewej stronie tabeli.
Kolory:

     zwycięstwo gospodarzy

     zwycięstwo gości

Gospodarz \ Gość1 KLA DUK ČBU PŘÍ OSW ZLI BNJ HAW ÚNL BRN ČZU ODO
Volleyball Kladno 0:3 2:3 3:1 1:3 3:1 2:3
VK Dukla Liberec 3:0 3:1 1:3 0:3 3:1 1:3
VK Jihostroj České Budějovice 3:1 3:0 3:0 3:1 2:3 3:0
VO Kocouři Vavex Příbram 3:1 3:1 3:1 1:3 1:3 3:2
VK DHL Ostrava 3:1 2:3 3:1 1:3 3:0 3:0
VSC Fatra EkoSolar Zlín 3:1 3:2 3:1 1:3 3:0 3:0
VK Karbo Benátky nad Jizerou 3:1 1:3 0:3 3:1 3:0
Slavia Havířov 1:3 3:1 1:3 3:0 2:3
SK Volejbal Ústí nad Labem 1:3 1:3 0:3 0:3 3:1
Volejbal Brno 3:0 1:3 0:3 1:3 3:0
volleyball.cz ČZU Praha 0:3 3:2 3:0 3:1 3:0
Aero Odolena Voda 3:2 2:3 3:1 3:2 3:1
Źródło: [2]
1 Drużyna gospodarzy jest wymieniona po lewej stronie tabeli.
Kolory:

     zwycięstwo gospodarzy

     zwycięstwo gości

Terminarz i wyniki spotkań[edytuj | edytuj kod]

