Występy polskich klubów w Pucharze Intertoto

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Puchar Intertoto 1961–2008[edytuj | edytuj kod]

Nr Gospodarz Gość Wynik Runda
1961/1962
Odra Opole
1. Polska Odra Opole Czechosłowacja Slovan Bratysława 1-1 Faza grupowa
2. Polska Odra Opole Niemiecka Republika Demokratyczna ASK Vorwärts Berlin 2-1 Faza grupowa
3. Polska Odra Opole Austria Wiener AC 2-0 Faza grupowa
4. Czechosłowacja Slovan Bratysława Polska Odra Opole 8-1 Faza grupowa
5. Niemiecka Republika Demokratyczna ASK Vorwärts Berlin Polska Odra Opole 2-1 Faza grupowa
6. Austria Wiener AC Polska Odra Opole 4-1 Faza grupowa
Górnik Zabrze
7. Polska Górnik Zabrze Czechosłowacja FC Hradec Králové 2-2 Faza grupowa
8. Polska Górnik Zabrze Niemiecka Republika Demokratyczna SC Dynamo Berlin 5-1 Faza grupowa
9. Polska Górnik Zabrze Austria Wiener SC 2-5 Faza grupowa
10. Czechosłowacja FC Hradec Králové Polska Górnik Zabrze 2-3 Faza grupowa
11. Niemiecka Republika Demokratyczna SC Dynamo Berlin Polska Górnik Zabrze 4-3 Faza grupowa
12. Austria Wiener SC Polska Górnik Zabrze 0-2 Faza grupowa
1962/1963
Polskie kluby nie startowały
1963/1964
Zagłębie Sosnowiec
13. Polska Zagłębie Sosnowiec Czechosłowacja Inter Bratysława 1-0 Faza grupowa
14. Polska Zagłębie Sosnowiec Socjalistyczna Federacyjna Republika Jugosławii Velež Mostar 4-1 Faza grupowa
15. Polska Zagłębie Sosnowiec Niemiecka Republika Demokratyczna FC Carl Zeiss Jena 2-0 Faza grupowa
16. Czechosłowacja Inter Bratysława Polska Zagłębie Sosnowiec 1-0 Faza grupowa
17. Socjalistyczna Federacyjna Republika Jugosławii Velež Mostar Polska Zagłębie Sosnowiec 4-1 Faza grupowa
18. Niemiecka Republika Demokratyczna FC Carl Zeiss Jena Polska Zagłębie Sosnowiec 2-0 Faza grupowa
Ruch Chorzów
19. Polska Ruch Chorzów Czechosłowacja Slovan Bratysława 3-0 Faza grupowa
20. Polska Ruch Chorzów Socjalistyczna Federacyjna Republika Jugosławii OFK Beograd 3-0 Faza grupowa
21. Polska Ruch Chorzów Niemiecka Republika Demokratyczna Hansa Rostock 3-1 Faza grupowa
22. Czechosłowacja Slovan Bratysława Polska Ruch Chorzów 4-1 Faza grupowa
23. Socjalistyczna Federacyjna Republika Jugosławii OFK Beograd Polska Ruch Chorzów 2-1 Faza grupowa
24. Niemiecka Republika Demokratyczna Hansa Rostock Polska Ruch Chorzów 1-1 Faza grupowa
Polonia Bytom
25. Polska Polonia Bytom Socjalistyczna Federacyjna Republika Jugosławii FK Crvena zvezda 6-1 Faza grupowa
26. Polska Polonia Bytom Niemiecka Republika Demokratyczna ASK Vorwärts Berlin 2-2 Faza grupowa
27. Polska Polonia Bytom Czechosłowacja Jednota Trenčín 2-2 Faza grupowa
28. Socjalistyczna Federacyjna Republika Jugosławii FK Crvena zvezda - Polska Polonia Bytom 4-3 Faza grupowa
29. Niemiecka Republika Demokratyczna ASK Vorwärts Berlin Polska Polonia Bytom 1-1 Faza grupowa
30. Czechosłowacja Jednota Trenčín Polska Polonia Bytom 0-3 Faza grupowa
31. Polska Polonia Bytom Włochy UC Sampdoria 1-1 1/8 Finału
32. Włochy UC Sampdoria Polska Polonia Bytom 0-2 1/8 Finału
33. Szwecja Örgryte IS Polska Polonia Bytom 1-7 1/4 Finału
34. Polska Polonia Bytom Szwecja Örgryte IS 3-2 1/4 Finału
35. Polska Polonia Bytom - Polska Odra Opole 2-1 1/2 Finału
36. Polska Odra Opole Polska Polonia Bytom 0-0 1/2 Finału
37. Czechosłowacja Inter Bratysława - Polska Polonia Bytom 1-0 Finał
Odra Opole
38. Polska Odra Opole Czechosłowacja SK Kladno 4-0 Faza grupowa
39. Polska Odra Opole Socjalistyczna Federacyjna Republika Jugosławii Hajduk Split 1-0 Faza grupowa
40. Polska Odra Opole Niemiecka Republika Demokratyczna FSV Zwickau 1-0 Faza grupowa
41. Czechosłowacja SK Kladno Polska Odra Opole 1-1 Faza grupowa
42. Socjalistyczna Federacyjna Republika Jugosławii Hajduk Split Polska Odra Opole 1-0 Faza grupowa
43. Niemiecka Republika Demokratyczna FSV Zwickau Polska Odra Opole 1-1 Faza grupowa
44. Polska Odra Opole Szwecja IFK Norrköping 3-2 1/8 Finału
45. Szwecja IFK Norrköping Polska Odra Opole 0-2 1/8 Finału
46. Czechosłowacja Slovan Bratysława Polska Odra Opole 1-1 1/4 Finału
47. Polska Odra Opole Czechosłowacja Slovan Bratysława 1-1d. 1/4 Finału[a]
48. Polska Polonia Bytom Polska Odra Opole 2-1 1/2 Finału
49. Polska Odra Opole Polska Polonia Bytom 0-0 1/2 Finału
1964/1965
Gwardia Warszawa
50. Polska Gwardia Warszawa Niemiecka Republika Demokratyczna Hansa Rostock 4-1 Faza grupowa
51. Polska Gwardia Warszawa Szwecja IFK Norrköping 1-5 Faza grupowa
52. Polska Gwardia Warszawa Socjalistyczna Federacyjna Republika Jugosławii Radnički Nisz 4-2 Faza grupowa
53. Niemiecka Republika Demokratyczna Hansa Rostock Polska Gwardia Warszawa 5-1 Faza grupowa
54. Szwecja IFK Norrköping Polska Gwardia Warszawa 1-3 Faza grupowa
55. Socjalistyczna Federacyjna Republika Jugosławii Radnički Nisz Polska Gwardia Warszawa 5-1 Faza grupowa
Szombierki Bytom
56. Polska Szombierki Bytom Czechosłowacja FC Koszyce 3-0 Faza grupowa
57. Polska Szombierki Bytom Niemiecka Republika Demokratyczna ASK Vorwärts Berlin 2-0 Faza grupowa
58. Polska Szombierki Bytom Austria Wiener SC 3-1 Faza grupowa
59. Czechosłowacja FC Koszyce Polska Szombierki Bytom 4-2 Faza grupowa
60. Niemiecka Republika Demokratyczna ASK Vorwärts Berlin Polska Szombierki Bytom 2-0 Faza grupowa
61. Austria Wiener SC Polska Szombierki Bytom 2-3 Faza grupowa
62. Belgia RFC Liège Polska Szombierki Bytom 0-0 1/8 Finału
63. Polska Szombierki Bytom Belgia RFC Liège 0-1 1/8 Finału
Odra Opole
64. Polska Odra Opole Niemiecka Republika Demokratyczna SC Karl-Marx-Stadt 1-2 Faza grupowa
65. Polska Odra Opole Czechosłowacja Tatran Preszów 0-2 Faza grupowa
66. Polska Odra Opole Bułgaria Spartak Plewen 1-0 Faza grupowa
67. Niemiecka Republika Demokratyczna SC Karl-Marx-Stadt Polska Odra Opole 0-2 Faza grupowa
68. Czechosłowacja Tatran Preszów Polska Odra Opole 1-1 Faza grupowa
69. Bułgaria Spartak Plewen Polska Odra Opole 1-1 Faza grupowa
Polonia Bytom
70. Polska Polonia Bytom Francja RC Lens 4-0 Faza grupowa
71. Polska Polonia Bytom Republika Federalna Niemiec (1949–1990) FC Schalke 04 6-0 Faza grupowa
72. Polska Polonia Bytom Szwecja Degerfors IF 6-0 Faza grupowa
73. Francja RC Lens Polska Polonia Bytom 3-1 Faza grupowa
74. Republika Federalna Niemiec (1949–1990) FC Schalke 04 Polska Polonia Bytom 2-0 Faza grupowa
