Węgierska Extraliga siatkarzy (2010/2011)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Węgierska Extraliga siatkarzy 2010/2011
Extraliga és NB I felnőtt férfi
Szczegóły rozgrywek
Termin 18 września 2010 -
Sezon LXV
Miejsce w rankingu CEV 19
Liczba meczów
Hale 15 (w 14 miastach)
Beniaminki brak
Ostatnia aktualizacja infoboksu: 9 października 2010

Węgierska Extraliga siatkarzy - 65. sezon walki o mistrzostwo Węgier organizowany przez Węgierski Związek Piłki Siatkowej (węg. Magyar Röplabda Szövetség). Zainaugurowany został 18 września 2010 roku i trwać będzie do wiosny 2011 roku.

W sezonie 2010/2011 w Pucharze CEV Węgry reprezentować będą Fino Kaposvár SE i Kalo MÉH-Kecskeméti SE.

System rozgrywek[edytuj | edytuj kod]

Drużyny uczestniczące[edytuj | edytuj kod]

Mapa lokalizacyjna Węgier
KAP
KAP
KEC
KEC
DUN
DUN
VRC
VRC
VEG
VEG
MAF
MAF
SZE
SZE
DÁG
DÁG
CSE
CSE
SZO
SZO
NYÍ
NYÍ
DEB
DEB
KMH
KMH
SÜM
SÜM
FIV
FIV
Geographylogo.svg
Lokalizacja klubów grających w Extralidze i NB I 2010/2011
  Extraliga 2010/2011  
KAP Fino Kaposvár SE Simple gold crown.svg Simple gold cup.svg 1 CEV
KEC Kalo MÉH-Kecskeméti SE 2 CEV
DUN Dunaferr SE 3
VRC Company Nyelviskola VRC 4
VEG Vegyész RC Kazincbarcika 5
MAF MAFC-BME-Mapei 6
SZE HPQ Szeged 7
  NB I 2010/2011  
DÁG Dági KSE 8
CSE Csepel SC 9
SZO Szolnoki Főiskola RKSI 10
NYÍ Nyíregyházi FRK 11
DEB DEAC 12
KMH Kodolányi Masita FRKE 13
SÜM Sümegi RE 14
FIV Fiú ifjúsági válogatott [1]

Oznaczenia:

  • kolumna pierwsza – skróty nazw drużyn wpisane na mapie (jeśli ta została zamieszczona),
  • kolumna trzecia – miejsce zajęte przez daną drużynę w poprzednim sezonie.

Pierwsza runda (alapszakasz)[edytuj | edytuj kod]

Extraliga[edytuj | edytuj kod]

Tabela wyników[edytuj | edytuj kod]

Gospodarz \ Gość1 KEC DUN VRC VEG MAF SZE
Kalo MÉH-Kecskeméti SE 3:2 3:1 3:2 3:0 3:0
Dunaferr SE 2:3 3:2 3:2 3:1 3:0
Company Nyelviskola VRC 0:3 0:3 1:3 3:0 3:0
Vegyész RC Kazincbarcika 3:1 3:0 3:1 3:1 3:0
MAFC-BME-Mapei 0:3 0:3 3:2 2:3 3:1
HPQ Szeged 2:3 0:3 0:3 1:3 3:2

Źródło: [1]
1 Drużyna gospodarzy jest wymieniona po lewej stronie tabeli.
Kolory:

     zwycięstwo gospodarzy

     zwycięstwo gości

Terminarz i wyniki spotkań[edytuj | edytuj kod]

1. KOLEJKA
24.09.2010 Kalo MÉH-Kecskeméti SE 3:0 (25:22, 25:17, 25:12) HPQ Szeged
25.09.2010 Dunaferr SE 3:1 (25:22, 25:20, 18:25, 25:21) MAFC-BME-Mapei
25.09.2010 Company Nyelviskola VRC 1:3 (28:30, 25:22, 18:25, 20:25) Vegyész RC Kazincbarcika
2. KOLEJKA
02.10.2010 HPQ Szeged 1:3 (25:22, 19:25, 19:25, 20:25) Vegyész RC Kazincbarcika
02.10.2010 MAFC-BME-Mapei 3:2 (25:22, 19:25, 26:28, 25:20, 15:13) Company Nyelviskola VRC
03.10.2010 Kalo MÉH-Kecskeméti SE 3:2 (25:18, 25:13, 22:25, 23:25, 15:7) Dunaferr SE
3. KOLEJKA
09.10.2010 Dunaferr SE 3:0 (25:18, 25:18, 25:19) HPQ Szeged
09.10.2010 Company Nyelviskola VRC 0:3 (15:25, 14:25, 20:25) Kalo MÉH-Kecskeméti SE
09.10.2010 Vegyész RC Kazincbarcika 3:1 (25:22, 25:21, 21:25, 25:16) MAFC-BME-Mapei
4. KOLEJKA
17.10.2010 HPQ Szeged 3:2 (25:23, 21:25, 23:25, 25:13, 15:12) MAFC-BME-Mapei
16.10.2010 Kalo MÉH-Kecskeméti SE 3:2 (25:19, 15:25, 25:19, 21:25, 23:21) Vegyész RC Kazincbarcika
17.10.2010 Dunaferr SE 3:2 (25:18, 24:26, 22:25, 25:13, 15:13) Company Nyelviskola VRC
5. KOLEJKA
30.10.2010 Company Nyelviskola VRC 3:0 (25:20, 25:23, 25:9) HPQ Szeged
30.10.2010 Vegyész RC Kazincbarcika 3:0 (25:16, 25:21, 28:26) Dunaferr SE
30.10.2010 MAFC-BME-Mapei 0:3 (20:25, 18:25, 21:25) Kalo MÉH-Kecskeméti SE
6. KOLEJKA
07.11.2010 HPQ Szeged 2:3 (19:25, 25:18, 21:25, 25:16, 9:15) Kalo MÉH-Kecskeméti SE
06.11.2010 MAFC-BME-Mapei 0:3 (17:25, 19:25, 15:25) Dunaferr SE
06.11.2010 Vegyész RC Kazincbarcika 3:1 (25:16, 25:27, 25:20, 25:21) Company Nyelviskola VRC
7. KOLEJKA
13.11.2010 Vegyész RC Kazincbarcika 3:0 (25:20, 35:33, 25:13) HPQ Szeged
13.11.2010 Company Nyelviskola VRC 3:0 (25:19, 25:21, 25:17) MAFC-BME-Mapei
12.11.2010 Dunaferr SE 2:3 (25:21, 25:22, 19:25, 23:25, 5:15) Kalo MÉH-Kecskeméti SE
8. KOLEJKA
20.11.2010 HPQ Szeged 0:3 (19:25, 16:25, 12:25) Dunaferr SE
21.11.2010 Kalo MÉH-Kecskeméti SE 3:1 (25:17, 25:23, 23:25, 25:23) Company Nyelviskola VRC
20.11.2010 MAFC-BME-Mapei 2:3 (25:17, 16:25, 17:25, 25:21, 10:15) Vegyész RC Kazincbarcika
9. KOLEJKA
04.12.2010 MAFC-BME-Mapei 3:1 (23:25, 25:11, 25:17, 25:21) HPQ Szeged
04.12.2010 Vegyész RC Kazincbarcika 3:1 (25:23, 21:25, 26:24, 25:19) Kalo MÉH-Kecskeméti SE
04.12.2010 Company Nyelviskola VRC 0:3 (22:25, 23:25, 19:25) Dunaferr SE
10. KOLEJKA
12.12.2010 HPQ Szeged 0:3 (15:25, 22:25, 19:25) Company Nyelviskola VRC
12.12.2010 Dunaferr SE 3:2 (23:25, 24:26, 25:22, 25:20, 15:6) Vegyész RC Kazincbarcika
12.12.2010 Kalo MÉH-Kecskeméti SE 3:0 (25:22, 25:22, 25:18) MAFC-BME-Mapei

