US Open 2010 (gra podwójna dziewcząt)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
 Osobny artykuł: US Open 2010.

Turniej główny[edytuj | edytuj kod]

Zawodnicy rozstawieni[edytuj | edytuj kod]

Numer
Tenisista
Osiągnięcie
1 Rosja Darja Gawriłowa
Rosja Irina Chromaczowa
Półfinał
2 Czechy Karolína Plíšková
Czechy Kristýna Plíšková
1 runda
3 Węgry Tímea Babos
Stany Zjednoczone Sloane Stephens
Zwycięstwo
4 Francja Caroline Garcia
Portoryko Mónica Puig
1 runda
5 Słowacja Jana Čepelová
Słowacja Chantal Škamlová
Ćwierćfinał
6 Paragwaj Verónica Cepede Royg
Rumunia Cristina Dinu
2 runda
7 Tunezja Uns Dżabir
Rosja Julija Putincewa
Ćwierćfinał
8 Kanada Eugenie Bouchard
Kanada Gabriela Dabrowski
2 runda

Drabinka[edytuj | edytuj kod]

Faza finałowa[edytuj | edytuj kod]

  Ćwierćfinały Półfinały Finał
  1  Rosja Darja Gawriłowa
 Rosja Irina Chromaczowa
7 6  
7  Tunezja Uns Dżabir
 Rosja Julija Putincewa
63 4  
  1  Rosja Darja Gawriłowa
 Rosja Irina Chromaczowa
2 5  
  3  Węgry Tímea Babos
 Stany Zjednoczone Sloane Stephens
6 7  
3  Węgry Tímea Babos
 Stany Zjednoczone Sloane Stephens
6 6
  WC  Stany Zjednoczone Nicole Gibbs
 Stany Zjednoczone Kyle McPhillips
2 2  
    3  Węgry Tímea Babos
 Stany Zjednoczone Sloane Stephens
   Belgia An-Sophie Mestach
 Chorwacja Silvia Njirić
w/o
  5  Słowacja Jana Čepelová
 Słowacja Chantal Škamlová
2 2  
 Belgia An-Sophie Mestach
 Chorwacja Silvia Njirić
6 6  
 Belgia An-Sophie Mestach
 Chorwacja Silvia Njirić
64 6 10
   Chińska Republika Ludowa Tang Haochen
 Chińska Republika Ludowa Tian Ran
7 4 7  
 Stany Zjednoczone Robin Anderson
 Stany Zjednoczone Monica Turewicz
6 2 9
   Chińska Republika Ludowa Tang Haochen
 Chińska Republika Ludowa Tian Ran
1 6 11  

Faza początkowa[edytuj | edytuj kod]

