Wiener Städtische LIGA (2010/2011)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Wiener Städtische LIGA 2010/2011
Szczegóły rozgrywek
Termin 22 października 2010 - 2011
Sezon XX
Miejsce w rankingu CEV 13
Liczba meczów
Hale 10 (w 10 miastach)
Beniaminki * Jedinstvo Stara Pazova
Simple gold crown.svg Mistrz Serbii ?
Ostatnia aktualizacja infoboksu: 2 października 2010

Wiener Städtische LIGA - 20. sezon rozgrywek o mistrzostwo Serbii w sezonie 2010/2011 organizowany przez Udruženje odbojkaških klubova prvih liga (UOKPL). Zainaugurowany został 22 października 2010 roku i trwał do wiosny 2011 roku.

W sezonie 2010/2011 w Lidze Mistrzów Serbię reprezentować będzie Radnički Credy banka Kragujevac, w Pucharze CEV - Vojvodina NS seme Nowy Sad, natomiast w Pucharze Challenge - Crvena zvezda Belgrad oraz Partizan Termoelektro Belgrad.

System rozgrywek[edytuj | edytuj kod]

Drużyny uczestniczące[edytuj | edytuj kod]

  Wiener Städtische LIGA 2010/2011  
KRG Radnički Credy banka Kragujevac Simple gold crown.svg 1 LM
CRV Crvena zvezda Belgrad 2 Ch
PBE Partizan Termoelektro Belgrad 3 Ch
VOJ Vojvodina NS seme Nowy Sad Simple gold cup.svg 4 CEV
RIB Ribnica Kraljevo 5
MRD Mladi Radnik Požarevac 6
LJI Spartak Ljig 7
SMD OK Smederevo 8
Aiga uparrow inv.svg Awans z niższej ligi
ŽEL Železničar Belgrad 1
JED Jedinstvo Stara Pazova 2

Oznaczenia:

  • kolumna pierwsza – skróty nazw drużyn wpisane na mapie (jeśli ta została zamieszczona),
  • kolumna trzecia – miejsce zajęte przez daną drużynę w poprzednim sezonie.

Faza zasadnicza[edytuj | edytuj kod]

Tabela wyników[edytuj | edytuj kod]

Gospodarz \ Gość1 KRG CRV PBE VOJ RIB MRD LJI SMD ŽEL JED
Radnički Credy banka Kragujevac 2:3 3:1 0:3 3:1 2:3 3:1 3:0 3:0 3:0
Crvena zvezda Belgrad 3:0 0:3 3:1 3:0 1:3 2:3 3:0 3:0 3:1
Partizan Termoelektro Belgrad 3:0 3:1 2:3 3:1 3:1 3:1 3:0 3:2 3:0
Vojvodina NS seme Nowy Sad 3:1 0:3 3:1 3:1 3:0 3:0 3:0 3:1 3:0
Ribnica Kraljevo 3:0 0:3 0:3 3:1 3:0 3:1 3:0 3:1 1:3
Mladi Radnik Požarevac 1:3 3:2 1:3 1:3 3:2 3:2 3:0 3:1 1:3
Spartak Ljig 0:3 1:3 0:3 0:3 3:1 3:2 3:1 3:2 2:3
OK Smederevo 0:3 0:3 0:3 0:3 1:3 1:3 2:3 3:1 0:3
Železničar Belgrad 1:3 0:3 1:3 1:3 1:3 1:3 3:2 3:1 0:3
Jedinstvo Stara Pazova 0:3 1:3 0:3 0:3 2:3 2:3 1:3 1:3 1:3

Źródło: [1]
1 Drużyna gospodarzy jest wymieniona po lewej stronie tabeli.
Kolory:

     zwycięstwo gospodarzy

     zwycięstwo gości

Terminarz i wyniki spotkań[edytuj | edytuj kod]

