US Open 2014 (kwalifikacje gry pojedynczej dziewcząt)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
US Open 2014 – kwalifikacje gry pojedynczej dziewcząt
Miejsce  Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Obiekt USTA Billie Jean King National Tennis Center
Nawierzchnia Twarda
Data 29.08–30.08.2014
WTA Tour
Kategoria Wielki Szlem
Drabinka 32QS
Dyrektor David Brewer
Zwyciężczynie
Gra pojedyncza
Francja Fiona Ferro
Stany Zjednoczone Caroline Dolehide
Białoruś Vera Lapko
Francja Margot Yerolymos
Wielka Brytania Freya Christie
Kanada Katherine Sebov
Argentyna Nadia Podoroska
Wielka Brytania Maia Lumsden
2013 2015
Strona internetowa
Wielki Szlem 2014

US Open 2014 – kwalifikacje gry pojedynczej dziewcząt – kwalifikacje do zawodów singlowych dziewcząt, rozgrywane w ramach ostatniego, czwartego w sezonie wielkoszlemowego turnieju tenisowego, US Open. Zmagania odbyły się pomiędzy 29 a 30 sierpnia na nowojorskich kortach USTA Billie Jean King National Tennis Center.

Zawodnicy rozstawieni[edytuj | edytuj kod]

NumerTenisistaOsiągnięcie
01Francja Fiona Ferro zakwalifikowano
02Francja Lucie Wargnier 2 runda
03Białoruś Vera Lapko zakwalifikowano
04Francja Margot Yerolymos zakwalifikowano
05Stany Zjednoczone Olivia Hauger 1 runda
06Rumunia Iona Diana Pietroiu 1 runda
07Kolumbia Mario Herald González 1 runda
08Wielka Brytania Maia Lumsden zakwalifikowano

NumerTenisistaOsiągnięcie
09Wielka Brytania Emily Arbuthnott 1 runda
10Kanada Katherine Sebov zakwalifikowano
11Chińska Republika Ludowa Cao Siqi 2 runda
12Australia Destanee Aiava 1 runda
13Wielka Brytania Freya Christie zakwalifikowano
14Indie Ojasvinee Singh 1 runda
15Słowacja Tereza Mihalíková 2 runda
16Francja Tessah Andrianjafitrimo 2 runda

Zakwalifikowani[edytuj | edytuj kod]

Drabinka[edytuj | edytuj kod]

Klucz[edytuj kod]

  • w/o – walkower
  • k – krecz
  • d – dyskwalifikacja
  • Q – kwalifikant
  • WC – dzika karta
  • LL – szczęśliwy przegrany
  • Alt – zawodnik zastępczy
  • PR – ochrona rankingu
  • SE – zawodnik zwolniony
  • ITF – ranking ITF
  • JE – ranking juniorski
1 runda   Runda finałowa   Zakwalifikowane
1  Francja Fiona Ferro 6 6  
 Włochy Verena Hofer 1 2     1  Francja Fiona Ferro 2 6 6  
WC  Stany Zjednoczone Kayla Day 1 1     15  Słowacja Tereza Mihalíková 6 2 3  
15  Słowacja Tereza Mihalíková 6 6       1  Francja Fiona Ferro
2  Francja Lucie Wargnier 7 6       WC  Stany Zjednoczone Caroline Dolehide
 Stany Zjednoczone Raquel Pedraza 67 1     2  Francja Lucie Wargnier 2 2
WC  Stany Zjednoczone Caroline Dolehide 6 6     WC  Stany Zjednoczone Caroline Dolehide 6 6  
9  Wielka Brytania Emily Arbuthnott 2 4  
1 runda   Runda finałowa   Zakwalifikowane
3  Białoruś Vera Lapko 1 6 6  
 Chińska Republika Ludowa Zheng Wushuang 6 3 2     3  Białoruś Vera Lapko 6 6  
 Stany Zjednoczone Johnnise Renaud 6 6      Stany Zjednoczone Johnnise Renaud 4 1  
12  Australia Destanee Aiava 4 3       3  Białoruś Vera Lapko
4  Francja Margot Yerolymos 6 4 7       4  Francja Margot Yerolymos
 Dania Julie Noe 0 6 5     4  Francja Margot Yerolymos 6 6
WC  Stany Zjednoczone Alexandra Sanford 6 6     WC  Stany Zjednoczone Alexandra Sanford 0 2  
14  Indie Ojasvinee Singh 3 2  
1 runda   Runda finałowa   Zakwalifikowane
5  Stany Zjednoczone Olivia Hauger 1 1  
 Południowa Afryka Theresa Van Zyl 6 6      Południowa Afryka Theresa Van Zyl 3 4  
 Rosja Weronika Miroszniczenko 4 2     13  Wielka Brytania Freya Christie 6 6  
13  Wielka Brytania Freya Christie 6 6       13  Wielka Brytania Freya Christie
6  Rumunia Iona Diana Pietroiu 5 4       10  Kanada Katherine Sebov
 Francja Madison Bourguignon 7 6      Francja Madison Bourguignon 1 3
 Dania Emilie Francati 3 2     10  Kanada Katherine Sebov 6 6  
10  Kanada Katherine Sebov 6 6  
1 runda   Runda finałowa   Zakwalifikowane
7  Kolumbia Mario Herald González 4 4  
 Argentyna Nadia Podoroska 6 6      Argentyna Nadia Podoroska 6 1 6  
WC  Stany Zjednoczone Ryan Peus 2 2     16  Francja Tessah Andrianjafitrimo 2 6 1  
16  Francja Tessah Andrianjafitrimo 6 6        Argentyna Nadia Podoroska
8  Wielka Brytania Maia Lumsden 6 6       8  Wielka Brytania Maia Lumsden
WC  Stany Zjednoczone Ellie Halbauer 3 4     8  Wielka Brytania Maia Lumsden 6 4 7
 Japonia Mayu Okawa 6 64 65     11  Chińska Republika Ludowa Cao Siqi 3 6 5  
11  Chińska Republika Ludowa Cao Siqi 4 7 7  

Pula nagród[edytuj | edytuj kod]

Runda Punkty
Zwycięzcy 25
Finaliści 20

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]