75. Szwecja Degerfors IF Polska Polonia Bytom 1-1 Faza grupowa
76. Niemiecka Republika Demokratyczna SC Karl-Marx-Stadt Polska Polonia Bytom 2-0 1/4 Finału
77. Polska Polonia Bytom Niemiecka Republika Demokratyczna SC Karl-Marx-Stadt 4-1 1/4 Finału
78. Belgia RFC Liège Polska Polonia Bytom 1-0 1/2 Finału
79. Polska Polonia Bytom Belgia RFC Liège 3-1 1/2 Finału
80. Niemiecka Republika Demokratyczna Lokomotive Lipsk Polska Polonia Bytom 3-0 Finał
81. Polska Polonia Bytom Niemiecka Republika Demokratyczna Lokomotive Lipsk 5-1 Finał
1965/1966
Szombierki Bytom
82. Niemiecka Republika Demokratyczna FC Carl Zeiss Jena Polska Szombierki Bytom 2-0 Faza grupowa
83. Polska Szombierki Bytom Niemiecka Republika Demokratyczna FC Carl Zeiss Jena 3-1 Faza grupowa
84. Czechosłowacja Tatran Preszów Polska Szombierki Bytom 1-0 Faza grupowa
85. Polska Szombierki Bytom Czechosłowacja Tatran Preszów 0-1 Faza grupowa
86. Polska Szombierki Bytom Socjalistyczna Federacyjna Republika Jugosławii NK Rijeka 0-1 Faza grupowa
87. Socjalistyczna Federacyjna Republika Jugosławii NK Rijeka Polska Szombierki Bytom 0-3 Faza grupowa
Zagłębie Sosnowiec
88. Niemiecka Republika Demokratyczna Hansa Rostock Polska Zagłębie Sosnowiec 3-0 Faza grupowa
89. Polska Zagłębie Sosnowiec Niemiecka Republika Demokratyczna Hansa Rostock 2-1 Faza grupowa
90. Polska Zagłębie Sosnowiec Socjalistyczna Federacyjna Republika Jugosławii Radnički Nisz 5-2 Faza grupowa
91. Socjalistyczna Federacyjna Republika Jugosławii Radnički Nisz Polska Zagłębie Sosnowiec 0-0 Faza grupowa
92. Polska Zagłębie Sosnowiec Czechosłowacja FC Koszyce 3-0 Faza grupowa
93. Czechosłowacja FC Koszyce Polska Zagłębie Sosnowiec 4-3 Faza grupowa
Gwardia Warszawa
94. Socjalistyczna Federacyjna Republika Jugosławii FK Željezničar Polska Gwardia Warszawa 2-1 Faza grupowa
95. Polska Gwardia Warszawa Socjalistyczna Federacyjna Republika Jugosławii FK Željezničar 2-1 Faza grupowa
96. Niemiecka Republika Demokratyczna Lokomotive Lipsk Polska Gwardia Warszawa 2-1 Faza grupowa
97. Polska Gwardia Warszawa Niemiecka Republika Demokratyczna Lokomotive Lipsk 3-2 Faza grupowa
98. Polska Gwardia Warszawa Czechosłowacja Baník Ostrawa 1-5 Faza grupowa
99. Czechosłowacja Baník Ostrawa Polska Gwardia Warszawa 1-2 Faza grupowa
Pogoń Szczecin
100. Niemiecka Republika Demokratyczna BSG Chemie Leipzig Polska Pogoń Szczecin 1-0 Faza grupowa
101. Polska Pogoń Szczecin Niemiecka Republika Demokratyczna BSG Chemie Leipzig 1-3 Faza grupowa
102. Czechosłowacja Inter Bratysława Polska Pogoń Szczecin 4-0 Faza grupowa
103. Polska Pogoń Szczecin Czechosłowacja Inter Bratysława 2-3 Faza grupowa
104. Socjalistyczna Federacyjna Republika Jugosławii NK Zagreb Polska Pogoń Szczecin 2-0 Faza grupowa
105. Polska Pogoń Szczecin Socjalistyczna Federacyjna Republika Jugosławii NK Zagreb 3-0 Faza grupowa
1966/1967
Zagłębie Sosnowiec
106. Polska Zagłębie Sosnowiec Republika Federalna Niemiec (1949–1990) Karlsruher SC 2-1 Faza grupowa
107. Republika Federalna Niemiec (1949–1990) Karlsruher SC Polska Zagłębie Sosnowiec 0-1 Faza grupowa
108. Polska Zagłębie Sosnowiec Socjalistyczna Federacyjna Republika Jugosławii NK Olimpija Lublana 2-1 Faza grupowa
109. Socjalistyczna Federacyjna Republika Jugosławii NK Olimpija Lublana Polska Zagłębie Sosnowiec 0-3 Faza grupowa
110. Polska Zagłębie Sosnowiec Niemiecka Republika Demokratyczna Hansa Rostock 0-3 Faza grupowa
111. Niemiecka Republika Demokratyczna Hansa Rostock Polska Zagłębie Sosnowiec 2-6 Faza grupowa
112. Holandia FC Amsterdam Polska Zagłębie Sosnowiec 2-2 1/4 Finału
113. Polska Zagłębie Sosnowiec Holandia FC Amsterdam 3-0 1/4 Finału
114. Republika Federalna Niemiec (1949–1990) Eintracht Frankfurt Polska Zagłębie Sosnowiec 6-1 1/2 Finału
115. Polska Zagłębie Sosnowiec Republika Federalna Niemiec (1949–1990) Eintracht Frankfurt 4-1 1/2 Finału
Szombierki Bytom
116. Szwecja IFK Göteborg Polska Szombierki Bytom 0-8 Faza grupowa
117. Polska Szombierki Bytom Szwecja IFK Göteborg 0-4 Faza grupowa
118. Polska Szombierki Bytom Czechosłowacja FK Teplice 2-0 Faza grupowa
119. Czechosłowacja FK Teplice Polska Szombierki Bytom 1-5 Faza grupowa
120. Polska Szombierki Bytom Niemiecka Republika Demokratyczna Lokomotive Lipsk 1-2 Faza grupowa
121. Niemiecka Republika Demokratyczna Lokomotive Lipsk Polska Szombierki Bytom 2-1 Faza grupowa
Górnik Zabrze
122. Polska Górnik Zabrze Szwecja AIK Fotboll 3-2 Faza grupowa
123. Szwecja AIK Fotboll Polska Górnik Zabrze 1-1 Faza grupowa
124. Polska Górnik Zabrze Republika Federalna Niemiec (1949–1990) Eintracht Brunszwik 4-2 Faza grupowa
125. Republika Federalna Niemiec (1949–1990) Eintracht Brunszwik Polska Górnik Zabrze 4-2 Faza grupowa
126. Polska Górnik Zabrze Niemiecka Republika Demokratyczna FC Carl Zeiss Jena 5-2 Faza grupowa
127. Niemiecka Republika Demokratyczna FC Carl Zeiss Jena Polska Górnik Zabrze 0-2 Faza grupowa
Wisła Kraków
128. Czechosłowacja Inter Bratysława Polska Wisła Kraków 3-0 Faza grupowa
129. Polska Wisła Kraków Czechosłowacja Inter Bratysława 3-2 Faza grupowa
130. Polska Wisła Kraków Republika Federalna Niemiec (1949–1990) 1. FC Kaiserslautern 4-2 Faza grupowa
131. Republika Federalna Niemiec (1949–1990) 1. FC Kaiserslautern Polska Wisła Kraków 2-1 Faza grupowa
132. Polska Wisła Kraków Szwecja Malmö FF 4-0 Faza grupowa
133. Szwecja Malmö FF Polska Wisła Kraków 1-1 Faza grupowa
Polonia Bytom
134. Szwecja IFK Norrköping Polska Polonia Bytom 5-1 Faza grupowa
135. Polska Polonia Bytom Szwecja IFK Norrköping 3-1 Faza grupowa
136. Niemiecka Republika Demokratyczna Dynamo Drezno Polska Polonia Bytom 0-0 Faza grupowa
137. Polska Polonia Bytom Niemiecka Republika Demokratyczna Dynamo Drezno 1-7 Faza grupowa
138. Polska Polonia Bytom Czechosłowacja FC Hradec Králové 0-0 Faza grupowa
139. Czechosłowacja FC Hradec Králové Polska Polonia Bytom 0-0 Faza grupowa
1967
Zagłębie Sosnowiec
140. Polska Zagłębie Sosnowiec Republika Federalna Niemiec (1949–1990) FC Schalke 04 1-0 Faza grupowa
141. Polska Zagłębie Sosnowiec Austria FC Tirol Innsbruck 4-3 Faza grupowa
142. Polska Zagłębie Sosnowiec Szwecja Djurgårdens IF 4-1 Faza grupowa
143. Republika Federalna Niemiec (1949–1990) FC Schalke 04 Polska Zagłębie Sosnowiec 1-0 Faza grupowa