1. KOLEJKA
21.10.2010 Partizan Termoelektro Belgrad 3:1 (25:22, 25:18, 25:27, 25:21) Crvena zvezda Belgrad
22.10.2010 Vojvodina NS seme Nowy Sad 3:1 (25:21, 22:25, 27:25, 25:17) Železničar Belgrad
23.10.2010 OK Smederevo 0:3 (15:25, 23:25, 9:25) Radnički Credy banka Kragujevac
22.10.2010 Spartak Ljig 3:2 (25:20, 25:12, 17:25, 24:26, 10:15) Mladi Radnik Požarevac
23.10.2010 Jedinstvo Stara Pazova 2:3 (25:18, 25:27, 20:25, 25:20, 13:15) Ribnica Kraljevo
2. KOLEJKA
29.10.2010 Crvena zvezda Belgrad 3:0 (25:10, 25:20, 25:21) Ribnica Kraljevo
30.10.2010 Mladi Radnik Požarevac 1:3 (20:25, 21:25, 25:16, 20:25) Jedinstvo Stara Pazova
29.10.2010 Radnički Credy banka Kragujevac 3:1 (25:20, 21:25, 25:17, 25:14) Spartak Ljig
30.10.2010 Železničar Belgrad 3:1 (25:20, 25:22, 16:25, 25:22) OK Smederevo
28.10.2010 Partizan Termoelektro Belgrad 2:3 (24:26, 25:23, 19:25, 25:22, 10:15) Vojvodina NS seme Nowy Sad
3. KOLEJKA
04.11.2010 Vojvodina NS seme Nowy Sad 0:3 (19:25, 19:25, 18:25) Crvena zvezda Belgrad
06.11.2010 OK Smederevo 0:3 (20:25, 19:25, 18:25) Partizan Termoelektro Belgrad
06.11.2010 Spartak Ljig 3:2 (17:25, 20:25, 25:14, 25:19, 15:13) Železničar Belgrad
06.11.2010 Jedinstvo Stara Pazova 0:3 (22:25, 23:25, 19:25) Radnički Credy banka Kragujevac
05.11.2010 Ribnica Kraljevo 3:0 (25:21, 25:14, 25:14) Mladi Radnik Požarevac
4. KOLEJKA
12.11.2010 Crvena zvezda Belgrad 1:3 (19:25, 21:25, 25:12, 19:25) Mladi Radnik Požarevac
11.11.2010 Radnički Credy banka Kragujevac 3:1 (20:25, 26:24, 25:15, 25:23) Ribnica Kraljevo
13.11.2010 Železničar Belgrad 0:3 (25:27, 20:25, 23:25) Jedinstvo Stara Pazova
12.11.2010 Partizan Termoelektro Belgrad 3:1 (27:25, 22:25, 25:22, 25:13) Spartak Ljig
12.11.2010 Vojvodina NS seme Nowy Sad 3:0 (25:14, 25:15, 25:16) OK Smederevo
5. KOLEJKA
21.11.2010 OK Smederevo 0:3 (22:25, 13:25, 21:25) Crvena zvezda Belgrad
20.11.2010 Spartak Ljig 0:3 (24:26, 30:32, 21:25) Vojvodina NS seme Nowy Sad
20.11.2010 Jedinstvo Stara Pazova 0:3 (16:25, 24:26, 15:25) Partizan Termoelektro Belgrad
19.11.2010 Ribnica Kraljevo 3:1 (17:25, 25:17, 25:16, 25:20) Železničar Belgrad
20.11.2010 Mladi Radnik Požarevac 1:3 (17:25, 26:24, 21:25, 19:25) Radnički Credy banka Kragujevac
6. KOLEJKA
28.11.2010 Crvena zvezda Belgrad 3:0 (25:23, 25:12, 25:16) Radnički Credy banka Kragujevac
27.11.2010 Železničar Belgrad 1:3 (20:25, 18:25, 25:20, 23:25) Mladi Radnik Požarevac
28.11.2010 Partizan Termoelektro Belgrad 3:1 (20:25, 25:18, 30:28, 25:19) Ribnica Kraljevo
27.11.2010 Vojvodina NS seme Nowy Sad 3:0 (25:14, 25:20, 25:23) Jedinstvo Stara Pazova
25.11.2010 OK Smederevo 2:3 (17:25, 25:19, 20:25, 25:22, 9:15) Spartak Ljig
7. KOLEJKA
04.12.2010 Spartak Ljig 1:3 (25:21, 24:26, 17:25, 18:25) Crvena zvezda Belgrad
04.12.2010 Jedinstvo Stara Pazova 1:3 (19:25, 25:19, 20:25, 15:25) OK Smederevo
03.12.2010 Ribnica Kraljevo 3:1 (23:25, 25:22, 25:21, 25:22) Vojvodina NS seme Nowy Sad
04.12.2010 Mladi Radnik Požarevac 1:3 (16:25, 25:16, 24:26, 21:25) Partizan Termoelektro Belgrad
03.12.2010 Radnički Credy banka Kragujevac 3:0 (25:13, 25:21, 25:21) Železničar Belgrad
8. KOLEJKA
10.12.2010 Crvena zvezda Belgrad 3:0 (25:15, 25:13, 25:22) Železničar Belgrad
11.12.2010 Partizan Termoelektro Belgrad 3:0 (25:22, 25:16, 25:21) Radnički Credy banka Kragujevac
10.12.2010 Vojvodina NS seme Nowy Sad 3:0 (25:23, 25:16, 25:22) Mladi Radnik Požarevac
11.12.2010 OK Smederevo 1:3 (25:18, 24:26, 22:25, 20:25) Ribnica Kraljevo
11.12.2010 Spartak Ljig 2:3 (25:18, 22:25, 17:25, 25:13, 11:15) Jedinstvo Stara Pazova
9. KOLEJKA
18.12.2010 Jedinstvo Stara Pazova 1:3 (25:21, 14:25, 21:25, 20:25) Crvena zvezda Belgrad
18.12.2010 Ribnica Kraljevo 3:1 (25:18, 31:29, 23:25, 25:17) Spartak Ljig
18.12.2010 Mladi Radnik Požarevac 3:0 (26:24, 25:17, 25:19) OK Smederevo
18.12.2010 Radnički Credy banka Kragujevac 0:3 (15:25, 20:25, 17:25) Vojvodina NS seme Nowy Sad
18.12.2010 Železničar Belgrad 1:3 (26:24, 17:25, 19:25, 20:25) Partizan Termoelektro Belgrad
10. KOLEJKA