1. KOLEJKA
07.10.2010 VK Jihostroj České Budějovice 3:0 (25:23, 25:23, 25:14) VK DHL Ostrava
07.10.2010 Volleyball Kladno 3:1 (27:29, 25:21, 25:22, 25:20) VK Karbo Benátky nad Jizerou
07.10.2010 Aero Odolena Voda 0:3 (21:25, 21:25, 20:25) VSC Fatra EkoSolar Zlín
12.10.2010 VO Kocouři Vavex Příbram 3:0 (25:19, 25:19, 25:22) SK Volejbal Ústí nad Labem
07.10.2010 VK Dukla Liberec 3:0 (25:19, 25:11, 25:18) volleyball.cz ČZU Praha
07.10.2010 Slavia Havířov 3:0 (25:22, 25:19, 25:15) Volejbal Brno
2. KOLEJKA
05.10.2010 VK DHL Ostrava 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)[1] Volejbal Brno
09.10.2010 volleyball.cz ČZU Praha 1:3 (25:15, 19:25, 27:29, 19:25) Slavia Havířov
09.10.2010 SK Volejbal Ústí nad Labem 2:3 (21:25, 18:25, 25:19, 25:23, 13:15) VK Dukla Liberec
01.11.2010 VSC Fatra EkoSolar Zlín 3:1 (25:20, 25:19, 23:25, 25:18) VO Kocouři Vavex Příbram
09.10.2010 VK Karbo Benátky nad Jizerou 3:1 (25:15, 25:16, 23:25, 25:23) Aero Odolena Voda
09.10.2010 VK Jihostroj České Budějovice 3:0 (25:21, 25:20, 25:20) Volleyball Kladno
3. KOLEJKA
14.10.2010 Volleyball Kladno 2:3 (23:25, 18:25, 25:19, 25:23, 10:15) VK DHL Ostrava
14.10.2010 Aero Odolena Voda 0:3 (21:25, 23:25, 22:25) VK Jihostroj České Budějovice
14.10.2010 VO Kocouři Vavex Příbram 0:3 (22:25, 19:25, 21:25) VK Karbo Benátky nad Jizerou
14.10.2010 VK Dukla Liberec 1:3 (19:25, 25:20, 22:25, 18:25) VSC Fatra EkoSolar Zlín
14.10.2010 Slavia Havířov 3:2 (23:25, 29:27, 30:32, 25:21, 15:7) SK Volejbal Ústí nad Labem
14.10.2010 Volejbal Brno 1:3 (25:23, 23:25, 23:25, 32:34) volleyball.cz ČZU Praha
4. KOLEJKA
16.10.2010 VK DHL Ostrava 3:1 (25:23, 25:14, 23:25, 25:18) volleyball.cz ČZU Praha
16.10.2010 VSC Fatra EkoSolar Zlín 3:2 (23:25, 21:25, 25:18, 25:23, 17:15) Slavia Havířov
16.10.2010 VK Karbo Benátky nad Jizerou 3:1 (25:14, 25:23, 23:25, 25:19) VK Dukla Liberec
16.10.2010 Volleyball Kladno 1:3 (27:25, 24:26, 16:25, 18:25) Aero Odolena Voda
17.10.2010 VK Jihostroj České Budějovice 3:1 (25:21, 18:25, 25:18, 25:21) VO Kocouři Vavex Příbram
18.10.2010 SK Volejbal Ústí nad Labem 3:0 (25:21, 25:20, 25:22) Volejbal Brno
5. KOLEJKA
21.10.2010 Aero Odolena Voda 2:3 (25:16, 21:25, 25:22, 18:25, 13:15) VK DHL Ostrava
21.10.2010 VO Kocouři Vavex Příbram 3:1 (25:19, 24:26, 25:21, 25:21) Volleyball Kladno
21.10.2010 VK Dukla Liberec 1:3 (20:25, 28:26, 24:26, 20:25) VK Jihostroj České Budějovice
21.10.2010 Slavia Havířov 0:3 (21:25, 23:25, 17:25) VK Karbo Benátky nad Jizerou
21.10.2010 Volejbal Brno 0:3 (18:25, 22:25, 22:25) VSC Fatra EkoSolar Zlín
21.10.2010 volleyball.cz ČZU Praha 3:1 (25:18, 25:19, 19:25, 26:24) SK Volejbal Ústí nad Labem
6. KOLEJKA
23.10.2010 VK DHL Ostrava 3:0 (25:22, 25:20, 25:20) SK Volejbal Ústí nad Labem
23.10.2010 VSC Fatra EkoSolar Zlín 3:1 (21:25, 25:20, 25:18, 25:23) volleyball.cz ČZU Praha
23.10.2010 VK Karbo Benátky nad Jizerou 3:1 (25:22, 24:26, 25:23, 25:23) Volejbal Brno
23.10.2010 VK Jihostroj České Budějovice 3:1 (25:17, 25:22, 22:25, 25:20) Slavia Havířov
23.10.2010 Volleyball Kladno 0:3 (13:25, 22:25, 20:25) VK Dukla Liberec
24.10.2010 Aero Odolena Voda 3:2 (25:23, 16:25, 25:18, 21:25, 15:12) VO Kocouři Vavex Příbram
7. KOLEJKA
28.10.2010 VO Kocouři Vavex Příbram 3:0 (25:20, 25:19, 25:18) VK DHL Ostrava
28.10.2010 VK Dukla Liberec 3:1 (25:18, 21:25, 25:21, 32:30) Aero Odolena Voda
28.10.2010 Slavia Havířov 3:1 (25:15, 25:17, 20:25, 25:15) Volleyball Kladno
28.10.2010 Volejbal Brno 3:1 (25:17, 18:25, 25:16, 25:23) VK Jihostroj České Budějovice
28.10.2010 volleyball.cz ČZU Praha 1:3 (19:25, 22:25, 25:18, 19:25) VK Karbo Benátky nad Jizerou
28.10.2010 SK Volejbal Ústí nad Labem 3:2 (20:25, 16:25, 28:26, 25:20, 15:7) VSC Fatra EkoSolar Zlín
8. KOLEJKA
30.10.2010 VK DHL Ostrava 1:3 (20:25, 22:25, 25:19, 22:25) VSC Fatra EkoSolar Zlín
30.10.2010 VK Karbo Benátky nad Jizerou 3:0 (25:17, 25:21, 25:13) SK Volejbal Ústí nad Labem
30.10.2010 VK Jihostroj České Budějovice 3:0 (25:19, 25:21, 25:21) volleyball.cz ČZU Praha
30.10.2010 Volleyball Kladno 0:3 (25:27, 18:25, 23:25) Volejbal Brno
30.10.2010 Aero Odolena Voda 1:3 (17:25, 13:25, 25:22, 15:25) Slavia Havířov
30.10.2010 VO Kocouři Vavex Příbram 3:2 (25:21, 21:25, 25:23, 19:25, 15:7) VK Dukla Liberec
9. KOLEJKA
04.11.2010 VK Dukla Liberec 3:1 (22:25, 25:19, 27:25, 25:18) VK DHL Ostrava
