Warsaw Cup 2019

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Warsaw Cup
2019
2018 2020
Data 14–17 listopada 2019
Gospodarz Polski Związek Łyżwiarstwa Figurowego (PZŁF)
Miejscowość Polska Warszawa
Hala Torwar II
Organizator ISU
Liczba konkurencji 4

Warsaw Cup 2019 – dziewiąte zawody łyżwiarstwa figurowego z cyklu Challenger Series 2019/2020[1]. Zawody zostaną rozegrane od 14 do 17 listopada 2019 roku w hali Torwar II w Warszawie.

Wyniki[edytuj | edytuj kod]

Stan list startowych na 7 listopada 2019:

Soliści[edytuj | edytuj kod]

Poz. Zawodnik Nota łączna SP FS
Australia Jordan Dodds
Białoruś Aleksandr Liebiedew
Białoruś Yakau Zenko
Kanada Joseph Phan
Chińskie Tajpej Micah Tang
Czechy Filip Scerba
Estonia Daniel Albert Naurits
Finlandia Roman Galay
Finlandia Valtter Virtanen
Francja Luc Economides
Francja Yann Fréchon
Francja Philip Warren
Niemcy Catalin Dimitrescu
Niemcy Paul Fentz
Niemcy Jonathan Hess
Węgry Alexander Maszljanko
Izrael Daniel Samohin
Włochy Gabriele Frangipani
Włochy Daniel Grassl
Polska Krzysztof Gała
Polska Kornel Witkowski
Polska Miłosz Witkowski
Korea Południowa Lee June-hyoung
Rosja Piotr Gumiennik
Rosja Andriej Mozalew
Rosja Jegor Muraszow
Hiszpania Héctor Alonso Serrano
Hiszpania Aleix Gabara
Szwecja Nikolaj Majorov
Szwajcaria Lukas Britschgi
Szwajcaria Nurullah Sahaka

Solistki[edytuj | edytuj kod]

Poz. Zawodniczka Nota łączna SP FS
Austria Lara Roth
Białoruś Katsiaryna Pachamowicz
Białoruś Wiktoryja Safonowa
Kanada Emily Bausback
Kanada Alison Schumacher
Chińskie Tajpej Jenny Shyu
Czechy Nikola Rychtaříková
Czechy Klára Štěpánová
Estonia Gerli Liinamäe
Estonia Kristina Škuleta-Gromova
Finlandia Jenni Saarinen
Francja Adriana Cagnon
Niemcy Kristina Isaev
Niemcy Nicole Schott
Węgry Ivett Tóth
Izrael Alina Iushchenkova
Izrael Alina Soupian
Włochy Lucrezia Beccari
Włochy Marina Piredda
Włochy Alessia Tornaghi
Kazachstan Wieronika Szewieljewa
Łotwa Angelina Kučvaļska
Filipiny Alisson Krystle Perticheto
Polska Elżbieta Gabryszak
Polska Jekatierina Kurakowa
Polska Jelizawieta Surowa
Korea Południowa Choi Da-bin
Korea Południowa Sara Hong
Korea Południowa To Ji-hun
Rosja Jelizawieta Nugumanowa
Rosja Sierafima Sachanowicz
Hiszpania Belén Alvarez
Hiszpania Valentina Matos
Szwecja Matilda Algotsson
Szwecja Anita Östlund
Szwajcaria Shaline Rüegger
Szwajcaria Yasmine Kimiko Yamada
Stany Zjednoczone Bradie Tennell

Pary sportowe[edytuj | edytuj kod]

Poz. Zawodnicy Nota łączna SP FS
Australia Jekatierina Aleksandrowska / Harley Windsor
Kanada Justine Brasseur / Mark Bardej
Kanada Lori-Ann Matte / Thierry Ferland
Kanada Nadine Wang / Francis Boudreau-Audet
Chorwacja Lana Petranović / Antonio Souza-Kordeiru
Francja Cléo Hamon / Denys Strekalin
Francja Coline Keriven / Antoine Pierre
Francja Camille Mendoza / Pawieł Kowalew
Niemcy Annika Hocke / Robert Kunkel
Niemcy Jelena Pawłowa / Ruben Blommaert
Wielka Brytania Zoe Jones / Christopher Boyadji
Izrael Anna Vernikov / Evgeni Krasnopolski
Włochy Irma Caldara / Marco Santucci
Włochy Vivienne Contarino / Marco Pauletti
Włochy Sara Conti / Niccolo Macii
Holandia Darja Daniłowa / Michel Tsiba
Filipiny Isabella Gamez / David-Alexandre Paradis
Rosja Alina Piepielewa / Roman Pleszkow
Hiszpania Laura Barquero / Ton Consul
Hiszpania Dorota Broda / Pedro Betegon Martin
Szwajcaria Alexandra Herbríková / Nicolas Roulet
Stany Zjednoczone Jessica Calalang / Brian Johnson
Stany Zjednoczone Nica Digerness / Danny Neudecker

Pary taneczne[edytuj | edytuj kod]

Poz. Zawodnicy Nota łączna RD FD
Armenia Tina Garabedian / Simon Proulx-Sénécal
Australia Holly Harris / Jason Chan
Australia Chantelle Kerry / Andrew Dodds
Australia India Nette / Eron Westwood
Kanada Alicia Fabbri / Paul Ayer
Chińska Republika Ludowa Ren Junfei / Aleksiej Karpuszow
Dania Raffaella Adele Koncius / Rafael Marc Drozd Musil
Francja Marie-Jade Lauriault / Romain Le Gac
Francja Jewgienija Łopariowa / Geoffrey Brissaud
Francja Lila-Maya Seclet Monchot / Renan Manceau
Włochy Charlène Guignard / Marco Fabbri
Polska Jenna Hertenstein / Damian Binkowski
Polska Justyna Plutowska / Jérémie Flemin
Rosja Ksienija Konkina / Pawieł Drozd
Szwajcaria Victoria Manni / Carlo Röthlisberger
Ukraina Darja Popowa / Wołodomyr Bielikow
Stany Zjednoczone Caroline Green / Michael Parsons

Przypisy[edytuj | edytuj kod]

  1. Challenger Series in Figure Skating 2019/20 – Announcement (ang.). ISU. [dostęp 2019-08-25]. [zarchiwizowane z tego adresu (2019-08-24)].

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]