144. Austria FC Tirol Innsbruck Polska Zagłębie Sosnowiec 1-3 Faza grupowa
145. Szwecja Djurgårdens IF Polska Zagłębie Sosnowiec 1-2 Faza grupowa
Polonia Bytom
146. Polska Polonia Bytom Republika Federalna Niemiec (1949–1990) Werder Brema 2-1 Faza grupowa
147. Polska Polonia Bytom Szwecja IF Elfsborg 3-0 Faza grupowa
148. Polska Polonia Bytom Szwajcaria Grasshopper Club Zürich 5-1 Faza grupowa
149. Republika Federalna Niemiec (1949–1990) Werder Brema Polska Polonia Bytom 2-0 Faza grupowa
150. Szwecja IF Elfsborg Polska Polonia Bytom 1-2 Faza grupowa
151. Szwajcaria Grasshopper Club Zürich Polska Polonia Bytom 1-4 Faza grupowa
Ruch Chorzów
152. Polska Ruch Chorzów Dania Boldklubben Frem 5-1 Faza grupowa
153. Polska Ruch Chorzów Szwajcaria BSC Young Boys 4-3 Faza grupowa
154. Polska Ruch Chorzów Austria First Vienna FC 1894 2-0 Faza grupowa
155. Dania Boldklubben Frem Polska Ruch Chorzów 1-2 Faza grupowa
156. Szwajcaria BSC Young Boys Polska Ruch Chorzów 0-2 Faza grupowa
157. Austria First Vienna FC 1894 Polska Ruch Chorzów 1-3 Faza grupowa
GKS Katowice
158. Polska GKS Katowice Dania Kjøbenhavns Boldklub 0-1 Faza grupowa
159. Polska GKS Katowice Czechosłowacja FK Teplice 0-2 Faza grupowa
160. Polska GKS Katowice Republika Federalna Niemiec (1949–1990) 1. FC Union Berlin 1-0 Faza grupowa
161. Dania Kjøbenhavns Boldklub Polska GKS Katowice 3-2 Faza grupowa
162. Czechosłowacja FK Teplice Polska GKS Katowice 3-1 Faza grupowa
163. Republika Federalna Niemiec (1949–1990) 1. FC Union Berlin Polska GKS Katowice 3-0 Faza grupowa
1968
GKS Katowice
164. Polska GKS Katowice Niemiecka Republika Demokratyczna Hansa Rostock 0-1 Faza grupowa
165. Polska GKS Katowice Szwecja Örebro SK 1-0 Faza grupowa
166. Polska GKS Katowice Szwajcaria FC La Chaux-de-Fonds 2-1 Faza grupowa
167. Niemiecka Republika Demokratyczna Hansa Rostock Polska GKS Katowice 2-0 Faza grupowa
168. Szwecja Örebro SK Polska GKS Katowice 0-1 Faza grupowa
169. Szwajcaria FC La Chaux-de-Fonds Polska GKS Katowice 1-0 Faza grupowa
Szombierki Bytom
170. Polska Szombierki Bytom Czechosłowacja FC Koszyce 3-2 Faza grupowa
171. Polska Szombierki Bytom Szwecja Djurgårdens IF 3-1 Faza grupowa
172. Polska Szombierki Bytom Republika Federalna Niemiec (1949–1990) Werder Brema 2-0 Faza grupowa
173. Czechosłowacja FC Koszyce Polska Szombierki Bytom 2-0 Faza grupowa
174. Szwecja Djurgårdens IF Polska Szombierki Bytom 4-2 Faza grupowa
175. Republika Federalna Niemiec (1949–1990) Werder Brema Polska Szombierki Bytom 0-2 Faza grupowa
Odra Opole
176. Polska Odra Opole Czechosłowacja Jednota Trenčín 2-0 Faza grupowa
177. Polska Odra Opole Niemiecka Republika Demokratyczna 1. FC Magdeburg 1-0 Faza grupowa
178. Polska Odra Opole Dania Hvidovre IF 2-0 Faza grupowa
179. Czechosłowacja Jednota Trenčín Polska Odra Opole 0-0 Faza grupowa
180. Niemiecka Republika Demokratyczna 1. FC Magdeburg Polska Odra Opole 0-2 Faza grupowa
181. Dania Hvidovre IF Polska Odra Opole 1-2 Faza grupowa
Legia Warszawa
182. Polska Legia Warszawa Republika Federalna Niemiec (1949–1990) Hannover 96 2-2 Faza grupowa
183. Polska Legia Warszawa Dania Boldklubben Frem 4-0 Faza grupowa
184. Polska Legia Warszawa Szwajcaria AC Bellinzona 4-0 Faza grupowa
185. Republika Federalna Niemiec (1949–1990) Hannover 96 Polska Legia Warszawa 2-3 Faza grupowa
186. Dania Boldklubben Frem Polska Legia Warszawa 1-2 Faza grupowa
187. Szwajcaria AC Bellinzona Polska Legia Warszawa 1-1 Faza grupowa
1969
Szombierki Bytom
188. Polska Szombierki Bytom Szwecja Östers IF 2-1 Faza grupowa
189. Polska Szombierki Bytom Holandia Go Ahead Eagles 1-0 Faza grupowa
190. Polska Szombierki Bytom Szwajcaria FC Lugano 11-0 Faza grupowa
191. Szwecja Östers IF Polska Szombierki Bytom 3-1 Faza grupowa
192. Holandia Go Ahead Eagles Polska Szombierki Bytom 2-2 Faza grupowa
193. Szwajcaria FC Lugano Polska Szombierki Bytom 0-0 Faza grupowa
Zagłębie Sosnowiec
194. Polska Zagłębie Sosnowiec Republika Federalna Niemiec (1949–1990) SpVgg Greuther Fürth 1-0 Faza grupowa
195. Polska Zagłębie Sosnowiec Austria Wiener SC 3-1 Faza grupowa
196. Polska Zagłębie Sosnowiec Szwecja Djurgårdens IF 3-0 Faza grupowa
197. Republika Federalna Niemiec (1949–1990) SpVgg Greuther Fürth Polska Zagłębie Sosnowiec 0-0 Faza grupowa
198. Austria Wiener SC Polska Zagłębie Sosnowiec 3-0 Faza grupowa
199. Szwecja Djurgårdens IF Polska Zagłębie Sosnowiec 2-1 Faza grupowa
Wisła Kraków
200. Polska Wisła Kraków Czechosłowacja FC Koszyce 4-0 Faza grupowa
201. Polska Wisła Kraków Belgia Lierse SK 2-1 Faza grupowa
202. Polska Wisła Kraków Dania Esbjerg fB 2-1 Faza grupowa
203. Czechosłowacja FC Koszyce Polska Wisła Kraków 4-0 Faza grupowa
204. Belgia Lierse SK Polska Wisła Kraków 1-1 Faza grupowa
205. Dania Esbjerg fB Polska Wisła Kraków 0-1 Faza grupowa
Odra Opole
206. Polska Odra Opole Belgia KSK Beveren 2-0 Faza grupowa
207. Polska Odra Opole Szwajcaria FC La Chaux-de-Fonds 3-0 Faza grupowa
208. Polska Odra Opole Dania Boldklubben 1913 2-0 Faza grupowa
209. Belgia KSK Beveren Polska Odra Opole 0-0 Faza grupowa
210. Szwajcaria FC La Chaux-de-Fonds Polska Odra Opole 3-2 Faza grupowa
211. Dania Boldklubben 1913 Polska Odra Opole 1-2 Faza grupowa
1970
Zagłębie Sosnowiec
212. Polska Zagłębie Sosnowiec Francja Olympique Marsylia 3-2 Faza grupowa
213. Polska Zagłębie Sosnowiec Szwecja AIK Fotboll 2-1 Faza grupowa
214. Polska Zagłębie Sosnowiec Szwajcaria Lausanne Sports 3-1 Faza grupowa
215. Francja Olympique Marsylia Polska Zagłębie Sosnowiec 3-1 Faza grupowa
216. Szwecja AIK Fotboll Polska Zagłębie Sosnowiec 2-1 Faza grupowa
217. Szwajcaria Lausanne Sports Polska Zagłębie Sosnowiec 1-1 Faza grupowa
Wisła Kraków
218. Polska Wisła Kraków Dania Hvidovre IF 1-0 Faza grupowa
219. Polska Wisła Kraków Holandia FC Utrecht 1-0 Faza grupowa
220. Polska Wisła Kraków Szwajcaria FC Winterthur 5-1 Faza grupowa
221. Dania Hvidovre IF Polska Wisła Kraków 0-1 Faza grupowa
222. Holandia FC Utrecht Polska Wisła Kraków 1-0 Faza grupowa
223. Szwajcaria FC Winterthur Polska Wisła Kraków 1-3 Faza grupowa
Gwardia Warszawa
224. Polska Gwardia Warszawa Czechosłowacja Baník Ostrawa 1-1 Faza grupowa
225. Polska Gwardia Warszawa Austria WSG Swarovski Wattens 3-0 Faza grupowa