13.01.2011 Crvena zvezda Belgrad 0:3 (21:25, 20:25, 18:25) Partizan Termoelektro Belgrad
15.01.2011 Železničar Belgrad 1:3 (25:22, 16:25, 23:25, 18:25) Vojvodina NS seme Nowy Sad
15.01.2011 Radnički Credy banka Kragujevac 3:0 (25:22, 25:22, 25:19) OK Smederevo
15.01.2011 Mladi Radnik Požarevac 3:2 (28:26, 20:25, 25:27, 25:16, 15:10) Spartak Ljig
14.01.2011 Ribnica Kraljevo 1:3 (21:25, 25:19, 21:25, 22:25) Jedinstvo Stara Pazova
11. KOLEJKA
24.01.2011 Ribnica Kraljevo 0:3 (18:25, 25:27, 15:25) Crvena zvezda Belgrad
22.01.2011 Jedinstvo Stara Pazova 2:3 (25:21, 25:16, 20:25, 23:25, 10:15) Mladi Radnik Požarevac
22.01.2011 Spartak Ljig 0:3 (23:25, 20:25, 21:25) Radnički Credy banka Kragujevac
22.01.2011 OK Smederevo 3:1 (25:23, 25:20, 24:26, 25:20) Železničar Belgrad
20.01.2011 Vojvodina NS seme Nowy Sad 3:1 (19:25, 25:18, 25:19, 25:20) Partizan Termoelektro Belgrad
12. KOLEJKA
27.01.2011 Crvena zvezda Belgrad 3:1 (16:25, 28:26, 27:25, 25:23) Vojvodina NS seme Nowy Sad
30.01.2011 Partizan Termoelektro Belgrad 3:0 (25:14, 25:17, 25:17) OK Smederevo
29.01.2011 Železničar Belgrad 3:2 (13:25, 25:18, 25:21, 18:25, 15:11) Spartak Ljig
29.01.2011 Radnički Credy banka Kragujevac 3:0 (25:20, 25:18, 25:17) Jedinstvo Stara Pazova
29.01.2011 Mladi Radnik Požarevac 3:2 (20:25, 25:18, 28:30, 25:21, 15:10) Ribnica Kraljevo
13. KOLEJKA
05.02.2011 Mladi Radnik Požarevac 3:2 (19:25, 25:22, 22:25, 26:24, 15:10) Crvena zvezda Belgrad
05.02.2011 Ribnica Kraljevo 3:0 (25:22, 25:20, 25:21) Radnički Credy banka Kragujevac
05.02.2011 Jedinstvo Stara Pazova 1:3 (24:26, 24:26, 25:19, 23:25) Železničar Belgrad
05.02.2011 Spartak Ljig 0:3 (18:25, 20:25, 17:25) Partizan Termoelektro Belgrad
05.02.2011 OK Smederevo 0:3 (17:25, 19:25, 18:25) Vojvodina NS seme Nowy Sad
14. KOLEJKA
13.02.2011 Crvena zvezda Belgrad 3:0 (25:16, 25:16, 25:12) OK Smederevo
09.02.2011 Vojvodina NS seme Nowy Sad 3:0 (25:20, 25:21, 25:18) Spartak Ljig
12.02.2011 Partizan Termoelektro Belgrad 3:0 (25:14, 25:16, 25:22) Jedinstvo Stara Pazova
12.02.2011 Železničar Belgrad 1:3 (18:25, 18:25, 25:21, 23:25) Ribnica Kraljevo
11.02.2011 Radnički Credy banka Kragujevac 2:3 (20:25, 25:19, 20:25, 25:21, 9:15) Mladi Radnik Požarevac
15. KOLEJKA
18.02.2011 Radnički Credy banka Kragujevac 2:3 (25:21, 22:25, 25:21, 22:25, 13:15) Crvena zvezda Belgrad
19.02.2011 Mladi Radnik Požarevac 3:1 (24:26, 25:21, 25:23, 25:21) Železničar Belgrad
18.02.2011 Ribnica Kraljevo 0:3 (22:25, 21:25, 14:25) Partizan Termoelektro Belgrad
19.02.2011 Jedinstvo Stara Pazova 0:3 (19:25, 20:25, 21:25) Vojvodina NS seme Nowy Sad
19.02.2011 Spartak Ljig 3:1 (17:25, 25:19, 25:18, 25:17) OK Smederevo
16. KOLEJKA
04.03.2011 Crvena zvezda Belgrad 2:3 (25:23, 23:25, 25:14, 23:25, 12:15) Spartak Ljig
05.03.2011 OK Smederevo 0:3 (22:25, 21:25, 22:25) Jedinstvo Stara Pazova
03.03.2011 Vojvodina NS seme Nowy Sad 3:1 (25:20, 25:16, 21:25, 25:20) Ribnica Kraljevo
04.03.2011 Partizan Termoelektro Belgrad 3:1 (25:22, 25:20, 22:25, 25:20) Mladi Radnik Požarevac
05.03.2011 Železničar Belgrad 1:3 (19:25, 15:25, 25:14, 19:25) Radnički Credy banka Kragujevac
17. KOLEJKA
12.03.2011 Železničar Belgrad 0:3 (15:25, 13:25, 21:25) Crvena zvezda Belgrad
11.03.2011 Radnički Credy banka Kragujevac 3:1 (25:19, 22:25, 29:27, 25:21) Partizan Termoelektro Belgrad
12.03.2011 Mladi Radnik Požarevac 1:3 (29:27, 22:25, 15:25, 22:25) Vojvodina NS seme Nowy Sad
11.03.2011 Ribnica Kraljevo 3:0 (25:22, 25:22, 25:22) OK Smederevo
10.03.2011 Jedinstvo Stara Pazova 1:3 (20:25, 25:22, 25:27, 17:25) Spartak Ljig
18. KOLEJKA
18.03.2011 Crvena zvezda Belgrad 3:1 (27:25, 29:27, 23:25, 25:23) Jedinstvo Stara Pazova
19.03.2011 Spartak Ljig 3:1 (25:22, 33:35, 25:20, 25:23) Ribnica Kraljevo
17.03.2011 OK Smederevo 1:3 (14:25, 18:25, 25:15, 22:25) Mladi Radnik Požarevac
17.03.2011 Vojvodina NS seme Nowy Sad 3:1 (25:21, 23:25, 25:18, 25:23) Radnički Credy banka Kragujevac
17.03.2011 Partizan Termoelektro Belgrad 3:2 (21:25, 27:25, 25:23, 21:25, 17:15) Železničar Belgrad

