Ukraińska Superliha Siatkarzy (2010/2011)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Ukraińska Superliha Siatkarzy 2010/2011
Szczegóły rozgrywek
Termin październik 2010 - 2011
Sezon XX
Miejsce w rankingu CEV 22
Liczba meczów
Beniaminki * Łoko-Ekspres Charków
Ostatnia aktualizacja infoboksu: 4 sierpnia 2010

Ukraińska Superliha Siatkarzy 2010/2011 - 20. sezon walki o mistrzostwo Ukrainy organizowany przez Ukraiński Związek Piłki Siatkowej (ukr. Федерація волейболу України, ФВУ). Zainaugurowany został w październiku 2010 roku i trwał do wiosny 2011 roku.

W sezonie 2010/2011 w Pucharze CEV Ukrainę reprezentować będzie Łokomotyw Charków, natomiast w Pucharze Challenge - Krymsoda Krasnoperekopsk.

System rozgrywek[edytuj | edytuj kod]

Drużyny uczestniczące[edytuj | edytuj kod]

Mapa lokalizacyjna Ukrainy
CHA
CHA
KRY
KRY
ISC
ISC
BDB
BDB
JUA
JUA
LEC
LEC
BUR
BUR
FAW
FAW
Geographylogo.svg
Lokalizacja klubów grających w Ukraińskiej Superlidze Siatkarzy 2010/2011
  Ukraińska Superliha Siatkarzy 2010/2011  
CHA Łokomotyw Charków Simple gold crown.svg Simple gold cup.svg 1 CEV
KRY Krymsoda Krasnoperekopsk 2 Ch
ISC Impeksahro Sport Czerkasy 3
BDB Budіwelnyk-Dynamo-Bukowyna Czerniowce 4
JUA Jurydyczna akademіja Charków 5
Aiga uparrow inv.svg Awans z Wyższej Ligi
LEC Łoko-Ekspres Charków 1
BUR Burewisnyk-SzWSM Czernihów 2
FAW Faworyt Łubnie 3

Oznaczenia:

  • kolumna pierwsza – skróty nazw drużyn wpisane na mapie (jeśli ta została zamieszczona),
  • kolumna trzecia – miejsce zajęte przez daną drużynę w poprzednim sezonie.

Faza zasadnicza[edytuj | edytuj kod]

Tabela wyników[edytuj | edytuj kod]

Gospodarz \ Gość1 CHA KRY ISC BDB JUA LEC BUR FAW
Łokomotyw Charków 3:0 3:2 3:0 3:0 3:0 3:2 3:0
Krymsoda Krasnoperekopsk 2:3 3:1 0:3 2:3 3:0 3:0 3:0
Impeksahro Sport Czerkasy 3:1 3:0 3:1 3:0 2:3 2:3 3:0
Budіwelnyk-Dynamo-Bukowyna Czerniowce 0:3 2:3 3:2 3:0 1:3 3:0 3:1
Jurydyczna akademіja Charków 0:3 1:3 3:2 3:1 2:3 3:1 3:1
Łoko-Ekspres Charków 3:1 0:3 2:3 2:3 3:0 3:0 3:0
Burewisnyk-SzWSM Czernihów 0:3 3:1 1:3 3:0 2:3 2:3 3:1
Faworyt Łubnie 0:3 0:3 0:3 0:3 0:3 3:2 3:0

Źródło: [1]
1 Drużyna gospodarzy jest wymieniona po lewej stronie tabeli.
Kolory:

     zwycięstwo gospodarzy

     zwycięstwo gości

Gospodarz \ Gość1 CHA KRY ISC BDB JUA LEC BUR FAW
Łokomotyw Charków 3:0 0:3 0:3 2:3 2:3 3:0 3:0
Krymsoda Krasnoperekopsk 0:3 3:0 3:2 3:1 3:0 3:0 3:0
Impeksahro Sport Czerkasy 0:3 3:1 3:2 3:1 3:0 1:3 3:1
Budіwelnyk-Dynamo-Bukowyna Czerniowce 1:3 3:0 2:3 1:3 3:1 3:0 3:0
Jurydyczna akademіja Charków 0:3 0:3 3:2 3:2 3:2 2:3 3:0
Łoko-Ekspres Charków 3:0 2:3 1:3 3:0 3:0 3:0 3:0
Burewisnyk-SzWSM Czernihów 0:3 2:3 0:3 0:3 0:3 0:3 2:3
Faworyt Łubnie 0:3 0:3 1:3 0:3 0:3 0:3 3:1