226. Polska Gwardia Warszawa Dania Aalborg BK 7-1 Faza grupowa
227. Czechosłowacja Baník Ostrawa Polska Gwardia Warszawa 1-0 Faza grupowa
228. Austria WSG Swarovski Wattens Polska Gwardia Warszawa 1-5 Faza grupowa
229. Dania Aalborg BK Polska Gwardia Warszawa 1-1 Faza grupowa
Polonia Bytom
230. Polska Polonia Bytom Austria FC Wacker Innsbruck 1-0 Faza grupowa
231. Polska Polonia Bytom Republika Federalna Niemiec (1949–1990) Rot-Weiss Essen 3-2 Faza grupowa
232. Polska Polonia Bytom Dania AC Horsens 2-2 Faza grupowa
233. Austria FC Wacker Innsbruck Polska Polonia Bytom 2-3 Faza grupowa
234. Republika Federalna Niemiec (1949–1990) Rot-Weiss Essen Polska Polonia Bytom 1-1 Faza grupowa
235. Dania AC Horsens Polska Polonia Bytom 1-1 Faza grupowa
1971
Stal Mielec
236. Polska Stal Mielec Czechosłowacja Tatran Preszów 3-0 Faza grupowa
237. Polska Stal Mielec Szwecja IF Elfsborg 4-0 Faza grupowa
238. Polska Stal Mielec Dania Vejle BK 3-1 Faza grupowa
239. Czechosłowacja Tatran Preszów Polska Stal Mielec 0-1 Faza grupowa
240. Szwecja IF Elfsborg Polska Stal Mielec 0-1 Faza grupowa
241. Dania Vejle BK Polska Stal Mielec 2-3 Faza grupowa
Szombierki Bytom
242. Polska Szombierki Bytom Szwajcaria Servette FC 0-1 Faza grupowa
243. Polska Szombierki Bytom Austria LASK Linz 4-1 Faza grupowa
244. Polska Szombierki Bytom Dania FC København 3-0 Faza grupowa
245. Szwajcaria Servette FC Polska Szombierki Bytom 2-0 Faza grupowa
246. Austria LASK Linz Polska Szombierki Bytom 2-2 Faza grupowa
247. Dania FC København Polska Szombierki Bytom 1-4 Faza grupowa
ROW Rybnik
248. Polska ROW Rybnik Szwecja Åtvidabergs FF 1-1 Faza grupowa
249. Polska ROW Rybnik Austria Wacker Innsbruck 1-3 Faza grupowa
250. Polska ROW Rybnik Republika Federalna Niemiec (1949–1990) Borussia Dortmund 2-1 Faza grupowa
251. Szwecja Åtvidabergs FF Polska ROW Rybnik 4-1 Faza grupowa
252. Austria Wacker Innsbruck Polska ROW Rybnik 0-1 Faza grupowa
253. Republika Federalna Niemiec (1949–1990) Borussia Dortmund Polska ROW Rybnik 1-2 Faza grupowa
Zagłębie Wałbrzych
254. Polska Zagłębie Wałbrzych Republika Federalna Niemiec (1949–1990) Eintracht Brunszwik 0-1 Faza grupowa
255. Polska Zagłębie Wałbrzych Szwecja Malmö FF 2-0 Faza grupowa
256. Polska Zagłębie Wałbrzych Szwajcaria BSC Young Boys 1-0 Faza grupowa
257. Republika Federalna Niemiec (1949–1990) Eintracht Brunszwik Polska Zagłębie Wałbrzych 1-0 Faza grupowa
258. Szwecja Malmö FF Polska Zagłębie Wałbrzych 4-0 Faza grupowa
259. Szwajcaria BSC Young Boys Polska Zagłębie Wałbrzych 2-0 Faza grupowa
1972
Górnik Wałbrzych
260. Polska Górnik Wałbrzych Szwecja IFK Norrköping 0-2 Faza grupowa
261. Polska Górnik Wałbrzych Austria Austria Salzburg 0-1 Faza grupowa
262. Polska Górnik Wałbrzych Szwajcaria FC Winterthur 0-0 Faza grupowa
263. Szwecja IFK Norrköping Polska Górnik Wałbrzych 1-1 Faza grupowa
264. Austria Austria Salzburg Polska Górnik Wałbrzych 2-0 Faza grupowa
265. Szwajcaria FC Winterthur Polska Górnik Wałbrzych 3-2 Faza grupowa
Wisła Kraków
266. Polska Wisła Kraków Francja AS Saint-Étienne 0-1 Faza grupowa
267. Polska Wisła Kraków Szwajcaria BSC Young Boys 8-0 Faza grupowa
268. Polska Wisła Kraków Szwecja Åtvidabergs FF 1-1 Faza grupowa
269. Francja AS Saint-Étienne Polska Wisła Kraków 0-0 Faza grupowa
270. Szwajcaria BSC Young Boys Polska Wisła Kraków 1-1 Faza grupowa
271. Szwecja Åtvidabergs FF Polska Wisła Kraków 0-2 Faza grupowa
Stal Mielec
272. Polska Stal Mielec Republika Federalna Niemiec (1949–1990) Hannover 96 3-2 Faza grupowa
273. Polska Stal Mielec Szwajcaria Grasshopper Club Zürich 1-4 Faza grupowa
274. Polska Stal Mielec Dania Hvidovre IF 5-0 Faza grupowa
275. Republika Federalna Niemiec (1949–1990) Hannover 96 Polska Stal Mielec 4-1 Faza grupowa
276. Szwajcaria Grasshopper Club Zürich Polska Stal Mielec 1-1 Faza grupowa
277. Dania Hvidovre IF Polska Stal Mielec 1-2 Faza grupowa
Odra Opole
278. Polska Odra Opole Austria FC Linz 2-0 Faza grupowa
279. Polska Odra Opole Republika Federalna Niemiec (1949–1990) Rot-Weiß Oberhausen 4-3 Faza grupowa
280. Polska Odra Opole Dania Boldklubben Frem 4-0 Faza grupowa
281. Austria FC Linz Polska Odra Opole 2-0 Faza grupowa
282. Republika Federalna Niemiec (1949–1990) Rot-Weiß Oberhausen Polska Odra Opole 1-0 Faza grupowa
283. Dania Boldklubben Frem Polska Odra Opole 2-1 Faza grupowa
1973
ROW Rybnik
284. Polska ROW Rybnik Austria FC Linz 3-1 Faza grupowa
285. Polska ROW Rybnik Szwecja Örebro SK 3-1 Faza grupowa
286. Polska ROW Rybnik Szwajcaria FC Lugano 3-0 Faza grupowa
287. Austria FC Linz Polska ROW Rybnik 2-2 Faza grupowa
288. Szwecja Örebro SK Polska ROW Rybnik 2-1 Faza grupowa
289. Szwajcaria FC Lugano Polska ROW Rybnik 0-4 Faza grupowa
Wisła Kraków
290. Polska Wisła Kraków Austria Wacker Innsbruck 3-2 Faza grupowa
291. Polska Wisła Kraków Dania FC København 3-3 Faza grupowa
292. Polska Wisła Kraków Republika Federalna Niemiec (1949–1990) Kickers Offenbach 1-1 Faza grupowa
293. Austria Wacker Innsbruck Polska Wisła Kraków 1-0 Faza grupowa
294. Dania FC København Polska Wisła Kraków 1-3 Faza grupowa
295. Republika Federalna Niemiec (1949–1990) Kickers Offenbach Polska Wisła Kraków 0-2 Faza grupowa
Polonia Bytom
296. Polska Polonia Bytom Szwecja Östers IF 1-2 Faza grupowa
297. Polska Polonia Bytom Austria Austria Salzburg 4-1 Faza grupowa
298. Polska Polonia Bytom Dania B 1901 Nykøbing Falster 6-2 Faza grupowa
299. Szwecja Östers IF Polska Polonia Bytom 3-2 Faza grupowa
300. Austria Austria Salzburg Polska Polonia Bytom 7-1 Faza grupowa
301. Dania B 1901 Nykøbing Falster Polska Polonia Bytom 0-2 Faza grupowa
1974
Wisła Kraków
302. Polska Wisła Kraków Czechosłowacja Spartak Trnawa 2-2 Faza grupowa
303. Polska Wisła Kraków Austria FC Linz 1-1 Faza grupowa
304. Polska Wisła Kraków Szwecja AIK Fotboll 1-0 Faza grupowa
305. Czechosłowacja Spartak Trnawa Polska Wisła Kraków 0-0 Faza grupowa
306. Austria FC Linz Polska Wisła Kraków 2-0 Faza grupowa
307. Szwecja AIK Fotboll Polska Wisła Kraków 0-3 Faza grupowa
Górnik Zabrze
308. Polska Górnik Zabrze Republika Federalna Niemiec (1949–1990) MSV Duisburg 3-3 Faza grupowa
309. Polska Górnik Zabrze Szwajcaria FC Winterthur 1-3 Faza grupowa
310. Polska Górnik Zabrze Dania Hvidovre IF 3-0 Faza grupowa