Tabela fazy zasadniczej[edytuj | edytuj kod]

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Rodzaj wyniku Sety Małe punkty
M
W
P
3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 S
wyg.
prz.
stos.
zdob.
str.
stos.
1 Partizan Termoelektro Belgrad 45 18 15 3 8 6 1 1 2 0 66 49 17 2.882 1576 1379 1.143
2 Vojvodina NS seme Nowy Sad 44 18 15 3 8 6 1 0 2 1 64 47 17 2.765 1550 1343 1.154
3 Crvena zvezda Belgrad 40 18 13 5 8 4 1 2 2 1 66 45 21 2.143 1547 1356 1.141
4 Radnički Credy banka Kragujevac 35 18 11 7 6 5 0 2 1 4 64 38 26 1.462 1449 1374 1.055
5 Ribnica Kraljevo 27 18 9 9 3 5 1 1 5 3 68 34 34 1 1531 1552 0.986
6 Mladi Radnik Požarevac 26 18 10 8 1 4 5 1 5 2 75 37 38 0.974 1620 1653 0.98
7 Spartak Ljig 20 18 7 11 0 3 4 3 4 4 75 31 44 0.705 1606 1668 0.963
8 Jedinstvo Stara Pazova 16 18 5 13 2 2 1 2 5 6 67 24 43 0.558 1429 1555 0.919
9 Železničar Belgrad 10 18 3 15 0 2 1 2 9 4 71 22 49 0.449 1472 1665 0.884
10 OK Smederevo 7 18 2 16 0 2 0 1 4 11 62 12 50 0.24 1232 1467 0.84