Tabela[edytuj | edytuj kod]

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Rodzaj wyniku Sety Małe punkty
M
W
P
3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 S
wyg.
prz.
stos.
zdob.
str.
stos.
1 Kalo MÉH-Kecskeméti SE 19 10 9 1 4 1 4 0 1 0 40 28 12 2.333 915 799 1.145
2 Vegyész RC Kazincbarcika 18 10 8 2 2 5 1 2 0 0 41 28 13 2.154 966 876 1.103
3 Dunaferr SE 17 10 7 3 4 1 2 2 0 1 39 25 14 1.786 864 795 1.087
4 Company Nyelviskola VRC 13 10 3 7 3 0 0 2 3 2 37 16 21 0.762 804 836 0.962
5 MAFC-BME-Mapei 12 10 2 8 0 1 1 2 2 4 39 12 27 0.444 800 883 0.906
6 HPQ Szeged 11 10 1 9 0 0 1 1 2 6 36 7 29 0.241 692 852 0.812

Źródło: [2]
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: zwycięstwo - 2 pkt; porażka - 1 pkt

     Grupa 1-4

     Grupa 5-9

NB I[edytuj | edytuj kod]

Tabela wyników[edytuj | edytuj kod]

Gospodarz \ Gość1 DÁG CSE SZO NYÍ DEB KMH SÜM FIV
Dági KSE 3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 3:1
Csepel SC 0:3 3:2 3:1 3:0 3:1 3:0
Szolnoki Főiskola RKSI 0:3 3:2 3:2 3:0 3:0 3:0
Nyíregyházi FRK 1:3 0:3 3:2 3:0 3:0 3:2
DEAC 2:3 2:3 2:3 3:1 3:2 0:3
Kodolányi Masita FRKE 0:3 2:3 0:3 3:1 3:0 0:3
Sümegi RE 0:3 2:3 3:1 3:0 3:0 3:1
Fiú ifjúsági válogatott 0:3 0:3 0:3 3:1 3:0 3:2 3:1

Źródło: [3]
1 Drużyna gospodarzy jest wymieniona po lewej stronie tabeli.
Kolory:

     zwycięstwo gospodarzy

     zwycięstwo gości

Terminarz i wyniki spotkań[edytuj | edytuj kod]