Źródło: [2]
1 Drużyna gospodarzy jest wymieniona po lewej stronie tabeli.
Kolory:

     zwycięstwo gospodarzy

     zwycięstwo gości

Terminarz i wyniki spotkań[edytuj | edytuj kod]

1. KOLEJKA
02.10.2010 Krymsoda Krasnoperekopsk 3:0 (25:14, 25:19, 25:19) Burewisnyk-SzWSM Czernihów
03.10.2010 Krymsoda Krasnoperekopsk 3:0 (25:18, 25:23, 25:16) Burewisnyk-SzWSM Czernihów
30.09.2010 Impeksahro Sport Czerkasy 2:3 (24:26, 25:15, 25:27, 25:16, 14:16) Łoko-Ekspres Charków
01.10.2010 Impeksahro Sport Czerkasy 3:0 (25:22, 25:21, 25:11) Łoko-Ekspres Charków
02.10.2010 Budіwelnyk-Dynamo-Bukowyna Czerniowce 3:0 (25:12, 25:19, 26:24) Jurydyczna akademіja Charków
03.10.2010 Budіwelnyk-Dynamo-Bukowyna Czerniowce 1:3 (25:23, 16:25, 23:25, 23:25) Jurydyczna akademіja Charków
02.10.2010 Łokomotyw Charków 3:0 (25:22, 25:21, 25:16) Faworyt Łubnie
03.10.2010 Łokomotyw Charków 3:0 (25:18, 25:11, 25:19) Faworyt Łubnie
2. KOLEJKA
09.10.2010 Łoko-Ekspres Charków 2:3 (13:25, 25:19, 20:25, 25:23, 9:15) Budіwelnyk-Dynamo-Bukowyna Czerniowce
10.10.2010 Łoko-Ekspres Charków 3:0 (25:22, 32:30, 25:22) Budіwelnyk-Dynamo-Bukowyna Czerniowce
09.10.2010 Burewisnyk-SzWSM Czernihów 1:3 (20:25, 25:20, 21:25, 16:25) Impeksahro Sport Czerkasy
10.10.2010 Burewisnyk-SzWSM Czernihów 0:3 (19:25, 18:25, 16:25) Impeksahro Sport Czerkasy
09.10.2010 Łokomotyw Charków 3:0 (25:19, 25:13, 25:23) Krymsoda Krasnoperekopsk
10.10.2010 Łokomotyw Charków 3:0 (25:21, 25:19, 25:17) Krymsoda Krasnoperekopsk
09.10.2010 Faworyt Łubnie 0:3 (19:25, 25:27, 20:25) Jurydyczna akademіja Charków
10.10.2010 Faworyt Łubnie 0:3 (15:25, 23:25, 19:25) Jurydyczna akademіja Charków
3. KOLEJKA
23.10.2010 Impeksahro Sport Czerkasy 3:1 (25:23, 25:18, 25:27, 25:18) Łokomotyw Charków
24.10.2010 Impeksahro Sport Czerkasy 0:3 (21:25, 24:26, 23:25) Łokomotyw Charków
23.10.2010 Budіwelnyk-Dynamo-Bukowyna Czerniowce 3:0 (25:16, 26:24, 25:15) Burewisnyk-SzWSM Czernihów
24.10.2010 Budіwelnyk-Dynamo-Bukowyna Czerniowce 3:0 (25:21, 25:16, 25:16) Burewisnyk-SzWSM Czernihów
23.10.2010 Jurydyczna akademіja Charków 2:3 (25:19, 17:25, 12:25, 25:21, 8:15) Łoko-Ekspres Charków
24.10.2010 Jurydyczna akademіja Charków 3:2 (21:25, 25:18, 22:25, 25:16, 15:13) Łoko-Ekspres Charków
23.10.2010 Krymsoda Krasnoperekopsk 3:0 (25:19, 26:24, 25:17) Faworyt Łubnie
24.10.2010 Krymsoda Krasnoperekopsk 3:0 (25:22, 25:20, 25:22) Faworyt Łubnie
4. KOLEJKA
29.10.2010 Burewisnyk-SzWSM Czernihów 2:3 (25:21, 20:25, 25:15, 18:25, 14:16) Jurydyczna akademіja Charków
30.10.2010 Burewisnyk-SzWSM Czernihów 0:3 (14:25, 21:25, 22:25) Jurydyczna akademіja Charków
29.10.2010 Łokomotyw Charków 3:0 (25:21, 27:25, 25:22) Budіwelnyk-Dynamo-Bukowyna Czerniowce
30.10.2010 Łokomotyw Charków 0:3 (22:25, 22:25, 25:27) Budіwelnyk-Dynamo-Bukowyna Czerniowce
29.10.2010 Krymsoda Krasnoperekopsk 3:1 (25:15, 25:18, 22:25, 25:19) Impeksahro Sport Czerkasy
30.10.2010 Krymsoda Krasnoperekopsk 3:0 (25:20, 25:23, 27:25) Impeksahro Sport Czerkasy
29.10.2010 Faworyt Łubnie 3:2 (14:25, 25:20, 25:20, 23:25, 15:11) Łoko-Ekspres Charków
30.10.2010 Faworyt Łubnie 0:3 (26:28, 22:25, 22:25) Łoko-Ekspres Charków
5. KOLEJKA
06.11.2010 Budіwelnyk-Dynamo-Bukowyna Czerniowce 2:3 (18:25, 11:25, 25:21, 25:22, 11:15) Krymsoda Krasnoperekopsk
07.11.2010 Budіwelnyk-Dynamo-Bukowyna Czerniowce 3:0 (25:21, 25:23, 25:21) Krymsoda Krasnoperekopsk
12.11.2010 Jurydyczna akademіja Charków 0:3 (18:25, 13:25, 20:25) Łokomotyw Charków
13.11.2010 Jurydyczna akademіja Charków 0:3 (20:25, 22:25, 20:25) Łokomotyw Charków