Źródło: [2]
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. liczba wygranych meczów; 3. lepszy bilans setów; 4. liczba punktów zdobyta w meczach bezpośrednich.
Punktacja: 3:0 i 3:1 - 3 pkt; 3:2 - 2 pkt; 2:3 - 1 pkt; 1:3 i 0:3 - 0 pkt

     faza play-off

     faza play-out

     spadek do niższej ligi

Faza play-off[edytuj | edytuj kod]

Drabinka[edytuj | edytuj kod]

  Ćwierćfinały Półfinały Finały
                                               
  1  Partizan Termoelektro Belgrad 3 3    
8  Jedinstvo Stara Pazova 1 0    
  1  Partizan Termoelektro Belgrad 3 3 0 3    
  4  Radnički Credy banka Kragujevac 1 0 3 0    
4  Radnički Credy banka Kragujevac 3 3  
  5  Ribnica Kraljevo 1 2    
    1  Partizan Termoelektro Belgrad 3 3 3    
  2  Vojvodina NS seme Nowy Sad 1 1 0    
  2  Vojvodina NS seme Nowy Sad 3 3    
7  Spartak Ljig 0 1    
2  Vojvodina NS seme Nowy Sad 3 3 3    
  3  Crvena zvezda Belgrad 2 2 2        
3  Crvena zvezda Belgrad 3 3  
  6  Mladi Radnik Požarevac 0 0      

Ćwierćfinały[edytuj | edytuj kod]

(do dwóch zwycięstw)


24.03.2011 Partizan Termoelektro Belgrad 3:1 (29:27, 25:19, 23:25, 25:18) Jedinstvo Stara Pazova
27.03.2011 Jedinstvo Stara Pazova 0:3 (20:25, 17:25, 20:25) Partizan Termoelektro Belgrad

25.03.2011 Radnički Credy banka Kragujevac 3:1 (20:25, 25:21, 25:18, 25:20) Ribnica Kraljevo
27.03.2011 Ribnica Kraljevo 2:3 (23:25, 25:15, 18:25, 25:21, 14:16) Radnički Credy banka Kragujevac

24.03.2011 Vojvodina NS seme Nowy Sad 3:0 (25:15, 25:23, 25:21) Spartak Ljig
27.03.2011 Spartak Ljig 1:3 (25:18, 22:25, 22:25, 19:25) Vojvodina NS seme Nowy Sad

24.03.2011 Crvena zvezda Belgrad 3:0 (28:26, 25:20, 25:14) Mladi Radnik Požarevac
27.03.2011 Mladi Radnik Požarevac 0:3 (19:25, 20:25, 18:25) Crvena zvezda Belgrad

Półfinały[edytuj | edytuj kod]

(do trzech zwycięstw)


03.04.2011 Partizan Termoelektro Belgrad 3:1 (25:23, 34:36, 25:17, 25:17) Radnički Credy banka Kragujevac
07.04.2011 Partizan Termoelektro Belgrad 3:0 (25:14, 25:20, 25:20) Radnički Credy banka Kragujevac
10.04.2011 Radnički Credy banka Kragujevac 3:0 (27:25, 25:18, 25:17) Partizan Termoelektro Belgrad
14.04.2011 Radnički Credy banka Kragujevac 0:3 (19:25, 23:25, 17:25) Partizan Termoelektro Belgrad