311. Republika Federalna Niemiec (1949–1990) MSV Duisburg Polska Górnik Zabrze 6-1 Faza grupowa
312. Szwajcaria FC Winterthur Polska Górnik Zabrze 3-4 Faza grupowa
313. Dania Hvidovre IF Polska Górnik Zabrze 2-2 Faza grupowa
Legia Warszawa
314. Polska Legia Warszawa Czechosłowacja Baník Ostrawa 1-1 Faza grupowa
315. Polska Legia Warszawa Dania Vejle BK 2-0 Faza grupowa
316. Polska Legia Warszawa Szwecja IFK Norrköping 2-0 Faza grupowa
317. Czechosłowacja Baník Ostrawa Polska Legia Warszawa 1-1 Faza grupowa
318. Dania Vejle BK Polska Legia Warszawa 0-4 Faza grupowa
319. Szwecja IFK Norrköping Polska Legia Warszawa 2-1 Faza grupowa
ŁKS Łódź
320. Polska ŁKS Łódź Czechosłowacja FC Koszyce 1-3 Faza grupowa
321. Polska ŁKS Łódź Dania Randers FC 1-1 Faza grupowa
322. Polska ŁKS Łódź Austria Sturm Graz 1-0 Faza grupowa
323. Czechosłowacja FC Koszyce Polska ŁKS Łódź 1-1 Faza grupowa
324. Dania Randers FC Polska ŁKS Łódź 5-0 Faza grupowa
325. Austria Sturm Graz Polska ŁKS Łódź 3-4 Faza grupowa
1975
Zagłębie Sosnowiec
326. Polska Zagłębie Sosnowiec Austria Sturm Graz 6-0 Faza grupowa
327. Polska Zagłębie Sosnowiec Holandia Telstar Velsen-IJmuiden 1-0 Faza grupowa
328. Polska Zagłębie Sosnowiec Dania Holbæk B&I 2-1 Faza grupowa
329. Austria Sturm Graz Polska Zagłębie Sosnowiec 1-1 Faza grupowa
330. Holandia Telstar Velsen-IJmuiden Polska Zagłębie Sosnowiec 0-0 Faza grupowa
331. Dania Holbæk B&I Polska Zagłębie Sosnowiec 0-2 Faza grupowa
Polonia Bytom
332. Polska Polonia Bytom Czechosłowacja 1. FC Brno 1-2 Faza grupowa
333. Polska Polonia Bytom Republika Federalna Niemiec (1949–1990) Tennis Borussia Berlin 3-0 Faza grupowa
334. Polska Polonia Bytom Szwecja AIK Fotboll 5-1 Faza grupowa
335. Czechosłowacja 1. FC Brno Polska Polonia Bytom 2-1 Faza grupowa
336. Republika Federalna Niemiec (1949–1990) Tennis Borussia Berlin Polska Polonia Bytom 1-1 Faza grupowa
337. Szwecja AIK Fotboll Polska Polonia Bytom 0-2 Faza grupowa
ROW Rybnik
338. Polska ROW Rybnik Szwajcaria Grasshopper Club Zürich 1-0 Faza grupowa
339. Polska ROW Rybnik Holandia AZ Alkmaar 2-2 Faza grupowa
340. Polska ROW Rybnik Szwecja Östers IF 2-1 Faza grupowa
341. Szwajcaria Grasshopper Club Zürich Polska ROW Rybnik 0-2 Faza grupowa
342. Holandia AZ Alkmaar Polska ROW Rybnik 0-0 Faza grupowa
343. Szwecja Östers IF Polska ROW Rybnik 0-1 Faza grupowa
Śląsk Wrocław
344. Polska Śląsk Wrocław Szwecja Åtvidabergs FF 1-0 Faza grupowa
345. Polska Śląsk Wrocław Republika Federalna Niemiec (1949–1990) MSV Duisburg 0-0 Faza grupowa
346. Polska Śląsk Wrocław Austria Admira Wacker Mödling 3-0 Faza grupowa
347. Szwecja Åtvidabergs FF Polska Śląsk Wrocław 3-1 Faza grupowa
348. Republika Federalna Niemiec (1949–1990) MSV Duisburg Polska Śląsk Wrocław 2-1 Faza grupowa
349. Austria Admira Wacker Mödling Polska Śląsk Wrocław 2-1 Faza grupowa
1976
Pogoń Szczecin
350. Polska Pogoń Szczecin Szwecja Östers IF 0-1 Faza grupowa
351. Polska Pogoń Szczecin Portugalia CF Os Belenenses 2-2 Faza grupowa
352. Polska Pogoń Szczecin Dania Næstved BK 3-0 Faza grupowa
353. Szwecja Östers IF Polska Pogoń Szczecin 1-0 Faza grupowa
354. Portugalia CF Os Belenenses Polska Pogoń Szczecin 2-0 Faza grupowa
355. Dania Næstved BK Polska Pogoń Szczecin 1-1 Faza grupowa
ROW Rybnik
356. Polska ROW Rybnik Szwecja Djurgårdens IF 5-2 Faza grupowa
357. Polska ROW Rybnik Austria Sturm Graz 1-3 Faza grupowa
358. Polska ROW Rybnik Szwajcaria FC Sankt Gallen 2-0 Faza grupowa
359. Szwecja Djurgårdens IF Polska ROW Rybnik 3-0 Faza grupowa
360. Austria Sturm Graz Polska ROW Rybnik 2-1 Faza grupowa
361. Szwajcaria FC Sankt Gallen Polska ROW Rybnik 4-1 Faza grupowa
Zagłębie Sosnowiec
362. Polska Zagłębie Sosnowiec Socjalistyczna Federacyjna Republika Jugosławii FK Vojvodina Nowy Sad 1-2 Faza grupowa
363. Polska Zagłębie Sosnowiec Austria FC Linz 1-1 Faza grupowa
364. Polska Zagłębie Sosnowiec Szwecja Örebro SK 5-1 Faza grupowa
365. Socjalistyczna Federacyjna Republika Jugosławii FK Vojvodina Nowy Sad Polska Zagłębie Sosnowiec 2-1 Faza grupowa
366. Austria FC Linz Polska Zagłębie Sosnowiec 1-2 Faza grupowa
367. Szwecja Örebro SK Polska Zagłębie Sosnowiec 1-1 Faza grupowa
Widzew Łódź
368. Polska Widzew Łódź Dania FC København 9-1 Faza grupowa
369. Polska Widzew Łódź Czechosłowacja FC Koszyce 2-0 Faza grupowa
370. Polska Widzew Łódź Norwegia IK Start 1-0 Faza grupowa
371. Dania FC København Polska Widzew Łódź 1-3 Faza grupowa
372. Czechosłowacja FC Koszyce Polska Widzew Łódź 0-1 Faza grupowa
373. Norwegia IK Start Polska Widzew Łódź 3-5 Faza grupowa
1977
Legia Warszawa
374. Polska Legia Warszawa Czechosłowacja Slavia Praga 2-2 Faza grupowa
375. Polska Legia Warszawa Szwajcaria BSC Young Boys 4-1 Faza grupowa
376. Polska Legia Warszawa Szwecja Landskrona BoIS 1-0 Faza grupowa
377. Czechosłowacja Slavia Praga Polska Legia Warszawa 1-1 Faza grupowa
378. Szwajcaria BSC Young Boys Polska Legia Warszawa 1-1 Faza grupowa
379. Szwecja Landskrona BoIS Polska Legia Warszawa 1-2 Faza grupowa
Ruch Chorzów
380. Polska Ruch Chorzów Dania Boldklubben Frem 2-1 Faza grupowa
381. Polska Ruch Chorzów Socjalistyczna Federacyjna Republika Jugosławii NK Rijeka 2-4 Faza grupowa
382. Polska Ruch Chorzów Austria Grazer AK 5-0 Faza grupowa
383. Dania Boldklubben Frem Polska Ruch Chorzów 3-0 Faza grupowa
384. Socjalistyczna Federacyjna Republika Jugosławii NK Rijeka Polska Ruch Chorzów 0-1 Faza grupowa
385. Austria Grazer AK Polska Ruch Chorzów 0-4 Faza grupowa
Zagłębie Sosnowiec
386. Polska Zagłębie Sosnowiec Czechosłowacja Jednota Trenčín 2-0 Faza grupowa
387. Polska Zagłębie Sosnowiec Norwegia Lillestrom SK 3-0 Faza grupowa
388. Polska Zagłębie Sosnowiec Austria LASK Linz 3-0 Faza grupowa
389. Czechosłowacja Jednota Trenčín Polska Zagłębie Sosnowiec 3-0 Faza grupowa
390. Norwegia Lillestrom SK Polska Zagłębie Sosnowiec 0-2 Faza grupowa
391. Austria LASK Linz Polska Zagłębie Sosnowiec 1-3 Faza grupowa
Pogoń Szczecin
392. Polska Pogoń Szczecin Dania FC København 2-2 Faza grupowa
393. Polska Pogoń Szczecin Austria Sturm Graz 1-0 Faza grupowa
394. Polska Pogoń Szczecin Szwajcaria CS Chenois 6-1 Faza grupowa
395. Dania FC København Polska Pogoń Szczecin 1-1 Faza grupowa
396. Austria Sturm Graz Polska Pogoń Szczecin 0-0 Faza grupowa