1. KOLEJKA
25.09.2010 Csepel SC 3:0 (25:16, 25:16, 25:20) Sümegi RE
25.09.2010 Szolnoki Főiskola RKSI 3:0 (25:19, 25:21, 25:18) Kodolányi Masita FRKE
23.09.2010 Nyíregyházi FRK 3:0 (25:15, 25:21, 25:22) DEAC
2. KOLEJKA
02.10.2010 Kodolányi Masita FRKE 3:1 (18:25, 25:17, 25:22, 25:15) Nyíregyházi FRK
02.10.2010 Sümegi RE 3:1 (25:21, 22:25, 25:22, 25:23) Szolnoki Főiskola RKSI
02.10.2010 Dági KSE 3:0 (25:17, 26:24, 25:23) Csepel SC
3. KOLEJKA
10.10.2010 Szolnoki Főiskola RKSI 0:3 (19:25, 19:25, 23:25) Dági KSE
09.10.2010 Nyíregyházi FRK 3:2 (25:20, 20:25, 25:15, 19:25, 15:13) Sümegi RE
10.10.2010 DEAC 3:2 (25:21, 22:25, 27:29, 25:12, 15:10) Kodolányi Masita FRKE
4. KOLEJKA
17.10.2010 Sümegi RE 3:0 (25:23, 25:10, 25:21) DEAC
16.10.2010 Dági KSE 3:0 (25:16, 25:22, 25:19) Nyíregyházi FRK
16.10.2010 Csepel SC 3:2 (25:21, 18:25, 25:20, 17:25, 15:10) Szolnoki Főiskola RKSI
5. KOLEJKA
29.10.2010 Nyíregyházi FRK 0:3 (15:25, 21:25, 18:25) Csepel SC
29.10.2010 DEAC 2:3 (27:29, 25:23, 17:25, 25:19, 10:15) Dági KSE
30.10.2010 Kodolányi Masita FRKE 0:3 (17:25, 24:25, 20:25) Sümegi RE
6. KOLEJKA
31.10.2010 Dági KSE 3:0 (25:11, 25:13, 25:18) Kodolányi Masita FRKE
31.10.2010 Csepel SC 3:0 (25:12, 25:11, 25:12) DEAC
31.10.2010 Szolnoki Főiskola RKSI 3:2 (25:20, 25:23, 23:25, 23:25, 15:12) Nyíregyházi FRK
7. KOLEJKA
07.11.2010 DEAC 2:3 (25:16, 20:25, 10:25, 25:21, 9:15) Szolnoki Főiskola RKSI
06.11.2010 Kodolányi Masita FRKE 2:3 (25:18, 16:25, 32:34, 25:23, 12:15) Csepel SC
06.11.2010 Sümegi RE 0:3 (21:25, 20:25, 19:25) Dági KSE
H. KOLEJKA
18.09.2010 Fiú ifjúsági válogatott 3:1 (25:20, 25:16, 21:25, 25:17) Sümegi RE
19.09.2010 Fiú ifjúsági válogatott 0:3 (13:25, 24:26, 23:25) Dági KSE
23.10.2010 Fiú ifjúsági válogatott 0:3 (22:25, 16:25, 17:25) Szolnoki Főiskola RKSI
23.10.2010 Fiú ifjúsági válogatott 3:1 (25:19, 25:22, 17:25, 25:10) Nyíregyházi FRK
24.10.2010 Fiú ifjúsági válogatott 3:0 (25:19, 25:15, 25:22) DEAC
27.11.2010 Fiú ifjúsági válogatott 3:2 (19:25, 25:23, 25:13, 22:25, 15:13) Kodolányi Masita FRKE
27.11.2010 Fiú ifjúsági válogatott 0:3 (20:25, 21:25, 23:25) Csepel SC
8. KOLEJKA
12.11.2010 Sümegi RE 2:3 (26:28, 25:22, 18:25, 30:28, 13:15) Csepel SC
13.11.2010 Kodolányi Masita FRKE 0:3 (22:25, 16:25, 22:25) Szolnoki Főiskola RKSI
12.11.2010 DEAC 3:1 (25:18, 23:25, 25:21, 26:24) Nyíregyházi FRK
9. KOLEJKA
14.11.2010 Nyíregyházi FRK 3:0 (25:18, 25:18, 27:25) Kodolányi Masita FRKE
14.11.2010 Szolnoki Főiskola RKSI 3:0 (25:19, 25:21, 26:24) Sümegi RE
14.11.2010 Csepel SC 0:3 (16:25, 17:25, 18:25) Dági KSE
10. KOLEJKA
20.11.2010 Dági KSE 3:0 (25:17, 25:17, 25:21) Szolnoki Főiskola RKSI
20.11.2010 Sümegi RE 3:0 (25:19, 25:18, 25:21) Nyíregyházi FRK
20.11.2010 Kodolányi Masita FRKE 3:0 (25:18, 25:20, 25:17) DEAC
11. KOLEJKA
03.12.2010 DEAC 0:3 (21:25, 17:25, 19:25) Sümegi RE
03.12.2010 Nyíregyházi FRK 1:3 (23:25, 25:15, 28:30, 15:25) Dági KSE
05.12.2010 Szolnoki Főiskola RKSI 3:2 (23:25, 30:28, 25:20, 22:25, 15:10) Csepel SC
12. KOLEJKA
10.12.2010 Csepel SC 3:1 (25:14, 26:28, 25:16, 25:14) Nyíregyházi FRK
05.12.2010 Dági KSE 3:0 (25:20, 25:21, 25:15) DEAC
05.12.2010 Sümegi RE 3:1 (25:14, 20:25, 25:20, 25:19) Kodolányi Masita FRKE
13. KOLEJKA
12.12.2010 Kodolányi Masita FRKE 0:3 (18:25, 16:25, 21:25) Dági KSE
12.12.2010 DEAC 2:3 (25:22, 10:25, 19:25, 26:24, 9:15) Csepel SC
12.12.2010 Nyíregyházi FRK 3:2 (14:25, 21:25, 25:19, 25:19, 15:9) Szolnoki Főiskola RKSI
14. KOLEJKA
19.12.2010 Szolnoki Főiskola RKSI 3:0 (26:24, 25:20, 25:20) DEAC
18.12.2010 Csepel SC 3:1 (25:11, 26:28, 25:19, 25:22) Kodolányi Masita FRKE
18.12.2010 Dági KSE 3:1 (25:17, 25:22, 20:25, 25:11) Sümegi RE

Tabela[edytuj | edytuj kod]

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Rodzaj wyniku Sety Małe punkty
M
W
P
3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 S
wyg.
prz.
stos.
zdob.
str.
stos.
1 Dági KSE 26 13 13 0 10 2 1 0 0 0 43 39 4 9.75 1128 895 1.26
2 Csepel SC 23 13 10 3 4 2 4 1 0 2 51 32 19 1.684 1094 971 1.127
3 Szolnoki Főiskola RKSI 21 13 8 5 5 0 3 2 1 2 50 29 21 1.381 1110 1050 1.057
4 Sümegi RE 19 13 6 7 4 2 0 2 2 3 47 24 23 1.043 1031 1038 0.993
5 Nyíregyházi FRK 17 13 4 9 2 0 2 1 5 3 50 19 31 0.613 1036 1130 0.917
6 Kodolányi Masita FRKE 15 13 2 11 1 1 0 3 2 6 48 14 34 0.412 969 1117 0.868
7 DEAC 15 13 2 11 0 1 1 3 0 8 48 12 36 0.333 930 1110 0.838
8 Fiú ifjúsági válogatott 11 7 4 3 1 2 1 0 0 3 25 12 13 0.923 548 535 1.024