13.11.2010 Łoko-Ekspres Charków 3:0 (25:23, 25:18, 25:15) Burewisnyk-SzWSM Czernihów
14.11.2010 Łoko-Ekspres Charków 3:0 (25:13, 26:24, 25:19) Burewisnyk-SzWSM Czernihów
13.11.2010 Impeksahro Sport Czerkasy 3:0 (25:17, 25:23, 25:9) Faworyt Łubnie
14.11.2010 Impeksahro Sport Czerkasy 3:1 (25:10, 25:20, 22:25, 25:15) Faworyt Łubnie
6. KOLEJKA
27.11.2010 Łokomotyw Charków 3:0 (25:20, 25:13, 25:23) Łoko-Ekspres Charków
28.11.2010 Łokomotyw Charków 2:3 (25:27, 25:12, 25:27, 25:20, 13:15) Łoko-Ekspres Charków
27.11.2010 Krymsoda Krasnoperekopsk 2:3 (25:17, 23:25, 23:25, 25:21, 13:15) Jurydyczna akademіja Charków
28.11.2010 Krymsoda Krasnoperekopsk 3:1 (25:21, 25:17, 26:28, 25:13) Jurydyczna akademіja Charków
27.11.2010 Impeksahro Sport Czerkasy 3:1 (18:25, 25:18, 25:16, 25:20) Budіwelnyk-Dynamo-Bukowyna Czerniowce
28.11.2010 Impeksahro Sport Czerkasy 3:2 (25:19, 25:17, 25:27, 17:25, 15:13) Budіwelnyk-Dynamo-Bukowyna Czerniowce
27.11.2010 Faworyt Łubnie 3:0 (25:18, 25:19, 25:22) Burewisnyk-SzWSM Czernihów
28.11.2010 Faworyt Łubnie 3:1 (31:29, 28:30, 27:25, 25:23) Burewisnyk-SzWSM Czernihów
7. KOLEJKA
18.12.2010 Jurydyczna akademіja Charków 3:2 (25:21, 25:17, 23:25, 15:25, 15:10) Impeksahro Sport Czerkasy
19.12.2010 Jurydyczna akademіja Charków 3:2 (27:25, 25:19, 22:25, 21:25, 16:14) Impeksahro Sport Czerkasy
19.12.2010 Łoko-Ekspres Charków 0:3 (25:27, 22:25, 13:25) Krymsoda Krasnoperekopsk
20.12.2010 Łoko-Ekspres Charków 2:3 (25:20, 29:27, 20:25, 22:25, 11:15) Krymsoda Krasnoperekopsk
18.12.2010 Burewisnyk-SzWSM Czernihów 0:3 (22:25, 18:25, 20:25) Łokomotyw Charków
19.12.2010 Burewisnyk-SzWSM Czernihów 0:3 (20:25, 16:25, 11:25) Łokomotyw Charków
18.12.2010 Budіwelnyk-Dynamo-Bukowyna Czerniowce 3:1 (23:25, 25:16, 25:19, 25:18) Faworyt Łubnie
19.12.2010 Budіwelnyk-Dynamo-Bukowyna Czerniowce 3:0 (25:20, 25:19, 25:12) Faworyt Łubnie
8. KOLEJKA
15.01.2011 Burewisnyk-SzWSM Czernihów 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:21) Krymsoda Krasnoperekopsk
16.01.2011 Burewisnyk-SzWSM Czernihów 2:3 (25:21, 21:25, 22:25, 25:21, 11:15) Krymsoda Krasnoperekopsk
15.01.2011 Łoko-Ekspres Charków 2:3 (20:25, 19:25, 25:16, 25:23, 11:15) Impeksahro Sport Czerkasy
16.01.2011 Łoko-Ekspres Charków 1:3 (20:25, 25:21, 24:26, 23:25) Impeksahro Sport Czerkasy
15.01.2011 Jurydyczna akademіja Charków 3:1 (23:25, 25:20, 25:12, 28:26) Budіwelnyk-Dynamo-Bukowyna Czerniowce
16.01.2011 Jurydyczna akademіja Charków 3:2 (25:20, 22:25, 25:20, 21:25, 15:9) Budіwelnyk-Dynamo-Bukowyna Czerniowce
15.01.2011 Faworyt Łubnie 0:3 (21:25, 17:25, 11:25) Łokomotyw Charków
16.01.2011 Faworyt Łubnie 0:3 (23:25, 21:25, 19:25) Łokomotyw Charków
9. KOLEJKA
22.01.2011 Budіwelnyk-Dynamo-Bukowyna Czerniowce 1:3 (20:25, 25:18, 22:25, 20:25) Łoko-Ekspres Charków
23.01.2011 Budіwelnyk-Dynamo-Bukowyna Czerniowce 3:1 (25:15, 25:20, 19:25, 25:19) Łoko-Ekspres Charków
22.01.2011 Impeksahro Sport Czerkasy 2:3 (23:25, 22:25, 25:20, 25:23, 11:15) Burewisnyk-SzWSM Czernihów
23.01.2011 Impeksahro Sport Czerkasy 1:3 (20:25, 23:25, 25:19, 23:25) Burewisnyk-SzWSM Czernihów
22.01.2011 Krymsoda Krasnoperekopsk 2:3 (25:19, 16:25, 25:23, 22:25, 15:17) Łokomotyw Charków
23.01.2011 Krymsoda Krasnoperekopsk 0:3 (20:25, 22:25, 17:25) Łokomotyw Charków
22.01.2011 Jurydyczna akademіja Charków 3:1 (22:25, 25:20, 25:19, 25:13) Faworyt Łubnie
23.01.2011 Jurydyczna akademіja Charków 3:0 (25:21, 25:19, 25:20) Faworyt Łubnie
10. KOLEJKA
04.02.2011 Łokomotyw Charków 3:2 (23:25, 13:25, 25:23, 25:16, 15:13) Impeksahro Sport Czerkasy
05.02.2011 Łokomotyw Charków 0:3 (22:25, 25:27, 21:25) Impeksahro Sport Czerkasy