397. Szwajcaria CS Chenois Polska Pogoń Szczecin 0-1 Faza grupowa
1978
Polskie kluby nie startowały
1979
398. Polska GKS Katowice Bułgaria Pirin 1922 Błagojewgrad 3-0 (w.o) Faza grupowa
399. Polska GKS Katowice Dania AGF Arhus 1-0 Faza grupowa
400. Polska GKS Katowice Austria Austria Salzburg 0-0 Faza grupowa
401. Bułgaria Pirin 1922 Błagojewgrad Polska GKS Katowice 3-0 Faza grupowa
402. Dania AGF Arhus Polska GKS Katowice 0-0 Faza grupowa
403. Austria Austria Salzburg Polska GKS Katowice 1-1 Faza grupowa
1980
404. Polska Polonia Bytom Czechosłowacja FC Nitra 1-0 Faza grupowa
405. Polska Polonia Bytom Austria LASK Linz 1-1 Faza grupowa
406. Polska Polonia Bytom Dania Esbjerg fB 0-1 Faza grupowa
407. Czechosłowacja FC Nitra Polska Polonia Bytom 4-0 Faza grupowa
408. Austria LASK Linz Polska Polonia Bytom 2-0 Faza grupowa
409. Dania Esbjerg fB Polska Polonia Bytom 1-2 Faza grupowa
1981
Polskie kluby nie startowały
1982
Widzew Łódź
410. Polska Widzew Łódź Republika Federalna Niemiec (1949–1990) Arminia Bielefeld 2-1 Faza grupowa
411. Polska Widzew Łódź Szwajcaria FC Sankt Gallen 0-1 Faza grupowa
412. Polska Widzew Łódź Belgia RFC Liège 3-1 Faza grupowa
413. Republika Federalna Niemiec (1949–1990) Arminia Bielefeld Polska Widzew Łódź 1-1 Faza grupowa
414. Szwajcaria FC Sankt Gallen Polska Widzew Łódź 1-2 Faza grupowa
415. Belgia RFC Liège Polska Widzew Łódź 2-0 Faza grupowa
Motor Lublin
416. Polska Motor Lublin Dania Lyngby Boldklub 2-2 Faza grupowa
417. Polska Motor Lublin Republika Federalna Niemiec (1949–1990) MSV Duisburg 3-2 Faza grupowa
418. Polska Motor Lublin Szwajcaria FC Luzern 2-2 Faza grupowa
419. Dania Lyngby Boldklub Polska Motor Lublin 0-0 Faza grupowa
420. Republika Federalna Niemiec (1949–1990) MSV Duisburg Polska Motor Lublin 4-1 Faza grupowa
421. Szwajcaria FC Luzern Polska Motor Lublin 1-0 Faza grupowa
Gwardia Warszawa
422. Polska Gwardia Warszawa Czechosłowacja Bohemians 1905 0-1 Faza grupowa
423. Polska Gwardia Warszawa Szwajcaria BSC Young Boys 2-2 Faza grupowa
424. Polska Gwardia Warszawa Austria LASK Linz 1-0 Faza grupowa
425. Czechosłowacja Bohemians 1905 Polska Gwardia Warszawa 1-0 Faza grupowa
426. Szwajcaria BSC Young Boys Polska Gwardia Warszawa 2-1 Faza grupowa
427. Austria LASK Linz Polska Gwardia Warszawa 2-3 Faza grupowa
Pogoń Szczecin
428. Polska Pogoń Szczecin Szwecja IK Brage 1-0 Faza grupowa
429. Polska Pogoń Szczecin Czechosłowacja Sparta Praga 2-0 Faza grupowa
430. Polska Pogoń Szczecin Austria Wiener SC 3-3 Faza grupowa
431. Szwecja IK Brage - Polska Pogoń Szczecin 2-0 Faza grupowa
432. Czechosłowacja Sparta Praga Polska Pogoń Szczecin 1-0 Faza grupowa
433. Austria Wiener SC Polska Pogoń Szczecin 3-4 Faza grupowa
ŁKS Łódź
434. Polska ŁKS Łódź Szwecja Östers IF 1-1 Faza grupowa
435. Polska ŁKS Łódź Czechosłowacja 1. FC Brno 0-0 Faza grupowa
436. Polska ŁKS Łódź Szwajcaria FC Zürich 3-0 Faza grupowa
437. Szwecja Östers IF Polska ŁKS Łódź 4-3 Faza grupowa
438. Czechosłowacja 1. FC Brno Polska ŁKS Łódź 2-1 Faza grupowa
439. Szwajcaria FC Zürich Polska ŁKS Łódź 3-0 Faza grupowa
1983
Pogoń Szczecin
440. Polska Pogoń Szczecin Republika Federalna Niemiec (1949–1990) Werder Brema 2-1 Faza grupowa
441. Polska Pogoń Szczecin Szwecja Malmö FF 2-0 Faza grupowa
442. Polska Pogoń Szczecin Szwajcaria FC Sankt Gallen 1-1 Faza grupowa
443. Republika Federalna Niemiec (1949–1990) Werder Brema Polska Pogoń Szczecin 4-0 Faza grupowa
444. Szwecja Malmö FF Polska Pogoń Szczecin 1-2 Faza grupowa
445. Szwajcaria FC Sankt Gallen Polska Pogoń Szczecin 3-3 Faza grupowa
Bałtyk Gdynia
446. Polska Bałtyk Gdynia Szwecja IFK Göteborg 0-0 Faza grupowa
447. Polska Bałtyk Gdynia Austria Admira Wacker Mödling 3-1 Faza grupowa
448. Polska Bałtyk Gdynia Dania FC København 2-1 Faza grupowa
449. Szwecja IFK Göteborg Polska Bałtyk Gdynia 3-0 Faza grupowa
450. Austria Admira Wacker Mödling Polska Bałtyk Gdynia 3-2 Faza grupowa
451. Dania FC København Polska Bałtyk Gdynia 1-1 Faza grupowa
Cracovia
452. Polska Cracovia Węgry Videoton FC 1-3 Faza grupowa
453. Polska Cracovia Czechosłowacja Rudá Hvězda Cheb 0-2 Faza grupowa
454. Polska Cracovia Austria Sturm Graz 1-1 Faza grupowa
455. Węgry Videoton FC Polska Cracovia 6-0 Faza grupowa
456. Czechosłowacja Rudá Hvězda Cheb Polska Cracovia 2-0 Faza grupowa
457. Austria Sturm Graz Polska Cracovia 0-2 Faza grupowa
1984
Górnik Zabrze
458. Polska Górnik Zabrze Szwecja AIK Fotboll 1-0 Faza grupowa
459. Polska Górnik Zabrze Niemiecka Republika Demokratyczna 1. FC Magdeburg 3-0 Faza grupowa
460. Polska Górnik Zabrze Republika Federalna Niemiec (1949–1990) 1. FC Nürnberg 1-0 Faza grupowa
461. Szwecja AIK Fotboll Polska Górnik Zabrze 2-3 Faza grupowa
462. Niemiecka Republika Demokratyczna 1. FC Magdeburg Polska Górnik Zabrze 2-1 Faza grupowa
463. Republika Federalna Niemiec (1949–1990) 1. FC Nürnberg Polska Górnik Zabrze 2-1 Faza grupowa
GKS Katowice
464. Polska GKS Katowice Norwegia Vålerenga Fotball 2-1 Faza grupowa
465. Polska GKS Katowice Austria Wacker Innsbruck 2-1 Faza grupowa
466. Polska GKS Katowice Szwecja Östers IF 3-0 Faza grupowa
467. Norwegia Vålerenga Fotball Polska GKS Katowice 1-1 Faza grupowa
468. Austria Wacker Innsbruck Polska GKS Katowice 0-0 Faza grupowa
469. Szwecja Östers IF Polska GKS Katowice 1-1 Faza grupowa
1985
Lech Poznań
470. Polska Lech Poznań Szwecja IFK Göteborg 1-4 Faza grupowa
471. Polska Lech Poznań Austria Admira Wacker Mödling 4-2 Faza grupowa
472. Polska Lech Poznań Dania Brøndby IF 5-1 Faza grupowa
473. Szwecja IFK Göteborg Polska Lech Poznań 0-2 Faza grupowa
474. Austria Admira Wacker Mödling Polska Lech Poznań 5-3 Faza grupowa
475. Dania Brøndby IF Polska Lech Poznań 2-0 Faza grupowa
Lechia Gdańsk
476. Polska Lechia Gdańsk Czechosłowacja Sparta Praga 3-2 Faza grupowa
477. Polska Lechia Gdańsk Dania Lyngby Boldklub 0-1 Faza grupowa
478. Polska Lechia Gdańsk Szwajcaria FC Zürich 1-0 Faza grupowa
479. Czechosłowacja Sparta Praga Polska Lechia Gdańsk 0-0 Faza grupowa
480. Dania Lyngby Boldklub Polska Lechia Gdańsk 4-1 Faza grupowa
481. Szwajcaria FC Zürich Polska Lechia Gdańsk 2-1 Faza grupowa
Górnik Zabrze
482. Polska Górnik Zabrze Węgry Zalaegerszegi TE 1-1 Faza grupowa