04.11.2010 Slavia Havířov 1:3 (27:25, 20:25, 12:25, 16:25) VO Kocouři Vavex Příbram
04.11.2010 Volejbal Brno 3:1 (25:20, 21:25, 25:23, 35:33) Aero Odolena Voda
04.11.2010 volleyball.cz ČZU Praha 3:0 (25:21, 25:15, 25:22) Volleyball Kladno
04.11.2010 SK Volejbal Ústí nad Labem 3:2 (22:25, 25:18, 22:25, 25:17, 15:11) VK Jihostroj České Budějovice
04.11.2010 VSC Fatra EkoSolar Zlín 3:0 (28:26, 30:28, 25:20) VK Karbo Benátky nad Jizerou
10. KOLEJKA
06.11.2010 VK Karbo Benátky nad Jizerou 3:2 (25:22, 21:25, 25:20, 19:25, 15:12) VK DHL Ostrava
06.11.2010 VK Jihostroj České Budějovice 3:0 (33:31, 25:17, 26:24) VSC Fatra EkoSolar Zlín
06.11.2010 Volleyball Kladno 3:1 (25:16, 25:22, 16:25, 25:23) SK Volejbal Ústí nad Labem
06.11.2010 Aero Odolena Voda 2:3 (25:23, 21:25, 19:25, 31:29, 13:15) volleyball.cz ČZU Praha
06.11.2010 VO Kocouři Vavex Příbram 3:0 (25:21, 25:17, 25:22) Volejbal Brno
06.11.2010 VK Dukla Liberec 3:1 (25:20, 25:19, 21:25, 25:19) Slavia Havířov
11. KOLEJKA
13.11.2010 Slavia Havířov 1:3 (24:26, 25:22, 23:25, 16:25) VK DHL Ostrava
11.11.2010 Volejbal Brno 0:3 (29:31, 22:25, 22:25) VK Dukla Liberec
13.11.2010 volleyball.cz ČZU Praha 3:1 (25:20, 21:25, 25:22, 25:18) VO Kocouři Vavex Příbram
13.11.2010 SK Volejbal Ústí nad Labem 3:0 (25:19, 25:14, 25:18) Aero Odolena Voda
13.11.2010 VSC Fatra EkoSolar Zlín 3:0 (25:20, 27:25, 25:21) Volleyball Kladno
15.11.2010 VK Karbo Benátky nad Jizerou 1:3 (25:17, 19:25, 22:25, 18:25) VK Jihostroj České Budějovice
12. KOLEJKA
20.11.2010 VK DHL Ostrava 3:0 (25:19, 25:18, 25:20) VK Jihostroj České Budějovice
20.11.2010 VK Karbo Benátky nad Jizerou 3:1 (20:25, 26:24, 28:26, 25:17) Volleyball Kladno
20.11.2010 VSC Fatra EkoSolar Zlín 3:1 (25:19, 24:26, 25:14, 25:18) Aero Odolena Voda
20.11.2010 SK Volejbal Ústí nad Labem 3:1 (25:23, 25:19, 21:25, 25:19) VO Kocouři Vavex Příbram
20.11.2010 volleyball.cz ČZU Praha 0:3 (19:25, 23:25, 20:25) VK Dukla Liberec
20.11.2010 Volejbal Brno 0:3 (17:25, 14:25, 21:25) Slavia Havířov
13. KOLEJKA
27.11.2010 Volejbal Brno 0:3 (20:25, 20:25, 23:25) VK DHL Ostrava
27.11.2010 Slavia Havířov 3:1 (17:25, 25:17, 25:22, 25:22) volleyball.cz ČZU Praha
27.11.2010 VK Dukla Liberec 3:2 (14:25, 25:23, 20:25, 25:16, 15:13) SK Volejbal Ústí nad Labem
27.11.2010 VO Kocouři Vavex Příbram 1:3 (25:23, 29:31, 23:25, 19:25) VSC Fatra EkoSolar Zlín
27.11.2010 Aero Odolena Voda 2:3 (25:18, 25:27, 16:25, 25:19, 13:15) VK Karbo Benátky nad Jizerou
27.11.2010 Volleyball Kladno 1:3 (25:15, 22:25, 13:25, 13:25) VK Jihostroj České Budějovice
14. KOLEJKA
06.01.2010 VK DHL Ostrava 3:0 (25:22, 25:18, 25:21) Volleyball Kladno
02.12.2010 VK Jihostroj České Budějovice 3:0 (25:20, 25:17, 25:16) Aero Odolena Voda
02.12.2010 VK Karbo Benátky nad Jizerou 3:0 (25:21, 25:20, 25:21) VO Kocouři Vavex Příbram
02.12.2010 VSC Fatra EkoSolar Zlín 3:1 (22:25, 25:17, 25:16, 25:21) VK Dukla Liberec
16.12.2010 SK Volejbal Ústí nad Labem 0:3 (13:25, 29:31, 14:25) Slavia Havířov
02.12.2010 volleyball.cz ČZU Praha 3:0 (25:19, 25:23, 25:20) Volejbal Brno
15. KOLEJKA
04.12.2010 volleyball.cz ČZU Praha 3:2 (21:25, 25:27, 25:12, 27:25, 15:12) VK DHL Ostrava
04.12.2010 Slavia Havířov 2:3 (25:21, 20:25, 25:16, 14:25, 14:16) VSC Fatra EkoSolar Zlín
04.12.2010 VK Dukla Liberec 1:3 (21:25, 25:17, 22:25, 19:25) VK Karbo Benátky nad Jizerou
09.12.2010 Aero Odolena Voda 0:3 (24:26, 18:25, 15:25) Volleyball Kladno
04.12.2010 VO Kocouři Vavex Příbram 1:3 (10:25, 25:16, 17:25, 23:25) VK Jihostroj České Budějovice
04.12.2010 Volejbal Brno 1:3 (25:23, 21:25, 21:25, 21:25) SK Volejbal Ústí nad Labem
16. KOLEJKA
11.12.2010 VK DHL Ostrava 3:1 (25:21, 22:25, 28:26, 25:19) Aero Odolena Voda
11.12.2010 Volleyball Kladno 0:3 (26:28, 21:25, 15:25) VO Kocouři Vavex Příbram
11.12.2010 VK Jihostroj České Budějovice 3:1 (25:19, 25:16, 20:25, 26:24) VK Dukla Liberec
11.12.2010 VK Karbo Benátky nad Jizerou 3:0 (25:21, 25:19, 25:19) Slavia Havířov
11.12.2010 VSC Fatra EkoSolar Zlín 3:1 (25:18, 22:25, 25:20, 25:23) Volejbal Brno
09.12.2010 SK Volejbal Ústí nad Labem 3:2 (25:22, 26:28, 23:25, 25:23, 15:12) volleyball.cz ČZU Praha
17. KOLEJKA
18.12.2010 SK Volejbal Ústí nad Labem 3:0 (28:26, 25:23, 25:20) VK DHL Ostrava
18.12.2010 volleyball.cz ČZU Praha 3:1 (25:23, 23:25, 25:16, 25:19) VSC Fatra EkoSolar Zlín
18.12.2010 Volejbal Brno 1:3 (21:25, 17:25, 25:17, 19:25) VK Karbo Benátky nad Jizerou