05.02.2011 Burewisnyk-SzWSM Czernihów 3:0 (25:23, 25:20, 25:18) Budіwelnyk-Dynamo-Bukowyna Czerniowce
06.02.2011 Burewisnyk-SzWSM Czernihów 0:3 (23:25, 15:25, 23:25) Budіwelnyk-Dynamo-Bukowyna Czerniowce
05.02.2011 Łoko-Ekspres Charków 3:0 (25:22, 25:19, 25:20) Jurydyczna akademіja Charków
06.02.2011 Łoko-Ekspres Charków 3:0 (25:18, 25:18, 26:24) Jurydyczna akademіja Charków
05.02.2011 Faworyt Łubnie 0:3 (16:25, 22:25, 22:25) Krymsoda Krasnoperekopsk
06.02.2011 Faworyt Łubnie 0:3 (21:25, 13:25, 22:25) Krymsoda Krasnoperekopsk
11. KOLEJKA
12.02.2011 Jurydyczna akademіja Charków 3:1 (25:21, 19:25, 25:18, 25:20) Burewisnyk-SzWSM Czernihów
13.02.2011 Jurydyczna akademіja Charków 2:3 (23:25, 25:17, 25:19, 23:25, 13:15) Burewisnyk-SzWSM Czernihów
12.02.2011 Budіwelnyk-Dynamo-Bukowyna Czerniowce 0:3 (21:25, 21:25, 7:25) Łokomotyw Charków
13.02.2011 Budіwelnyk-Dynamo-Bukowyna Czerniowce 1:3 (19:25, 16:25, 25:20, 27:29) Łokomotyw Charków
12.02.2011 Impeksahro Sport Czerkasy 3:0 (25:18, 25:15, 25:22) Krymsoda Krasnoperekopsk
13.02.2011 Impeksahro Sport Czerkasy 3:1 (25:22, 25:20, 19:25, 25:20) Krymsoda Krasnoperekopsk
12.02.2011 Łoko-Ekspres Charków 3:0 (25:14, 25:20, 25:14) Faworyt Łubnie
13.02.2011 Łoko-Ekspres Charków 3:0 (25:19, 25:16, 25:17) Faworyt Łubnie
12. KOLEJKA
26.02.2011 Krymsoda Krasnoperekopsk 0:3 (17:25, 19:25, 23:25) Budіwelnyk-Dynamo-Bukowyna Czerniowce
27.02.2011 Krymsoda Krasnoperekopsk 3:2 (25:18, 25:19, 23:25, 14:25, 15:13) Budіwelnyk-Dynamo-Bukowyna Czerniowce
26.02.2011 Łokomotyw Charków 3:0 (25:19, 25:15, 26:24) Jurydyczna akademіja Charków
27.02.2011 Łokomotyw Charków 2:3 (25:14, 19:25, 25:15, 29:31, 15:17) Jurydyczna akademіja Charków
26.02.2011 Burewisnyk-SzWSM Czernihów 2:3 (26:24, 24:26, 25:22, 16:25, 10:15) Łoko-Ekspres Charków
27.02.2011 Burewisnyk-SzWSM Czernihów 0:3 (18:25, 19:25, 17:25) Łoko-Ekspres Charków
26.02.2011 Faworyt Łubnie 0:3 (13:25, 20:25, 16:25) Impeksahro Sport Czerkasy
27.02.2011 Faworyt Łubnie 1:3 (18:25, 25:19, 16:25, 14:25) Impeksahro Sport Czerkasy
13. KOLEJKA
05.03.2011 Łoko-Ekspres Charków 3:1 (25:18, 24:26, 25:15, 25:23) Łokomotyw Charków
06.03.2011 Łoko-Ekspres Charków 3:0 (25:17, 25:21, 25:22) Łokomotyw Charków
05.03.2011 Jurydyczna akademіja Charków 1:3 (27:29, 19:25, 25:19, 12:25) Krymsoda Krasnoperekopsk
06.03.2011 Jurydyczna akademіja Charków 0:3 (23:25, 23:25, 17:25) Krymsoda Krasnoperekopsk
05.03.2011 Budіwelnyk-Dynamo-Bukowyna Czerniowce 3:2 (18:25, 14:25, 13:25, 25:20, 15:11) Impeksahro Sport Czerkasy
06.03.2011 Budіwelnyk-Dynamo-Bukowyna Czerniowce 2:3 (17:25, 25:12, 21:25, 25:17, 8:15) Impeksahro Sport Czerkasy
05.03.2011 Burewisnyk-SzWSM Czernihów 3:1 (25:15, 23:25, 25:20, 25:12) Faworyt Łubnie
06.03.2011 Burewisnyk-SzWSM Czernihów 2:3 (25:23, 22:25, 25:22, 16:25, 13:15) Faworyt Łubnie
14. KOLEJKA
19.03.2011 Impeksahro Sport Czerkasy 3:0 (25:20, 26:24, 25:11) Jurydyczna akademіja Charków
20.03.2011 Impeksahro Sport Czerkasy 3:1 (25:20, 25:17, 26:28, 25:20) Jurydyczna akademіja Charków
19.03.2011 Krymsoda Krasnoperekopsk 3:0 (25:21, 25:23, 25:16) Łoko-Ekspres Charków
20.03.2011 Krymsoda Krasnoperekopsk 3:0 (25:19, 25:17, 25:20) Łoko-Ekspres Charków
19.03.2011 Łokomotyw Charków 3:2 (23:25, 22:25, 25:20, 25:18, 15:8) Burewisnyk-SzWSM Czernihów
20.03.2011 Łokomotyw Charków 3:0 (25:22, 25:19, 25:19) Burewisnyk-SzWSM Czernihów
19.03.2011 Faworyt Łubnie 0:3 (20:25, 19:25, 21:25) Budіwelnyk-Dynamo-Bukowyna Czerniowce
20.03.2011 Faworyt Łubnie 0:3 (18:25, 18:25, 9:25) Budіwelnyk-Dynamo-Bukowyna Czerniowce