483. Polska Górnik Zabrze Szwajcaria BSC Young Boys 3-0 Faza grupowa
484. Polska Górnik Zabrze Dania AGF Arhus 2-1 Faza grupowa
485. Węgry Zalaegerszegi TE Polska Górnik Zabrze 0-1 Faza grupowa
486. Szwajcaria BSC Young Boys Polska Górnik Zabrze 1-4 Faza grupowa
487. Dania AGF Arhus Polska Górnik Zabrze 2-3 Faza grupowa
1986
Górnik Zabrze
488. Polska Górnik Zabrze Szwecja Malmö FF 1-0 Faza grupowa
489. Polska Górnik Zabrze Węgry FC Fehérvár 2-0 Faza grupowa
490. Polska Górnik Zabrze Norwegia Rosenborg BK 0-1 Faza grupowa
491. Szwecja Malmö FF Polska Górnik Zabrze 3-1 Faza grupowa
492. Węgry FC Fehérvár Polska Górnik Zabrze 2-0 Faza grupowa
493. Norwegia Rosenborg BK Polska Górnik Zabrze 0-1 Faza grupowa
Legia Warszawa
494. Polska Legia Warszawa Czechosłowacja Sigma Ołomuniec 5-1 Faza grupowa
495. Polska Legia Warszawa Republika Federalna Niemiec (1949–1990) Hannover 96 1-0 Faza grupowa
496. Polska Legia Warszawa Szwajcaria BSC Young Boys 0-0 Faza grupowa
497. Czechosłowacja Sigma Ołomuniec Polska Legia Warszawa 3-0 Faza grupowa
498. Republika Federalna Niemiec (1949–1990) Hannover 96 Polska Legia Warszawa 2-2 Faza grupowa
499. Szwajcaria BSC Young Boys Polska Legia Warszawa 3-1 Faza grupowa
Widzew Łódź
500. Polska Widzew Łódź Dania Brøndby IF 3-3 Faza grupowa
501. Polska Widzew Łódź Niemiecka Republika Demokratyczna 1. FC Magdeburg 3-0 Faza grupowa
502. Polska Widzew Łódź Szwajcaria FC Sankt Gallen 3-2 Faza grupowa
503. Dania Brøndby IF Polska Widzew Łódź 3-0 Faza grupowa
504. Niemiecka Republika Demokratyczna 1. FC Magdeburg Polska Widzew Łódź 3-4 Faza grupowa
505. Szwajcaria FC Sankt Gallen Polska Widzew Łódź 0-3 Faza grupowa
Lech Poznań
506. Polska Lech Poznań Austria LASK Linz 0-0 Faza grupowa
507. Polska Lech Poznań Dania Odense Boldklub 1-1 Faza grupowa
508. Polska Lech Poznań Węgry BFC Siófok 4-1 Faza grupowa
509. Austria LASK Linz Polska Lech Poznań 1-1 Faza grupowa
510. Dania Odense Boldklub Polska Lech Poznań 1-5 Faza grupowa
511. Węgry BFC Siófok Polska Lech Poznań 0-0 Faza grupowa
1987
Pogoń Szczecin
512. Polska Pogoń Szczecin Niemiecka Republika Demokratyczna 1. FC Magdeburg 3-1 Faza grupowa
513. Polska Pogoń Szczecin Szwecja Hammarby IF Sztokholm 3-0 Faza grupowa
514. Polska Pogoń Szczecin Szwajcaria FC La Chaux-de-Fonds 6-3 Faza grupowa
515. Niemiecka Republika Demokratyczna 1. FC Magdeburg Polska Pogoń Szczecin 2-1 Faza grupowa
516. Szwecja Hammarby IF Sztokholm Polska Pogoń Szczecin 2-3 Faza grupowa
517. Szwajcaria FC La Chaux-de-Fonds Polska Pogoń Szczecin 0-4 Faza grupowa
Lech Poznań
518. Polska Lech Poznań Szwecja AIK Fotboll 0-0 Faza grupowa
519. Polska Lech Poznań Czechosłowacja FC Nitra 3-0 Faza grupowa
520. Polska Lech Poznań Dania Lyngby Boldklub 0-1 Faza grupowa
521. Szwecja AIK Fotboll Polska Lech Poznań 4-1 Faza grupowa
522. Czechosłowacja FC Nitra Polska Lech Poznań 2-1 Faza grupowa
523. Dania Lyngby Boldklub Polska Lech Poznań 0-0 Faza grupowa
1988
ŁKS Łódź
524. Polska ŁKS Łódź Republika Federalna Niemiec (1949–1990) 1. FC Kaiserslautern 2-4 Faza grupowa
525. Polska ŁKS Łódź Austria Admira Wacker Mödling 2-6 Faza grupowa
526. Polska ŁKS Łódź Szwajcaria FC Luzern 1-3 Faza grupowa
527. Republika Federalna Niemiec (1949–1990) 1. FC Kaiserslautern Polska ŁKS Łódź 4-1 Faza grupowa
528. Austria Admira Wacker Mödling Polska ŁKS Łódź 2-2 Faza grupowa
529. Szwajcaria FC Luzern Polska ŁKS Łódź 3-1 Faza grupowa
Pogoń Szczecin
530. Polska Pogoń Szczecin Szwajcaria Grasshopper Club Zürich 0-0 Faza grupowa
531. Polska Pogoń Szczecin Węgry Pécsi Munkás FC 0-0 Faza grupowa
532. Polska Pogoń Szczecin Szwecja Östers IF 2-0 Faza grupowa
533. Szwajcaria Grasshopper Club Zürich Polska Pogoń Szczecin 1-0 Faza grupowa
534. Węgry Pécsi Munkás FC Polska Pogoń Szczecin 3-1 Faza grupowa
535. Szwecja Östers IF Polska Pogoń Szczecin 0-0 Faza grupowa
1989
Stal Mielec
536. Polska Stal Mielec Dania Næstved BK 1-1 Faza grupowa
537. Polska Stal Mielec Republika Federalna Niemiec (1949–1990) Stuttgarter Kickers 0-0 Faza grupowa
538. Polska Stal Mielec Szwecja Djurgårdens IF 1-0 Faza grupowa
539. Dania Næstved BK Polska Stal Mielec 7-2 Faza grupowa
540. Republika Federalna Niemiec (1949–1990) Stuttgarter Kickers Polska Stal Mielec 1-1 Faza grupowa
541. Szwecja Djurgårdens IF Polska Stal Mielec 1-4 Faza grupowa
Wisła Kraków
542. Polska Wisła Kraków Czechosłowacja Sparta Praga 3-3 Faza grupowa
543. Polska Wisła Kraków Izrael Hapoel Petach Tikwa 0-3 Faza grupowa
544. Polska Wisła Kraków Izrael Beitar Jerozolima 4-0 Faza grupowa
545. Czechosłowacja Sparta Praga Polska Wisła Kraków 3-0 Faza grupowa
546. Izrael Hapoel Petach Tikwa Polska Wisła Kraków 1-2 Faza grupowa
547. Izrael Beitar Jerozolima Polska Wisła Kraków 2-2 Faza grupowa
1990
548. Polska Lech Poznań Izrael Maccabi Hajfa 1-0 Faza grupowa
549. Polska Lech Poznań Węgry BFC Siófok 3-1 Faza grupowa
550. Polska Lech Poznań Izrael Bene Jehuda Tel Awiw 3-0 Faza grupowa
551. Izrael Maccabi Hajfa Polska Lech Poznań 4-2 Faza grupowa
552. Węgry BFC Siófok Polska Lech Poznań 0-2 Faza grupowa
553. Izrael Bene Jehuda Tel Awiw Polska Lech Poznań 2-4 Faza grupowa
1991
554. Polska Zagłębie Lubin Szwajcaria Lausanne Sports 1-3 Faza grupowa
555. Polska Zagłębie Lubin Dania Lyngby Boldklub 3-0 Faza grupowa
556. Polska Zagłębie Lubin Szwecja IFK Norrköping 2-1 Faza grupowa
557. Szwajcaria Lausanne Sports Polska Zagłębie Lubin 8-1 Faza grupowa
558. Dania Lyngby Boldklub Polska Zagłębie Lubin 3-0 Faza grupowa
559. Szwecja IFK Norrköping Polska Zagłębie Lubin 2-2 Faza grupowa
1992
Polskie kluby nie startowały
1993
Zawisza Bydgoszcz
560. Polska Zawisza Bydgoszcz Austria Rapid Wiedeń 1-1 Faza grupowa
561. Polska Zawisza Bydgoszcz Dania Brøndby IF 6-1 Faza grupowa
562. Szwecja Halmstads BK Polska Zawisza Bydgoszcz 2-1 Faza grupowa
563. Bułgaria Jantra Gabrowo Polska Zawisza Bydgoszcz 0-0 Faza grupowa
Pogoń Szczecin
564. Polska Pogoń Szczecin Szwajcaria Lausanne Sports 0-4 Faza grupowa
565. Polska Pogoń Szczecin Dania FC København 4-1 Faza grupowa
566. Szwecja IFK Norrköping Polska Pogoń Szczecin 4-1 Faza grupowa
567. Austria Austria Wiedeń Polska Pogoń Szczecin 2-0 Faza grupowa
1994
Polskie kluby nie startowały
1995
568. Dania AGF Arhus Polska Górnik Zabrze 4-1 Faza grupowa