18.12.2010 Slavia Havířov 0:3 (22:25, 17:25, 25:27) VK Jihostroj České Budějovice
18.12.2010 VK Dukla Liberec 3:1 (22:25, 25:23, 25:15, 25:17) Volleyball Kladno
18.12.2010 VO Kocouři Vavex Příbram 3:0 (25:22, 25:14, 25:21) Aero Odolena Voda
18. KOLEJKA
22.12.2010 VK DHL Ostrava 3:1 (25:23, 25:22, 19:25, 25:22) VO Kocouři Vavex Příbram
22.12.2010 Aero Odolena Voda 2:3 (25:27, 25:23, 25:19, 16:25, 7:15) VK Dukla Liberec
22.12.2010 Volleyball Kladno 3:2 (23:25, 23:25, 25:22, 25:21, 15:10) Slavia Havířov
22.12.2010 VK Jihostroj České Budějovice 3:0 (25:17, 25:12, 25:17) Volejbal Brno
22.12.2010 VK Karbo Benátky nad Jizerou 3:0 (25:23, 25:18, 25:17) volleyball.cz ČZU Praha
22.12.2010 VSC Fatra EkoSolar Zlín 3:0 (25:21, 25:23, 25:23) SK Volejbal Ústí nad Labem
19. KOLEJKA
29.12.2010 VSC Fatra EkoSolar Zlín 3:2 (25:23, 23:25, 25:18, 23:25, 22:20) VK DHL Ostrava
29.12.2010 SK Volejbal Ústí nad Labem 1:3 (21:25, 25:21, 15:25, 20:25) VK Karbo Benátky nad Jizerou
06.01.2010 volleyball.cz ČZU Praha 1:3 (25:22, 18:25, 18:25, 11:25) VK Jihostroj České Budějovice
29.12.2010 Volejbal Brno 3:0 (25:20, 25:23, 25:22) Volleyball Kladno
29.12.2010 Slavia Havířov 2:3 (22:25, 25:14, 29:31, 25:14, 9:15) Aero Odolena Voda
29.12.2010 VK Dukla Liberec 3:0 (25:23, 25:16, 25:16) VO Kocouři Vavex Příbram
20. KOLEJKA
08.01.2011 VK DHL Ostrava 3:2 (25:16, 25:21, 23:25, 21:25, 15:12) VK Dukla Liberec
08.01.2011 VO Kocouři Vavex Příbram 3:1 (23:25, 25:20, 25:21, 25:15) Slavia Havířov
08.01.2011 Aero Odolena Voda 3:0 (25:16, 25:16, 25:20) Volejbal Brno
08.01.2011 Volleyball Kladno 3:1 (25:21, 24:26, 25:12, 25:20) volleyball.cz ČZU Praha
08.01.2011 VK Jihostroj České Budějovice 1:3 (25:19, 22:25, 22:25, 20:25) SK Volejbal Ústí nad Labem
11.01.2011 VK Karbo Benátky nad Jizerou 3:2 (21:25, 25:18, 25:19, 23:25, 18:16) VSC Fatra EkoSolar Zlín
21. KOLEJKA
15.01.2011 VK DHL Ostrava 3:1 (16:25, 25:23, 26:24, 28:26) VK Karbo Benátky nad Jizerou
15.01.2011 VSC Fatra EkoSolar Zlín 2:3 (25:23, 23:25, 25:19, 15:25, 13:15) VK Jihostroj České Budějovice
15.01.2011 SK Volejbal Ústí nad Labem 3:1 (19:25, 27:25, 25:20, 25:15) Volleyball Kladno
15.01.2011 volleyball.cz ČZU Praha 3:1 (25:16, 18:25, 25:23, 25:20) Aero Odolena Voda
16.01.2011 Volejbal Brno 2:3 (22:25, 25:21, 25:21, 19:25, 10:15) VO Kocouři Vavex Příbram
15.01.2011 Slavia Havířov 0:3 (17:25, 17:25, 14:25) VK Dukla Liberec
22. KOLEJKA
22.01.2011 VK DHL Ostrava 2:3 (25:18, 19:25, 25:18, 24:26, 12:15) Slavia Havířov
22.01.2011 VK Dukla Liberec 3:0 (25:17, 25:12, 25:20) Volejbal Brno
22.01.2011 VO Kocouři Vavex Příbram 3:1 (22:25, 25:22, 25:16, 25:20) volleyball.cz ČZU Praha
22.01.2011 Aero Odolena Voda 3:1 (25:15, 21:25, 25:21, 25:17) SK Volejbal Ústí nad Labem
22.01.2011 Volleyball Kladno 3:0 (25:21, 27:25, 25:21) VSC Fatra EkoSolar Zlín
22.01.2011 VK Jihostroj České Budějovice 2:3 (24:26, 22:25, 25:14, 28:26, 12:15) VK Karbo Benátky nad Jizerou
23. KOLEJKA
29.01.2011 VK Dukla Liberec 1:3 (17:25, 25:19, 23:25, 21:25) Aero Odolena Voda
24.02.2011 Volleyball Kladno 3:1 (31:29, 23:25, 26:24, 25:23) volleyball.cz ČZU Praha
29.01.2011 VK Jihostroj České Budějovice 2:3 (25:15, 23:25, 25:17, 24:26, 11:15) Volejbal Brno
29.01.2011 VO Kocouři Vavex Příbram 1:3 (23:25, 25:21, 19:25, 19:25) SK Volejbal Ústí nad Labem
29.01.2011 VK DHL Ostrava 1:3 (25:22, 14:25, 19:25, 27:29) Slavia Havířov
29.01.2011 VSC Fatra EkoSolar Zlín 3:1 (25:22, 23:25, 25:16, 25:18) VK Karbo Benátky nad Jizerou
24. KOLEJKA
03.02.2011 Aero Odolena Voda 3:2 (16:25, 22:25, 25:20, 25:23, 15:10) VK Karbo Benátky nad Jizerou
03.02.2011 Slavia Havířov 1:3 (24:26, 22:25, 25:21, 24:26) VSC Fatra EkoSolar Zlín
03.02.2011 SK Volejbal Ústí nad Labem 0:3 (19:25, 19:25, 17:25) VK DHL Ostrava
03.02.2011 Volejbal Brno 1:3 (25:17, 22:25, 22:25, 20:25) VO Kocouři Vavex Příbram
03.02.2011 volleyball.cz ČZU Praha 3:2 (25:20, 23:25, 23:25, 25:21, 15:10) VK Jihostroj České Budějovice
02.02.2011 VK Dukla Liberec 3:0 (25:20, 25:21, 25:19) Volleyball Kladno
25. KOLEJKA
10.02.2011 Volleyball Kladno 2:3 (21:25, 16:25, 25:21, 25:19, 10:15) Aero Odolena Voda
10.02.2011 VK Jihostroj České Budějovice 3:1 (20:25, 25:17, 25:19, 25:16) VK Dukla Liberec
10.02.2011 VO Kocouři Vavex Příbram 1:3 (23:25, 22:25, 25:22, 21:25) volleyball.cz ČZU Praha
10.02.2011 VK DHL Ostrava 3:0 (25:17, 25:19, 25:19) Volejbal Brno