Tabela fazy zasadniczej[edytuj | edytuj kod]

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Rodzaj wyniku Sety Małe punkty
M
W
P
3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 S
wyg.
prz.
stos.
zdob.
str.
stos.
1 Łokomotyw Charków 62 28 21 7 17 1 3 2 2 3 97 69 28 2.464 2289 1988 1.151
2 Impeksahro Sport Czerkasy 57 28 18 10 7 8 3 6 2 2 112 68 44 1.545 2541 2286 1.112
3 Krymsoda Krasnoperekopsk 52 28 18 10 11 3 4 2 2 6 101 60 41 1.463 2294 2147 1.068
4 Łoko-Ekspres Charków 49 28 16 12 10 2 4 5 2 5 106 60 46 1.304 2326 2275 1.022
5 Budіwelnyk-Dynamo-Bukowyna Czerniowce 45 28 14 14 10 2 2 5 5 4 105 57 48 1.188 2299 2240 1.026
6 Jurydyczna akademіja Charków 40 28 15 13 4 4 7 2 3 8 109 52 57 0.912 2337 2405 0.972
7 Burewisnyk-SzWSM Czernihów 21 28 6 22 1 3 2 5 3 14 104 31 73 0.425 2128 2422 0.879
8 Faworyt Łubnie 10 28 4 24 1 1 2 0 5 19 94 17 77 0.221 1832 2283 0.802