Źródło: [4]
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: zwycięstwo - 2 pkt; porażka - 1 pkt

     Grupa 5-9

     Grupa 10-14

Druga runda (keresztjáték)[edytuj | edytuj kod]

Grupa 1-4[edytuj | edytuj kod]

Tabela wyników[edytuj | edytuj kod]

Gospodarz \ Gość1 KAP KEC VEG DUN
Fino Kaposvár SE 3:0 3:0 3:1
Kalo MÉH-Kecskeméti SE 3:2 3:2 3:0
Vegyész RC Kazincbarcika 1:3 2:3 1:3
Dunaferr SE 0:3 3:1 2:3

Źródło: [5]
1 Drużyna gospodarzy jest wymieniona po lewej stronie tabeli.
Kolory:

     zwycięstwo gospodarzy

     zwycięstwo gości

Terminarz i wyniki spotkań[edytuj | edytuj kod]

1. KOLEJKA
16.01.2011 Fino Kaposvár SE 3:1 (23:25, 25:20, 25:23, 25:21) Dunaferr SE
14.01.2011 Kalo MÉH-Kecskeméti SE 3:2 (22:25, 27:29, 25:20, 25:18, 15:11) Vegyész RC Kazincbarcika
2. KOLEJKA
22.01.2011 Dunaferr SE 2:3 (25:23, 20:25, 25:16, 17:25, 15:17) Vegyész RC Kazincbarcika
24.02.2011 Fino Kaposvár SE 3:0 (25:23, 26:24, 25:18) Kalo MÉH-Kecskeméti SE
3. KOLEJKA
04.02.2011 Kalo MÉH-Kecskeméti SE 3:0 (25:21, 25:21, 25:19) Dunaferr SE
05.02.2011 Vegyész RC Kazincbarcika 1:3 (17:25, 20:25, 30:28, 14:25) Fino Kaposvár SE
4. KOLEJKA
16.02.2011 Dunaferr SE 0:3 (21:25, 23:25, 23:25) Fino Kaposvár SE
11.02.2011 Vegyész RC Kazincbarcika 2:3 (29:27, 25:22, 18:25, 24:26, 11:15) Kalo MÉH-Kecskeméti SE
5. KOLEJKA
04.03.2011 Vegyész RC Kazincbarcika 1:3 (25:15, 15:25, 22:25, 15:25) Dunaferr SE
04.03.2011 Kalo MÉH-Kecskeméti SE 3:2 (25:18, 19:25, 25:21, 14:25, 15:9) Fino Kaposvár SE
6. KOLEJKA
06.03.2011 Dunaferr SE 3:1 (29:31, 25:16, 25:22, 25:18) Kalo MÉH-Kecskeméti SE
06.03.2011 Fino Kaposvár SE 3:0 (25:14, 25:16, 25:21) Vegyész RC Kazincbarcika

Tabela[edytuj | edytuj kod]

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Rodzaj wyniku Sety Małe punkty
M
W
P
3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 S
wyg.
prz.
stos.
zdob.
str.
stos.
1 Fino Kaposvár SE 11 6 5 1 3 2 0 1 0 0 22 17 5 3.4 525 451 1.164
2 Kalo MÉH-Kecskeméti SE 10 6 4 2 1 0 3 0 1 1 25 13 12 1.083 554 549 1.009
3 Dunaferr SE 8 6 2 4 0 2 0 1 1 2 23 9 14 0.643 513 518 0.99
4 Vegyész RC Kazincbarcika 7 6 1 5 0 0 1 2 2 1 26 9 17 0.529 525 599 0.876

Źródło: [6]
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: zwycięstwo - 2 pkt; porażka - 1 pkt

     Faza play-off

Grupa 5-9[edytuj | edytuj kod]

Tabela wyników[edytuj | edytuj kod]

Gospodarz \ Gość1 VRC MAF SZE DÁG CSE
Company Nyelviskola VRC 2:3 3:0 3:1 3:1
MAFC-BME-Mapei 3:0 3:0 1:3 3:2
HPQ Szeged 3:1 3:2 2:3 3:2
Dági KSE 3:0 3:1 3:1 2:3
Csepel SC 1:3 3:1 3:0 1:3

Źródło: [7]
1 Drużyna gospodarzy jest wymieniona po lewej stronie tabeli.
Kolory:

     zwycięstwo gospodarzy

     zwycięstwo gości

Terminarz i wyniki spotkań[edytuj | edytuj kod]