10.02.2011 VSC Fatra EkoSolar Zlín 1:3 (25:11, 24:26, 23:25, 18:25) SK Volejbal Ústí nad Labem
10.02.2011 VK Karbo Benátky nad Jizerou 3:1 (18:25, 25:18, 25:18, 25:23) Slavia Havířov
26. KOLEJKA
12.02.2011 Aero Odolena Voda 2:3 (23:25, 21:25, 25:19, 25:20, 10:15) Slavia Havířov
12.02.2011 SK Volejbal Ústí nad Labem 0:3 (14:25, 21:25, 19:25) VK Karbo Benátky nad Jizerou
12.02.2011 Volejbal Brno 0:3 (25:27, 15:25, 19:25) VSC Fatra EkoSolar Zlín
12.02.2011 volleyball.cz ČZU Praha 3:0 (25:18, 26:24, 25:21) VK DHL Ostrava
12.02.2011 VK Dukla Liberec 3:1 (23:25, 25:22, 25:19, 25:14) VO Kocouři Vavex Příbram
12.02.2011 Volleyball Kladno 0:3 (14:25, 15:25, 20:25) VK Jihostroj České Budějovice
27. KOLEJKA
19.02.2011 VK Jihostroj České Budějovice 3:0 (25:19, 25:17, 27:25) Aero Odolena Voda
19.02.2011 VO Kocouři Vavex Příbram 3:1 (25:22, 19:25, 25:18, 25:21) Volleyball Kladno
19.02.2011 VK DHL Ostrava 3:1 (25:15, 25:19, 22:25, 25:20) VK Dukla Liberec
19.02.2011 VSC Fatra EkoSolar Zlín 3:0 (25:22, 25:16, 25:23) volleyball.cz ČZU Praha
19.02.2011 VK Karbo Benátky nad Jizerou 3:0 (25:12, 25:16, 25:20) Volejbal Brno
19.02.2011 Slavia Havířov 3:0 (25:17, 25:21, 25:20) SK Volejbal Ústí nad Labem
28. KOLEJKA
26.02.2011 Aero Odolena Voda 3:1 (25:17, 25:16, 20:25, 25:17) SK Volejbal Ústí nad Labem
26.02.2011 Volejbal Brno 1:3 (25:23, 19:25, 15:25, 20:25) Slavia Havířov
26.02.2011 volleyball.cz ČZU Praha 3:1 (25:14, 25:23, 20:25, 28:26) VK Karbo Benátky nad Jizerou
25.02.2011 VK Dukla Liberec 1:3 (25:16, 25:27, 14:25, 22:25) VSC Fatra EkoSolar Zlín
26.02.2011 Volleyball Kladno 2:3 (25:23, 20:25, 22:25, 25:19, 12:15) VK DHL Ostrava
26.02.2011 VK Jihostroj České Budějovice 3:0 (26:24, 25:23, 25:16) VO Kocouři Vavex Příbram
29. KOLEJKA
03.03.2011 VO Kocouři Vavex Příbram 3:2 (15:25, 29:27, 25:19, 19:25, 15:6) Aero Odolena Voda
03.03.2011 VK DHL Ostrava 2:3 (25:14, 23:25, 26:24, 19:25, 13:15) VK Jihostroj České Budějovice
03.03.2011 VSC Fatra EkoSolar Zlín 3:1 (25:20, 24:26, 25:17, 25:15) Volleyball Kladno
03.03.2011 VK Karbo Benátky nad Jizerou 3:1 (25:17, 25:20, 21:25, 25:21) VK Dukla Liberec
03.03.2011 Slavia Havířov 2:3 (26:24, 18:25, 20:25, 25:23, 11:15) volleyball.cz ČZU Praha
03.03.2011 SK Volejbal Ústí nad Labem 3:1 (19:25, 25:19, 25:16, 25:16) Volejbal Brno
30. KOLEJKA
10.03.2011 Aero Odolena Voda 3:2 (15:25, 22:25, 27:25, 25:22, 15:10) Volejbal Brno
05.03.2011 volleyball.cz ČZU Praha 3:0 (25:21, 25:22, 25:21) SK Volejbal Ústí nad Labem
05.03.2011 VK Dukla Liberec 0:3 (23:25, 24:26, 20:25) Slavia Havířov
05.03.2011 Volleyball Kladno 3:1 (25:22, 21:25, 25:20, 25:15) VK Karbo Benátky nad Jizerou
05.03.2011 VK Jihostroj České Budějovice 3:0 (25:19, 25:15, 26:24) VSC Fatra EkoSolar Zlín
05.03.2011 VO Kocouři Vavex Příbram 3:1 (25:23, 29:27, 28:30, 25:22) VK DHL Ostrava
31. KOLEJKA
12.03.2011 VK DHL Ostrava 3:0 (25:19, 25:12, 26:24) Aero Odolena Voda
12.03.2011 VSC Fatra EkoSolar Zlín 3:2 (30:28, 25:27, 19:25, 25:22, 16:14) VO Kocouři Vavex Příbram
12.03.2011 VK Karbo Benátky nad Jizerou 1:3 (25:23, 24:26, 18:25, 21:25) VK Jihostroj České Budějovice
12.03.2011 Slavia Havířov 1:3 (16:25, 22:25, 25:17, 19:25) Volleyball Kladno
12.03.2011 SK Volejbal Ústí nad Labem 1:3 (18:25, 25:19, 22:25, 19:25) VK Dukla Liberec
13.03.2011 Volejbal Brno 3:0 (29:27, 25:23, 25:19) volleyball.cz ČZU Praha
32. KOLEJKA
17.03.2011 Aero Odolena Voda 3:1 (25:20, 25:18, 20:25, 25:17) volleyball.cz ČZU Praha
17.03.2011 VK Dukla Liberec 3:1 (25:16, 25:20, 23:25, 25:16) Volejbal Brno
17.03.2011 Volleyball Kladno 1:3 (20:25, 25:18, 20:25, 22:25) SK Volejbal Ústí nad Labem
17.03.2011 VK Jihostroj České Budějovice 3:1 (25:18, 25:27, 25:14, 25:16) Slavia Havířov
17.03.2011 VO Kocouři Vavex Příbram 3:1 (25:22, 25:16, 20:25, 25:20) VK Karbo Benátky nad Jizerou
17.03.2011 VK DHL Ostrava 3:1 (25:22, 25:18, 23:25, 25:22) VSC Fatra EkoSolar Zlín
33. KOLEJKA
19.03.2011 VSC Fatra EkoSolar Zlín 3:0 (25:15, 25:21, 25:23) Aero Odolena Voda
19.03.2011 VK Karbo Benátky nad Jizerou 0:3 (17:25, 20:25, 30:32) VK DHL Ostrava
19.03.2011 Slavia Havířov 3:1 (25:21, 18:25, 32:30, 25:19) VO Kocouři Vavex Příbram
19.03.2011 SK Volejbal Ústí nad Labem 1:3 (25:22, 26:28, 15:25, 17:25) VK Jihostroj České Budějovice
19.03.2011 Volejbal Brno 3:0 (25:20, 31:29, 25:18) Volleyball Kladno
19.03.2011 volleyball.cz ČZU Praha 0:3 (19:25, 22:25, 24:26) VK Dukla Liberec