Źródło: [3]
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: 3:0 i 3:1 - 3 pkt; 3:2 - 2 pkt; 2:3 - 1 pkt; 1:3 i 0:3 - 0 pkt

Faza play-off[edytuj | edytuj kod]

Drabinka[edytuj | edytuj kod]

  Półfinały Finały
                                 
  1  Łokomotyw Charków 3 3 3  
4  Łoko-Ekspres Charków 2 0 1      
  1  Łokomotyw Charków 3 3 3    
  3  Impeksahro Sport Czerkasy 0 2 1    
2  Impeksahro Sport Czerkasy 3 3 0 1 3
  3  Krymsoda Krasnoperekopsk 0 1 3 3 0     Mecze o 3. miejsce
  4  Łoko-Ekspres Charków 1 3 3 1 3
  3  Krymsoda Krasnoperekopsk 3 2 1 3 2

Półfinały[edytuj | edytuj kod]

(do trzech zwycięstw)


01.04.2011 Łokomotyw Charków 3:2 (27:25, 23:25, 21:25, 25:9, 15:12) Łoko-Ekspres Charków
02.04.2011 Łokomotyw Charków 3:0 (25:20, 25:21, 25:17) Łoko-Ekspres Charków
08.04.2011 Łoko-Ekspres Charków 1:3 (25:21, 21:25, 22:25, 21:25) Łokomotyw Charków

31.03.2011 Impeksahro Sport Czerkasy 3:0 (25:18, 25:22, 25:21) Krymsoda Krasnoperekopsk
02.04.2011 Impeksahro Sport Czerkasy 3:1 (24:26, 25:22, 25:15, 25:20) Krymsoda Krasnoperekopsk
07.04.2011 Krymsoda Krasnoperekopsk 3:0 (25:21, 25:17, 25:21) Impeksahro Sport Czerkasy
09.04.2011 Krymsoda Krasnoperekopsk 3:1 (27:25, 25:22, 18:25, 25:19) Impeksahro Sport Czerkasy
15.04.2011 Impeksahro Sport Czerkasy 3:0 (25:21, 25:18, 25:22) Krymsoda Krasnoperekopsk