1. KOLEJKA
14.01.2011 Dági KSE 3:1 (25:18, 25:15, 21:25, 25:18) MAFC-BME-Mapei
14.01.2011 Csepel SC 1:3 (25:23, 23:25, 18:25, 19:25) Company Nyelviskola VRC
2. KOLEJKA
16.01.2011 MAFC-BME-Mapei 3:0 (25:20, 25:15, 29:27) HPQ Szeged
16.01.2011 Company Nyelviskola VRC 3:1 (25:20, 25:21, 20:25, 27:25) Csepel SC
3. KOLEJKA
21.01.2011 HPQ Szeged 3:1 (25:19, 26:24, 22:25, 25:23) Company Nyelviskola VRC
21.01.2011 Dági KSE 2:3 (25:22, 20:25, 18:25, 25:17, 9:15) Csepel SC
4. KOLEJKA
23.01.2011 Csepel SC 3:1 (25:16, 21:25, 25:23, 29:27) MAFC-BME-Mapei
23.01.2011 Company Nyelviskola VRC 3:1 (25:22, 25:22, 21:25, 25:21) Dági KSE
5. KOLEJKA
04.02.2011 Dági KSE 3:1 (25:17, 25:15, 22:25, 30:28) HPQ Szeged
05.02.2011 MAFC-BME-Mapei 3:0 (25:23, 25:18, 25:18) Company Nyelviskola VRC
6. KOLEJKA
06.02.2011 HPQ Szeged 3:2 (25:22, 25:18, 25:27, 20:25, 15:12) MAFC-BME-Mapei
06.02.2011 Csepel SC 1:3 (18:25, 17:25, 26:24, 21:25) Dági KSE
7. KOLEJKA
11.02.2011 Dági KSE 3:0 (25:23, 25:15, 25:23) Company Nyelviskola VRC
11.02.2011 HPQ Szeged 3:2 (22:25, 25:21, 25:15, 24:26, 18:16) Csepel SC
8. KOLEJKA
13.02.2011 Company Nyelviskola VRC 3:0 (25:14, 25:22, 25:22) HPQ Szeged
13.02.2011 MAFC-BME-Mapei 1:3 (30:28, 16:25, 20:25, 20:25) Dági KSE
9. KOLEJKA
04.03.2011 MAFC-BME-Mapei 3:2 (25:23, 20:25, 30:28, 20:25, 22:20) Csepel SC
04.03.2011 HPQ Szeged 2:3 (25:23, 16:25, 11:25, 25:17, 9:15) Dági KSE
10. KOLEJKA
06.03.2011 Csepel SC 3:0 (25:16, 26:24, 25:20) HPQ Szeged
06.03.2011 Company Nyelviskola VRC 2:3 (19:25, 25:20, 22:25, 25:23, 12:15) MAFC-BME-Mapei

Tabela[edytuj | edytuj kod]

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Rodzaj wyniku Sety Małe punkty
M
W
P
3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 S
wyg.
prz.
stos.
zdob.
str.
stos.
1 Dági KSE 14 8 6 2 1 4 1 1 1 0 33 21 12 1.75 767 676 1.135
2 MAFC-BME-Mapei 12 8 4 4 2 0 2 1 3 0 33 17 16 1.063 736 754 0.976
3 Company Nyelviskola VRC 12 8 4 4 1 3 0 1 1 2 30 15 15 1 680 680 1
4 Csepel SC 11 8 3 5 1 1 1 2 3 0 34 16 18 0.889 762 773 0.986
5 HPQ Szeged 11 8 3 5 0 1 2 1 1 3 32 12 20 0.6 673 735 0.916

Źródło: [8]
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: zwycięstwo - 2 pkt; porażka - 1 pkt

     Faza play-off

     Grupa 9-11

Grupa 10-14[edytuj | edytuj kod]

Tabela wyników[edytuj | edytuj kod]

Gospodarz \ Gość1 SZO SÜM NYÍ KMH DEB
Szolnoki Főiskola RKSI 3:1 3:2 3:0 3:0
Sümegi RE 0:3 1:3 3:0 1:3
Nyíregyházi FRK 3:2 2:3 3:0 3:0
Kodolányi Masita FRKE 2:3 0:3 3:1 3:1
DEAC 2:3 0:3 1:3 3:0

Źródło: [9]
1 Drużyna gospodarzy jest wymieniona po lewej stronie tabeli.
Kolory:

     zwycięstwo gospodarzy

     zwycięstwo gości

Terminarz i wyniki spotkań[edytuj | edytuj kod]

1. KOLEJKA
15.01.2011 Kodolányi Masita FRKE 0:3 (13:25, 19:25, 30:32) Sümegi RE
30.01.2011 DEAC 2:3 (22:25, 25:23, 31:29, 10:25, 9:15) Szolnoki Főiskola RKSI
2. KOLEJKA
16.01.2011 Sümegi RE 1:3 (25:22, 19:25, 18:25, 15:25) Nyíregyházi FRK
16.01.2011 Szolnoki Főiskola RKSI 3:0 (25:14, 26:24, 25:21) DEAC
3. KOLEJKA
25.02.2011 Nyíregyházi FRK 3:2 (25:23, 25:17, 20:25, 19:25, 15:11) Szolnoki Főiskola RKSI
22.01.2011 Kodolányi Masita FRKE 3:1 (19:25, 25:22, 26:24, 25:15) DEAC
4. KOLEJKA
23.01.2011 DEAC 0:3 (17:25, 21:25, 20:25) Sümegi RE
23.01.2011 Szolnoki Főiskola RKSI 3:0 (25:15, 25:23, 25:15) Kodolányi Masita FRKE
5. KOLEJKA
05.02.2011 Kodolányi Masita FRKE 3:1 (25:19, 25:18, 19:25, 25:21) Nyíregyházi FRK
29.01.2011 Sümegi RE 0:3 (21:25, 21:25, 23:25) Szolnoki Főiskola RKSI
6. KOLEJKA
06.02.2011 Nyíregyházi FRK 2:3 (26:24, 17:25, 22:25, 25:21, 13:15) Sümegi RE
06.02.2011 DEAC 3:0 (25:11, 25:22, 25:12) Kodolányi Masita FRKE
7. KOLEJKA
12.02.2011 Kodolányi Masita FRKE 2:3 (18:25, 25:16, 25:23, 14:25, 9:15) Szolnoki Főiskola RKSI
11.02.2011 Nyíregyházi FRK 3:0 (29:27, 25:19, 25:20) DEAC
8. KOLEJKA
22.02.2011 Szolnoki Főiskola RKSI 3:2 (22:25, 25:22, 25:23, 18:25, 15:6) Nyíregyházi FRK
22.02.2011 Sümegi RE 3:0 (25:14, 25:18, 25:19) Kodolányi Masita FRKE
9. KOLEJKA
04.03.2011 Sümegi RE 1:3 (23:25, 25:13, 23:25, 19:25) DEAC
04.03.2011 Nyíregyházi FRK 3:0 (25:17, 25:20, 25:22) Kodolányi Masita FRKE
10. KOLEJKA
02.03.2011 DEAC 1:3 (24:26, 26:24, 18:25, 19:25) Nyíregyházi FRK
06.03.2011 Szolnoki Főiskola RKSI 3:1 (17:25, 25:19, 25:12, 25:20) Sümegi RE