Tabela fazy zasadniczej[edytuj | edytuj kod]

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Rodzaj wyniku Sety Małe punkty
M
W
P
3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 S
wyg.
prz.
stos.
zdob.
str.
stos.
1 VK Jihostroj České Budějovice 80 33 26 7 12 12 2 4 2 1 125 88 37 2.378 2920 2579 1.132
2 VSC Fatra EkoSolar Zlín 71 33 24 9 8 12 4 3 3 3 128 81 47 1.723 2991 2803 1.067
3 VK Karbo Benátky nad Jizerou 63 33 22 11 8 10 4 1 8 2 127 76 51 1.49 2923 2768 1.056
4 VK DHL Ostrava 61 33 20 13 9 7 4 5 4 4 128 74 54 1.37 2928 2742 1.068
5 VK Dukla Liberec 56 33 19 14 9 7 3 2 11 1 127 72 55 1.309 2867 2747 1.044
6 VO Kocouři Vavex Příbram 47 33 16 17 5 8 3 2 11 4 128 63 65 0.969 2889 2867 1.008
7 Slavia Havířov 47 33 15 18 5 7 3 5 9 4 131 64 67 0.955 2883 2897 0.995
8 volleyball.cz ČZU Praha 42 33 15 18 4 7 4 1 10 7 126 57 69 0.826 2814 2888 0.974
9 SK Volejbal Ústí nad Labem 42 33 14 19 3 8 3 3 7 9 126 55 71 0.775 2725 2855 0.954
10 Aero Odolena Voda 34 33 11 22 1 5 5 6 7 9 133 52 81 0.642 2805 2991 0.938
11 Volleyball Kladno 29 33 9 24 2 6 1 3 10 11 123 43 80 0.538 2646 2869 0.922
12 Volejbal Brno 211 33 7 26 4 2 1 2 9 15 116 34 82 0.415 2391 2776 0.861