1 ćwiartka[edytuj | edytuj kod]
  1 runda 2 runda Ćwierćfinały
  1  Rosja Darja Gawriłowa
 Rosja Irina Chromaczowa
7 6  
WC  Stany Zjednoczone Victoria Duval
 Stany Zjednoczone Caroline Price
5 3  
  1  Rosja Darja Gawriłowa
 Rosja Irina Chromaczowa
2 6 10  
   Czechy Denisa Allertová
 Białoruś Iłona Kremień
6 0 5  
   Kanada Katarena Paliivets
 Wenezuela Adriana Pérez
4 3
     Czechy Denisa Allertová
 Białoruś Iłona Kremień
6 6  
    1  Rosja Darja Gawriłowa
 Rosja Irina Chromaczowa
7 6
  7  Tunezja Uns Dżabir
 Rosja Julija Putincewa
63 4
     Japonia Emi Mutaguchi
 Japonia Risa Ozaki
7 6  
   Stany Zjednoczone Lauren Herring
 Stany Zjednoczone Grace Min
61 4  
 Japonia Emi Mutaguchi
 Japonia Risa Ozaki
5 3
  7  Tunezja Uns Dżabir
 Rosja Julija Putincewa
7 6  
   Stany Zjednoczone Brooke Austin
 Japonia Miyu Katō
65 0
  7  Tunezja Uns Dżabir
 Rosja Julija Putincewa
7 6  
2 ćwiartka[edytuj | edytuj kod]
  1 runda 2 runda Ćwierćfinały
  3  Węgry Tímea Babos
 Stany Zjednoczone Sloane Stephens
6 6  
   Stany Zjednoczone Lauren Davis
 Norwegia Ulrikke Eikeri
0 0  
  3  Węgry Tímea Babos
 Stany Zjednoczone Sloane Stephens
6 6  
   Stany Zjednoczone Ester Goldfeld
 Stany Zjednoczone Chanelle van Nguyen
4 2  
   Stany Zjednoczone Ester Goldfeld
 Stany Zjednoczone Chanelle van Nguyen
7 3 11
     Uzbekistan Nigina Abduraimova
 Rosja Margarita Gasparian
5 6 9  
    3  Węgry Tímea Babos
 Stany Zjednoczone Sloane Stephens
6 6
  WC  Stany Zjednoczone Nicole Gibbs
 Stany Zjednoczone Kyle McPhillips
2 2
  WC  Stany Zjednoczone Nicole Gibbs
 Stany Zjednoczone Kyle McPhillips
6 4 10  
   Chińska Republika Ludowa Yang Zi
 Chińska Republika Ludowa Zheng Saisai
4 6 6  
WC  Stany Zjednoczone Nicole Gibbs
 Stany Zjednoczone Kyle McPhillips
6 6
  8  Kanada Eugenie Bouchard
 Kanada Gabriela Dabrowski
3 2  
   Korea Południowa Lee So-ra
 Uzbekistan Sabina Sharipova
1 2
  8  Kanada Eugenie Bouchard
 Kanada Gabriela Dabrowski
6 6  
3 ćwiartka[edytuj | edytuj kod]
  1 runda 2 runda Ćwierćfinały
  5  Słowacja Jana Čepelová
 Słowacja Chantal Škamlová
6 6  
   Japonia Eri Hozumi
 Japonia Miho Kowase
4 0  
  5  Słowacja Jana Čepelová
 Słowacja Chantal Škamlová
3 7 11  
  WC  Stany Zjednoczone Madison Keys
 Stany Zjednoczone Ellen Tsay
6 5 9  
   Ukraina Elina Switolina
 Ukraina Anastasija Wasylewa
4 6 8
  WC  Stany Zjednoczone Madison Keys
 Stany Zjednoczone Ellen Tsay
6 2 10  
    5  Słowacja Jana Čepelová
 Słowacja Chantal Škamlová
2 2
   Belgia An-Sophie Mestach
 Chorwacja Silvia Njirić
6 6
     Serbia Saška Gavrilovška
 Czarnogóra Danka Kovinić
1 6 8  
   Stany Zjednoczone Julia Elbaba
 Stany Zjednoczone Krista Hardebeck
6 4 10  
 Stany Zjednoczone Julia Elbaba
 Stany Zjednoczone Krista Hardebeck
1 3
   Belgia An-Sophie Mestach
 Chorwacja Silvia Njirić
6 6  
   Belgia An-Sophie Mestach
 Chorwacja Silvia Njirić
65 6 10
  4  Francja Caroline Garcia
 Portoryko Mónica Puig
7 2 7  
4 ćwiartka[edytuj | edytuj kod]
  1 runda 2 runda Ćwierćfinały
  6  Chorwacja Verónica Cepede Royg
 Rumunia Cristina Dinu
6 6  
   Czechy Petra Rohanová
 Słowacja Anna Schmiedlová
3 4  
  6  Chorwacja Verónica Cepede Royg
 Rumunia Cristina Dinu
5 65  
   Stany Zjednoczone Robin Anderson
 Stany Zjednoczone Monica Turewicz
7 7  
   Wenezuela Andrea Gamiz
 Hiszpania María-Teresa Torró-Flor
2 2
     Stany Zjednoczone Robin Anderson
 Stany Zjednoczone Monica Turewicz
6 6  
     Stany Zjednoczone Robin Anderson
 Stany Zjednoczone Monica Turewicz
6 2 9
   Chińska Republika Ludowa Tang Haochen
 Chińska Republika Ludowa Tian Ran
1 6 11
     Chińska Republika Ludowa Tang Haochen
 Chińska Republika Ludowa Tian Ran
6 6  
WC  Stany Zjednoczone Gabrielle Andrews
 Stany Zjednoczone Sachia Vickery
2 4  
 Chińska Republika Ludowa Tang Haochen
 Chińska Republika Ludowa Tian Ran
4 7 10
   Ukraina Hanna Pozniczirenko
 Madagaskar Zarah Razafimahatratra
6 64 6  
   Ukraina Hanna Pozniczirenko
 Madagaskar Z. Razafimahatratra
7 6
  2  Czechy Karolína Plíšková
 Czechy Kristýna Plíšková
64 3  

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]