03.04.2011 Vojvodina NS seme Nowy Sad 3:2 (21:25, 25:22, 15:25, 25:22, 15:13) Crvena zvezda Belgrad
07.04.2011 Vojvodina NS seme Nowy Sad 3:2 (25:17, 14:25, 25:18, 18:25, 16:14) Crvena zvezda Belgrad
10.04.2011 Crvena zvezda Belgrad 2:3 (27:29, 25:23, 25:22, 24:26, 12:15) Vojvodina NS seme Nowy Sad

Finały[edytuj | edytuj kod]

(do trzech zwycięstw)


21.04.2011 Partizan Termoelektro Belgrad 3:1 (25:17, 24:26, 25:15, 25:21) Vojvodina NS seme Nowy Sad
25.04.2011 Partizan Termoelektro Belgrad 3:1 (25:19, 21:25, 30:28, 25:19) Vojvodina NS seme Nowy Sad
28.04.2011 Vojvodina NS seme Nowy Sad 0:3 (23:25, 22:25, 19:25) Partizan Termoelektro Belgrad

Faza play-out[edytuj | edytuj kod]

(do trzech zwycięstw)


26.04.2011 Železničar Belgrad 0:3 (19:25, 21:25, 15:25) Spartak Subotica
29.04.2011 Spartak Subotica 1:3 (24:26, 13:25, 25:16, 18:25) Železničar Belgrad
03.05.2011 Železničar Belgrad 2:3 (25:18, 23:25, 21:25, 28:26, 13:15) Spartak Subotica
06.05.2011 Spartak Subotica 2:3 (25:18, 20:25, 23:25, 25:16, 9:15) Železničar Belgrad
10.05.2011 Železničar Belgrad 3:1 (25:20, 26:24, 23:25, 25:21) Spartak Subotica

Klasyfikacja końcowa[edytuj | edytuj kod]

Lp. Drużyna
1 Partizan Termoelektro Belgrad
2 Vojvodina NS seme Nowy Sad
3 Crvena zvezda Belgrad
4 Radnički Credy banka Kragujevac
5 Ribnica Kraljevo
6 Mladi Radnik Požarevac
7 Spartak Ljig
8 Jedinstvo Stara Pazova
9 Železničar Belgrad
10 OK Smederevo


     Liga Mistrzów 2011/2012

     Puchar CEV 2011/2012

     Puchar Challenge 2011/2012

     spadek do Prvoj ligi

Mistrzostwo
Partizan Termoelektro Belgrad
Puchar
Crvena zvezda Belgrad
Spdaek do Prvoj ligi
OK Smederevo
Awans z Prvoj ligi
Klek Srbijašume

Statystyki, varia[edytuj | edytuj kod]

Sety, małe punkty[edytuj | edytuj kod]

Kolejka
Runda
Sety Średnio na mecz Małe punkty Średnio na set
1 21 4,20 909 43,29
2 20 4,00 869 43,45
3 17 3,40 724 42,59
4 18 3,60 803 44,61
5 17 3,40 772 45,41
6 19 3,80 831 43,74
7 19 3,80 850 44,74
8 18 3,60 776 43,11
9 18 3,60 813 45,17
10 19 3,80 851 44,79
11 19 3,80 843 44,37
12 20 4,00 861 43,05
13 18 3,60 802 44,56
14 18 3,60 764 42,44
15 19 3,80 842 44,32
16 20 4,00 878 43,90
17 18 3,60 834 46,33
18 21 4,20 990 47,14
Razem 339 3,77 15012 44,28

Liderzy[edytuj | edytuj kod]

Kolejka Lider Kolejka Lider
1 Radnički Credy banka Kragujevac 10 Partizan Termoelektro Belgrad
2 Radnički Credy banka Kragujevac 11 Partizan Termoelektro Belgrad
3 Radnički Credy banka Kragujevac 12 Partizan Termoelektro Belgrad
4 Radnički Credy banka Kragujevac 13 Partizan Termoelektro Belgrad
5 Radnički Credy banka Kragujevac 14 Partizan Termoelektro Belgrad
6 Partizan Termoelektro Belgrad 15 Partizan Termoelektro Belgrad
7 Partizan Termoelektro Belgrad 16 Partizan Termoelektro Belgrad
8 Partizan Termoelektro Belgrad 17 Partizan Termoelektro Belgrad
9 Partizan Termoelektro Belgrad 18 Partizan Termoelektro Belgrad

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]