Źródło: [3]
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.
1 Klub Volejbal Brno ukarany został walkowerem, jednocześnie odjęciem jednego punktu, w meczu 2. kolejki z klubem DHL Ostrawa za wystawienie w składzie pięciu zawodników bez licencji[2].
Punktacja: 3:0 i 3:1 - 3 pkt; 3:2 - 2 pkt; 2:3 - 1 pkt; 1:3 i 0:3 - 0 pkt

     faza play-off

     faza kwalifikacyjna play-off

     baraże

Faza kwalifikacyjna play-off[edytuj | edytuj kod]

(do dwóch zwycięstw)


22.03.2011 Slavia Havířov 3:0 (25:19, 30:28, 25:22) Aero Odolena Voda
24.03.2011 Aero Odolena Voda 3:1 (25:19, 25:23, 17:25, 25:22) Slavia Havířov
26.03.2011 Slavia Havířov 3:1 (25:17, 27:25, 22:25, 29:27) Aero Odolena Voda

22.03.2011 volleyball.cz ČZU Praha 1:3 (25:22, 23:25, 22:25, 22:25) SK Volejbal Ústí nad Labem
24.03.2011 SK Volejbal Ústí nad Labem 3:0 (26:24, 25:23, 25:11) volleyball.cz ČZU Praha

Faza play-off[edytuj | edytuj kod]

Drabinka[edytuj | edytuj kod]

  Ćwierćfinały Półfinały Finały
                                                           
  1  VK Jihostroj České Budějovice 3 3 1 3    
9  SK Volejbal Ústí nad Labem 1 1 3 0    
  1  VK Jihostroj České Budějovice 3 3 0 1 3 3    
  6  VO Kocouři Vavex Příbram 2 1 3 3 0 0    
3  VK Karbo Benátky nad Jizerou 1 0 0    
  6  VO Kocouři Vavex Příbram 3 3 3      
    1  VK Jihostroj České Budějovice 3 3 3 0 3    
  4  VK DHL Ostrava 2 1 1 3 1    
  2  VSC Fatra EkoSolar Zlín 3 0 3 3    
7  Slavia Havířov 0 3 2 1    
2  VSC Fatra EkoSolar Zlín 1 2 0 0      
  4  VK DHL Ostrava 3 3 3 3           Mecze o 3. miejsce
4  VK DHL Ostrava 2 3 0 3 3
  5  VK Dukla Liberec 3 2 3 1 2     6  VO Kocouři Vavex Příbram 1 3 0
  2  VSC Fatra EkoSolar Zlín 3 1 3

Ćwierćfinały[edytuj | edytuj kod]

(do trzech zwycięstw)


30.03.2011 VK Jihostroj České Budějovice 3:1 (20:25, 25:22, 25:14, 25:12) SK Volejbal Ústí nad Labem
31.03.2011 VK Jihostroj České Budějovice 3:1 (23:25, 25:17, 25:21, 25:16) SK Volejbal Ústí nad Labem
03.04.2011 SK Volejbal Ústí nad Labem 3:1 (21:25, 25:19, 28:26, 25:22) VK Jihostroj České Budějovice
04.04.2011 SK Volejbal Ústí nad Labem 0:3 (18:25, 22:25, 18:25) VK Jihostroj České Budějovice

30.03.2011 VK Karbo Benátky nad Jizerou 1:3 (17:25, 18:25, 25:23, 16:25) VO Kocouři Vavex Příbram
31.03.2011 VK Karbo Benátky nad Jizerou 0:3 (19:25, 19:25, 21:25) VO Kocouři Vavex Příbram
03.04.2011 VO Kocouři Vavex Příbram 3:0 (25:16, 25:15, 25:16) VK Karbo Benátky nad Jizerou

30.03.2011 VSC Fatra EkoSolar Zlín 3:0 (25:17, 28:26, 27:25) Slavia Havířov
31.03.2011 VSC Fatra EkoSolar Zlín 0:3 (19:25, 17:25, 27:29) Slavia Havířov
03.04.2011 Slavia Havířov 2:3 (18:25, 25:21, 25:22, 23:25, 8:15) VSC Fatra EkoSolar Zlín
04.04.2011 Slavia Havířov 1:3 (24:26, 20:25, 25:23, 17:25) VSC Fatra EkoSolar Zlín

30.03.2011 VK DHL Ostrava 2:3 (25:22, 22:25, 18:25, 25:17, 19:21) VK Dukla Liberec
31.03.2011 VK DHL Ostrava 3:2 (25:23, 25:16, 22:25, 36:38, 15:13) VK Dukla Liberec
03.04.2011 VK Dukla Liberec 3:0 (25:23, 25:17, 25:19) VK DHL Ostrava
04.04.2011 VK Dukla Liberec 1:3 (16:25, 25:17, 19:25, 21:25) VK DHL Ostrava
07.04.2011 VK DHL Ostrava 3:2 (22:25, 25:20, 28:30, 28:26, 17:15) VK Dukla Liberec

Półfinały[edytuj | edytuj kod]

(do czterech zwycięstw)


11.04.2011 VK Jihostroj České Budějovice 3:2 (20:25, 17:25, 25:14, 26:24, 15:13) VO Kocouři Vavex Příbram
12.04.2011 VK Jihostroj České Budějovice 3:1 (25:20, 25:20, 22:25, 25:21) VO Kocouři Vavex Příbram
15.04.2011 VO Kocouři Vavex Příbram 3:0 (25:23, 25:23, 25:22) VK Jihostroj České Budějovice
16.04.2011 VO Kocouři Vavex Příbram 3:1 (25:23, 25:21, 31:33, 25:18) VK Jihostroj České Budějovice
18.04.2011 VK Jihostroj České Budějovice 3:0 (25:16, 25:13, 25:14) VO Kocouři Vavex Příbram
20.04.2011 VO Kocouři Vavex Příbram 0:3 (21:25, 23:25, 18:25) VK Jihostroj České Budějovice

11.04.2011 VSC Fatra EkoSolar Zlín 1:3 (21:25, 18:25, 25:23, 19:25) VK DHL Ostrava
12.04.2011 VSC Fatra EkoSolar Zlín 2:3 (20:25, 20:25, 25:20, 25:21, 13:15) VK DHL Ostrava
15.04.2011 VK DHL Ostrava 3:0 (25:16, 28:26, 25:21) VSC Fatra EkoSolar Zlín
16.04.2011 VK DHL Ostrava 3:0 (25:13, 25:23, 25:20) VSC Fatra EkoSolar Zlín