Tabela[edytuj | edytuj kod]

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Rodzaj wyniku Sety Małe punkty
M
W
P
3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 S
wyg.
prz.
stos.
zdob.
str.
stos.
1 Szolnoki Főiskola RKSI 36 21 15 6 8 1 6 3 1 2 83 52 31 1.677 1855 1696 1.094
2 Sümegi RE 31 21 10 11 7 2 1 2 5 4 76 39 37 1.054 1681 1664 1.01
3 Nyíregyházi FRK 30 21 9 12 4 2 3 3 6 3 83 39 44 0.886 1778 1829 0.972
4 Kodolányi Masita FRKE 25 21 4 17 1 3 0 4 2 11 76 22 54 0.407 1519 1772 0.857
5 DEAC 25 21 4 17 1 2 1 4 2 11 77 22 55 0.4 1546 1787 0.865

Źródło: [10]
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: zwycięstwo - 2 pkt; porażka - 1 pkt

     Grupa 9-11

     Grupa 12-14

Trzecia runda (rájátszás)[edytuj | edytuj kod]

Faza play-off[edytuj | edytuj kod]

Drabinka[edytuj | edytuj kod]

  Ćwierćfinały Półfinały Finały
                                               
  1  Fino Kaposvár SE 3 3    
8  Csepel SC 0 0    
  1  Fino Kaposvár SE 3 3 3      
  4  Vegyész RC Kazincbarcika 1 2 1      
4  Vegyész RC Kazincbarcika 3 3  
  5  Dági KSE 1 1    
    1  Fino Kaposvár SE 3 3 3    
  2  Kalo MÉH-Kecskeméti SE 1 1 0    
  2  Kalo MÉH-Kecskeméti SE 3 3    
7  Company Nyelviskola VRC 1 0    
2  Kalo MÉH-Kecskeméti SE 3 3 3    
  3  Dunaferr SE 1 1 0         Mecze o 3. miejsce
3  Dunaferr SE 3 3  
  6  MAFC-BME-Mapei 0 0       4  Vegyész RC Kazincbarcika 1 1 2    
  3  Dunaferr SE 3 3 3    
  Mecze o miejsca 5-8 Mecze o 5. miejsce
                         
  5  Dági KSE 3 3    
8  Csepel SC 0 0    
  5  Dági KSE 3 3  
  7  Company Nyelviskola VRC 1 1  
6  MAFC-BME-Mapei 3 1 2
  7  Company Nyelviskola VRC 0 3 3     Mecze o 7. miejsce
  8  Csepel SC 3 1 1
  6  MAFC-BME-Mapei 2 3 3

I runda[edytuj | edytuj kod]

Ćwierćfinały[edytuj | edytuj kod]

(do dwóch zwycięstw)


18.03.2011 Fino Kaposvár SE 3:0 (25:0, 25:0, 25:0) Csepel SC
20.03.2011 Csepel SC 3:0 (19:25, 17:25, 16:25) Fino Kaposvár SE

18.03.2011 Vegyész RC Kazincbarcika 3:1 (25:21, 17:25, 26:24, 26:24) Dági KSE
20.03.2011 Dági KSE 1:3 (25:19, 21:25, 19:25, 15:25) Vegyész RC Kazincbarcika

18.03.2011 Kalo MÉH-Kecskeméti SE 3:1 (25:16, 25:18, 23:25, 25:18) Company Nyelviskola VRC
29.03.2011 Company Nyelviskola VRC 0:3 (18:25, 18:25, 16:25) Kalo MÉH-Kecskeméti SE

18.03.2011 Dunaferr SE 3:0 (25:17, 25:20, 25:20) MAFC-BME-Mapei
20.03.2011 MAFC-BME-Mapei 0:3 (23:25, 20:25, 17:25) Dunaferr SE

II runda[edytuj | edytuj kod]

Półfinały[edytuj | edytuj kod]

(do trzech zwycięstw)


28.03.2011 Fino Kaposvár SE 3:1 (23:25, 25:16, 25:23, 36:34) Vegyész RC Kazincbarcika
31.03.2011 Vegyész RC Kazincbarcika 2:3 (25:17, 25:15, 18:25, 22:25, 19:21) Fino Kaposvár SE
03.04.2011 Fino Kaposvár SE 3:1 (25:22, 27:29, 25:18, 25:18) Vegyész RC Kazincbarcika

28.03.2011 Kalo MÉH-Kecskeméti SE 3:1 (25:19, 25:22, 16:25, 25:22) Dunaferr SE
31.03.2011 Dunaferr SE 1:3 (25:22, 22:25, 17:25, 14:25) Kalo MÉH-Kecskeméti SE
03.04.2011 Kalo MÉH-Kecskeméti SE 3:0 (25:19, 25:22, 25:19) Dunaferr SE

Mecze o miejsca 5-8[edytuj | edytuj kod]

(do dwóch zwycięstw)


03.04.2011 Dági KSE 3:0 (25:20, 25:21, 25:23) Csepel SC
06.04.2011 Csepel SC 0:3 (16:25, 16:25, 23:25) Dági KSE

03.04.2011 MAFC-BME-Mapei 3:0 (25:20, 25:27, 17:25, 25:20, 19:17) Company Nyelviskola VRC
06.04.2011 Company Nyelviskola VRC 3:1 (19:25, 25:20, 25:22, 25:20) MAFC-BME-Mapei
09.04.2011 MAFC-BME-Mapei 2:3 (18:25, 25:16, 25:22, 23:25, 12:15) Company Nyelviskola VRC

III runda[edytuj | edytuj kod]

Finały[edytuj | edytuj kod]

(do trzech zwycięstw)