Mecze o 3. miejsce[edytuj | edytuj kod]

(do trzech zwycięstw)


20.04.2011 Krymsoda Krasnoperekopsk 3:1 (25:18, 21:25, 25:20, 25:15) Łoko-Ekspres Charków
21.04.2011 Krymsoda Krasnoperekopsk 2:3 (25:14, 17:25, 21:25, 25:13, 11:15) Łoko-Ekspres Charków
27.04.2011 Łoko-Ekspres Charków 3:1 (25:21, 23:25, 25:18, 25:20) Krymsoda Krasnoperekopsk
28.04.2011 Łoko-Ekspres Charków 1:3 (23:25, 19:25, 29:27, 28:30) Krymsoda Krasnoperekopsk
07.05.2011 Krymsoda Krasnoperekopsk 2:3 (25:19, 18:25, 23:25, 25:16, 9:15) Łoko-Ekspres Charków

Finały[edytuj | edytuj kod]

(do trzech zwycięstw)


20.04.2011 Łokomotyw Charków 3:0 (25:17, 25:21, 25:15) Impeksahro Sport Czerkasy
21.04.2011 Łokomotyw Charków 3:2 (23:25, 25:23, 25:18, 12:25, 15:13) Impeksahro Sport Czerkasy
28.04.2011 Impeksahro Sport Czerkasy 1:3 (24:26, 25:23, 22:25, 18:25) Łokomotyw Charków

Faza play-out[edytuj | edytuj kod]

Drabinka[edytuj | edytuj kod]

  Mecze o miejsca 5-8 Mecze o 5. miejsce
                                 
  5  Budіwelnyk-Dynamo-Bukowyna Czerniowce 1 3 3 3    
8  Faworyt Łubnie 3 1 1 2    
  5  Budіwelnyk-Dynamo-Bukowyna Czerniowce 3 2 3 3  
  6  Jurydyczna akademіja Charków 1 3 1 2  
6  Jurydyczna akademіja Charków 3 3 3    
  7  Burewisnyk-SzWSM Czernihów 1 0 1         Mecze o 7. miejsce
  8  Faworyt Łubnie 1 0 3 2  
  7  Burewisnyk-SzWSM Czernihów 3 3 2 3  

Mecze o miejsce 5-8[edytuj | edytuj kod]

(do trzech zwycięstw)


31.03.2011 Budіwelnyk-Dynamo-Bukowyna Czerniowce 1:3 (25:17, 23:25, 17:25, 23:25) Faworyt Łubnie
01.04.2011 Budіwelnyk-Dynamo-Bukowyna Czerniowce 3:1 (25:18, 22:25, 25:20, 25:19) Faworyt Łubnie
07.04.2011 Faworyt Łubnie 1:3 (15:25, 25:20, 20:25, 18:25) Budіwelnyk-Dynamo-Bukowyna Czerniowce
08.04.2011 Faworyt Łubnie 2:3 (20:25, 21:25, 25:22, 25:20, 9:15) Budіwelnyk-Dynamo-Bukowyna Czerniowce

31.03.2011 Jurydyczna akademіja Charków 3:1 (28:26, 22:25, 25:23, 25:23) Burewisnyk-SzWSM Czernihów
01.04.2011 Jurydyczna akademіja Charków 3:0 (25:13, 25:19, 25:22) Burewisnyk-SzWSM Czernihów
07.04.2011 Burewisnyk-SzWSM Czernihów 1:3 (25:19, 24:26, 11:25, 22:25) Jurydyczna akademіja Charków

Mecze o 7. miejsce[edytuj | edytuj kod]

(do trzech zwycięstw)


20.04.2011 Burewisnyk-SzWSM Czernihów 3:1 (25:18, 19:25, 25:20, 25:20) Faworyt Łubnie
21.04.2011 Burewisnyk-SzWSM Czernihów 3:0 (25:17, 25:12, 25:18) Faworyt Łubnie
27.04.2011 Faworyt Łubnie 3:2 (20:25, 18:25, 25:18, 25:20, 15:11) Burewisnyk-SzWSM Czernihów
28.04.2011 Faworyt Łubnie 2:3 (20:25, 25:20, 25:22, 30:32, 10:15) Burewisnyk-SzWSM Czernihów