Mecze o 3. miejsce[edytuj | edytuj kod]

(do dwóch zwycięstw)


25.04.2011 VSC Fatra EkoSolar Zlín 3:1 (25:19, 25:18, 18:25, 25:23) VO Kocouři Vavex Příbram
27.04.2011 VO Kocouři Vavex Příbram 3:1 (25:14, 17:25, 25:23, 28:26) VSC Fatra EkoSolar Zlín
30.04.2011 VSC Fatra EkoSolar Zlín 3:0 (25:23, 25:19, 28:26) VO Kocouři Vavex Příbram

Finały[edytuj | edytuj kod]

(do czterech zwycięstw)


25.04.2011 VK Jihostroj České Budějovice 3:2 (21:25, 25:20, 17:25, 25:23, 15:13) VK DHL Ostrava
26.04.2011 VK Jihostroj České Budějovice 3:1 (25:17, 25:21, 27:29, 34:32) VK DHL Ostrava
29.04.2011 VK DHL Ostrava 1:3 (24:26, 20:25, 25:19, 19:25) VK Jihostroj České Budějovice
30.04.2011 VK DHL Ostrava 3:0 (25:18, 25:20, 25:23) VK Jihostroj České Budějovice
02.05.2011 VK Jihostroj České Budějovice 3:1 (23:25, 25:16, 25:17, 25:19) VK DHL Ostrava

Klasyfikacja końcowa[edytuj | edytuj kod]

Lp. Drużyna
1 VK Jihostroj České Budějovice
2 VK DHL Ostrava
3 VSC Fatra EkoSolar Zlín
4 VO Kocouři Vavex Příbram
5 VK Karbo Benátky nad Jizerou
6 VK Dukla Liberec
7 Slavia Havířov
8 SK Volejbal Ústí nad Labem
9 volleyball.cz ČZU Praha
10 Aero Odolena Voda
11 Volleyball Kladno
12 Volejbal Brno
Kluby DHL Ostrawa, Fatra EkoSolar Zlín, Kocouři Vavex Przybram i Karbo Benátky nad Jizerou zrezygnowały z udziału w europejskich pucharach.


     Liga Mistrzów 2011/2012

     Puchar Challenge 2011/2012

     baraże

Mistrzostwo
VK Jihostroj České Budějovice
Puchar
VK Jihostroj České Budějovice

Baraże[edytuj | edytuj kod]

(do trzech zwycięstw)


08.04.2011 Volejbal Brno 3:0 (25:19, 26:24, 25:21) EGE Czeskie Budziejowice
09.04.2011 Volejbal Brno 3:1 (25:15, 25:23, 21:25, 25:14) EGE Czeskie Budziejowice
15.04.2011 EGE Czeskie Budziejowice 3:2 (25:22, 11:25, 25:20, 21:25, 15:12) Volejbal Brno
16.04.2011 EGE Czeskie Budziejowice 0:3 (21:25, 24:26, 12:25) Volejbal Brno

Statystyki, varia[edytuj | edytuj kod]

Faza zasadnicza
Kolejka Sety Średnio na mecz Małe punkty Średnio na set
1 19 3,17 855 45,00
2 23 3,83 961 41,78
3 24 4,00 1109 42,65
4 24 4,00 1076 44,83
5 23 3,83 1039 45,17
6 23 3,83 1028 44,70
7 24 4,00 1055 43,96
8 22 3,67 961 40,04
9 23 3,83 1063 46,22
10 24 4,00 1082 45,08
11 21 3,50 966 46,00
12 21 3,50 945 45,00
13 25 4,17 1088 45,33
14 19 3,17 851 44,79
15 25 4,17 1079 43,16
16 23 3,83 1052 45,74
17 21 3,50 952 45,33
18 23 3,83 1003 43,61
19 24 4,00 1054 43,92
20 25 4,17 1090 43,60
21 25 4,17 1090 43,60
22 24 4,00 1046 43,58
23 25 4,17 1139 45,56
24 24 4,00 1057 44,04
25 24 4,00 1046 43,58
26 21 3,50 914 43,52
27 20 3,33 886 44,30
28 24 4,00 1062 44,25
29 27 4,50 1152 42,67
30 22 3,67 1014 46,09
31 23 3,83 1049 45,61
32 24 4,00 1068 44,50
33 20 3,33 950 47,50
Razem 759 3,83 33782 44,51
Faza kwalifikacyjna play-off
Para Mecze Sety Średnio na mecz Małe punkty Średnio na set
I 3 11 3,67 527 47,91
II 2 7 3,50 323 46,14
Razem 5 18 3,60 850 47,22
Faza play-off
Para Mecze Sety Średnio na mecz Małe punkty Średnio na set
Ćwierćfinały 16 62 3,88 2781 44,85
Półfinały 10 37 3,70 1648 44,54
Mecze o 3. miejsce 3 11 3,67 507 46,09
Finały 5 20 4,00 913 45,65
Razem 34 130 3,82 5849 44,99

Przypisy[edytuj | edytuj kod]

  1. Pierwotnie mecz zakończył się wynikiem 3:2 (25:22, 23:25, 25:17, 18:25, 15:13), jednak ze względu na wystawienie w składzie pięciu zawodników bez licencji klub Volejbal Brno ukarany został walkowerem.
  2. Kontumace ve volejbalové extralize: za Brno neoprávněně nastoupilo pět hráčů (cz.). idnes.cz. [dostęp 14 października 2010].

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]