15.04.2011 Fino Kaposvár SE 3:1 (25:21, 23:25, 25:11, 25:13) Kalo MÉH-Kecskeméti SE
20.04.2011 Kalo MÉH-Kecskeméti SE 1:3 (20:25, 10:25, 25:22, 22:25) Fino Kaposvár SE
26.04.2011 Fino Kaposvár SE 3:0 (25:23, 25:17, 25:18) Kalo MÉH-Kecskeméti SE

Mecze o 3. miejsce[edytuj | edytuj kod]

(do trzech zwycięstw)


17.04.2011 Dunaferr SE 3:1 (25:21, 15:25, 28:26, 25:20) Vegyész RC Kazincbarcika
20.04.2011 Vegyész RC Kazincbarcika 1:3 (23:25, 25:22, 21:25, 21:25) Dunaferr SE
27.04.2011 Dunaferr SE 3:2 (25:18, 19:25, 25:15, 29:31, 15:6) Vegyész RC Kazincbarcika

Mecze o 5. miejsce[edytuj | edytuj kod]

(do dwóch zwycięstw)


19.04.2011 Dági KSE 3:1 (25:19, 29:31, 25:22, 25:21) Company Nyelviskola VRC
22.04.2011 Company Nyelviskola VRC 1:3 (25:19, 15:25, 22:25, 18:25) Dági KSE

Mecze o 7. miejsce[edytuj | edytuj kod]

(do dwóch zwycięstw)


20.04.2011 Csepel SC 3:2 (25:23, 25:20, 23:25, 20:25, 15:8) MAFC-BME-Mapei
23.04.2011 MAFC-BME-Mapei 3:1 (18:25, 25:18, 25:23, 25:15) Csepel SC
27.04.2011 MAFC-BME-Mapei 3:1 (25:23, 22:25, 25:15, 25:23) Csepel SC

Grupa 9-11[edytuj | edytuj kod]

Tabela wyników[edytuj | edytuj kod]

Gospodarz \ Gość1 SZE SZO SÜM
HPQ Szeged 3:0 3:0
Szolnoki Főiskola RKSI 3:1 3:0
Sümegi RE 3:1 3:1

Źródło: [11]
1 Drużyna gospodarzy jest wymieniona po lewej stronie tabeli.
Kolory:

     zwycięstwo gospodarzy

     zwycięstwo gości

Terminarz i wyniki spotkań[edytuj | edytuj kod]

20.03.2011 Szolnoki Főiskola RKSI 3:0 (25:12, 25:22, 25:16) Sümegi RE
01.04.2011 HPQ Szeged 3:0 (25:23, 25:18, 25:16) Szolnoki Főiskola RKSI
03.04.2011 Sümegi RE 3:1 (25:21, 25:22, 21:25, 26:24) HPQ Szeged
16.04.2011 Sümegi RE 3:1 (28:26, 21:25, 25:22, 30:28) Szolnoki Főiskola RKSI
08.05.2011 Szolnoki Főiskola RKSI 3:1 (25:18, 25:23, 20:25, 25:20) HPQ Szeged
14.05.2011 HPQ Szeged 3:0 (25:20, 25:21, 25:20) Sümegi RE

Tabela[edytuj | edytuj kod]

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Rodzaj wyniku Sety Małe punkty
M
W
P
3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 S
wyg.
prz.
stos.
zdob.
str.
stos.
1 HPQ Szeged 6 4 2 2 2 0 0 0 2 0 14 8 6 1.333 328 310 1.058
2 Szolnoki Főiskola RKSI 6 4 2 2 1 1 0 0 1 1 14 7 7 1 328 315 1.041
3 Sümegi RE 6 4 2 2 0 2 0 0 0 2 14 6 8 0.75 312 343 0.91

Źródło: [12]
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: zwycięstwo - 2 pkt; porażka - 1 pkt

Grupa 12-14[edytuj | edytuj kod]

Tabela wyników[edytuj | edytuj kod]

Gospodarz \ Gość1 NYÍ KMH DEB
Nyíregyházi FRK 3:1 3:0
Kodolányi Masita FRKE 3:2 0:3
DEAC 2:3 3:0

Źródło: [13]
1 Drużyna gospodarzy jest wymieniona po lewej stronie tabeli.
Kolory:

     zwycięstwo gospodarzy

     zwycięstwo gości

Terminarz i wyniki spotkań[edytuj | edytuj kod]

20.03.2011 Kodolányi Masita FRKE 0:3 (17:25, 16:25, 20:25) DEAC
01.04.2011 Nyíregyházi FRK 3:1 (25:22, 25:14, 22:25, 25:22) Kodolányi Masita FRKE
06.04.2011 DEAC 2:3 (25:22, 27:29, 22:25, 25:16, 9:15) Nyíregyházi FRK
17.04.2011 DEAC 3:0 (25:0, 25:0, 25:0) Kodolányi Masita FRKE
08.05.2011 Kodolányi Masita FRKE 3:2 (25:20, 14:25, 25:19, 19:25, 15:10) Nyíregyházi FRK
14.05.2011 Nyíregyházi FRK 3:0 (26:24, 25:23, 25:22) DEAC

Tabela[edytuj | edytuj kod]

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Rodzaj wyniku Sety Małe punkty
M
W
P
3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 S
wyg.
prz.
stos.
zdob.
str.
stos.
1 Nyíregyházi FRK 37 25 12 13 5 3 4 4 6 3 100 50 50 1 2081 2118 0.983
2 DEAC 31 25 6 19 3 2 1 5 2 12 91 30 61 0.492 1804 1947 0.927
3 Kodolányi Masita FRKE 291 25 5 20 1 3 1 4 3 13 91 26 65 0.4 1753 2118 0.828

Źródło: [14]
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.
1 Klub Kodolányi Masita FRKE ukarany został walkowerem, jednocześnie odjęciem jednego punktu.
Punktacja: zwycięstwo - 2 pkt; porażka - 1 pkt

Klasyfikacja końcowa[edytuj | edytuj kod]