569. Polska Górnik Zabrze Szwajcaria FC Basel 1-2 Faza grupowa
570. Anglia Sheffield Wednesday F.C. Polska Górnik Zabrze 3-2 Faza grupowa
571. Polska Górnik Zabrze Republika Federalna Niemiec (1949–1990) Karlsruher SC 1-6 Faza grupowa
1996
Zagłębie Lubin
572. Polska Zagłębie Lubin Austria SV Ried 2-1 Faza grupowa
573. Dania Silkeborg IF Polska Zagłębie Lubin 0-0 Faza grupowa
574. Polska Zagłębie Lubin Walia Conwy United 3-0 Faza grupowa
575. Belgia Royal Charleroi Polska Zagłębie Lubin 0-0 Faza grupowa
ŁKS Łódź
576. Rosja KAMAZ Nabierieżnyje Czełny Polska ŁKS Łódź 3-0 Faza grupowa
577. Polska ŁKS Łódź Bułgaria Spartak Warna 1-1 Faza grupowa
578. Republika Federalna Niemiec (1949–1990) TSV 1860 Monachium Polska ŁKS Łódź 5-0 Faza grupowa
579. Polska ŁKS Łódź Czechosłowacja SFC Opava 0-3 Faza grupowa
1997
Polonia Warszawa
580. Dania Aalborg BK Polska Polonia Warszawa 2-0 Faza grupowa
581. Polska Polonia Warszawa Białoruś Dynamo Mińsk 1-4 Faza grupowa
582. Holandia Sc Heerenveen Polska Polonia Warszawa 0-0 Faza grupowa
583. Polska Polonia Warszawa Niemcy MSV Duisburg 0-0 Faza grupowa
Odra Wodzisław
584. Polska Odra Wodzisław Rumunia Rapid Bukareszt 2-4 Faza grupowa
585. Francja Olympique Lyon Polska Odra Wodzisław 5-2 Faza grupowa
586. Polska Odra Wodzisław Słowacja MŠK Žilina 0-0 Faza grupowa
587. Austria Austria Wiedeń Polska Odra Wodzisław 1-5 Faza grupowa
1998
588. Austria Austria Wiedeń Polska Ruch Chorzów 0-1 I Runda
589. Polska Ruch Chorzów Austria Austria Wiedeń 2-2 I Runda
590. Szwecja Örgryte IS Polska Ruch Chorzów 2-1 II runda
591. Polska Ruch Chorzów Szwecja Örgryte IS 1-0 II Runda[b]
592. Polska Ruch Chorzów Portugalia Estrela Amadora 1-1 III Runda
593. Portugalia Estrela Amadora Polska Ruch Chorzów 1-1 k.2-4 II runda
594. Polska Ruch Chorzów Węgry Debreceni VSC 1-0 1/2 Finału
595. Węgry Debreceni VSC Polska Ruch Chorzów 0-3 1/2 Finału
596. Włochy Bologna FC Polska Ruch Chorzów 1-0 Finał
597. Polska Ruch Chorzów Włochy Bologna FC 0-2 Finał
1999
598. Polska Polonia Warszawa Mołdawia Tiligul-Tiras Tiraspol 4-0 I Runda
599. Mołdawia Tiligul-Tiras Tyraspol Polska Polonia Warszawa 0-0 I Runda
600. Dania FC København Polska Polonia Warszawa 0-3 II runda
601. Polska Polonia Warszawa Dania FC København 1-1 II runda
602. Polska Polonia Warszawa Węgry Vasas SC 2-0 III Runda
603. Węgry Vasas SC Polska Polonia Warszawa 1-2 III Runda
604. Francja FC Metz Polska Polonia Warszawa 5-1 1/2 Finału
605. Polonia Warszawa Francja FC Metz 1-1 1/2 Finału
2000
606. Polska Zagłębie Lubin Azerbejdżan Viləş Masallı 4-0 I Runda
607. Azerbejdżan Viləş Masallı Polska Zagłębie Lubin 1-3 I Runda
608. Polska Zagłębie Lubin Chorwacja NK Slaven Belupo 1-1 II Runda
609. Chorwacja NK Slaven Belupo Polska Zagłębie Lubin 0-0 II Runda[c]
2001
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
610. Polska Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski Bułgaria Spartak Warna 1-0 I Runda
611. Bułgaria Spartak Warna Polska Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 4-0 I Runda
Zagłębie Lubin
612. Polska Zagłębie Lubin Malta Hibernians FC 4-0 I Runda
613. Malta Hibernians FC Polska Zagłębie Lubin 0-1 I Runda
614. Polska Zagłębie Lubin Belgia KSC Lokeren 2-2 II Runda
615. Belgia KSC Lokeren Polska Zagłębie Lubin 2-1 II Runda
2002
616. Polska Zagłębie Lubin Łotwa Dinaburg FC 1-1 I Runda
617. Łotwa Dinaburg FC Polska Zagłębie Lubin 1-0 I Runda
2003
Odra Wodzisław
618. Polska Odra Wodzisław Irlandia Shamrock Rovers Dublin 1-2 I Runda
619. Irlandia Shamrock Rovers Dublin Polska Odra Wodzisław 1-0 I Runda
Polonia Warszawa
620. Polska Polonia Warszawa Kazachstan Tobył Kostanaj 0-3 I Runda
621. Kazachstan Tobył Kostanaj Polska Polonia Warszawa 1-2 I Runda
2004
Odra Wodzisław
622. Polska Odra Wodzisław Białoruś Dynamo Mińsk 1-0 I Runda
623. Białoruś Dynamo Mińsk Polska Odra Wodzisław 2-0 I Runda
2005
Pogoń Szczecin
624. Mołdawia Tiligul-Tiras Tyraspol Polska Pogoń Szczecin 0-3 I Runda
625. Polska Pogoń Szczecin Mołdawia Tiligul-Tiras Tyraspol 6-2 I Runda
626. Czechosłowacja SK Sigma Ołomuniec Polska Pogoń Szczecin 1-0 II Runda
627. Polska Pogoń Szczecin Czechosłowacja SK Sigma Ołomuniec 0-0 II Runda
Lech Poznań
628. Azerbejdżan FK Karvan Yevlax Polska Lech Poznań 1-2 I Runda
629. Polska Lech Poznań Azerbejdżan FK Karvan Yevlax 2-0 I Runda
630. Francja RC Lens Polska Lech Poznań 2-1 II Runda
631. Polska Lech Poznań Francja RC Lens 0-1 II Runda
2006
632. Mołdawia FC Tiraspol Polska Lech Poznań 1-0 II Runda
633. Polska Lech Poznań Mołdawia FC Tiraspol 1-3 II runda
2007
634. Litwa Vetra Wilno Polska Legia Warszawa 3-0 (w.o)[d] II Runda
635. Polska Legia Warszawa Litwa Vetra Wilno 0-3 (w.o)[e]
2008
636. Polska Cracovia[f] Białoruś Szachcior Soligorsk 1-2 I Runda
636. Białoruś Szachcior Soligorsk Polska Cracovia 3-0 I Runda

Legenda:

  • W sezonach 1961/1962 – 1966/1967 rozgrywano fazę grupową i fazę pucharową
  • W sezonach 1967 – 1994 rozgrywano tylko fazę grupową
  • Od sezonu 1994 roku Puchar Intertoto oficjalnie przejęła pod kontrolę UEFA (wcześniej UEFA nie uznawała tych rozgrywek) a same rozgrywki stały się w istocie kwalifikacjami do Pucharu UEFA.
  • W 2008 roku zaprzestano rozgrywania Pucharu Intertoto
  • Puchar Intertoto był nazywany też pucharem Karla Rappana od nazwiska jego pomysłodawcy.
  • Puchar Intertoto bywał też nazywany Pucharem Lata.

Uwagi[edytuj | edytuj kod]

  1. Odra Opole awansowała po rzucie monetą.
  2. Ruch Chorzów awansował po bramce zdobytej na wyjeździe.
  3. Slaven Belupo Koprivnica awansowała dzięki bramce zdobytej na wyjeździe.
  4. Na boisku było 2-0, lecz mecz został przerwany z powodu wtargniecia na boisko kibiców Legii Warszawa i UEFA przyznała walkower Vetrze Wilno.
  5. Za incydent z poprzedniego meczu Legia Warszawa została ukarana walkowerem.
  6. Polski Związek Piłki Nożnej podjął decyzję, iż w miejsce Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski, która zrezygnował z prawa startu w europejskich pucharach w sezonie 2008/2009, do najbliższej edycji Pucharu UEFA zostanie zgłoszony Lech Poznań (4. miejsce), a do Pucharu Intertoto – Cracovia, która zajęła 7. miejsce w sezonie 2007/08.

Bibliografia[edytuj | edytuj kod]