Mecze o 5. miejsce[edytuj | edytuj kod]

(do trzech zwycięstw)


20.04.2011 Budіwelnyk-Dynamo-Bukowyna Czerniowce 3:1 (23:25, 25:22, 25:21, 25:22) Jurydyczna akademіja Charków
21.04.2011 Budіwelnyk-Dynamo-Bukowyna Czerniowce 2:3 (23:25, 18:25, 25:16, 25:15, 17:19) Jurydyczna akademіja Charków
27.04.2011 Jurydyczna akademіja Charków 1:3 (25:22, 22:25, 17:25, 17:25) Budіwelnyk-Dynamo-Bukowyna Czerniowce
28.04.2011 Jurydyczna akademіja Charków 2:3 (25:21, 24:26, 13:25, 25:12, 10:15) Budіwelnyk-Dynamo-Bukowyna Czerniowce

Klasyfikacja końcowa[edytuj | edytuj kod]

Lp. Drużyna
1 Łokomotyw Charków
2 Impeksahro Sport Czerkasy
3 Łoko-Ekspres Charków
4 Krymsoda Krasnoperekopsk
5 Budіwelnyk-Dynamo-Bukowyna Czerniowce
6 Jurydyczna akademіja Charków
7 Burewisnyk-SzWSM Czernihów
8 Faworyt Łubnie
1 Klub Łokomotyw Charków otrzymał dziką kartę na grę w Pucharze CEV.
2 Kluby Impeksahro Sport Czerkasy i Łoko-Ekspres Charków nie zostały zgłoszone do europejskich pucharów.


     Puchar CEV 2011/2012

     baraże

     spadek do Wyszczej lihy

Mistrzostwo
Łokomotyw Charków
Puchar
Łokomotyw Charków
Spadek do Wyszczej lihy
Faworyt Łubnie
Awans z Wyszczej lihy
Nowator Chmielnicki

Baraże[edytuj | edytuj kod]

(do trzech zwycięstw)


06.05.2011 Burewisnyk-SzWSM Czernihów 3:1 (17:25, 27:25, 25:19, 25:21) SDJuSSz-Micnyj horiszok Winnica
07.05.2011 Burewisnyk-SzWSM Czernihów 3:1 (22:25, 25:19, 25:21, 25:23) SDJuSSz-Micnyj horiszok Winnica
13.05.2011 SDJuSSz-Micnyj horiszok Winnica 2:3 (25:15, 19:25, 25:22, 18:25, 12:15) Burewisnyk-SzWSM Czernihów

06.05.2011 Jurydyczna akademіja Charków 3:0 Łokomotyw Kijów
07.05.2011 Jurydyczna akademіja Charków 3:0 Łokomotyw Kijów
13.05.2011 Łokomotyw Kijów 0:3 Jurydyczna akademіja Charków

Nagrody indywidualne[edytuj | edytuj kod]

Najlepszy blokujący Ukraina Mykoła Rudnyćkyj (Łokomotyw Charków)
Najlepszy atakujący Ukraina Ołeksandr Żumatij (Impeksahro Sport Czerkasy)
Najlepszy rozgrywający Ukraina Dmytro Storożyłow (Łokomotyw Charków)
Najlepszy libero Ukraina Serhij Kysil (Impeksahro Sport Czerkasy)

Statystyki, varia[edytuj | edytuj kod]

Kolejka
Runda
Sety Średnio na mecz Małe punkty Średnio na set
1 27 3,38 1174 43,48
2 27 3,38 1195 44,26
3 29 3,63 1261 43,48
4 29 3,63 1297 44,72
5 27 3,38 1155 42,78
6 33 4,13 1469 44,52
7 31 3,88 1335 43,06
8 33 4,13 1442 43,70
9 32 4,00 1407 43,97
10 26 3,25 1158 44,54
11 29 3,63 1259 43,41
12 31 3,88 1318 42,52
13 33 4,13 1397 42,33
14 27 3,38 1179 43,67
Razem 414 3,70 18046 43,59

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]