Lp. Drużyna
1 Fino Kaposvár SE
2 Kalo MÉH-Kecskeméti SE
3 Dunaferr SE
4 Vegyész RC Kazincbarcika
5 Dági KSE
6 MAFC-BME-Mapei
7 Company Nyelviskola VRC
8 Csepel SC
9 HPQ Szeged
10 Szolnoki Főiskola RKSI
11 Sümegi RE
12 Nyíregyházi FRK
13 DEAC
14 Kodolányi Masita FRKE
Mistrzostwo
Fino Kaposvár SE
Puchar
Fino Kaposvár SE

Statystyki, varia[edytuj | edytuj kod]

Sety, małe punkty[edytuj | edytuj kod]

Extraliga
Kolejka
Runda
Sety Średnio na mecz Małe punkty Średnio na set
1 11 3,67 500 45,45
2 14 4,67 596 42,57
3 10 3,33 434 43,40
4 15 5,00 631 42,07
5 9 3,00 402 44,67
6 12 4,00 508 42,33
7 11 3,67 488 44,36
8 12 4,00 504 42,00
9 11 3,67 499 45,36
10 11 3,67 479 43,55
Razem 116 3,87 5041 43,46
NB I
Kolejka
Runda
Sety Średnio na mecz Małe punkty Średnio na set
1 9 3,00 393 43,67
2 11 3,67 500 45,45
3 13 4,33 549 42,23
4 11 3,67 462 42,00
5 11 3,67 480 43,64
6 11 3,67 443 40,27
7 13 4,33 551 42,38
8 12 4,00 552 46,00
9 9 3,00 404 44,89
10 9 3,00 393 43,67
11 12 4,00 541 45,08
12 11 3,67 477 43,36
13 13 4,33 527 40,54
14 11 3,67 491 44,64
H 25 3,57 1083 43,32
Razem 181 3,69 7846 43,35
Grupa 1-4
Kolejka
Runda
Sety Średnio na mecz Małe punkty Średnio na set
1 9 4,50 404 44,89
2 8 4,00 349 43,63
3 7 3,50 320 45,71
4 8 4,00 364 45,50
5 9 4,50 363 40,33
6 7 3,50 317 45,29
Razem 48 4,00 2117 44,10
Grupa 5-9
Kolejka
Runda
Sety Średnio na mecz Małe punkty Średnio na set
1 8 4,00 355 44,38
2 7 3,50 329 47,00
3 9 4,50 390 43,33
4 8 4,00 377 47,13
5 7 3,50 321 45,86
6 9 4,50 395 43,89
7 8 4,00 353 44,13
8 7 3,50 322 46,00
9 10 5,00 429 42,90
10 8 4,00 347 43,38
Razem 81 4,05 3618 44,67
Grupa 10-14
Kolejka
Runda
Sety Średnio na mecz Małe punkty Średnio na set
1 8 4,00 358 44,75
2 7 3,50 309 44,14
3 9 4,50 386 42,89
4 6 3,00 261 43,50
5 7 3,50 317 45,29
6 8 4,00 333 41,63
7 8 4,00 340 42,50
8 8 4,00 332 41,50
9 7 3,50 312 44,57
10 8 4,00 355 44,38
Razem 76 3,80 3303 43,46

Liderzy[edytuj | edytuj kod]

Extraliga
Kolejka Lider Kolejka Lider
1 Kalo MÉH-Kecskeméti SE 6 Kalo MÉH-Kecskeméti SE
2 Kalo MÉH-Kecskeméti SE 7 Kalo MÉH-Kecskeméti SE
3 Kalo MÉH-Kecskeméti SE 8 Kalo MÉH-Kecskeméti SE
4 Kalo MÉH-Kecskeméti SE 9 Vegyész RC Kazincbarcika
5 Kalo MÉH-Kecskeméti SE 10 Kalo MÉH-Kecskeméti SE
NB I
Kolejka Lider Kolejka Lider
1 Csepel SC 8 Dági KSE
2 Dági KSE 9 Dági KSE
3 Dági KSE 10 Dági KSE
4 Dági KSE 11 Dági KSE
5 Dági KSE 12 Dági KSE
6 Dági KSE 13 Dági KSE
7 Dági KSE 14 Dági KSE
Grupa 1-4
Kolejka Lider Kolejka Lider
1 Fino Kaposvár SE 4 Fino Kaposvár SE
2 Fino Kaposvár SE 5 Fino Kaposvár SE
3 Fino Kaposvár SE 6 Fino Kaposvár SE
Grupa 5-9
Kolejka Lider Kolejka Lider
1 Dági KSE 6 Dági KSE
2 Company Nyelviskola VRC 7 Dági KSE
3 Company Nyelviskola VRC 8 Dági KSE
4 Company Nyelviskola VRC 9 Dági KSE
5 Company Nyelviskola VRC 10 Dági KSE
Grupa 10-14
Kolejka Lider Kolejka Lider
1 Szolnoki Főiskola RKSI 6 Szolnoki Főiskola RKSI
2 Szolnoki Főiskola RKSI 7 Szolnoki Főiskola RKSI
3 Szolnoki Főiskola RKSI 8 Szolnoki Főiskola RKSI
4 Szolnoki Főiskola RKSI 9 Szolnoki Főiskola RKSI
5 Szolnoki Főiskola RKSI 10 Szolnoki Főiskola RKSI
Grupa 9-11
Kolejka Lider Kolejka Lider
1 Szolnoki Főiskola RKSI 4 Sümegi RE
2 Szolnoki Főiskola RKSI 5 Szolnoki Főiskola RKSI
3 HPQ Szeged 6 HPQ Szeged
Grupa 12-14
Kolejka Lider Kolejka Lider
1 Nyíregyházi FRK 4 Nyíregyházi FRK
2 Nyíregyházi FRK 5 Nyíregyházi FRK
3 Nyíregyházi FRK 6 Nyíregyházi FRK

Przypisy[edytuj | edytuj kod]

  1. Zespół bierze udział jedynie w pierwszej rundzie i nie podlega ostatecznej klasyfikacji.

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]